Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 17. Marcin Makuch, 4. Przemysław Szarek, 10. Arkadiusz Czarnecki, 16. Adam Mójta - 7. Maciej Bębenek, 6. Tomasz Margol (74, 8. Rafał Zawiślan), 22. Matej Náther, 99. Maciej Górski, 9. Piotr Kosiorowski (60, 15. Sebastian Szczepański) - 20. Fabian Fałowski (60, 19. Geworg Badaljan).

żółte kartki: Smółka - Bębenek, Kosiorowski, Mójta.

banan - 27 października 2013, 14:21:40 - *.218.96.36

Siema - 27 października 2013, 14:22:24 - *.dynamic.chello.pl
Pniemy się w górę. Brawo zawodnicy. Brawo Jan Żurek. AU!

dzonydep - 27 października 2013, 14:23:34 - *.218.114.189
brawo andrzej!

Tychy - 27 października 2013, 14:23:39 - *.superkabel.de
Koniec meczu , brawo G K S , latwo nie bylo a nawet optyczna przewage miala Sandecja

leon - 27 października 2013, 14:25:26 - *.231.20.253.koba.pl
Tychy polecą za mecz z Wisła. Sprawiedliwość musi być. SandeNcja poleci bo są słabi piłkarsko, kibice nie mają żadnej zgody, a i wyjazdy dalekie.

dzonyłoker - 27 października 2013, 14:41:07 - *.218.114.189
a idz ty łosiu bo jak doopne basem to wszystkie biedronki poupadaja i nie bedziesz miał gdzie czosnków opindalać

dzakdaniel - 27 października 2013, 14:44:56 - *.218.96.36
smutłem ;_;

jasnypiero - 27 października 2013, 14:47:09 - *.218.114.189
a idz pan w cholere bo ci zamknom dyskonta i se czosnka nie zjesz smierdzielu knysie ty

ju - 27 października 2013, 15:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tychy!
Oby coraz bardziej oddalać się od strefy spadkowej.

Dawid - 27 października 2013, 15:29:10 - *.dynamic.chello.pl
Trener Żurek ma bilans w Tychach 3 zwycięstwa, 1 porażkę. Bo remis w Olsztynie to zasługa 2 trenera niż Żurka. Co nie zmienia faktu, że odmienił drużynę )

Tychy - 27 października 2013, 16:35:33 - *.superkabel.de
Bylo widac zmeczenie meczem pucharowym rozegranym w srode z Zaglebiem Lubin , ktory przegralismy zasluzenie 0 - 1
no ale jak ma sie jako cel nadrzedny utrzymanie 1 ligi to trzeba zrezygnowac z PP
po oodejsciu trenera , wu- efu zdobylismy 10 punktow co napawa optymistycznie w walce o utrzymanie

Jan - 27 października 2013, 21:43:02 - *.static.tychy24.pl
Brawo.Nie ważne jak. 3 punkty są.Brawo trenerze.Brawa dla całej drużyny.

GKS TYCHY - 28 października 2013, 6:44:03 - *.centertel.pl
Cieszy kolejne zwycięstwo i to że pniemy się do góry ;)
Dziękujemy Sandecjo i powodzenia!
GKS TYCHY & KKS SANDECJA B.S.N.T.

KKS FAN - 28 października 2013, 15:52:00 - *.scansafe.net (*.177.38.4)
Na stronie Sandecji sa filmiki z meczu jak dla mnie przy drugiej bramce GKS-u byl spalony natomiast Sandecja prawidlowo zdobyla bramke z po rzucie wolnym ............ Moze mi sie tylko wydaje .... ale raczej nie

Uuu - 29 października 2013, 6:55:58 - *.static.tychy24.pl
Na stronie Tychów są te same filmiki i może mi się tylko wydaje.....ale raczej nie ale bramka dla GKS-u była zdobyta prawidłowo.Pozdrawiam .

bifer - 13 kwietnia 2016, 14:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol z karnego fart a gol Smółki jak cos ma na czysto to trafi.