[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2013/2014

I runda eliminacyjna - 2-3 lipca, 9-10 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2013, 12:00 - Nyon)

Szirak Giumri 3-0 SP Tre Penne 2 lipca, 15:00
Ismaël Fofana 36, 55, 64
FC Lusitanos 2-2 EB/Streymur 2 lipca, 19:30
Cristian Martínez 24 (k), 29 - Arnbjørn Hansen 67, Levi Hanssen 69 (k)
Andora

SP Tre Penne 1-0 Szirak Giumri 9 lipca, 21:00
Samuel Kyere 2 (s)
Serravalle
EB/Streymur 5-1 FC Lusitanos 9 lipca, 20:00
Arnbjørn Hansen 3, Levi Hanssen 38, 85, Gunnar Zachariasen 72, Leif Niclasen 90 - Luís dos Reis 66
Thorshavn

II runda eliminacyjna - 16-17 lipca, 23-24 lipca
(Losowanie - 24 czerwca 2013, 12:00 - Nyon)

Neftçı Baku 0-0 Skënderbeu Korçë 17 lipca, 18:00
Steaua Bukareszt 3-0 FK Vardar (Skopje) 16 lipca, 19:45
Cristian Tănase 12, Mihai Pintilii 21, Igor Pavlović 45 (s)
FC Viktoria Plzeň 4-3 NK Željezničar (Sarajewo) 16 lipca, 17:30
Marián Čišovský 63, Daniel Kolář 66, 76, František Rajtoral 81 - Tomislav Tomić 52, Vernes Selimović 78, Sead Bučan 85
Sheriff Tiraspol 1-1 FK Sutjeska (Nikšić) 16 lipca, 19:00
Henrique Luvannor 45 - Andrija Pejović 54
Birkirkara FC 0-0 NK Maribor 16 lipca, 19:30
Ta' Qali
Sligo Rovers FC 0-1 Molde FK 17 lipca, 19:00
Daniel Chima 42
IF Elfsborg 7-1 Daugava Daugavpils 17 lipca, 19:00
Marcus Rohdén 21, 62, Jurijs Sokolovs 48 (s), Lasse Nilsson 61, Mohamed Bangura 68, Viktor Claesson 89, Sebastian Holmén 90 - Ibrahim Babatunde 78
HJK 0-0 JK Nõmme Kalju 17 lipca, 17:30
Ekranas Poniewież 0-1 FH (Hafnarfjörður) 16 lipca, 19:00
Pétur Viðarsson 30
The New Saints FC 1-3 Legia Warszawa 17 lipca, 20:15 (3500)
Ryan Fraughan 11 - Michał Kucharczyk 47, Marek Saganowski 57, Jakub Kosecki 74
Wrexham
Cliftonville F&AC 0-3 Celtic FC 17 lipca, 20:45
Mikael Lustig 25, Geórgios Samarás 31, James Forrest 84
CS Fola Esch 0-5 GNK Dinamo (Zagrzeb) 16 lipca, 19:30
El Arbi Hillel Soudani 59, 63, Duje Čop 64, Arijan Ademi 75, Júnior Fernandes 79
Differdange
Győri ETO FC 0-2 Maccabi Tel Awiw 17 lipca, 20:30
Barak Yitzhaki 76, Gal Alberman 90
BATE Borysów 0-1 Szachtior Karaganda 16 lipca, 18:00
Siergiej Chiżniczenko 48
Szirak Giumri 1-1 FK Partizan (Belgrad) 17 lipca, 15:00
Dawit Hakobjan 48 - Vladimir Volkov 90
ŠK Slovan Bratysława 2-1 Łudogorec Razgrad 17 lipca, 20:15
Juraj Halenár 87, 90 (k) - Tero Mäntylä 65
Dinamo Tbilisi 6-1 EB/Streymur 16 lipca, 18:00
Ustaritz Aldekoaotalora 40, Dżaba Dwali 43, Elgudża Grigalaszwili 72, Xisco 75, Djilli Vouho 77, 81 - Darko Glišić 42 (s)

Skënderbeu Korçë 1-0 Neftçı Baku 23 lipca, 20:00
pd.
Nurudeen Orelesi 116
FK Vardar (Skopje) 1-2 Steaua Bukareszt 23 lipca, 20:45
Jovan Kostovski 45 - Federico Piovaccari 23, Alexandru Bourceanu 72
NK Željezničar (Sarajewo) 1-2 FC Viktoria Plzeň 23 lipca, 21:00
Nermin Jamak 45 - Tomáš Wágner 5, Milan Petržela 30
FK Sutjeska (Nikšić) 0-5 Sheriff Tiraspol 23 lipca, 17:30
Cadú 14, Ricardinho 47, Fernando 52, 65, Alexandru Scripcenco 86
NK Maribor 2-0 Birkirkara FC 24 lipca, 20:00
Goran Cvijanovič 28, Mitja Viler 47
Molde FK 2-0 Sligo Rovers FC 23 lipca, 19:00
Martin Linnes 5, Aliou Coly 77
Daugava Daugavpils 0-4 IF Elfsborg 23 lipca, 17:00
James Keene 41, Viktor Claesson 61, Niklas Hult 66, Martin Andersson 86 (k)
JK Nõmme Kalju 2-1 HJK 23 lipca, 17:30
Yankuba Ceesay 28, Damiano Quintieri 35 - Demba Savage 64
Tallin
FH (Hafnarfjörður) 2-1 Ekranas Poniewież 23 lipca, 21:15
Björn Sverrisson 38, Atli Viðar Björnsson 90 - Arsenij Buinickij 26 (k)
Legia Warszawa 1-0 The New Saints FC 24 lipca, 20:45 (11 826)
Wladimer Dwaliszwili 53
Celtic FC 2-0 Cliftonville F&AC 23 lipca, 20:45
Efe Ambrose 16, Geórgios Samarás 70
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 CS Fola Esch 23 lipca, 20:45
Andrej Kramarić 78 (k)
Maccabi Tel Awiw 2-1 Győri ETO FC 23 lipca, 20:30
Tal Ben Haim II 25, Eran Zahavi 79 - Leandro Martínez 86
Szachtior Karaganda 1-0 BATE Borysów 23 lipca, 15:30
Igor Zieńkowicz 82
FK Partizan (Belgrad) 0-0 Szirak Giumri 24 lipca, 20:45
Łudogorec Razgrad 3-0 ŠK Slovan Bratysława 24 lipca, 19:30
Iwan Stojanow 3, Dani Abalo 12, 78
EB/Streymur 1-3 Dinamo Tbilisi 23 lipca, 20:00
Niels Pauli Danielsen 27 - Xisco 7 (k), Dżaba Dwali 12, Darko Glišić 84
Thorshavn

III runda eliminacyjna - 30-31 lipca, 6-7 sierpnia
(Losowanie - 19 lipca 2013, 12:00 - Nyon)

FC Basel 1893 1-0 Maccabi Tel Awiw 30 lipca, 19:00
Valentin Stocker 39
APÓEL (Nikozja) 1-1 NK Maribor 31 lipca, 19:00
Esmaël Gonçalves 21 - Marcos Tavares 64
FK Austria Wiedeń 1-0 FH (Hafnarfjörður) 30 lipca, 18:00
Daniel Royer 25
FC Nordsjælland 0-1 Zienit Sankt Petersburg 30 lipca, 19:00
Aleksandr Kierżakow 49
FC Salzburg 1-1 Fenerbahçe SK 31 lipca, 20:30
Alan 68 - Cristian 90 (k)
PAÓK 0-2 Metalist Charków 30 lipca, 20:00
Marko Dević 43 (k), 72
PSV Eindhoven 2-0 SV Zulte Waregem 30 lipca, 20:45
Memphis Depay 61, Jürgen Locadia 75
Olympique Lyonnais 1-0 Grasshopper-Club Zurych 30 lipca, 21:00
Milan Biševac 64
Szachtior Karaganda 3-0 Skënderbeu Korçë 30 lipca, 15:00
Aldin Đidić 8, Roman Murtazajew 79, Siergiej Chiżniczenko 90
Astana
Celtic FC 1-0 IF Elfsborg 31 lipca, 20:45
Kris Commons 76
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 Sheriff Tiraspol 30 lipca, 20:45
Ante Rukavina 89
JK Nõmme Kalju 0-4 FC Viktoria Plzeň 30 lipca, 18:00
Marián Čišovský 2, 51, 90, Michal Ďuriš 77
Tallin
Molde FK 1-1 Legia Warszawa 31 lipca, 19:00 (6063)
Daniel Chima 29 - Wladimer Dwaliszwili 68
Dinamo Tbilisi 0-2 Steaua Bukareszt 30 lipca, 18:00
Gabriel Iancu 64, 80
Łudogorec Razgrad 2-1 FK Partizan (Belgrad) 31 lipca, 19:30
Marcelinho 54, Michaił Aleksandrow 65 - Saša Marković 49

Maccabi Tel Awiw 3-3 FC Basel 1893 6 sierpnia, 19:00
Fabian Schär 34 (s), Eran Zahavi 37, Maharan Radi 55 - Fabian Schär 5 (k), Mohamed Salah 21, Marcelo Díaz 32
NK Maribor 0-0 APÓEL (Nikozja) 6 sierpnia, 20:00
FH (Hafnarfjörður) 0-0 FK Austria Wiedeń 7 sierpnia, 18:00
Zienit Sankt Petersburg 5-0 FC Nordsjælland 7 sierpnia, 18:00
Roman Szyrokow 26, 90, Hulk 50, Danny 62, Andriej Arszawin 68
Fenerbahçe SK 3-1 FC Salzburg 6 sierpnia, 20:45
Raul Meireles 8, Moussa Sow 17, Pierre Webó 34 - Jonathan Soriano 4
Metalist Charków 1-1 PAÓK 7 sierpnia, 19:00
Sebastián Blanco 72 - Tomáš Necid 83
SV Zulte Waregem 0-3 PSV Eindhoven 7 sierpnia, 20:45
Tim Matavž 56 (k), Zakaria Bakkali 73, Bruno Godeau 90 (s)
Bruksela
Grasshopper-Club Zurych 0-1 Olympique Lyonnais 6 sierpnia, 21:00
Clément Grenier 82
Skënderbeu Korçë 3-2 Szachtior Karaganda 6 sierpnia, 20:00
Željko Tomić 9, Blendi Shkëmbi 20 (k), 29 (k) - Siergiej Chiżniczenko 38, Maksat Bajżanow 67
Tirana
IF Elfsborg 0-0 Celtic FC 7 sierpnia, 19:45
Sheriff Tiraspol 0-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 7 sierpnia, 19:00
Júnior Fernandes 10, El Arbi Hillel Soudani 27, Duje Čop 61
FC Viktoria Plzeň 6-2 JK Nõmme Kalju 7 sierpnia, 20:15
Pavel Horváth 20 (k), 44, 62, Stanislav Tecl 58, Tomáš Hořava 71, Tomáš Wágner 82 - Damiano Quintieri 10, 69
Legia Warszawa 0-0 Molde FK 7 sierpnia, 20:45 (23 677)
Steaua Bukareszt 1-1 Dinamo Tbilisi 6 sierpnia, 19:45
Iasmin Latovlevici 6 - Ustaritz Aldekoaotalora 48
FK Partizan (Belgrad) 0-1 Łudogorec Razgrad 6 sierpnia, 20:45
Christo Złatinski 88 (k)

IV runda eliminacyjna - 20-21 sierpnia, 27-28 sierpnia
(Losowanie - 9 sierpnia 2013, 11:45 - Nyon)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 FK Austria Wiedeń 21 sierpnia, 20:45
Marin Leovac 69, Marko Stanković 75
Łudogorec Razgrad 2-4 FC Basel 1893 21 sierpnia, 20:45
Marcelinho 23, Iwan Stojanow 50 - Mohamed Salah 12, 59, Giovanni Sio 64, Fabian Schär 84 (k)
Sofia
FC Viktoria Plzeň 3-1 NK Maribor 20 sierpnia, 20:45
Marián Čišovský 8, Vladimír Darida 58, Michal Ďuriš 90 - Aleš Mejač 66
Szachtior Karaganda 2-0 Celtic FC 20 sierpnia, 17:00
Andriej Finonczenko 12, Siergiej Chiżniczenko 77
Astana
Steaua Bukareszt 1-1 Legia Warszawa 21 sierpnia, 20:45 (50 655)
Federico Piovaccari 34 - Jakub Kosecki 53
Olympique Lyonnais 0-2 Real Sociedad de Fútbol 20 sierpnia, 20:45
Antoine Griezmann 17, Haris Seferović 50
FC Schalke 04 1-1 PAÓK 21 sierpnia, 20:45
Jefferson Farfán 32 - Miroslav Stoch 73
14 sierpnia UEFA wykluczyła Metalista Charków z rozgrywek Ligi Mistrzów w wyniku postępowania dyscyplinarnego - w miejsce Ukraińców do IV rundy eLM został przesunięty PAÓK
FC Paços de Ferreira 1-4 Zienit Sankt Petersburg 20 sierpnia, 20:45
André Leão 58 - Roman Szyrokow 27, 60, 90, Matías Degra 85 (s)
Porto
PSV Eindhoven 1-1 AC Milan 20 sierpnia, 20:45
Tim Matavž 60 - Stephan El Shaarawy 15
Fenerbahçe SK 0-3 Arsenal FC 21 sierpnia, 20:45
Kieran Gibbs 51, Aaron Ramsey 64, Olivier Giroud 77 (k)

FK Austria Wiedeń 2-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 27 sierpnia, 20:45
Florian Mader 5, Roman Kienast 82 - Marcelo Brozović 33, Júnior Fernandes 43, Fatos Bećiraj 70
FC Basel 1893 2-0 Łudogorec Razgrad 27 sierpnia, 20:45
Fabian Frei 11, Philipp Degen 79
NK Maribor 0-1 FC Viktoria Plzeň 28 sierpnia, 20:45
Stanislav Tecl 3
Celtic FC 3-0 Szachtior Karaganda 28 sierpnia, 20:45
Kris Commons 45, Geórgios Samarás 48, James Forrest 90
Legia Warszawa 2-2 Steaua Bukareszt 27 sierpnia, 20:45 (21 514)
Miroslav Radović 27, Jakub Rzeźniczak 90 - Nicolae Stanciu 7, Federico Piovaccari 9
Real Sociedad de Fútbol 2-0 Olympique Lyonnais 28 sierpnia, 20:45
Carlos Vela 67, 90
PAÓK 2-3 FC Schalke 04 27 sierpnia, 20:45
Stéfanos Athanassiádis 53, Konstantínos Katsouránis 79 - Ádám Szalai 43, 90, Julian Draxler 67
Zienit Sankt Petersburg 4-2 FC Paços de Ferreira 28 sierpnia, 18:00
Danny 29, 48, Aleksandr Bucharow 66, Andriej Arszawin 78 (k) - Manuel José 67, Carlão 83
AC Milan 3-0 PSV Eindhoven 28 sierpnia, 20:45
Kevin-Prince Boateng 9, 77, Mario Balotelli 55
Arsenal FC 2-0 Fenerbahçe SK 27 sierpnia, 20:45
Aaron Ramsey 25, 72

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

Manchester United FC 4-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 września, 20:45 (75 811)
Wayne Rooney 22, 70, Robin van Persie 59, Antonio Valencia 79 - Simon Rolfes 54, Ömer Toprak 88
Real Sociedad de Fútbol 0-2 Szachtar Donieck 17 września, 20:45 (27 902)
Aléx Teixeira 65, 87

Kolejka 2 - 1-2 października

Szachtar Donieck 1-1 Manchester United FC 2 października, 20:45 (51 555)
Taison 76 - Danny Welbeck 18
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 Real Sociedad de Fútbol 2 października, 20:45 (27 462)
Simon Rolfes 45, Jens Hegeler 90 - Carlos Vela 51

Kolejka 3 - 22-23 października

TSV Bayer 04 Leverkusen 4-0 Szachtar Donieck 23 października, 20:45 (25 184)
Stefan Kießling 22, 72, Simon Rolfes 50 (k), Sidney Sam 57
Manchester United FC 1-0 Real Sociedad de Fútbol 23 października, 20:45 (74 654)
Iñigo Martínez 2 (s)

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Szachtar Donieck 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 5 listopada, 20:45 (50 115)
Real Sociedad de Fútbol 0-0 Manchester United FC 5 listopada, 20:45 (30 998)

Kolejka 5 - 26-27 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-5 Manchester United FC 27 listopada, 20:45 (29 412)
Antonio Valencia 22, Emir Spahić 30 (s), Jonny Evans 66, Chris Smalling 77, Nani 88
Szachtar Donieck 4-0 Real Sociedad de Fútbol 27 listopada, 20:45 (44 348)
Luiz Adriano 37, Aléx Teixeira 48, Douglas Costa 68, 87

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

Manchester United FC 1-0 Szachtar Donieck 10 grudnia, 20:45 (75 000)
Phil Jones 67
Real Sociedad de Fútbol 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 10 grudnia, 20:45 (23 408)
Ömer Toprak 49

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 14 4 2 0 12-3 3 0 0 6-2 1 2 0 6-1
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 10 3 1 2 9-10 2 0 1 6-6 1 1 1 3-4
3.  Szachtar Donieck 6 8 2 2 2 7-6 1 2 0 5-1 1 0 2 2-5
4.  Real Sociedad de Fútbol 6 1 0 1 5 1-10 0 1 2 0-3 0 0 3 1-7

Grupa B
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

Galatasaray SK 1-6 Real Madrid CF 17 września, 20:45 (47 669)
Umut Bulut 84 - Isco 33, Karim Benzema 54, 81, Cristiano Ronaldo 63, 66, 90
FC København 1-1 Juventus FC 17 września, 20:45 (36 524)
Nicolai Jørgensen 14 - Fabio Quagliarella 54

Kolejka 2 - 1-2 października

Juventus FC 2-2 Galatasaray SK 2 października, 20:45 (33 466)
Arturo Vidal 78 (k), Fabio Quagliarella 87 - Didier Drogba 36, Umut Bulut 88
Real Madrid CF 4-0 FC København 2 października, 20:45 (69 347)
Cristiano Ronaldo 21, 65, Ángel Di María 71, 90

Kolejka 3 - 22-23 października

Real Madrid CF 2-1 Juventus FC 23 października, 20:45 (77 856)
Cristiano Ronaldo 4, 29 (k) - Fernando Llorente 22
Galatasaray SK 3-1 FC København 23 października, 20:45 (42 798)
Felipe Melo 10, Wesley Sneijder 38, Didier Drogba 45 - Claudemir 88

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Juventus FC 2-2 Real Madrid CF 5 listopada, 20:45 (40 696)
Arturo Vidal 42 (k), Fernando Llorente 65 - Cristiano Ronaldo 52, Gareth Bale 60
FC København 1-0 Galatasaray SK 5 listopada, 20:45 (36 204)
Daniel Braaten 6

Kolejka 5 - 26-27 listopada

Real Madrid CF 4-1 Galatasaray SK 27 listopada, 20:45 (67 728)
Gareth Bale 37, Álvaro Arbeloa 51, Ángel Di María 63, Isco 81 - Umut Bulut 38
Juventus FC 3-1 FC København 27 listopada, 20:45 (39 506)
Arturo Vidal 29 (k), 61 (k), 63 - Olof Mellberg 56

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

Galatasaray SK x-x Juventus FC 10 grudnia, 20:45 (50 000)
w pierwotnym terminie przerwany w 32. minucie przy stanie 0-0 z powodu obfitych opadów śniegu / w drugim terminie (11 grudnia, 14:00) dokończony
FC København 0-2 Real Madrid CF 10 grudnia, 20:45 (37 241)
Luka Modrić 25, Cristiano Ronaldo 48
Galatasaray SK 1-0 Juventus FC 11 grudnia, 14:00 (37 375)
Wesley Sneijder 85
w pierwotnym terminie (10 grudnia, 20:45) przerwany w 32. minucie przy stanie 0-0 z powodu obfitych opadów śniegu / w drugim terminie dokończony

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 16 5 1 0 20-5 3 0 0 10-2 2 1 0 10-3
2.  Galatasaray SK 6 7 2 1 3 8-14 2 0 1 5-7 0 1 2 3-7
3.  Juventus FC 6 6 1 3 2 9-9 1 2 0 7-5 0 1 2 2-4
4.  FC København 6 4 1 1 4 4-13 1 1 1 2-3 0 0 3 2-10

Grupa C
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

SL e Benfica 2-0 RSC Anderlecht 17 września, 20:45 (29 393)
Filip Đuričić 4, Luisão 30
Olympiakós SFP (Pireus) 1-4 Paris Saint-Germain FC 17 września, 20:45 (31 253)
Vladimír Weiss 25 - Edinson Cavani 19, Motta 68, 73, Marquinhos 86

Kolejka 2 - 1-2 października

Paris Saint-Germain FC 3-0 SL e Benfica 2 października, 20:45 (44 732)
Zlatan Ibrahimović 5, 30, Marquinhos 25
RSC Anderlecht 0-3 Olympiakós SFP (Pireus) 2 października, 20:45 (15 918)
Konstantínos Mítroglou 17, 56, 72

Kolejka 3 - 22-23 października

RSC Anderlecht 0-5 Paris Saint-Germain FC 23 października, 20:45 (18 465)
Zlatan Ibrahimović 17, 22, 36, 62, Edinson Cavani 52
SL e Benfica 1-1 Olympiakós SFP (Pireus) 23 października, 20:45 (38 149)
Óscar Cardozo 83 - Alejandro Domínguez 29

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Paris Saint-Germain FC 1-1 RSC Anderlecht 5 listopada, 20:45 (43 091)
Zlatan Ibrahimović 70 - Demy de Zeeuw 68
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 SL e Benfica 5 listopada, 20:45 (31 461)
Konstantínos Manolás 13

Kolejka 5 - 26-27 listopada

RSC Anderlecht 2-3 SL e Benfica 27 listopada, 20:45 (16 780)
Chancel Mbemba 18, Massimo Bruno 77 - Nemanja Matić 34, Chancel Mbemba 52 (s), Rodrigo 90
Paris Saint-Germain FC 2-1 Olympiakós SFP (Pireus) 27 listopada, 20:45 (44 466)
Zlatan Ibrahimović 7, Edinson Cavani 90 - Konstantínos Manolás 80

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

SL e Benfica 2-1 Paris Saint-Germain FC 10 grudnia, 20:45 (30 089)
Lima 45 (k), Nicolás Gaitán 58 - Edinson Cavani 37
Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 RSC Anderlecht 10 grudnia, 20:45 (31 444)
Javier Saviola 33, 58, Alejandro Domínguez 90 (k) - Sacha Kljestan 39
od 90. minuty w bramce gości stał Aleksandar Mitrović

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 13 4 1 1 16-5 2 1 0 6-2 2 0 1 10-3
2.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 10 3 1 2 10-8 2 0 1 5-5 1 1 1 5-3 2 4 1 1 0 2-1
3.  SL e Benfica 6 10 3 1 2 8-8 2 1 0 5-2 1 0 2 3-6 2 1 0 1 1 1-2
4.  RSC Anderlecht 6 1 0 1 5 4-17 0 0 3 2-11 0 1 2 2-6

Grupa D
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

FC Bayern München 3-0 CSKA Moskwa 17 września, 20:45 (68 000)
David Alaba 4, Mario Mandžukić 41, Arjen Robben 68
FC Viktoria Plzeň 0-3 Manchester City FC 17 września, 20:45 (11 281)
Edin Džeko 48, Yaya Touré 53, Sergio Agüero 58

Kolejka 2 - 1-2 października

Manchester City FC 1-3 FC Bayern München 2 października, 20:45 (45 021)
Álvaro Negredo 80 - Franck Ribéry 7, Thomas Müller 56, Arjen Robben 60
CSKA Moskwa 3-2 FC Viktoria Plzeň 2 października, 18:00 (6000)
Zoran Tošić 19, Keisuke Honda 29, Radim Řezník 78 (s) - František Rajtoral 4, Marek Bakoš 90
Sankt Petersburg

Kolejka 3 - 22-23 października

CSKA Moskwa 1-2 Manchester City FC 23 października, 18:00 (14 000)
Zoran Tošić 32 - Sergio Agüero 34, 42
Chimki
FC Bayern München 5-0 FC Viktoria Plzeň 23 października, 20:45 (68 000)
Franck Ribéry 25 (k), 61, David Alaba 37, Bastian Schweinsteiger 64, Mario Götze 90

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Manchester City FC 5-2 CSKA Moskwa 5 listopada, 20:45 (38 512)
Sergio Agüero 3 (k), 20, Álvaro Negredo 30, 51, 90 - Seydou Doumbia 45, 71 (k)
FC Viktoria Plzeň 0-1 FC Bayern München 5 listopada, 20:45 (11 360)
Mario Mandžukić 65

Kolejka 5 - 26-27 listopada

CSKA Moskwa 1-3 FC Bayern München 27 listopada, 18:00 (14 000)
Keisuke Honda 62 (k) - Arjen Robben 17, Mario Götze 56, Thomas Müller 65 (k)
Chimki
Manchester City FC 4-2 FC Viktoria Plzeň 27 listopada, 20:45 (37 742)
Sergio Agüero 33 (k), Samir Nasri 65, Álvaro Negredo 78, Edin Džeko 89 - Tomáš Hořava 43, Stanislav Tecl 69

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

FC Bayern München 2-3 Manchester City FC 10 grudnia, 20:45 (68 000)
Thomas Müller 5, Mario Götze 12 - David Silva 28, Aleksandar Kolarov 59 (k), James Milner 62
FC Viktoria Plzeň 2-1 CSKA Moskwa 10 grudnia, 20:45 (11 205)
Daniel Kolář 76, Tomáš Wágner 90 - Ahmed Musa 65

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 15 5 0 1 17-5 2 0 1 10-3 3 0 0 7-2 2 3 1 0 1 5-4
2.  Manchester City FC 6 15 5 0 1 18-10 2 0 1 10-7 3 0 0 8-3 2 3 1 0 1 4-5
3.  FC Viktoria Plzeň 6 3 1 0 5 6-17 1 0 2 2-5 0 0 3 4-12 2 3 1 0 1 4-4
4.  CSKA Moskwa 6 3 1 0 5 8-17 1 0 2 5-7 0 0 3 3-10 2 3 1 0 1 4-4

Grupa E
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

FC Schalke 04 3-0 Steaua Bukareszt 18 września, 20:45 (49 358)
Atsuto Uchida 67, Kevin-Prince Boateng 78, Julian Draxler 85
Chelsea FC 1-2 FC Basel 1893 18 września, 20:45 (40 358)
Oscar 45 - Mohamed Salah 71, Marco Streller 81

Kolejka 2 - 1-2 października

FC Basel 1893 0-1 FC Schalke 04 1 października, 20:45 (33 251)
Julian Draxler 54
Steaua Bukareszt 0-4 Chelsea FC 1 października, 20:45 (36 713)
Ramires 20, 55, Daniel Georgievski 44 (s), Frank Lampard 90

Kolejka 3 - 22-23 października

Steaua Bukareszt 1-1 FC Basel 1893 22 października, 20:45 (23 899)
Leândro Tatu 88 - Marcelo Díaz 48
FC Schalke 04 0-3 Chelsea FC 22 października, 20:45 (54 442)
Fernando Torres 5, 69, Eden Hazard 87

Kolejka 4 - 5-6 listopada

FC Basel 1893 1-1 Steaua Bukareszt 6 listopada, 20:45 (30 704)
Giovanni Sio 90 - Federico Piovaccari 17
Chelsea FC 3-0 FC Schalke 04 6 listopada, 20:45 (41 194)
Samuel Eto'o 31, 54, Demba Ba 83

Kolejka 5 - 26-27 listopada

Steaua Bukareszt 0-0 FC Schalke 04 26 listopada, 20:45 (50 633)
FC Basel 1893 1-0 Chelsea FC 26 listopada, 20:45 (35 208)
Mohamed Salah 87

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

FC Schalke 04 2-0 FC Basel 1893 11 grudnia, 20:45 (52 093)
Julian Draxler 51, Joël Matip 57
Chelsea FC 1-0 Steaua Bukareszt 11 grudnia, 20:45 (41 181)
Demba Ba 10

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 12 4 0 2 12-3 2 0 1 5-2 2 0 1 7-1
2.  FC Schalke 04 6 10 3 1 2 6-6 2 0 1 5-3 1 1 1 1-3
3.  FC Basel 1893 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 2-2 1 1 1 3-4
4.  Steaua Bukareszt 6 3 0 3 3 2-10 0 2 1 1-5 0 1 2 1-5

Grupa F
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

Olympique de Marseille 1-2 Arsenal FC 18 września, 20:45 (38 380)
Jordan Ayew 90 (k) - Theo Walcott 65, Aaron Ramsey 83
SSC Napoli 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 18 września, 20:45 (55 766)
Gonzalo Higuaín 29, Lorenzo Insigne 67 - Juan Camilo Zúñiga 87 (s)

Kolejka 2 - 1-2 października

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Olympique de Marseille 1 października, 20:45 (65 829)
Robert Lewandowski 19, 80 (k), Marco Reus 52
Arsenal FC 2-0 SSC Napoli 1 października, 20:45 (59 536)
Mesut Özil 8, Olivier Giroud 15

Kolejka 3 - 22-23 października

Arsenal FC 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 22 października, 20:45 (60 011)
Olivier Giroud 41 - Henrich Mchitarjan 16, Robert Lewandowski 82
Olympique de Marseille 1-2 SSC Napoli 22 października, 20:45 (39 790)
André Ayew 86 - José Callejón 42, Duván Zapata 67

Kolejka 4 - 5-6 listopada

BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-1 Arsenal FC 6 listopada, 20:45 (65 829)
Aaron Ramsey 62
SSC Napoli 3-2 Olympique de Marseille 6 listopada, 20:45 (39 148)
Gökhan İnler 22, Gonzalo Higuaín 24, 75 - André Ayew 10, Florian Thauvin 64

Kolejka 5 - 26-27 listopada

Arsenal FC 2-0 Olympique de Marseille 26 listopada, 20:45 (59 912)
Jack Wilshere 1, 65
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-1 SSC Napoli 26 listopada, 20:45 (65 829)
Marco Reus 10 (k), Jakub Błaszczykowski 60, Pierre-Emerick Aubameyang 78 - Lorenzo Insigne 71

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

Olympique de Marseille 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 11 grudnia, 20:45 (36 655)
Souleymane Diawara 14 - Robert Lewandowski 4, Kevin Großkreutz 87
SSC Napoli 2-0 Arsenal FC 11 grudnia, 20:45 (34 027)
Gonzalo Higuaín 73, José Callejón 90

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 12 4 0 2 11-6 2 0 1 6-2 2 0 1 5-4 4 6 2 0 2 6-5
2.  Arsenal FC 6 12 4 0 2 8-5 2 0 1 5-2 2 0 1 3-3 4 6 2 0 2 4-4
3.  SSC Napoli 6 12 4 0 2 10-9 3 0 0 7-3 1 0 2 3-6 4 6 2 0 2 5-6
4.  Olympique de Marseille 6 0 0 0 6 5-14 0 0 3 3-6 0 0 3 2-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

FK Austria Wiedeń 0-1 FC Porto 18 września, 20:45 (37 500)
Lucho González 55
Club Atlético de Madrid 3-1 Zienit Sankt Petersburg 18 września, 20:45 (33 855)
Miranda 40, Arda Turan 64, Léo Baptistão 80 - Hulk 58

Kolejka 2 - 1-2 października

Zienit Sankt Petersburg 0-0 FK Austria Wiedeń 1 października, 18:00 (18 785)
FC Porto 1-2 Club Atlético de Madrid 1 października, 20:45 (33 989)
Jackson Martínez 16 - Diego Godín 58, Arda Turan 86

Kolejka 3 - 22-23 października

FC Porto 0-1 Zienit Sankt Petersburg 22 października, 20:45 (31 109)
Aleksandr Kierżakow 86
FK Austria Wiedeń 0-3 Club Atlético de Madrid 22 października, 20:45 (45 675)
Raúl García 8, Diego Costa 20, 53

Kolejka 4 - 5-6 listopada

Zienit Sankt Petersburg 1-1 FC Porto 6 listopada, 18:00 (17 786)
Hulk 28 - Lucho González 23
Club Atlético de Madrid 4-0 FK Austria Wiedeń 6 listopada, 20:45 (29 841)
Miranda 11, Raúl García 25, Filipe 45, Diego Costa 82

Kolejka 5 - 26-27 listopada

FC Porto 1-1 FK Austria Wiedeń 26 listopada, 20:45 (24 809)
Jackson Martínez 48 - Roman Kienast 11
Zienit Sankt Petersburg 1-1 Club Atlético de Madrid 26 listopada, 18:00 (17 885)
Toby Alderweireld 74 (s) - Adrián López 53

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

FK Austria Wiedeń 4-1 Zienit Sankt Petersburg 11 grudnia, 20:45 (37 500)
Philipp Hosiner 44, 51, Tomáš Jun 48, Roman Kienast 90 - Aleksandr Kierżakow 35
Club Atlético de Madrid 2-0 FC Porto 11 grudnia, 20:45 (24 629)
Raúl García 14, Diego Costa 37

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 6 16 5 1 0 15-3 3 0 0 9-1 2 1 0 6-2
2.  Zienit Sankt Petersburg 6 6 1 3 2 5-9 0 3 0 2-2 1 0 2 3-7
3.  FC Porto 6 5 1 2 3 4-7 0 1 2 2-4 1 1 1 2-3 2 4 1 1 0 2-1
4.  FK Austria Wiedeń 6 5 1 2 3 5-10 1 0 2 4-5 0 2 1 1-5 2 1 0 1 1 1-2

Grupa H
 
Kolejka 1 - 17-18 września
(Losowanie - 29 sierpnia 2013, 17:45 - Monako)

AC Milan 2-0 Celtic FC 18 września, 20:45 (54 623)
Emilio Izaguirre 82 (s), Sulley Muntari 86
FC Barcelona 4-0 AFC Ajax 18 września, 20:45 (79 412)
Leo Messi 22, 55, 75, Gerard Piqué 69

Kolejka 2 - 1-2 października

AFC Ajax 1-1 AC Milan 1 października, 20:45 (51 692)
Stefano Denswil 90 - Mario Balotelli 90 (k)
Celtic FC 0-1 FC Barcelona 1 października, 20:45 (58 128)
Cesc Fàbregas 76

Kolejka 3 - 22-23 października

Celtic FC 2-1 AFC Ajax 22 października, 20:45 (58 719)
James Forrest 45 (k), Biram Kayal 53 - Lasse Schøne 90
AC Milan 1-1 FC Barcelona 22 października, 20:45 (74 487)
Robinho 9 - Leo Messi 23

Kolejka 4 - 5-6 listopada

AFC Ajax 1-0 Celtic FC 6 listopada, 20:45 (59 908)
Lasse Schøne 51
FC Barcelona 3-1 AC Milan 6 listopada, 20:45 (80 517)
Leo Messi 30 (k), 83, Sergio Busquets 40 - Gerard Piqué 45 (s)

Kolejka 5 - 26-27 listopada

Celtic FC 0-3 AC Milan 26 listopada, 20:45 (58 619)
Kaká 13, Cristián Zapata 49, Mario Balotelli 60
AFC Ajax 2-1 FC Barcelona 26 listopada, 20:45 (53 000)
Thulani Serero 19, Danny Hoesen 42 - Xavi 49 (k)

Kolejka 6 - 10-11 grudnia

AC Milan 0-0 AFC Ajax 11 grudnia, 20:45 (61 744)
FC Barcelona 6-1 Celtic FC 11 grudnia, 20:45 (54 342)
Gerard Piqué 7, Pedro Rodríguez 40, Neymar 45, 48, 58, Cristian Tello 72 - Geórgios Samarás 88

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 13 4 1 1 16-5 3 0 0 13-2 1 1 1 3-3
2.  AC Milan 6 9 2 3 1 8-5 1 2 0 3-1 1 1 1 5-4
3.  AFC Ajax 6 8 2 2 2 5-8 2 1 0 4-2 0 1 2 1-6
4.  Celtic FC 6 3 1 0 5 3-14 1 0 2 2-5 0 0 3 1-9

1/8 finału - 18-26 lutego, 11-19 marca
(Losowanie - 16 grudnia 2013, 12:00 - Nyon)

Manchester City FC 0-2 FC Barcelona 18 lutego, 20:45 (46 033)
Leo Messi 54 (k), Dani Alves 90
Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 Manchester United FC 25 lutego, 20:45 (29 815)
Alejandro Domínguez 38, Joel Campbell 55
AC Milan 0-1 Club Atlético de Madrid 19 lutego, 20:45 (65 890)
Diego Costa 83
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-4 Paris Saint-Germain FC 18 lutego, 20:45 (29 412)
Blaise Matuidi 3, Zlatan Ibrahimović 39 (k), 42, Yohan Cabaye 88
Galatasaray SK 1-1 Chelsea FC 26 lutego, 20:45 (49 194)
Aurélien Chedjou 65 - Fernando Torres 9
FC Schalke 04 1-6 Real Madrid CF 26 lutego, 20:45 (54 442)
Klaas-Jan Huntelaar 90 - Karim Benzema 13, 57, Gareth Bale 21, 69, Cristiano Ronaldo 52, 89
Zienit Sankt Petersburg 2-4 BV Borussia 1909 (Dortmund) 25 lutego, 18:00 (15 099)
Oleg Szatow 57, Hulk 69 (k) - Henrich Mchitarjan 4, Marco Reus 5, Robert Lewandowski 61, 71
Arsenal FC 0-2 FC Bayern München 19 lutego, 20:45 (59 911)
Toni Kroos 54, Thomas Müller 88

FC Barcelona 2-1 Manchester City FC 12 marca, 20:45 (85 957)
Leo Messi 67, Dani Alves 90 - Vincent Kompany 89
Manchester United FC 3-0 Olympiakós SFP (Pireus) 19 marca, 20:45 (74 662)
Robin van Persie 25 (k), 45, 52
Club Atlético de Madrid 4-1 AC Milan 11 marca, 20:45 (49 186)
Diego Costa 3, 85, Arda Turan 40, Raúl García 70 - Kaká 27
Paris Saint-Germain FC 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 12 marca, 20:45 (45 596)
Marquinhos 13, Ezequiel Lavezzi 53 - Sidney Sam 6
Chelsea FC 2-0 Galatasaray SK 18 marca, 20:45 (38 038)
Samuel Eto'o 4, Gary Cahill 42
Real Madrid CF 3-1 FC Schalke 04 18 marca, 20:45 (65 148)
Cristiano Ronaldo 21, 74, Álvaro Morata 75 - Tim Hoogland 31
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-2 Zienit Sankt Petersburg 19 marca, 20:45 (65 829)
Sebastian Kehl 38 - Hulk 16, Salomón Rondón 73
FC Bayern München 1-1 Arsenal FC 11 marca, 20:45 (68 000)
Bastian Schweinsteiger 55 - Lukas Podolski 57

1/4 finału - 1-2 kwietnia, 8-9 kwietnia
(Losowanie - 21 marca 2014, 12:00 - Nyon)

FC Barcelona 1-1 Club Atlético de Madrid 1 kwietnia, 20:45 (79 941)
Neymar 71 - Diego 56
Real Madrid CF 3-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 kwietnia, 20:45 (70 089)
Gareth Bale 3, Isco 27, Cristiano Ronaldo 57
Paris Saint-Germain FC 3-1 Chelsea FC 2 kwietnia, 20:45 (45 517)
Ezequiel Lavezzi 4, David Luiz 61 (s), Javier Pastore 90 - Eden Hazard 27 (k)
Manchester United FC 1-1 FC Bayern München 1 kwietnia, 20:45 (75 199)
Nemanja Vidić 58 - Bastian Schweinsteiger 67

Club Atlético de Madrid 1-0 FC Barcelona 9 kwietnia, 20:45 (53 592)
Koke 5
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 Real Madrid CF 8 kwietnia, 20:45 (65 829)
Marco Reus 24, 37
Chelsea FC 2-0 Paris Saint-Germain FC 8 kwietnia, 20:45 (38 080)
André Schürrle 32, Demba Ba 87
FC Bayern München 3-1 Manchester United FC 9 kwietnia, 20:45 (67 300)
Mario Mandžukić 59, Thomas Müller 68, Arjen Robben 76 - Patrice Evra 57

1/2 finału - 22-23 kwietnia, 29-30 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2014, 12:00 - Nyon)

Real Madrid CF 1-0 FC Bayern München 23 kwietnia, 20:45 (79 283)
Karim Benzema 19
Club Atlético de Madrid 0-0 Chelsea FC 22 kwietnia, 20:45 (52 560)

FC Bayern München 0-4 Real Madrid CF 29 kwietnia, 20:45 (68 000)
Sergio Ramos 16, 20, Cristiano Ronaldo 34, 90
Chelsea FC 1-3 Club Atlético de Madrid 30 kwietnia, 20:45 (37 918)
Fernando Torres 36 - Adrián López 44, Diego Costa 60 (k), Arda Turan 72

Finał - 24 maja

Real Madrid CF 4-1 Club Atlético de Madrid 24 maja, 20:45 (60 976)
pd.
Sergio Ramos 90, Gareth Bale 110, Marcelo 118, Cristiano Ronaldo 120 (k) - Diego Godín 36
Lizbona, Estádio da Luz

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas