19 listopada 2013, 21:53:44 - euzi
Grecja awansowała do mistrzostw świata

Grecja zremisowała w rewanżowym meczu barażowym o awans do mistrzostw świata z Rumunią 1-1 (1-0). W pierwszym spotkaniu Grecy wygrali w Pireusie 3-1 (2-1) i to właśnie oni jako dwudziesty siódmy finalista mistrzostw świata polecą w przyszłym roku do Brazylii.

19 listopada 2013, 20:00 - Bukareszt (Național Arena)
Rumunia 1-1 Grecja
Vassílios Torossídis 55 (s) - Konstantínos Mítroglou 23

żółte kartki: Konstantínos Mítroglou, Iossíf Cholévas, Aléxandros Tziólis (Grecja).

sędziował: Milorad Mažić (Serbia).

eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014

kris - 19 listopada 2013, 22:00:19 - *.dynamic.chello.pl
znowu trzeba będzie ten antyfutbol oglądać / ile można jechać na fuksie z 2004 roku i mieć ciągle fuks a w losowaniach

kibel - 19 listopada 2013, 22:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no - a my, Polacy, dalej jesteśmy masochistami i oglądamy popisy gwiazdeczek w meczu ze Słowacją i Irlandią w nic nie znaczących meczach. Nawałka cienias nic nie zmieni ... nam trzeba SELEKCJONERA a nie TRENERA ...

andrew - 19 listopada 2013, 22:03:54 - *.137.2.148
Nie no znowu oni masakra

Darek - 19 listopada 2013, 22:04:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Możecie się śmiać z tego co napiszę ale jak dla mnie Mítroglou to obecnie Top 10 napastników na świecie.

Remle - 19 listopada 2013, 22:05:44 - *.opera-mini.net (*.242.70.4)
Brawo Grecja! Klasa jest!

pitagoras - 19 listopada 2013, 22:06:52 - *.235.36.252
tragedia! co najmniej 3 mecze beda nie nadawac sie do ogladania.

matko - 19 listopada 2013, 22:14:10 - *.toya.net.pl
Co wy chcecie od mojej Grecji, gra lepiej niz rep.Polski i awansowali to wazne !

arc - 19 listopada 2013, 22:30:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
buuuuu. Zgadzam się, Grecja = 3 nudne mecze na mistrzostwach

~~kir_off - 19 listopada 2013, 22:35:20 - *.19.194.93
Jak możecie pisać, że po co oni awansują? A czy Rumuni zafundowaliby trzy widowiskowe spotkania, skąd ta pewność?! Poza tym Grecy w których to już z kolei kwalifikacjach osiągają przyzwoity wynik. A czym może poszczycić się min. polska drużyna, ambitną walką, wygranymi z "ogórkami"? Rozlicza się z wyniku, a nie z tiki-taki

zx - 19 listopada 2013, 22:35:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no będzie nudno ... jakby pojechali Polacy przynajmniej ładne bęcki by zbierali i można by było liczyć na jakiś wynik 12:0 przeciwko Polsce - to było by ciekawe !!!

Diego - 19 listopada 2013, 22:39:57 - *.dynamic.chello.pl
No to mamy już 3 undery 2.5 na mundialu

world kibi - 19 listopada 2013, 23:02:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hehehehe myślałem że tylko ja uważam greków za antyfutbol. A co do kometarza "Diego" to się niezgodzę. Na udner 2,5 kursów nie będzie, na under 0,5 trzeba będzie stawiać hehehehe

BOB - 19 listopada 2013, 23:03:05 - *.85-237-171.tkchopin.pl
Bo Grecy to mężczyźni a nie chłopcy z biedronki (Polska).

a - 19 listopada 2013, 23:09:28 - *.31.180.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak, futbol ciężki do strawienia, ale Grecja to drużyna o klasę lepsza od naszej, której w ogóle nie da się oglądać.

DENIS - 20 listopada 2013, 14:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kryzys kryzysem a Grecja ciągle daje rade Gratuluje

bifer - 5 października 2016, 8:30:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz jak mecz zasłóżony awans Greków ale ten samobój Torossidisa kapitalny jak on tak to trafił to ja nie wiem i on do tej pory pewnie też.