12 grudnia 2013, 22:56:06 - Monki
LE: Lazio 0-0 Trabzonspor

W meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Europy włoskie Lazio zremisowało u siebie 0-0 z tureckim Trabzonsporem. Oba zespoły są przeciwnikami Legii Warszawa w grupie J. Adrian Mierzejewski spędził cały mecz na ławce rezerwowych gości. Oba zespoły już wcześniej zapewniły sobie awans do 1/16 finału Ligi Europy.

12 grudnia 2013, 21:05 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 0-0 Trabzonspor Kulübü

Lazio: 1. Etrit Berisha - 39. Luis Cavanda, 85. Diego Novaretti, 20. Giuseppe Biava, 26. Ștefan Radu - 7. Felipe Ânderson (59, 87. Antonio Candreva), 24. Cristián Ledesma, 23. Ogenyi Onazi (65, 8. Hernanes), 10. Éderson (75, 11. Miroslav Klose), 14. Keïta Baldé - 99. Sergio Floccari.

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 3. Bosingwa, 22. Mustafa Yumlu, 6. Souleymane Bamba, 4. Aykut Demir - 92. Olcan Adın, 18. Aykut Akgün, 20. Gustavo Colman, 15. Florent Malouda, 25. Alanzinho (65, 32. Yusuf Erdoğan) - 12. Paulo Henrique (87, 9. Emre Güral).

żółte kartki: Biava, Radu, Candreva - Aykut A., Aykut D., Yusuf.

Mickey - 12 grudnia 2013, 23:02:06 - *.172.252.198
To to gnoj, ważne że Legia pykla, bramki i to 2 szczelila.

hah - 13 grudnia 2013, 8:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szansę na awans są wystarczy że lazio tranzansport i apollol wycofaja sie z rozgrywek lub ueffa ich wycofa

mahmed kha - 13 grudnia 2013, 14:19:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakie sznase na awans to koniec fazy grupowej

kolo - 13 grudnia 2013, 18:06:29 - *.prenet.pl
nie śledzilem wyników Legii a jak im poszlo w meczach z tami drużynami? Pozdro Legia

górol - 13 grudnia 2013, 19:10:13 - *.ssp.dialog.net.pl
kolo w kazdym meczu zdecydowanie lepsi miazdzyli rywali tylko jakos bramki nie strzelili ,wiesz straszny pech xd

Lenin - 16 grudnia 2013, 16:43:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poza meczem z Lazio u siebie Legia nie grała wcale tragicznie - po prostu trochę pecha trochę błędów sędziów i wyszło jak wyszło - za rok będzie lepiej

bifer - 2 lutego 2017, 22:45:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po nudnym meczu remis 0-0 mówi wszystko co było w tym meczu.Do zobaczenia Trabzonspor za rok.