28 listopada 2013, 20:51:29 - afellay2
LE: Trabzonspor 4-2 Apóllon

W meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy turecki Trabzonspor pokonał u siebie 4-2 (2-0) cypryjski Apóllon. Oba zespoły są przeciwnikami Legii Warszawa w grupie J. Adrian Mierzejewski spędził cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy. Dzięki temu zwycięstwu Trabzonspor zapewnił sobie awans do 1/16 finału Ligi Europy.

28 listopada 2013, 19:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 4-2 Apóllon FC
Olcan Adın 23, 61, 83, Soner Aydoğdu 25 - Abraham Gneki Guié 68, Gastón Sangoy 80 (k)

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 3. Bosingwa, 22. Mustafa Yumlu, 6. Souleymane Bamba, 99. Kadir Keleş - 92. Olcan Adın, 16. Didier Zokora, 8. Soner Aydoğdu (74, 25. Alanzinho), 20. Gustavo Colman, 15. Florent Malouda (90, 19. Abdulkadir Özdemir) - 12. Paulo Henrique (64, 83. Marc Janko).

Apóllon: 23. Isli Hidi - 18. Ovidiu Dănănae, 16. Geórgios Merkís, 27. Ángelos Charalámbous, 88. Geórgios Vassilíou - 11. Aléxandros Konstantínou, 6. Marcos Gullón, 48. Charálambos Kyriákou (60, 10. Gastón Sangoy), 12. Ștefan Grigorie (67, 14. Camel Mériem), 20. Bertrand Robert - 9. Roberto García (60, 19. Abraham Gneki Guié).

żółte kartki: Kadir, Zokora - Konstantínou, Grigorie.

Rezerwy graly tak jak w Lazio

luxtorpeda - 28 listopada 2013, 21:03:24 - *.182.34.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli sprawdza się teoria trenera Apollonu, że najlepsze drużyny tej grupy to Apollon i Legia

str - 28 listopada 2013, 21:04:00 - *.236.32.5
bosingwa,zokora i malouda...faktycznie rezerwy

pancza - 28 listopada 2013, 21:24:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mierzej grał wszystko od połowy lata (chyba tylko jeden mecz opuścił z powodu kontucji)

Lenin - 28 listopada 2013, 23:46:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w przyszłym sezonie poznacie prawdziwe oblicze Legii - tym razem już w Lidze Mistrzów

@Lenin - 28 listopada 2013, 23:54:46 - *.adsl.inetia.pl
Pewnie Barca, Bayern, PSG, Real i spółka już zaczynają się bać :D

Wrzeszcz - 29 listopada 2013, 0:38:47 - *.dynamic.mm.pl
Znowu bieda.

baraniuk - 29 listopada 2013, 7:12:16 - *.opera-mini.net (*.174.45.164)
z tym obliczem @lenin to jest tak jak z obliczem rewolucji niby swietlana przyszłośc a w tle ludzie towarzysza dzierzyńskeigo jagody berii potem andropowa ... wystarczy popatrzeć jak to jest z legia na naszych boiskach i nie dziwna że w europie to za mało

pajero - 29 listopada 2013, 9:54:32 - *.21-109-165.tkchopin.pl
jest szansa na awans jeszcze?

Wes - 29 listopada 2013, 10:35:54 - *.adsl.inetia.pl
Jest,

datyk - 29 listopada 2013, 13:38:02 - *.galileusz.pl
Jak dla mnie, Legia ma słabego trenera. Skorża miał pecha i nie wygrał ligi, bo odeszli w połowie sezonu: Rybus i Komorowski. Za to w LE dużo lepiej wówczas Legii szło. Szkoda, że zastąpili "kumatego" trenera, Panem Jankiem. Urban był dobry piłkarzem, ale jako trener najpierw powinien z jakimś polskim "średniakiem" coś osiągnąć. Leśnodorski ma jedną wadę- lubi charakternych ludzi, takich jak on sam- nie wie tylko, że bardziej liczą się umiejętności (taktyczne) niż charyzma.

bifer - 14 grudnia 2016, 23:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz jednego aktora Olcana Adina,wygrał mecz dla Trabzonu po mimo ambitnej postawy Apollonu w drugiej połowie.