2 grudnia 2013, 19:49:40 - MichalMKS
Jagiellonia zagrała na "Piątkę"

Aż siedem goli padło w meczu otwierającym 19. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok pokonała na własnym stadionie Wisłę Kraków 5-2 (2-1).

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla Jagiellonii, bo już w 3. minucie zdobyła bramkę. Michał Pazdan zagrał na prawą stronę do Rafała Grzyba, a piłka po nieudanym dośrodkowaniu pomocnika białostoczan niespodziewanie przelobowała Michała Miśkiewicza, odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Pięć minut później swoją szansę miała z kolei Wisła. Michał Chrapek zagrał futbolówkę do wbiegającego w pole karne Pawła Brożka, jednak strzał napastnika krakowian zdołał zablokować Ugochukwu Ukah. W 14. minucie białostoczanie podwyższyli prowadzenie. Dani Quintana idealnie dośrodkował futbolówkę wprost na głowę Mateusza Piątkowskiego, który precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera krakowian. Kolejna akcja tego meczu miała miejsce na siedem minut przed końcem pierwszej części gry i przyniosła Wiśle bramkę. Łukasz Garguła dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, błąd popełnił Piątkowski, który zagraniem głową skierował ją do Pawła Brożka, a napastnik krakowian nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki głową w pustej bramce.

Pierwszą groźną sytuację po wznowieniu gry miała w 50. minucie Wisła. Arkadiusz Głowacki dograł piłkę ze środka pola do Wilde'a-Donalda Guerriera, Haitańczyk strzelił jednak tuż obok dalszego słupka. Cztery minuty później gospodarze zdobyli kolejnego gola. Quintana podał do Piątkowskiego, ten przebiegł z futbolówką kilka metrów, po czym zagrał piętą do Dawida Plizgi, który precyzyjnym strzałem pokonał Miśkiewicza. W 67. minucie Piątkowski zmarnował dobrą okazję do podwyższenia wyniku. Napastnik Jagiellonii otrzymał piłkę w polu karnym od Quintany, jednak strzelił nad bramką. Chwilę później Miśkiewicz pewnie złapał futbolówkę po uderzeniu głową napastnika Jagiellonii. W 70. minucie Piątkowski już się nie pomylił i zdobył czwartego gola dla białostoczan. Quintana podał do Plizgi, ten zagrał do niepilnowanego przed bramką napastnika Jagiellonii, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Dwie minuty później dobrą interwencją po strzale głową Rafała Boguskiego popisał się Krzysztof Baran. W 75. minucie padła druga bramka w tym meczu dla Wisły. Garguła dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, futbolówkę trącił głową Paweł Brożek, doszedł do niej Głowacki i posłał do bramki. Sześć minut później dobrze interweniował Krzysztof Baran po strzale z bliskiej odległości Emmanuela Sarkiego. Dwie minuty przed końcem meczu Jagiellonia dołożyła kolejnego gola. Plizga wycofał piłkę w pole karne, gdzie Garguła niefortunnie podał do Adama Dźwigały. Pierwszy strzał zawodnika gospodarzy trafił w poprzeczkę, a dobitka była już celna i wpadła do bramki.

2 grudnia 2013, 18:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 5-2 Wisła Kraków
Rafał Grzyb 3, Mateusz Piątkowski 14, 70, Dawid Plizga 54, Adam Dźwigała 88 - Paweł Brożek 38, Arkadiusz Głowacki 74

Jagiellonia: 33. Krzysztof Baran - 25. Adam Waszkiewicz, 19. Ugochukwu Ukah, 18. Martin Baran, 7. Giorgi Popchadze - 6. Dawid Plizga, 22. Rafał Grzyb, 4. Michał Pazdan, 99. Dani Quintana (80, 14. Adam Dźwigała), 17. Alexis Norambuena (87, 15. Jakub Tosik) - 27. Mateusz Piątkowski (83, 9. Bekim Balaj).

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga, 6. Arkadiusz Głowacki, 13. Marko Jovanović, 3. Gordan Bunoza - 20. Michał Chrapek, 17. Ostoja Stjepanović (46, 9. Rafał Boguski), 8. Piotr Brożek (63, 15. Emmanuel Sarki), 10. Łukasz Garguła, 77. Wilde-Donald Guerrier (75, 19. Patryk Małecki) - 11. Paweł Brożek.

żółte kartki: Stjepanović, Głowacki, Jovanović, Małecki.

arturro - 2 grudnia 2013, 19:50:30 - *.dynamic.chello.pl
Urwalem sie z roboty i w koncu sie oplacalo.

J.N - 2 grudnia 2013, 19:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Albo Jaga taka silna albo Wisła taka słaba.

Tomek - 2 grudnia 2013, 19:51:38 - *.ip.netia.com.pl
Piękny mecz oby więcej takich teraz widać ile znaczą topowe kluby bez pomocy sędziów,najlepszy mecz Jagi w Sezonie

kielczanin - 2 grudnia 2013, 19:51:51 - *.174.18.143
rzeka na kolanach!Bezcenny widok! Brawo Jaga!

leja - 2 grudnia 2013, 19:51:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła grała a Jaga strzelała bramki. Wygrała drużyna zdecydowanie gorsza mająca tylko fart w przeciwieństwie do Wisły.

Bolo - 2 grudnia 2013, 19:52:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To lubię, nie ważne kto wygrywa, ale ważne że goli multum!!! Gratulacje z Białegostoku dla Jagi!!!

www - 2 grudnia 2013, 19:53:15 - *.prz.edu.pl
Lepiej przegrać z Jagiellonią 5-2 niż z Podbeskidziem 1-0

sswks - 2 grudnia 2013, 19:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk wymęczył Jagę, ci przegrali w kiepskim stylu z Lechią.
Śląsk wymęczył Wisłę, ta bęcki zebrała od Jagi.
Śląsk wymęczy Pogoń..., Jaga wygra z Pogonią?

kibic - 2 grudnia 2013, 19:53:30 - *.syrion.pl
cos sie rozstrzelala ta ekstraklasa w tym sezonie dawno nie pamietam zeby tyle goli padalo w meczach, a to juz jest kolejny raz,wierzyc sie chce ze poziom poszedl mocno do gory, wiele meczy to pokazalo, tylko jak tu wierzyc jak legia gra tak w pucharach a nie inaczej.Jak widze taki mecz i 7 goli to naprawde cieszy oko ze czasem wole se ekstraklase zobaczyc niz mecz ligi angielskiej.

izzy - 2 grudnia 2013, 19:53:35 - *.bialystok.vectranet.pl
Franek Smuda czyni cuda...

kibic - 2 grudnia 2013, 19:54:08 - *.ssp.dialog.net.pl
trudno ogarnąć polską ligę

h - 2 grudnia 2013, 19:54:37 - *.adsl.inetia.pl
A w następnej kolejce wyjazd do Lecha W pierwszej rundzie nazbierał Franek punktów u siebie z silnymi i na wyjazdach z mizerią. Teraz karta się odwraca. YES!

jog - 2 grudnia 2013, 19:54:58 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Jagiellonia!!!
Gratulacje z Warszawy!

T. Frankow - 2 grudnia 2013, 19:55:43 - *.tktelekom.pl
Obrona za długo świętowała mecz ze Śląskiem, ale ja z Podbeskidzia dalej trzymam kciuki za Wisełkę.

zzz - 2 grudnia 2013, 19:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrapka do reprezentacji to co on gra (własciwie podaje ) to mistrzostwo
wynik nie sprawiedliwy powinno być 4:3 dla Jagi

Joker - 2 grudnia 2013, 19:57:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Adaś Dźwigała!!!!!

monster - 2 grudnia 2013, 19:58:13 - *.ms-net.eu
Świetny mecz. Jeden z najlepszych w sezonie. Lubię Jagę ale to że taki artysta jak Quintana gra nadal w tym klubie to szok. W najbliższym czasie minimum to Legia (o ile będzie mistrzem). Jadze będzie go trudno zatrzymać. Znakomity mecz Pazdana! Ten facet rządził w środku.

leja - 2 grudnia 2013, 19:59:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zgadzam się chrapek do reprezentacji + garguła i trzeba tylko grać jednym przecinakiem w pomocy ale nie śmiesznym Pazdanem.

do zzz - 2 grudnia 2013, 19:59:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
masz racje Chrapek do reprezentacji bardzo ładne podania ma :]

małecki - 2 grudnia 2013, 20:00:06 - *.opera-mini.net (*.126.102.23)
paszport dla Quintany

obiektywny - 2 grudnia 2013, 20:00:11 - *.free.aero2.net.pl
najpierw porażka z kelnerami z Gdańska, teraz demolka Wisły....gdzie tu logika????......Gajos nie zagrał, to chyba jakieś święto!!!!

ju - 2 grudnia 2013, 20:01:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nareszcie

sswks - 2 grudnia 2013, 20:03:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dani i Marco.
Prosty wniosek, szukać grajków w III lidze hiszpańskiej lub II portugalskiej!

CRACOVIA - 2 grudnia 2013, 20:05:01 - *.centertel.pl
Smuda idzie na miszcza

aa - 2 grudnia 2013, 20:05:03 - *.bialystok.vectranet.pl
@monster
Jaka Legia?! Skoro taki Nakoulma ma propozycje z Niemiec czy Francji, Quintany żadna siła nie zatrzyma w tej dziadowskiej lidze...

judasz - 2 grudnia 2013, 20:05:29 - *.bb.online.no
Mecz w którym sędzia usadził wszystkich obrońców Wisły i ci nie mogli bezkarnie faulować. Od razu wyszła ich jakość. A kibice Wisły niech dalej pocieszają się że Cupiał sypnie kasą. Tak dla wiadomości Bogusławowi C. prokuratura postawiła zarzuty, przekręt na ponad 60 mln.

ROW RYBNIK - 2 grudnia 2013, 20:07:56 - *.dynamic.chello.pl
Który wczoraj cieszył się z wyników Górnika i Legii. " Wisła idzie na mistrza". żal pl

r6 - 2 grudnia 2013, 20:08:36 - *.internetia.net.pl
Jaga to najbardziej nieobliczalna drużyna ligi. Najpierw antyfutbol z ogórkami z Lechii, a teraz 5 bramek załadowanych Wiśle. Gratulacje za zwycięstwo!

jaro z kam - 2 grudnia 2013, 20:09:32 - *.adsl.inetia.pl
row, nie ośmieszaj sie ze swoim śmiesznym klubikiem.
ps. i dobrze. Wiśle sie przyda zimny prysznic

Winkler - 2 grudnia 2013, 20:10:07 - *.multi-play.net.pl
Karta się odwraca ... dobre sobie. Na wyjazdach grają padakę, ale jak ktoś przyjeżdża na R22 to pięknie klęka do miecza. 2-5 nie odzwierciedla meczu, Jadze wpadało wszystko co mogło wpaść. I sędziowie pomagają Wiśle ... Brawo. To pewnie te kompleksy z Kielc albo z drugiej strony błoń. Cóż będę śledził wasze zmagania w grupie spadkowej. Może sobie poradzicie, chociaż chyba już czas na wymianę tej obrzydliwej wiochy kieleckiej na jakiś porządniejszy wyjazd.

hyli - 2 grudnia 2013, 20:10:28 - *.ksi-system.net
Pazdan - Chrapek na defensywnych pomocników repry

nasteczko - 2 grudnia 2013, 20:13:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byli kibice Wisły na stadionie Jagi gościnnie?

Rubi - 2 grudnia 2013, 20:13:30 - *.dynamic.chello.pl
Baran przepiękna interwencja.
Oglądałem ją kilkukrotnie przepiękna robinsonada.

ss - 2 grudnia 2013, 20:14:10 - *.internetia.net.pl
Akurat dziś sedzia nie pomagał ani jednej ani drugiej drużynie i całe szczęście, bo wreszcie zawodnicy grali zamiast padać albo jeździć po nogach. Jadze wpadło wszystko co szło w bramkę. Równie dobrze mogło być 4-1 jak i 2-4. Wisła za dużo strat w środku pola w pierwszej połowie., później wszedł Boguski, zszedł bezproduktywny Brożek i zrobiło się gorąco, ale na kontry w wkonaniu tercetu Plizga, Piątkowski, Quintana nie ma mocnych.

monster - 2 grudnia 2013, 20:14:20 - *.ms-net.eu
aa - Masz rację, z tym że Nakoulma ma już ze 3 lata te propozycje i nadal nikt go nie kupił, a Quintana to jest facet, którego Legia powinna kupić zamiast tego Żulio Pińto co go kupili razem ze szwagrem.

ksc1906 - 2 grudnia 2013, 20:14:53 - *.181.177.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I mam was Wisełka. Tydzień temu śmialiście sie z Cracovi ze przegrała 1-6. A dziś? Wy jesteście pod wozem. Dobrze wam tak. Pozdruffka z Kałuży 1

ABG - 2 grudnia 2013, 20:18:26 - *.dynamic.mm.pl
super JAGA !
coś czuje że wisła będzie na 14 miejscu !

aa - 2 grudnia 2013, 20:21:41 - *.bialystok.vectranet.pl
Jednak oferty za Quintanę będą "realne" o czym przekonamy już w nadchodzącym okienku. On osiągnął już taki poziom, że inny polski klub nie będzie go przesadnie interesować

stan - 2 grudnia 2013, 20:23:13 - *.dynamic.chello.pl
Z Balajem na ławce Jaga jest bardziej podatna na zdobycie 3 punktów.

mat9111 - 2 grudnia 2013, 20:24:22 - *.adsl.szeptel.net.pl
Powoli (podkreślając powoli) przekonuję się do Stokowca. Ostatnio w miarę trenuje Jagę. Świetny mecz Jagi, najlepszy w jej sezonie. No może lepszy był z Ruchem.

Żuber - 2 grudnia 2013, 20:25:39 - *.opera-mini.net (*.158.216.200)
Sytuacja jak w kalejdoskopie:-O

abc - 2 grudnia 2013, 20:31:32 - *.free.aero2.net.pl
Prawda jest taka że jak w polskiej lidze jest jakaś perełka to innego klubu na nią nie stać. Legia może sobie pomarzyć o Ouintanie czy o Paxiao (czy jak mu tam).....Warszawianie są skazani na swojego Pino i inne wynalazki Urbana.............a co do ligi to skoro Podbeskidzie może wygrać z Legią to i Lechia mogła wygrać z Jagiellonią (zobaczymy co Lechia zaprezentuje w PP).

BI - 2 grudnia 2013, 20:32:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@nasteczko:
Byli.

do stan - 2 grudnia 2013, 20:36:32 - *.free.aero2.net.pl
chyba z Gajosem....a najlepiej na trybunach

Judasz - 2 grudnia 2013, 20:40:37 - *.toya.net.pl
ale słaba ta nasza liga!!! cała czołówka niby faworyci a kazdy wtopa w ostatnich dniach.. kazdy moze z kazdym wszystko zagrac... zadnej ekipy lejacej kogo chce i jak chce jak w powaznych ligach... zenada!!!

n - 2 grudnia 2013, 20:41:46 - *.nikenew.com
Dobry wynik

(L)uu - 2 grudnia 2013, 20:44:32 - *.centertel.pl
O taka wiadomość miła dla ucha.

Lolek - 2 grudnia 2013, 20:46:38 - *.239.125.190
Wisła nie ma jeszcze ekipy na puchary europejskie.

Bartez - 2 grudnia 2013, 20:48:39 - *.31.62.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piłkarze Wisły Kraków dostali zadyszki po arcy trudnym wyjazdowym meczu w Lidze Mistrzów.

tylko Wójt - 2 grudnia 2013, 20:48:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratki dla Jagi Ale to nie zmienia faktu, że ta liga jest potężnie słaba. Swoją drogą coś pięknego Pana Prezesa Legi ostatnio w TV nie widać. A właśnie teraz chciałbym się dowiedzieć co ma takiego ciekawego do powiedzenia, jakie ciekawe wizje nam tym razem objawi i ilu Pablo Aimarów przybędzie na Łazienkowską Dobrze radzę, więcej takich gruszek jak FC Hollywood czy polska drużyna w LM nie kupujta bo to jest tylko nabijanie ludzi w butelkę i kpina.

do redakcj - 2 grudnia 2013, 20:49:04 - *.play-internet.pl
DO REDAKCJI kiedy będzie analiza I ligi??

legia - 2 grudnia 2013, 20:49:11 - *.kielce.vectranet.pl
Gratulacje

TP - 2 grudnia 2013, 20:50:09 - *.dynamic.chello.pl
Proszę bardzo, śmiali się z Cracovii po meczu z Lechem, a sami dostali lekcję futbolu od byłej zgody. Gratulacje Jagiellonia, bo 5-2 to i tak za mało, bo powinno być o więcej tych goli dla was.

Myk - 2 grudnia 2013, 20:53:55 - *.231.47.225.koba.pl
Najlepszy mecz Jagi w tym sezonie ...
Tylko po tym meczu jestem trochę skołowany
Która Jagiellonia jest prawdziwa?
Z meczu z Wisłą, czy Lechią Gdańsk?
Jeżeli teraz nie pójdą za ciosem i nie zdobędą minimum 4 punktów z Pogonią i Widzewem, będą frajerami (i dzisiejsza wygrana będzie psu na budę)

dolcan - 2 grudnia 2013, 20:54:42 - *.dynamic.chello.pl
Brawoooo Piatek dolcan pozdrawia

olo - 2 grudnia 2013, 20:54:44 - *.centertel.pl
Super Miśkiewicz nawpuszczal? Ojoj...a taki dobry. Stara prawda mówi, że bramkarza promuje dobra obrona. Jak są strzały tylko z dystansu to można robić parady a jak jest konkret to się wyjmuje....szara polska rzeczywistość ekstraklapy. Tak jak pompują dzisiaj Jagiełłę tak niedawno pompowali Miśkiewicza.

obserwator - 2 grudnia 2013, 20:55:14 - *.196.148.15
To tylko potwierdza fakt że najgorsza drużyna Europy znowu będzie MP.

sda - 2 grudnia 2013, 20:57:16 - *.219.169.211
Bez przesady z tym, że powinno być więcej niż 5 goli dla Jagi. Dzisiaj Jaga miała bardzo dobrą skuteczność bo stworzyła w sumie gdzieś 6 dobrych sytuacji w meczu i większość groźnych strzałów lądowało w siatce. Słabo dziś grała wiślacka obrona i nie mogło się to skończyć inaczej.

kurnik żeb - 2 grudnia 2013, 20:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żyć nie umierać,najpierw Piastunka rozwala żaboli a potem Jaga gromi wisłę,jeszcze tylko niech Widzewek zacznie punktować

Pan Sowa - 2 grudnia 2013, 21:00:04 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Jaga, pozdro z Lublina!

matrix - 2 grudnia 2013, 21:01:05 - *.dynamic.chello.pl
Krakowscy kopacze już się widzieli na pozycji lidera.Już się witali z gąską a tu Franuś Smuda jak zwykle uczynił cuda.Cóż za pech.

TB - 2 grudnia 2013, 21:04:43 - *.warszawa.vectranet.pl
Brawo Jaga. Spisaliście się. W nagrodę oddajemy wam wszystkie flagi.

krrs - 2 grudnia 2013, 21:10:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muszę powiedzieć, ze dzisiejszy mecz był jednym z niewielu w polskiej "ekstraklapie", który stał na dobrym poziomie piłkarskim, jak i (co jest rzadkie) sędziowskim. Oby więcej takich spotkań i jeszcze raz powtórzę tak sędziowanych w tej lidze.

x3 - 2 grudnia 2013, 21:11:47 - *.dip0.t-ipconnect.de
dziwna ta polska liga..... kazdy moze wygrac z kazdym.... wydaje mi sie ze aktualnie zeby zamiast legii polske w pucharach reprezentowala jagiellonia czy zawisza (przykladowo) gorszego wyniku w LM czy LE nie mogli by zrobic, moze byloby nawet troche lepiej.

Kołłątaj - 2 grudnia 2013, 21:12:42 - *.dynamic.chello.pl
no dzisiaj muszę podziękować piłkarzom Jagiellonii... widok bezradnej Wisły bezcenny. Mógłbym podać kilka mankamentów, ale dzisiaj daruje za wprawienie mnie w dobry humor

Widzewiak - 2 grudnia 2013, 21:31:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga, dobrze ich pojechaliście ...

jack - 2 grudnia 2013, 21:33:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt, nikomu nie broni grać w pucharach.Niech wasze kluby zdobędą mistrzostwo lub miejsce na pudle i niech grają.Jagiellonia,Zawisza,Lech czy nawet Podbeskidzie

kys - 2 grudnia 2013, 21:35:57 - *.nplay.net.pl
Gratulacje Jaga.Tak trzymać. Pozdrwionka z LBN

tinho - 2 grudnia 2013, 21:40:07 - *.dynamic.chello.pl
olo święta prawda... Miśkiewicza na siłę promowano nawet jak nie miał groźnego strzału w meczu... A kiedy przyszła próba - był przydatny niczym rozwieszony na bramce ręcznik.

yarema-wis - 2 grudnia 2013, 21:40:40 - *.lightspeed.livnmi.sbcglobal.net
Jaga pelnie zasluzenie wygrala mecz w ktorym weszlo jej prawie wszystko.Inna sprawa to slaba postawa Wislakow.Wlasciwie tylko Gargula I Jovanovic zagrali na dobrym poziomie pozostali zas duzo ponizej mozliwosci.Taka liga,ze kazdy z kazdym moze wygrac a pozniej jakosc widac w pucharach tak jak w tym roku.

JAGA - 2 grudnia 2013, 21:51:48 - *.dyn.as47377.net
Wisla z Krakowa to Jagi druga polowa !!! pozrdo dla kumatych :-)

abc - 2 grudnia 2013, 21:57:32 - *.free.aero2.net.pl
Chrabek w reprezentacji???? to chyba jakiś żart...on w młodzieżówce wyladuje na ławie jak zdrowy będzie Łukasik i Furman.......a co do Pazdana to jest to najlepszy polski stoper czy się to komuś podoba czy nie. Co do Miśkiewicza to widziałem go w paru meczach i dla mnie jest to bardzo niepweny bramkarz (już Baran z Jagii wygląda solidniej mimo że to nie jest mój faworyt)....Gikiewicz, Słowik i bramkarz Lecha to są kandydaci na powołania na zimowe zgrupowanie......to tyle apropo reprezentacji

Kofi - 2 grudnia 2013, 21:58:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby ponowne ocieplenie stosunków na linii Jaga-Wisła? Pytam poważnie

jagusia - 2 grudnia 2013, 22:02:01 - *.tel.tkb.net.pl
dlaczego gral ukah w przeglondzie sportowym pisali ze pauza za 4 zultka

JohnyKSG - 2 grudnia 2013, 22:10:53 - *.zabrze.vectranet.pl
Auuu,to boli..:-) Dla Górnika to dobra wiadomość.

GTS - 2 grudnia 2013, 22:12:31 - *.dynamic.t-mont.net.pl
Ktoś grał w tym meczu w środku pola?
W koszykówce takie coś nazywa się "run and gun". Piłkarska żenada w linii środkowej po obu stronach

sda - 2 grudnia 2013, 22:21:46 - *.219.169.211
@GTS
Wole takie mecze niż te kończące się 0:0 gdzie piłkarze przez 90 minut wypełniają założenia taktyczne trenerów by przede wszystkim bramki nie stracić.

jaro - 2 grudnia 2013, 22:21:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ja wole pilkarska zenade i 7 goli i wele akcji niz super taktyczna batalie 4 strzaly w swiatlo bramki i wyik 0:0 ...

trenczyn - 2 grudnia 2013, 22:42:14 - *.dynamic.chello.pl
Komentator na Eurosporcie twierdzi ,że Wisła przegrała ostatni raz w grudniu 2012 ,ale 2 tygodnie temu z Trenczynem>>>???Brawo Jaga

krasny - 2 grudnia 2013, 23:18:40 - *.net-com.net.pl
Byli kibice Wisły, było ich około 20-30. Szacun chłopaki, że przyjechaliście! Ogółem mecz super, emocje były. Nie zgadzam się z oceną, że wygrała drużyna gorsza- Wisła poza sytuacjami bramkowymi miała szanse, ale przy stanie 4:2.

Pacyfique - 2 grudnia 2013, 23:31:41 - *.128.159.140
JB - żadnej zgody z Craxą, dla Wisły szacun (ale to też nie wróci...szkoda)

RTSiak - 3 grudnia 2013, 0:28:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Jaga!!!

JB - 3 grudnia 2013, 1:03:12 - *.hfc.comcastbusiness.net
Pomarzyc zawsze mozna.. moje dwa ulubione kluby Jaga i Cracovia...

lol - 3 grudnia 2013, 1:40:16 - *.17-4.cable.virginm.net
@trenczyn
Trzeba uważnie słuchać: KOmentator Eurosportu, przy wyniku 4-1, powiedział, że Wisłą w grudniu 2012 ostatnio raz straciła z kimś 4 bramki. Dla uzupełnienia dodam, że 5 bramke ostatni raz Wisła straciła w 2005 roku Brawo Jaga!

Sf3 - 3 grudnia 2013, 8:58:50 - *.adsl.inetia.pl
Panowie i panie z Krakowa. Otwórzcie jeszcze raz post o meczu Podbeskidzia z legią i poczytajcie jeszcze raz swoje komentarze.
Bardziej dętych durniów od was chyba nigdzie na ziemi nie ma.

mahmed kha - 3 grudnia 2013, 9:38:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lol jak wisla mogla przegrac 5-2 z nimi

ilo - 3 grudnia 2013, 9:43:36 - *.bialystok.vectranet.pl
Brawo JAGA!!!!!!!!!!!!!!

^^^ - 3 grudnia 2013, 10:20:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
hahahahahahahahahahahahahahaha S M U D A i jego wyraz twarzy obrażonego na cały kosmos prostaczka

Castorp - 3 grudnia 2013, 10:29:50 - *.play-internet.pl
Gratulacje dla Jagi za konsekwencję,gratulacje dla Wisły za walkę do końca. Już przeżyłem taki mecz jesienią 2006 na Reymonta:Wisła grała,Bełchatów strzelał bramy(Garguła w roli głównej). Cóż lepiej jest przegrać po dobrej grze niż remisować po padace(tak jak z Bielskiem).P.S: na szczególny plus Chrapek,Brożek,Plizga i Quintana.

kibic wisł - 3 grudnia 2013, 10:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
smuda robil miny jak by sie osrał ! brawo jaga

gsw - 3 grudnia 2013, 11:53:09 - *.bj.uj.edu.pl
Czasem trzeba się kopac z koniem. Wyszedł z tego dobry szybki mecz. Wisła zrobiła kilka błędów w obronie, które do maksa wykorzystał rywal do tego miał naprawdę sporo szczęścia pod swoją bramką i pod bramka Wisły. Kto wie czy nie zdecydował fakt, że Krakowianie musieli grac w Piątek w sobotę rozbieganie w Niedzielę wyjazd 10 godzin podróży jeden trening i grają w Poniedziałek. Pewnikiem, gdyby mieli ten jeden dwa dni więcej mogło to odbic sie inaczej na koncenracji. Co więcej ta pierwsza bramka cóż farfocel i fart kopnął się w czoło i trafił, gola w drugiej swojej akcji w meczu drugi gol. Za chwile jagielonia zostanie sprowadzona do własciwego wymiaru tego sezonu i wali o utrzymanie ligi. Zas Wisła się zmobilizuje i licze na fajny mecz w Poznaniu

kibol - 3 grudnia 2013, 12:29:18 - *.191.246.94.ip4.artcom.pl
ABC ty się weź i mocno p-nij w zakuty łeb. Jaki Łukasik i jaki Furman. Oni nie potrafią połowy tego co chrapek

` - 3 grudnia 2013, 12:49:01 - *.adsl.inetia.pl
Z czego się cieszycie? Gdzie są drużyny, którym Wy kibicujecie? Wisła po tej kolejce utrzyma 3 miejsce, a Wasze drużyny, gdzie?!
Ja wiedziałem, że będzie ciężko, ale czegoś takiego się nie spodziewałem.
Ta liga jest niepojęta. Lech wygrywa z Cracovia na wyjeździe, by u siebie tylko zremisować ze słabym Zagłębiem, Jagiellonia przygrywa u siebie 0-1, by w następnej kolejce wygrać z Wisłą 5-2. Takie roztrzygnięcia są znacznie częściej, choć nie aż z takimi wynikami.
Czy jest druga liga, gdzie takie cuda dzieją się tak często?!

z - 3 grudnia 2013, 12:52:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Polska e klapa wał na wale korupcja dalej jest hehe

BCC - 3 grudnia 2013, 13:51:32 - *.150.224.181
W Krakowie tylko Korona Kielce

bigos - 3 grudnia 2013, 14:07:08 - *.pool.mediaWays.net
To,że nasza liga jest dosyć specyficzna to wiadomo nie od dzisiaj,ale ten sezon jest baaardzo specyficzny szacun dla Wisły za walkę.Słabszy dzień Wisły a za to dzień onia Jagi ,więc wynik hokejowy...

Myk - 3 grudnia 2013, 16:15:59 - *.231.47.225.koba.pl
bigos
To tylko taki mały rewanż Jagiellonii, za przegrany 6-3 mecz z Wisłą w Krakowie w sezonie 1992/93 oraz przegraną 5-0 w sezonie 2007/08 (też w Krakowie)

Sanek - 3 grudnia 2013, 20:34:26 - *.net011-g1.isko.net.pl
co się stalo z wislą franek smuda tym razem nie uczynił cuda

bifer - 23 grudnia 2016, 21:05:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga w tym meczu wykorzystała maksymalnie błędy obrony Wisły i strzeliła im pięć bramek a Wisła padaka w obronie ale z przodu aż tak żle nie było bo potrafili 2 bramki strzelić.