2 listopada 2013, 15:55:59 - nn17
II liga, gr. zachodnia: 15. kolejka

Dzisiaj rozegrano większość meczów 15. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej. Najwięcej bramek padło w Poznaniu, gdzie miejscowa Warta pokonała Gryfa Wejherowo 3-2 (1-1) i utrzymała fotel lidera. Mecz Górnika Wałbrzych z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski zakończył się bezbramkowym remisem.

Warta Poznań 3-2 Gryf Wejherowo
Paweł Piceluk 14, Grzegorz Rasiak 74, Karol Gregorek 90 - Przemysław Kostuch 30, 87
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Odra Opole
Arkadiusz Jasitczak 85 - Tomasz Copik 83
Górnik Wałbrzych 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bytovia Bytów 2-2 MKS Kluczbork
Łukasz Kowalski 53, Wojciech Wilczyński 74 - Jakub Legierski 21, Mateusz Arian 51 (k)

maro - 2 listopada 2013, 15:58:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygląda na to, że Chrobry kryzys ma już za sobą. Jest pierwszą drużyną, który zdobywa twierdzę Katowice. Oby tak dalej! Warta jak zwykle na farcie, ale to też jest w sporcie potrzebne.

kim@wp.pl - 2 listopada 2013, 16:03:49 - *.master.pl
Brawo Chrobry, bardzo dobry wynik na terenie mocnego rywala.

Chrobry - 2 listopada 2013, 16:07:35 - *.dynamic.chello.pl
Prócz kibiców Chrobrego byli jeszcze jacyś inni na wyjazdach swej drużyny? Może kibice Odry, Ostrovii, Kluczborka?

Gornik - 2 listopada 2013, 16:09:20 - *.walbrzych.vectranet.pl
Ostrovia obecna w ok.50 glow w Wałbrzychu

KSG - 2 listopada 2013, 16:12:41 - *.ssp.dialog.net.pl
KOlejny żenujący spektakl w wykonaniu naszych wyżelowanych panienek. A ile kartek zobaczyli to głowa mała. Grać nie umiom to kopiom.

Chrobry - 2 listopada 2013, 16:13:43 - *.dynamic.chello.pl
Dzięki @Górnik. Całkiem przyzwoita liczba jak na Ostrovie. Co do wyników to mam nadzieje że awansuje i Chrobry i Górnik.

leon - 2 listopada 2013, 16:16:19 - *.231.16.16.koba.pl
Bravo Warta, w poznaniu powinna być Extraklasa, a przynajmniej 1 liga. Oderka długo cieszyłą się wynikiem?

stefan - 2 listopada 2013, 16:18:02 - *.range86-148.btcentralplus.com
Odra w 75 glow na tym dalekim wyjezdzie.

Chrobry - 2 listopada 2013, 16:19:07 - *.dynamic.chello.pl
@leon - macie już w P-ń ekstraklase i to w wydaniu Lecha i to powinno wam wystarczyć ;-) Choć pamiętam czasy gdy kiedyś w niej grały aż trzy kluby z Poznania, bo jeszcze Olimpia

PIASTÓW - 2 listopada 2013, 16:19:28 - *.master.pl
Dwie bramki z meczu Rozwój - Chrobry
Był to bardzo ważny mecz dla Chrobrego zespół po chwilowym kryzysie, wykartkowaniu, kontuzjach i pauzach w swoim pełnym składzie nie pozwolił na zbyt wiele mocnej drużynie z Katowic!
Brawo Chrobry ZWYCIĘSKI ! ! !

Chrobry - 2 listopada 2013, 16:23:49 - *.dynamic.chello.pl
Odra też w dobrej liczbie i wraca z ważnym punktem

Nyrol 2 - 2 listopada 2013, 16:25:09 - *.icpnet.pl
poznańska Warta to jest klasa! nie długo Pani Prezes postara się o posiłki! wielkie Gratulacje!

leon - 2 listopada 2013, 16:28:56 - *.231.16.16.koba.pl
@ Chrobry. Nie jestem z Poznania. A Lecha już niema.

leon - 2 listopada 2013, 16:30:38 - *.231.16.16.koba.pl
Zdzichy-Polkowice 2:2, a nikt bramek nie strzelił. Fajne te Polskie ligi. Zdzichy spadek, Bóg wybaczy Jaga nigdy!

kibic - 2 listopada 2013, 16:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe kto ostatecznie awansuje?

Nilson - 2 listopada 2013, 16:52:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Awans ChG i GW .

janek - 2 listopada 2013, 16:58:56 - *.master.pl
Super, dwa ostatnie mecze Chrobrego Brawo chłopaki!!!

rys - 2 listopada 2013, 17:00:05 - *.walbrzych.vectranet.pl
gornik zagral dzis bardzo slaby mecz ogromna ilosc strat praktycznie zadnej groznej sytuacji dominowala walka i kartki lacznie 12 zoltych ostrovia zaprezentowala sie przyzwoicie i zasluzenie zremisowala i tylko sie dziwie dlaczego nasz trener nie robil zadnych zmian bo kilku zawodnikow gornika bylo do zmiany widoczny byl brak wykartkowanych zawodnikow ale jak nie mozna wygrac to trzeba zremisowac i to wszystko

z Bytowa - 2 listopada 2013, 17:12:45 - *.30.42.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzisiaj w Bytowie ciekawy mecz w wykonaniu piłkarzy i sędziego. Pierwsza połowa pod dyktando Kluczborka, żadnego strzału w światło bramki w wykonaniu Bytowiaków. Do przerwy MKS powinien proadzić przynajmniej 3 bramkami. Po przerwie wyglądało to tak jak by drużyny zamieniły się strojami. Zdecydowana przewaga Bytowiaków. Tu krótko i już na spokojnie, remis był wynikiem sprawiedliwym. Dlaczego napisałem o sędziowaniu...To woła już o pomstę do nieba. Druga połowa zaczęła się od kosmicznej żółtej kartki dla zawodnika Mks-u. Chwilę później karny którego tylko sędzia widział (był walka o piłkę ale o faulu mówić nie można) pomyślełem co za .... znowu kręcą. Później nie widział kilku zagrań ręką czy to ze strony Bytovi jak i Kluczborka. Do końca drugiej połowy jak dobrze policzyłem pokazał 9 kartek z czego 7 (w tym czerwoną) Mks-owi. Sędziowie mnie utwierdzili że nie kręcili, po prostu są tacy słabi i jeszcze nie raz się o tym przekonamy i nie ważne czy my czy Wy. Pozdrawiam.

Xerex - 2 listopada 2013, 17:31:31 - *.cpe.marton.net.pl
Ciekawe wyniki!

kaczy - 2 listopada 2013, 17:39:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
odra dobra ekipa na wyjezdzie..pozdro

Wałbrzych - 2 listopada 2013, 17:49:51 - *.play-internet.pl
Wszyscy ci którzy wypisują bzdury o awansie Wałbrzyszan,piszą jakieś bajki! Górnik dzisiaj nie oddał ani jednego strzału,cudem uniknęli porażki,na ławce rezerwowych tylko dwóch grajków...Szkoda gadać! To co dzieje się w Wałbrzychu to totalna amatorka,ani stadionu,ani zawodników,ani atmosfery dla piłki nożnej,że o finansach nie wspomnę! Więc historyjki z sertii "awans Górnika" włóżcie sobie między najbardziej nierealne bajki!Z tą grą i taką kadrą cudem będzie utrzymanie! Na wiosnę znów 10 meczy pod rząd w plecy,i witaj 3 ligo!

Max - 2 listopada 2013, 18:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He. Bytow gdyby nie Wasz Drutex Byli Byscie w 5 Lidze ! Ha ha.

Max - 2 listopada 2013, 18:10:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

babu - 2 listopada 2013, 18:35:49 - *.petrus.pl
Max,tak to juz jest,nie ma sponsora,to nie ma ligi,ale z kad Ty to mozesz wiedziec

jjan - 2 listopada 2013, 19:34:55 - *.adsl.inetia.pl
chrobry i odra się pokazały na wyjazdach, zeby jechać w tyle osób przez całą polskę i to jeszcze do czarnej dupy
szacun

JYP - 2 listopada 2013, 20:03:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Chrobrego w Katowicach??

rys - 2 listopada 2013, 20:45:37 - *.walbrzych.vectranet.pl
do walbrzych- gornik kolego jeszcze nie spadl i nie pisz glupot o stadionie /jezdze na wyjazdy i sa o wiele gorsze /zawodnikow mamy srednich ale walczacych w kazdym meczu a finanse sa ok nie ma zaleglosci a jak na razie mamy 28 punktow i 9 punktow przewagi nad strefa spadkowa a zeszla runda to przeszlosc a trener i zawodnicy od poczatku mowili ze gramy o utrzymanie a nie o awans pozdrawiam i tez licze na lepsza gre gornika

kk - 2 listopada 2013, 20:47:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co z flagą wschowy? chg?

kim@wp.pl - 2 listopada 2013, 20:56:07 - *.master.pl
farmazon

dyrman - 2 listopada 2013, 21:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Wałbrzych(net'hoolsie)- przed sezonem w życiu byś nie pomyślał że Górnik będzie tak wysoko w tabeli a teraz zaczynasz bredzić. Cel jest realizowany, przed nami
dużo kolejek wszystko może się zdarzyć.
Wiosna będzie mega ciekawa i trudniejsza dla Biało-Niebieskich
TYLKO KSG

MorskiAG - 2 listopada 2013, 21:19:03 - *.haye.cable.virginm.net
Przemek Kostuch do Arki!

wariat - 2 listopada 2013, 21:48:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluczborka 5 głów w Bytowie , na trasie spotykają Odrę jadąca do Stargardu , szybka akcja 5x5 ekipy do 20 lat. Po minucie w zbieraniu grzybów lepsi okazali się Kluczborscy grzybiarze
PDK

lol - 2 listopada 2013, 22:44:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tych 5 z kluczborka i odry do kamieniolomow

R.T.S.1910 - 2 listopada 2013, 23:19:15 - *.toya.net.pl
Brawo ___CHROBRY !!!___ ,gratulacje i życzenia awansu z pamiętającej o Was z sympatią czerwono-biało-czerwonej Łodzi.

nyrol - 2 listopada 2013, 23:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Metal Kluczbork w 1989 obił Oderkę na Maxa!!! Pozdro MKS Kluczbork!!Warta Dobry Mecz Gryfa 15 ludzi w Barwach na Trybunach Warty!!! Warta Nasz KS olać amice lech z kiecha i januszy co was tak mało w barwach junki z lecha???

kibic - 3 listopada 2013, 0:06:59 - *.232.175.227
to prawda z tym grzybobraniem 5x5 mks-odra czy ktos wkreca?

nyrol - 3 listopada 2013, 0:10:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1989 to Prawda Metal Obija Oderke!!! a net nie muwi wam prawdy!!!

slawko - 3 listopada 2013, 9:29:49 - *.252.8.22.internetia.net.pl
Kluczborka Bytowie w klatce 4 osoby,wracaliśmy noca, a wtedy grzybów po ciemku nie widac.Do domu dojechaliśmy o 24, trasa wyjątkowo spokojna.Grzybiarzy z Opola nie spotkaliśmy, ktos tu wkręca!

rrr - 3 listopada 2013, 11:22:15 - *.master.pl
dzięki R.T.S.1910 i również pozdrawiamy starzy kibice z sympatią zawsze wspominają i pozdrawiają Widzew
Hej Chrobry & Stilon

b - 3 listopada 2013, 17:47:30 - *.158.216.250.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Owszem Górnik gra słabo,podobnie jak inni. Niemniej ten sezon jest o wiele lepszy niż poprzedni. Ważne by na wiosnę nie spuchli. Za rok awans i mecze na Nowym Mieście... Tak być powinno.

do lamusa - 3 listopada 2013, 22:43:57 - *.ssp.dialog.net.pl
lamusie --jak pamietasz miło Chrobrego to twoja sprawa ,ale nie podpisuj sie jakbys wypowiadał się w imieniu wiekszej ilości kibiców

bifer - 18 maja 2016, 22:18:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny mecz w Poznaniu dużo goli i akcji i też bardzo ciekawa koncówka no i Kostuch obrońca Gryfa zagrał fajnie,ogólnie spoko meczycho.