25 października 2013, 19:52:08 - euzi
II liga: Odra O. 1-1 Warta

W jedynym piątkowym meczu 14. kolejki grupy zachodniej II ligi Odra Opole zremisowała u siebie z prowadzącą w tabeli Wartą Poznań 1-1 (1-0). Gospodarze dzięki trafieniu Marcina Kocura prowadzili przez większą część spotkania, ale w 81. minucie z rzutu karnego wyrównał Artur Marciniak.

25 października 2013, 18:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)
Odra Opole 1-1 Warta Poznań
Marcin Kocur 23 - Artur Marciniak 81 (k)

Odra: Bartłomiej Danowski - Sławomir Cienciała, Tomasz Drąg (46 Dawid Tomanek), Maciej Michniewicz, Grzegorz Skrzypczak - Krystian Kowalczyk, Michał Glanowski, Tomasz Wawrzyniak, Sebastian Deja (84 Adrian Krysian), Mateusz Krawiec (76 Dawid Wolny) - Marcin Kocur.

Warta: Adrian Lis - Dariusz Wróblewski (64 Paweł Piceluk), Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Przemysław Kocot - Błażej Nowak, Adrian Bartkowiak (54 Mateusz Pogonowski), Michał Goliński, Artur Marciniak, Michał Ciarkowski - Grzegorz Rasiak (77 Karol Gregorek).

żółte kartki: Krawiec - Bartkowiak, Kocot, Ngamayama.

sędziował: Michał Mularczyk (Skierniewice).

krzysiekgl - 25 października 2013, 19:53:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzut karny z kapelusza! Kibice, dziennikarze, piłkarze – wszyscy patrzą i nie wierzą. Rzut karny dla Warty.

oks - 25 października 2013, 19:54:45 - *.komernet.pl (*.168.5.74)
szkoda 3 pkt , karny ?? :O

axl - 25 października 2013, 20:00:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Znowu okradli Oderke,jak zwykle sędziowe pod warte...

tim - 25 października 2013, 20:03:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie mecze II liga wschodnia !

hijack - 25 października 2013, 20:08:33 - *.adsl.inetia.pl
Podsumowując. Dobre spotkanie, sporo emocji, sprawiedliwy remis, choć kontrowersyjny karny popsuł nieco obraz meczu... Sędzia nie będzie miał łatwego życia po tym meczu. Lider przybył na ciężki teren do Opola i nie miał łatwego życia. "Złodzieje, złodzieje" – skandują kibice.
Cóż, liczą się punkty i dobry mecz

big - 25 października 2013, 20:14:55 - *.173.202.114
Warta moze nie ma na pensje dla pilkarzy ale na sedziow najwyrazniej jeszcze ma

Max - 25 października 2013, 20:17:06 - *.opole.hypnet.pl
Zdzieszowice tez sedzia okradl z 3 pkt karny z kapelusza,wiec co Odra zabrala teraz oddala!

Albert - 25 października 2013, 20:17:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karny z kapelusza ? to jak zwykle każdy przestępca jest niewinny !!!

pito10 - 25 października 2013, 20:19:16 - *.centertel.pl
Obie drużyny zagrały otwarty świetny mecz. Było wiele sytuacji. ALE TEN PSEUDOKARNY W KOŃCÓWCE??? Z Ostrovia też sobie wydrukowaliscie???

Artur gratulacje za bramke.
Pamietamy i pozdrawiamy z zielonego Bełchatowa.

kibic - 25 października 2013, 20:26:57 - *.opole.hypnet.pl
wydrukowany karny!!!!
skandal!!

GGravesand - 25 października 2013, 20:28:45 - *.222.119.159
Panie Mularczyk kiedyś pierwsza liga dziś się Pan do drugiej nie nadaje

kibic - 25 października 2013, 21:03:43 - *.internetia.net.pl
Mecz całkiem niezły. Obie drużyny zagrały otwarty futbol - dużo akcji z obu stron. Warta - jako lider chyba zaskoczona postawą rywali, którzy częściej zagrażali. Z gry dałbym remis, ze wskazaniem na Odrę Opole. Niestety w drugiej połowie antybohaterami meczu zostali sędziowie, którzy swymi kontrowersyjnymi decyzjami wprawili chyba wszystkich na stadionie w osłupienie. Faule, rzuty rożne, których nie widzieli i ten karny. Drodzy Panowie z PZPN - nie niszczcie Polskiej Piłki. Taki arbiter nie powinien sędziować II ligi!!!

Roger - 25 października 2013, 21:11:48 - *.play-internet.pl
Warta murowany kandydat do awansu-hahahah za uszy ich wciągną do pierwszej ligi!! A Chrobrego się dziesiątkuje i karnych nie widzi...

icha - 25 października 2013, 21:15:20 - *.devs.futuro.pl
co za sedziowanie ludzie to przechodzi ludzkie pojecie!!! cały mecz gwizdał przeciwko odrze a tylko czekał na okazje żeby karnego podyktować!!! złodzieje!!!!!!!!złodziejeeee

zestan - 25 października 2013, 21:17:14 - *.dynamic.chello.pl
Kto nie był na meczu niech nie zabiera tu durnego głosu. Mecz był nagrywany więc będziecie mogli zobaczyć jak się teraz drukuje mecze.Sędziowie wyczyniali cuda żeby Drewnolino mógł jeszcze pograć w 1 lidze. Kibiców i kluby każe pzpn za wszystko a sędziowie to święte krowy.

DGL - 25 października 2013, 21:25:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He. Oderka ,a Chrobry jak z Bytowem Gra? ,to Sedzia tez Nas Wypunktowa? ! i dla ChG Karnego nie podyktowa? Zenada !

wilk - 25 października 2013, 21:34:25 - *.opole.hypnet.pl
Takiego przekrętu na Oleskiej to najstarsze zgredy nie pamietaja !!!

skywalker - 25 października 2013, 21:35:16 - *.dynamic.chello.pl
Mecz dobry,ale sędziowie się nie popisali w drugiej połowie .Warta slabiutka w konfrontacji z beniaminkiem!!!!! Pani prezes Warty zalega z kasą dla kopaczy,ale dla...........ma.

daft - 25 października 2013, 22:17:01 - *.53.90.146.dyn.plus.net
Domagamy się przywrócenia dawnej nazwy miasta tj. Oppeln!

kkFAN - 25 października 2013, 22:57:45 - *.dynamic.chello.pl
to co drukowali dziś na Oleskiej jest nie do ogarnięcia

Steli - 25 października 2013, 23:24:14 - *.dynamic.chello.pl
Tak się nie robi PANIE sędzio

p - 25 października 2013, 23:41:33 - *.opole.hypnet.pl
sedzia czekal na sytuacje od poczatku drugiej polowy i sie doczekal napastnik strzelil sedzia zobaczyl ze obok bramki wiec pokazal na wapno.boniek nie wybral pani prezes do pzpn-u to teraz jej oddaje.szmaciarstwo!!!!

mat - 25 października 2013, 23:49:24 - *.adsl.inetia.pl
Pan M. powinien dostać dożywotni zakaz sędziowania meczy. Nawet w B klasie zdarzają się profesjonalni sędziowie...

odra - 26 października 2013, 8:37:29 - *.196.150.86
a dla mnie karrny był widziałem filmik pajace

CHG - 26 października 2013, 8:37:47 - *.master.pl
sędziowanie w tej lidze to skur....synstwo.

W-ch - 26 października 2013, 10:06:44 - *.walbrzych.vectranet.pl
Ogladalem skroty ale was wykrecil sedzia

DGL - 26 października 2013, 10:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He. Nas tez Wykreci? Sedzia jak ChG Gra? z Bytowem Zenada !

freddy - 26 października 2013, 11:19:36 - *.zdnet.azartsat.pl
Szybko kibice Oderki zapomnieli, jak w derbach ze Zdzichami sędzia podarował im remis, przyznając haniebny rzut karny z tyłka. Wtedy was sedziowanie nie bolało?

SG 1945P - 26 października 2013, 11:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ daft. Od kogo domagasz się zmiany nazwy dla piastowskiego grodu nad Odrą, chory marzycielu?

antydoniu - 26 października 2013, 12:15:31 - *.play-internet.pl
Tak jak ktoś wcześniej napisał kiedyś ten kTOŚ sędziował ekstraklase,ale kiedyś mu pomagał Ryszard F. A teraz widac jaki to kalosz, A Klasa to dla niego za wysoki poziom!!

odra - 26 października 2013, 23:18:23 - *.196.150.86
karny był ewidentny tylko ta banda kibicow namieszala chyba widzieli z 80 metrow jestem kibicem odry ale jestem obiektywny kontakt prawych nog spowodowal upadek napastnika został podcięty i tyle nawet piłkarze nie protestują tylko po reakcji kibicow się zaczela zadyma

lol - 27 października 2013, 6:39:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciezki teren buhahahahah

bifer - 1 kwietnia 2016, 22:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka dla odry fajna a karnego mi się wydaje nie powinno być ale cóż mecz jak mecz i niestety muszą być kontrowersie.