3 listopada 2013, 18:51:34 - afellay2
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj rozegrano dwa spotkania kończące 15. kolejkę drugiej ligi grupy zachodniej. Jarota Jarocin pomimo zwycięstwa 3-1 (0-1) z UKP Zielona Góra nadal pozostaje na przedostatnim miejscu w tabeli. W drugim meczu Zagłębie Sosnowiec pokonało 2-0 (0-0) Raków Częstochowa.

Jarota Jarocin 3-1 UKP Zielona Góra
Hubert Oczkowski 63, Krzysztof Bartoszak 69, Marcin Wojciechowski 83 (k) - Wojciech Okińczyc 42

Zaglebie do awansu wciaz daleko ale lepiej to wyglada

ZS - 3 listopada 2013, 19:09:09 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.44)
Raków&Zagłębie

teddy - 3 listopada 2013, 19:10:33 - *.opera-mini.net (*.207.118.72)
rakow szacun piłka nożna dla kibiców

waza - 3 listopada 2013, 19:16:43 - *.master.pl
Odra za Bytovię i tak może wyglądać tabela na koniec. wszystkie ważniejsze ekipy by były.

ultras - 3 listopada 2013, 19:19:47 - *.prenet.pl
o co chodzilo z ta ochrona ? ponoc rakow ruszyl z pomoca ? BRAWO RAKOW lojalnosc

wierny - 3 listopada 2013, 19:20:09 - *.dynamic.chello.pl
Takie rzeczy się pamięta Raków wielki szacun.
WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Diadem - 3 listopada 2013, 19:33:33 - *.telpol.net.pl
Doszło do małej przepychanki pomiędzy fanatykami Zagłębia, a ochroną obiektu. Przyczyna sporu - "nieregulaminowa flaga", którą ochrona chciała zerwać z ogrodzenia na polecenie delegata. Kibice Rakowa włączyli się w sprzeczkę poprzez wizytę na murawie boiska i wspólnie obie ekipy przekonały ochronę, że nie warto zabierać flag kibicom. Nikt podczas incydentu nie ucierpiał.

OlimpiaZKS - 3 listopada 2013, 19:33:48 - *.play-internet.pl
Brawo Bracia!!! Legia, Zagłębie na 2-0, ino nasza OE odwrotny wynik w Lublinie... 5 porażka z rzędu - trzeba będzie do Was i do (L) jeździć częściej na mecze, bo u nas jesienna deprecha na maxa.

marianosss - 3 listopada 2013, 20:00:47 - *.dynamic.chello.pl
Raków! Szacun za liczbę głów, oprawę oraz pomoc z białymi kaskami Jednak 3 pkt słusznie pozostają w Sosnowcu! Zagłębieee!!!

Paweł - 3 listopada 2013, 20:02:39 - *.dynamic.chello.pl
Super ZAGŁĘBIE - tak dalej!~!!
Hej przyjaciele z Elbląga, karta się w koncu odwroci - także trzymamy za Was kciuki!
Pozdr dla braci z Legii, Olimpii i oczywiście BKS-U!!
Hej, Hej Zagłębie - Dąbrowskie!!

z Dąbrowy - 3 listopada 2013, 20:02:43 - *.dynamic.chello.pl
Częstochowa - Sosnowiec - Bielsko-Biała !

Rakowiak - 3 listopada 2013, 20:56:19 - *.net.stream.pl
Zasłużone zwycięstwo Zagłębia. Szkoda tylko, że pogoda zepsuła fajny mecz kibicowski. Do Zagłębia zawsze szacunek był i będzie. Chyba dzisiaj to pokazaliśmy.
"Wszyscy mamy źle w głowach, że jeździmy!" Tylko Raków!

RKS - 3 listopada 2013, 21:12:58 - *.net.stream.pl
Szacun dla obu ekip Rakowa i Zagłębia w takich chwilach trzeba się wspierać Wiele nas dzieli ale też sporo łączy!

leon - 3 listopada 2013, 22:42:48 - *.231.21.51.koba.pl
Rakowiaki pomogły legionistom, czyżby nowy FC?

adi1921 - 3 listopada 2013, 22:53:50 - *.play-internet.pl
do leon jaki fc? pi...olnij sie w ten głupi łeb skrzacie

- 3 listopada 2013, 23:46:34 - *.dynamic.chello.pl
Obrońcy zachodniomałopolskiej granicy ? To jakiś nowy rozłamowy ruch?

MBKS - 4 listopada 2013, 2:07:53 - *.slubice.vectranet.pl
Tylko niebiesko-żółta Lechia Zielona Góra! NIE DLA SZTUCZNEGO UKP!

TYLKO_LECH - 4 listopada 2013, 3:03:30 - *.telnet.krakow.pl
Zagłębie było z BKSem + parę osób z Legii, Raków z Chemikiem i Videotonem

Marcin35 - 4 listopada 2013, 12:36:44 - *.radom.vectranet.pl
Zmiana trenera w Sosnowcu i od razu dwa zwycięstwa.

Medalikarz - 4 listopada 2013, 16:35:52 - *.204.176.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
od kiedy buRAKÓW ma zgodę z Sosnowieckim klubem Zagłąębie jesli dobrze pamietam zgoda to zagłebie - legia - pogoń

Rakowiak - 4 listopada 2013, 16:43:13 - *.net.stream.pl
"Medalikarz" masz chyba jakieś kompleksy. Cuchniesz mi biało-zielonym uciekinierem z Olsztyńskiej.
P.S. Czytaj ze zrozumieniem chłopcze

RedBlue - 4 listopada 2013, 18:12:53 - *.96.233.70.tvksmp.pl
Widać że kumaty że hej.
Pogoni już nie ma w tej grupie.
Ale co on może wiedzieć jak on mecze ogląda w kapciach przed tv!
RAKÓW&CHEMIK&VIDEOTON

bifer - 5 czerwca 2016, 18:25:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugi gol dla Jaroty to podarunek chyba od bramkarza gości a ten Wojciechowski co grał w Jarocie to chyba bramki z karnych potrafi strzelać.