26 listopada 2013, 22:37:05 - afellay2
LM: Gol Jakuba Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski zdobył bramkę dla Borussii Dortmund w wygranym 3-1 (1-0) spotkaniu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Napoli. To pierwsze trafienie polskiego skrzydłowego w bieżących rozgrywkach. Błaszczykowski rozpoczął mecz w podstawowym składzie, w 69. minucie zmienił go Pierre-Emerick Aubameyang.

26 listopada 2013, 20:45 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 3-1 SSC Napoli
Marco Reus 10 (k), Jakub Błaszczykowski 60, Pierre-Emerick Aubameyang 78 - Lorenzo Insigne 71

żółte kartki: Sebastian Kehl - Federico Fernández, Gonzalo Higuaín, Raúl Albiol, Goran Pandev.

sędziował: Carlos Velasco Carballo (Hiszpania).
widzów: 65 829.

Robert Lewandowski, którego w 89. minucie zmienił Julian Schieber, wywalczył rzut karny zamieniony na gola przez Marco Reusa, a następnie asystował przy trzeciej bramce dla niemieckiego zespołu. Obrońca Borussii Łukasz Piszczek w 81. minucie zmienił Reusa.

Ketald - 26 listopada 2013, 22:38:42 - *.eaw.com.pl
Lewandowski natychmiast na 10, ten człowiek umie się zastawić, ale snajperem ostatnio jest od wielkiego dzwonu! Atak Lewy - Suarez albo Van Persie, to byłoby coś.

antyvolks - 26 listopada 2013, 22:39:27 - *.204.191.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bilet bramkę strzelił. Czyli już wiem że w ostatniej kolejce kibicuję Napoli i Marsylii

judasz - 26 listopada 2013, 22:43:12 - *.bb.online.no
@antyvolks - nie płacz, możesz jutro nie iść do szkoło, a CR7 jutro coś strzeli i ukoi twoje żale.

d - 26 listopada 2013, 22:43:17 - *.dynamic.chello.pl
antyvolks mający internet w niemieckim T-Mobile :P

trampek - 26 listopada 2013, 22:44:02 - *.centertel.pl
Kapitalny mecz. I cieszą polskie akcenty. Mocne akcenty.

Mądry - 26 listopada 2013, 22:46:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajny gol Kuby z kanałkiem...a Wieczorek Kawalerski marnował okazję.
A tyle się mówi że w rep.Polski nie strzela bo nie ma z kim grać,tam też nie strzela.
Co do rep.to liczę na Milika.Pomaga młodzieżówce,oby pomógł pierwszej.
Nie ma jeszcze 20 lat.

wiseman - 26 listopada 2013, 22:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świetny mecz Lewandowskiego - najlepszego napastnika na świecie

Ketald - 26 listopada 2013, 22:49:41 - *.eaw.com.pl
I taka mała ściągawka, w stylu pana Mogielnickiego ;)
BVB jeżeli wygra w Marsylii to niezależnie od wyniku w Neapolu awansuje do 1/8 finału.
Załóżmy, że Napoli wygra( wtedy BVB niemal na pewno wygra grupę, chyba, że Napoli wygra co najmniej 4 bramkami), to wtedy 3 zespoły mają po 12 punktów i tworzymy małą tabelę 3 drużyn, którą będzie wyglądać tak:
BVB 6 6-5
Arsenal 6 4-2
Napoli 6 3-6
Do bilansu bramkowego trzeba oczywiście dodać bramki z spotkania Napoli - Arsenal. Dlatego w takiej sytuacji Napoli musi wygrać co najmniej 3 bramkami, aby wyjść z grupy( mało prawdopodobne).

Ketald - 26 listopada 2013, 22:51:27 - *.eaw.com.pl
Oczywiście innych możliwych wariantów nie opisałem, bo chyba wszystko jest jasne ;)

judasz - 26 listopada 2013, 22:56:14 - *.bb.online.no
@Ketald - Napoli ma małe szanse na wygranie, grają po prostu słabo, dzisiaj to mogło skończyć się 5 w plecy. Arsenal musiał by mieć super doła.

Mądry - 26 listopada 2013, 22:58:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:davs
Tak,masz rację.Powinien grać jako ofensywny pomocnik.
Dobrze że Piszczek powoli wraca.

m - 26 listopada 2013, 23:17:57 - *.centertel.pl
to racja ze marnowal swietne okazje ale pozytku i tak z niego duzo i dobrze rozgrywal. kilka swietnych podan otwierajacych droge do bramki! mimo razacej nieskutecznosci zagral dobry mecz!

BKS - 26 listopada 2013, 23:36:42 - *.045-102-73746f34.cust.bredbandsbolaget.se
Pomimo tego ze nie kykorzystal 2 100%, to i tak byl to dobry mecz. On zabiera po 2 obroncow, i do tego ma dobre podania otwierajace, wiec pisanie typu ze znowu nie strzelil gola sa poprostu niestosowne//pozdro dla hejterow :*

UKLG - 26 listopada 2013, 23:41:21 - *.as13285.net
Za bramka Napoli w drugiej połowie,nie jestem pewny ale chyba widziałem flage Lechii Gdansk.Czy ktoś może potwierdzić.Pozdro

kibol - 27 listopada 2013, 1:04:05 - *.szczecin.mm.pl
Czy wam się podoba czy nie, Lewy robi różnicę:D Także Kuba jest gość i tylko czekać na formę Piszczu .Wylewajcie sobie pomyje hejterzy co nic w życiu nie mogą osiągnąć,to inaczej muszą się spełniać.hue hue hue

Rbq - 27 listopada 2013, 1:11:12 - *.dynamic.chello.pl
Lewy nieco skiepścił ale mimo wszystko miał dwie asysty, a to już sporo. Zatem dobry występ.

Mądry - 27 listopada 2013, 7:05:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski ZMARNOWAŁ idealne sytuację do zdobycia gola.
Taka jest prawda !!!
I żadne asysty czy inne rzeczy tego nie przykryją.

as - 27 listopada 2013, 7:08:31 - *.ip.netia.com.pl
Kuba, szczególnie w 2 połowie wymiatał

crissCK - 27 listopada 2013, 12:15:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wezcie tego Przytuły do komentowania nie bierzcie......I następny mega futbolista Jeziersk-w piłce nic nie osiągnęli a do komentowania sie jeszcze badziej nie nadają....

zola - 27 listopada 2013, 13:43:02 - *.adsl.inetia.pl
@crissCK. Swięta racja. Tyle że Przytułe jeszcze znosze bo w miarę go lubie ale Dla mnie Jezierski i ten Murawski co kiedys w Legii grał to taki niewypał że nie znoszę ich głosów i komentarzy. a i kazek węgrzyn tez kilkoma komentrzami mnie rozwala. zczegolnie kiedys na meczu korony gadał ze fatalnie grają i ze taką grą nigdy gla nie zdobędą a 5 sekund pożniej Trytko strzelił gola ii tak go zgaziło ze nie wiedział co wybełkotać ma..

DENIS - 27 listopada 2013, 16:14:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kuba

tylko Wójt - 27 listopada 2013, 16:35:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
crissCK 100% racjii. Jezierski jest najgorszy !!! Nie wiem dlaczego biorą ludzi, którzy nawet nie liznęli grania na najwyższym poziomie do komentowania meczy. A najlepiej jak o akcjach ofensywnych wypowiada się słynny Maciej "Podaj do tyłu" Murawski - za swojej kariery podawał głownie do obrońców zamiast do przodu a pod polem karnym nie pamiętali go nawet najstarsi górale Wieszczycki wydaje mi się, że czasem sam nie wie o czym mówi a Węgrzyn moim zdaniem za duża podnieta nad Drukarnią HP Warszawa. C+ ma najlepszych komentatorów ale ekspertów to biorą do bani.

bifer - 5 grudnia 2016, 23:42:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny gol Kuby między nogami Reiny a i Robert dobry mecz bo karnego wypracował i miał też asystę,czyli całkiem spoko nasi gracze mecz wtedy zagrali.