15 lutego 2014, 17:23:40 - euzi
Nowa Lechia po staremu

W jednym z dwóch sobotnich meczów 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Pogoń Szczecin wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 3-2 (1-0). Pogoń dwukrotnie obejmowała prowadzenie, jednak za każdym razem do wyrównania doprowadzał Patryk Tuszyński. Ostatnie słowo należało jednak do gości. Zwycięską bramkę strzelił Jakub Bąk.

Bardzo szybko swojego szczęścia spróbował Marcin Robak, uderzając już w 2. minucie wzdłuż linii końcowej, a golkiper Lechii nie ryzykował łapania futbolówki i odbił ją na rzut rożny. Inicjatywa od początku meczu - pomimo tej sytuacji - była jednak po stronie Lechii, głównie za sprawą Piotra Wiśniewskiego. Pierwszą swoją świetną szansę miał w 10. minucie. Niepilnowany ofensywny pomocnik Lechii ze środka pola ruszył na bramkę gości, znalazł przestrzeń pomiędzy obrońcami i, będąc już w sytuacji strzeleckiej, trafił prosto w nogi Macieja Dąbrowskiego i Radosław Janukiewicz asekurowany przez obrońcę złapał piłkę.

Kolejną okazję miał niekryty Patryk Tuszyński po rogu z 15. minuty. Napastnik Lechii czekał na futbolówkę na szesnastym metrze i natychmiast po jej otrzymaniu zmusił do niepewnej interwencji bramkarza. W zamieszaniu piłka ponownie trafiła pod nogi Tuszyńskiego, ale jego druga próba była już niecelna. Pogoń z kolei zanotowała celny strzał za sprawą Patryka Małeckiego - z jego uderzeniem z półobrotu w polu karnym bez problemu poradził sobie jednak Bartosz Kaniecki. Parę minut później ponownie akcją popisał się Wiśniewski, a tym razem jego rajd ze środka zakończył się niecelnym strzałem z ok. 20 metrów - piłka przeleciała obok słupka.

Z drugiej strony boiska obrońców Lechii postraszył Robak, uciekając spod ich opieki i z powietrza uderzając w kierunku bramki gospodarzy. Kaniecki był na posterunku i interweniował na rzut rożny. Dosłownie chwilę później Robak miał jeszcze lepszą okazję. Małecki bardzo ładnie wypuścił na wolne pole Adama Frączczaka, a ten miękko wrzucił futbolówkę w pole karne prosto na głowę snajpera Pogoni. Robak trafił tylko w ręce Kanieckiego. Co natomiast nie udało się napastnikowi, zdołał zrobić obrońca. W narożniku boiska Takuya Murayama wypuścił Takafumiemu Akahoshiemu futbolówkę do dośrodkowania, w polu karnym najwyżej wyskoczył Dąbrowski i pewnie skierował ją do siatki. Szansę na podwyższenie prowadzenia miał jeszcze Robak, jednak do jego zagrania z linii końcowej nie zdołał dojść żaden z kolegów z zespołu.

Efektowny początek drugiej połowy zaliczyli lechiści. Po wrzutce z prawej strony piłka trafiła w głowę Rafała Janickiego i poleciała do zamykającego akcję Tuszyńskiego. Napastnik Lechii głową od słupka strzelił swojego pierwszego gola w ekstraklasie. Goście mogli odpowiedzieć natychmiast po bramce - w polu karnym podanie dostał Małecki, ale piłka mu odskoczyła na nierównej murawie i pomimo dobrej sytuacji posłał ją w trybuny. Były skrzydłowy Wisły razem z wprowadzonym na boisko Jakubem Bąkiem paręnaście minut potem znów miał szansę na pokonanie bramkarza - pomimo spalonego uderzył na bramkę, Kaniecki zablokował uderzenie, a Bąk z powietrza zmusił do intuicyjnej interwencji golkipera.

W 76. minucie Robak dał Pogoni ponownie prowadzenie. Akahoshi świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Robak głową pewnie skierował piłkę do siatki. Goście nie nacieszyli się jednak długo, bo już w 80. minucie po niezdecydowaniu obrońców Pogoni Frączczak wyciął w polu karnym Tuszyńskiego i wyleciał z boiska, a Bartosz Frankowski wskazał na jedenasty metr. Jedenastkę pewnie wykorzystał sam poszkodowany. W końcówce na boisku istniała już jednak tylko Pogoń. Najpierw po wrzutce Akahoshiego Dąbrowski trafił futbolówką w poprzeczkę, a chwilę potem decydującego gola strzelił Jakub Bąk. Swoją trzecią asystę zaliczył Japończyk, a skrzydłowy Pogoni ograł Adama Pazia i obok golkipera skierował futbolówkę do siatki.

15 lutego 2014, 15:30 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 2-3 Pogoń Szczecin
Patryk Tuszyński 51, 81 (k) - Maciej Dąbrowski 39, Marcin Robak 76, Jakub Bąk 90

Lechia: 12. Bartosz Kaniecki - 26. Deleu, 2. Rafał Janicki, 7. Sebastian Madera, 32. Adam Pazio - 10. Przemysław Frankowski (61, 9. Piotr Grzelczak), 13. Wojciech Zyska, 27. Paweł Dawidowicz, 14. Piotr Wiśniewski (82, 95. Zaur Sadajew), 11. Maciej Makuszewski (74, 19. Aleksander Jagiełło) - 8. Patryk Tuszyński.

Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 9. Adam Frączczak, 3. Maciej Dąbrowski, 44. Hernâni, 28. Mateusz Lewandowski - 19. Patryk Małecki, 17. Maksymilian Rogalski (49, 23. Pavle Popara), 20. Bartosz Ława (82, 25. Sebastian Rudol), 27. Takafumi Akahoshi, 13. Takuya Murayama (65, 8. Jakub Bąk) - 11. Marcin Robak.

żółte kartki: Madera - Rogalski, Dąbrowski, Ława.
czerwona kartka: Adam Frączczak (80. minuta, Pogoń, za faul taktyczny).

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 8170.

dasd - 15 lutego 2014, 17:23:56 - *.dynamic.chello.pl
Znowy karny w 80'. Przypadek? Nie sondze.

mag - 15 lutego 2014, 17:24:09 - *.szczecin.mm.pl
tak jest, tak ma byc
Tylko POGOŃ !

ck18 - 15 lutego 2014, 17:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przeczytajcie 1 komentarz pod opisem meczu Cracovii. Ustaweczka w Gdańsku? Pozdro dla Gila i Franka ;)

Paprykarz - 15 lutego 2014, 17:24:55 - *.169.42.25 (*.0.250.202)
Co z tego, ze sie przegrywa wszystkie sparingi! Jak to liga jest najwazniejsza i dzis 3pkt wedruja do Szczecina!!

Ketald - 15 lutego 2014, 17:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat ten karny myślę bez żadnych zastrzeżeń, gorzej jakby padła bramka po 5 metrowym spalonym Bąka.

hahaha - 15 lutego 2014, 17:26:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
już jesteście potęgą czy jeszcze nie bo nie wiem hahahaha ależ tłok na trybunach że hej hahahahaaa zresztą kto by chciał oglądać taka kopaninę hahaha

bod - 15 lutego 2014, 17:26:56 - *.przemysl.hypnet.pl
Brawo i tak ma być!

arkowiec - 15 lutego 2014, 17:27:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakim prawem dabrowski dokonczyl ten mecz :D ? Koperta od wdowczyka poszla :D ? Tyle fauli na druga zolta i nic :D

bolek1975 - 15 lutego 2014, 17:27:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przestańcie z tymi teoriami spiskowymi o karnych w 81 minucie. Na razie sędziowie bez większych błędów.

olo - 15 lutego 2014, 17:29:02 - *.172.252.8
szpecjal łan z Gdanska przegrał, jeszcze 2 mecze i wyleci Panisko. najgorszy trener w ekstraklapie

lovel - 15 lutego 2014, 17:29:02 - *.dynamic.chello.pl
mnie się bardzo nie podoba bramkarz Lechii! Bączek wracaj!

KKS - 15 lutego 2014, 17:29:33 - *.nowysacz.vectranet.pl
4 mecz 4 karny przypadek nie sadze
czyzby powtorka strzalow z karnych jutro

Dark - 15 lutego 2014, 17:30:18 - *.dynamic.chello.pl
@hahaha - Panie Wojewodo, proszę zająć poważnymi rzeczami, a nie zamykaniem stadionów.

anty(k)lec - 15 lutego 2014, 17:31:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Każda porażka solidaruchowej Lechii cieszy !

MKS - 15 lutego 2014, 17:31:48 - *.szczecin.mm.pl
Brawa dla Pogoni! Zawsze mowilem, ze wyniki ze sparingow nie sa istotne. Wdowiec wie co robi teraz wszyscy w piatek na Lecha!

kęsik - 15 lutego 2014, 17:32:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duma Pomorza i tyle w temacie.

Piciu - 15 lutego 2014, 17:32:43 - *.icpnet.pl
nie ma co trener Wdowczyk to kozak !

sooran - 15 lutego 2014, 17:32:55 - *.218.110.13
Brawo dla Tuszyńskiego za dwie bramki. Sandecja pamięta!

żabol z Op - 15 lutego 2014, 17:32:59 - *.airmax.pl
Brawo Pogoń!!!Pozdrowienia od KSG z Opola!!!

thiago - 15 lutego 2014, 17:33:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy golu na 3-2 Pazio nawinięty na prosty zwód jak ogórek z b-klasy

LG - 15 lutego 2014, 17:34:05 - *.centertel.pl
Wiśniewski chłopie ile musisz razy zmarnować i nie podać do kolegi chłopie ! Tuszyński mistrz, Jagiełło to jakaś parodia się potyka o własne nogi. Gruzin za mało czasu oby w następnym meczu zagrał od 1 minuty bo widać że umie się ustawić i szuka go piła. Pogoń to co miała to strzeliła Lechia powinna strzelić 5goli lekko ale jak się ma takich wirtuozów jak Buzała czy Wiśniewski to czego oczekiwać.

Radomiak R - 15 lutego 2014, 17:36:50 - *.radom.vectranet.pl
Pozdro Lechia !

Kolo - 15 lutego 2014, 17:39:14 - *.galas.net.pl
stadion zapełniony po brzegi tyle widzow co i na 3 Bundeslidze BRAWO

kalbaro74 - 15 lutego 2014, 17:39:20 - *.174.121.151
gratki dla Pogoni,gdzie te transfery hej Lechio gdzie te transfery-królowa okienka transferowego,a jak było tak jest,walka o utrzymanie i nic więcej

PS! - 15 lutego 2014, 17:40:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko Pogoń !

FCB - 15 lutego 2014, 17:41:02 - *.bc.lnet.pl
ta liga jest na poziomie mniej więcej albańskiej...organizacyjnie, sędziowsko, poziomem i wynikami

GrzechAG - 15 lutego 2014, 17:46:24 - *.dynamic.chello.pl
Jak byś nie wiedział śledziku wojewoda zamknął niemal cały stadion.

keymar (L) - 15 lutego 2014, 17:53:08 - *.echostar.pl
gratulacje!
Krok po kroku puchary coraz bliżej pucharów

Pogon - 15 lutego 2014, 17:55:37 - *.range217-39.btcentralplus.com
i co zlamasy Pogon wam pokazala gdzie wasze miejsce teraz Lech becki od Pogoni i bedzie git

Pan Sowa - 15 lutego 2014, 17:56:06 - *.adsl.inetia.pl
Lechia dolna połówka tabeli;) a po podziale ligi walka o utrzymaniePieniądze i transfery idą w błoto. Lechia - drużyna bez charakteru... wszystko po staremu, Lechia słaba jak musztarda sarepska

lolo - 15 lutego 2014, 17:57:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
znowu karny... śmierdzi nieźle.. Jak Lech karnego dostanie to już wgl. xDDDD

jusi - 15 lutego 2014, 17:59:43 - *.dynamic.chello.pl
brawo Pogoń , gratulacje od Arki ,lać tuskowe betony

PogonMKS - 15 lutego 2014, 17:59:53 - *.dynamic.chello.pl
@dasd - nie sońdź, to nie będziesz sondzony... ;-)

Pogon - 15 lutego 2014, 18:01:19 - *.range217-39.btcentralplus.com
kesik to ty z golecina

as - 15 lutego 2014, 18:01:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rachu ciachu

realista - 15 lutego 2014, 18:01:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto takiego Worma do kadry powoływał??!!! przecież to jakas masakra jest co on "gra"

fanatic - 15 lutego 2014, 18:04:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
Małecki,Robak,Dabrowski,Akahoshi,Janukiewicz i oczywiście Bąk wymiatają ! Kiedyś wygraliśmy wszystkie sparingi i spadliśmy do 2 ligi ! AVE MKS 1948 !

DENIS - 15 lutego 2014, 18:11:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No widać że jest moc a jak się Małecki spisywał?

PORTOWIEC8 - 15 lutego 2014, 18:14:41 - *.szczecin.mm.pl
DUMA POMORZA JEST TYLKO JEDNA - SZCZECIŃSKA POGOŃ SZCZECIN 1948 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jacek - 15 lutego 2014, 18:14:48 - *.218.108.151
Panowie Pogoń ma najlepszego TRENERA w Polsce Wdowczyk to jest klasa sama w sobie ,

fanpog - 15 lutego 2014, 18:18:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bajeczka!!! czekamy na pyrlandie w Szczecinie!!!

abc - 15 lutego 2014, 18:19:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Frekwencja prawie jak na BVB tylko 10 razy mniej.
Lechia odpuszcza ten sezon następny idą na majstra ... pierwszej ligi

demon - 15 lutego 2014, 18:26:17 - *.dip0.t-ipconnect.de
Liga Mistrzow pelen stadion i wielka Lechia to najlepsza bajka jaka slyszalem

---|||--- - 15 lutego 2014, 18:27:53 - *.gl.digi.pl
Czyżby Lechia w końcu wracała tam gdzie jej miejsce?

(L)egionik - 15 lutego 2014, 18:27:58 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Portowcy gratulacje za wygraną oby tak dalej.

CBA - 15 lutego 2014, 18:30:19 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Każda porażka "dzieci Tuska" cieszy kibiców w całej Polsce !!!

Amager - 15 lutego 2014, 18:35:58 - *.adsl.inetia.pl
Na pohybel Tuskechii! Każda porażka tych bolków cieszy!

Bolek - 15 lutego 2014, 18:38:14 - *.dynamic.chello.pl
jeeest,gratki z Kraka-co do meczu to strzelonym karnym na 2:2 i czerwieni dla Fraczczaka wątpiłem w jeden pkt. a tu jeeest....Lechia-myślę że jeszcze pokaże na co ją stać-także spokojnie z ferowaniem wyroków a i proszę nie rozpędzajcie się już z rozjeżdżaniem Lecha(choć bardzo bym chciał)bo narażamy się na pośmiewisko.Pozdrawiam normalnych.

Potwór - 15 lutego 2014, 18:45:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Balonik pełk...

demon - 15 lutego 2014, 18:48:38 - *.dip0.t-ipconnect.de
Lechista gdzie jestes czekamy na twoja wypowiedz o wielkej Lechi

gregor102 - 15 lutego 2014, 18:50:20 - *.7-4.cable.virginm.net
Brawo Pogon, super wynik !!! Z Lechem latwo napewno nie bedzie, bo to dobra druzyna, ale mimo tego mam nadzieje, ze Pogon pokona Poznaniakow..

grant - 15 lutego 2014, 19:09:13 - *.205.41.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Konsorcium i mourinho Michał znowu w plecy.o frekwencji wszystko juz powiedziano,po co wy gracie.

trzeba żyć bez sentymentów i zaorać poznanskie
pyry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@grant - 15 lutego 2014, 19:42:06 - *.adsl.inetia.pl
powiedziano, że połowa komentujących tu to albo idioci, albo chorzy psychicznie z brakami w rozumieniu słowa pisanego... szczególnie na uwage zasługuje typ od "Tuskechii", no i nasz stały bywalec z t-ipconnect.de... matko

Stilon - 15 lutego 2014, 19:51:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo PORTOWCY, Brawo trener WDOWCZYK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Potwierdza to że sz. p. WDOWCZYK robi dobrą ba nawet bardzo dobrą robotę w Szczecinie !!!!!!!!! Wygrać w Gdańsku nie jest łatwo .

king - 15 lutego 2014, 20:08:51 - *.217-171-55.tkchopin.pl
Fajny meczyk. Tym razem się nie udało. Gra lepsza niż wynik. Następnym razem wygramy. Heja BKS !!!

asior - 15 lutego 2014, 20:11:24 - *.gdynia.mm.pl
Czym gorzej w Lechi tym weselej w Gdyni... Brawo oby tak dalej

weber - 15 lutego 2014, 20:14:05 - *.zdnet.com.pl
chocby bilety byly po 1 zloty to tak na lechie nie przyjdzie wiecej niz 10 tys kibicow...smiech

hiro - 15 lutego 2014, 20:18:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz aut !

lover - 15 lutego 2014, 20:24:31 - *.net011-g1.isko.net.pl
pogoń powinna zdecydowanie wygrać wyżej między 80 minutą a 90 lechia nie istniala

seba12 - 15 lutego 2014, 20:27:08 - *.83.71.31.ptr.snve.customer.smilecontent.dk
są 3 pkt!!!! i to się liczy, choć na lrcha nie mamy dwóch podstawowych obrońców ale i tak damy rade.

chaos - 15 lutego 2014, 21:01:53 - *.dynamic.chello.pl
Frekwencja na stadionie w Gdańsku znakomita.
Nic tylko pozazdrościć.
W Gdańsku nigdy nie będzie dobrej piłki,nigdy.
Dlatego, że gdańszczanie mają się czym interesować, a piłka to dla nich średnia rozrywka.

lehista - 15 lutego 2014, 21:09:21 - *.dynamic.chello.pl
Jak dobrze, ze przegralismy. Z taka gra bedziemy w 1 lidze.

PogonMKS - 15 lutego 2014, 21:37:56 - *.dynamic.chello.pl
Lechia była dziś lepszym zespołem... ale tak bywa... TYLKO POGOŃ

LechiaBKS - 15 lutego 2014, 21:51:58 - *.free.aero2.net.pl
Nie, nie, to Pogoń była dziś lepsza i niestety wygrała... ale tak bywa... TYLKO LECHIA

closed - 15 lutego 2014, 21:55:06 - *.play-internet.pl
dlaczego stadion lechii ma otwarta tylko jedna trybune? za pirotechnike czy sektorowki?

zeus - 15 lutego 2014, 22:17:21 - *.31.120.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
czy w młynie konsorcium był rudy młynarz?

kornik - 15 lutego 2014, 22:27:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przeklęty stadion, tylko Traugutta 29

falcao - 15 lutego 2014, 22:32:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rudy młynarz był w Soczi.

Marek - 15 lutego 2014, 22:37:13 - *.ip.jarsat.pl
Frekwencja na stadionie była taka, ponieważ wojewoda zamknął wszystkie sektory na trybunie za bramką oraz na prostej.

Dark - 15 lutego 2014, 22:51:42 - *.dynamic.chello.pl
@Marek, normalne osoby to wiedzą. Tylko pan wojewoda z różnych komputerów sobie trolluje i nabija się z frekwencji Lechii.

^falcao - 15 lutego 2014, 22:54:41 - *.proxnet.pl
nie w Soczi, a w Zębie, rodzinnej miejscowości Kamila

mistrz rip - 15 lutego 2014, 23:05:15 - *.171.optilan.pl
Brawo Patryk Tuszyński !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gorące pozdrowienia z Nowego Sącza
Sandecja pamięta za strzelone, pamiętne bramki i grę.
Powodzenia i oby tak dalej ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zyga - 16 lutego 2014, 0:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super blokada,brawo!!!!

pewny - 16 lutego 2014, 0:25:33 - *.free.aero2.net.pl
Tak jest, brawo Pogoń tak trzymać. Lechia dobra ale Pogoń lepsza. a co do wojewody to niech się domyśli...

1976 - 16 lutego 2014, 0:27:01 - *.opera-mini.net (*.173.185.69)
Dla mnie to żadnych wzmocnien na tą chwile Lechia nie zrobiła to to ledwo uzupełnienie składu? Kto to jest Jagiełło? Jak by był taki dobry to za Chiny by go Legia nie wypożyczyła to proste Stolarski? Takie wzmocnienie z niego że nawet na 1min nie wszedł. Drugi z Tereka piłka go szukała? Nie wiem kiedy?chyba ze Tadek Piłka własciciel lombardu by złote zeby wykupił bo zastawił zeby do Gdanska za co z 2 drużyny z Tereka przyleciec! Wiec dajcie sobie spokuj jak nawet o jednego wiecej piłkarza wygrac a nawet zremisowac nie umieją

mks - 16 lutego 2014, 0:39:31 - *.72.51.79
POGON&FLOTA najlepsza w Polsce jest!:D

zyga - 16 lutego 2014, 0:43:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze raz.Debinski z NC+ stronniczy!!!!!Poraz kolejny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Słuchac sie nie da!!!Nie musisz lubic MKS<ale wiecej obiektywizmu!!!!Muras OK!!!

as - 16 lutego 2014, 1:31:19 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze słyszałem, że w Gdańsku dopingowano piłkarzowi Pogoni?! ;)

bolones - 16 lutego 2014, 1:58:44 - *.range217-39.btcentralplus.com
@as chcial bys Pogon ma w d....pie doping z Gdanska

gamon - 16 lutego 2014, 2:19:18 - *.dyn.optonline.net
Moze w koncu wszyscy zrozumieja ze ten polski Guardiola to bardzo przecitny treneiro nawet na nasza lige.
Mial przeblysk w Jagielonii ot i wszystko.
Nowy kontrakt Wdowca to strzal w 10 Pogoni.
Pogon prowadzi modra, spokojna polityke kadrowa.

kibitka - 16 lutego 2014, 2:30:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy doczekamy się kiedyś ligi na poziomie europejskim ? chociaż niech to będize poziom lig czeskiej, austriackiej czy szwajcarskiej... czy nasi piłkarze w ogole trenują? bo wyglądają jakby się zbierali tylko na mecze.

Janek - 16 lutego 2014, 2:52:12 - *.adsl.inetia.pl
Liga czeska jest akurat daremna, wiec pudlo znawco.

agkś - 16 lutego 2014, 8:45:00 - *.dynamic.chello.pl
Lechia solą w oku,macie pożywke trololeee

Tadek - 16 lutego 2014, 8:59:01 - *.szczecin.mm.pl
Pewien redaktor znanej stacji przed sezonem nawet stwierdził że Lechia bedzie kandydatem o mistrza a puchary to w zasadzie należą się z urzędu,balon został za mocno napompowany bo niestety jest to przeciętna drużyna i trener a jeden kupiony sparing z Barceloną nic w tej kwesti nie zmieni.

ESQ - 16 lutego 2014, 9:04:11 - *.hsd1.nj.comcast.net
Panie Michale z Guardioli zostala tylko lysina ?
A tak na powaznie Pogon miala dzisiaj za duzo przestojow i widac bylo ze jeszcze nie zlapali swierzosci po ciezkim obozie ale za pare tygodni powinno to wygladac naprawde dobrze.

1979 - 16 lutego 2014, 9:48:50 - *.polkowice.vectranet.pl
Pogoń spadek pewne info

Qba - 16 lutego 2014, 10:02:38 - *.42.15.1.alfanet24.pl
Poki trenerem Lechii bedzie Probierz czlowiek ktory nie zna slowa pokora Lechia bedzie zawsze tak grala. Gosc tak na prawde nic nie osiagnal a panoszy sie jak by co najmniej mistrzostwo swiata zdobyl. Zawodnicy patrza na trenere i zachowuja sie podobnie. A pokora w sporcie jest najwazniejsza tak samo jak ciezka praca. Tak wiec jak najszybciej musza zmienic trenerea jak chca zajac miejsce w pierwszej 8 Ps. nie jestem kibicem Lechii tylko zabrali mi wczoraj kupe kasy u buka i musialem wylac swoje zale dziekuje

ueo - 16 lutego 2014, 10:20:14 - *.wlan.chf.cork.eircom.net
ten sezon juz jest stracony niestey dla blado zielonych. w nastepnym przy pomocy sedziow mogo powalczyc. slonce zalatwil pge lotos teraz ktos ich wykupil. ciekawe jak pomocy latach beda sie z tego smiali. lechisci pamietajcie niestey sika sie na reke ktora karmi

Jacek - 16 lutego 2014, 10:21:57 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz, świetna walka, niezłe tempo, wiele ładnych akcji, zmienny wynik. Brawo Pogoń bo nie dość, że na wyjeździe, nie dość że przeciwko konsorcjum, nie dość że w 10 to mimo to wygrana po ambitnej walce!
P.S. Tósk musiał mieć łzy w oczach i obgryzać paznokcie.

ARE - 16 lutego 2014, 10:25:24 - *.14.57.130
czy był spalony przy strzale Bąka?

siarka - 16 lutego 2014, 10:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem Gieksy wedlug mnie caly problem to Probierz ...

rafi - 16 lutego 2014, 11:16:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marek -ale dostepnych bylo 13 tys krzeselek a zajeliscie 8 wiec co ma wspolnego zamkniecie 3 trybun??

Zabol - 16 lutego 2014, 11:17:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Pogon . Gratulacje z Zabrza

gregor102 - 16 lutego 2014, 11:42:23 - *.7-4.cable.virginm.net
@ARE@ spalonego nie bylo, bo pilka otarla sie o pilkarza Lechii, a w/g nowych przepisow, otarcie takie (znaczy pilkarza druzyny broniacej), "kasuje" spalonego.

ARO - 16 lutego 2014, 11:56:01 - *.14.57.130
też tak uważam. Napisałem taką informacje oraz uwage do autora tego tekstu. Po chwili została usunięta. Nie wiem czemu, bo wszystko było napisane bez jakiego kolwiek powodu do tego. No ale... moderatorzy zamiast wyjaśnić swój brak wiedzy na temat piłki nożnej i wejść w dyskusje, wolą usunąc post... jak dla mnie żenada... :/
co Wy na to?

elber - 16 lutego 2014, 13:37:19 - *.superkabel.de
Kiepsko zaprezentowala sie Lechia w pierwszym meczu po przerwie zimowej.Zwlaszcza obrona i bramkarz to jakies nieporozumienie.Bardzo brakuje lidera,kogos kto pokieruje gra w pomocy.Choc to dopiero poczatek i 8 kolejek do zakonczenia rundy zasadniczej,wszystko wskazuje ,ze Lechia znajdzie sie w grupie druzyn walczacych o utrzymanie.Niestety nie wyglada to dobrze na ta chwile.

Bocian - 16 lutego 2014, 13:45:29 - *.range217-39.btcentralplus.com
Pogon jak skończyła z (L) zgodę to widać ze coraz wiecej ma fanów z całej Polski miło bo ta drużyna po przejściach i tulaczki z 5 ligi do ex to naprawdę nie wiele klubom sie udało

LOL - 16 lutego 2014, 13:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dąbrowski nie miał prawa dokończyć tego meczu. Już w pierwszej połowie powinien dostać drugą żółtą kartkę, a w drugiej połowie to conajmniej DWIE drugie !!

tete - 16 lutego 2014, 16:13:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmieszą mnie poważne miny podczas meczu naszych grajków. grać nie umieją, kiks na kiksie popełniają a powaga jakby to był mecz champions league :D dąbrow czy roba w tym najlepsi ;D

aaa - 16 lutego 2014, 19:27:20 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Jak umocza w Bydgoszczy to pewnie Probierz leci ze stanowiska!

muniek96 - 16 lutego 2014, 19:37:53 - *.dynamic.chello.pl
pan Wieczorek to nie jest dla Górnika postać jeno potwarz ..... żalll

Pogon - 16 lutego 2014, 19:52:48 - *.bb.sky.com
I teraz wszyscy na lecha no ostro z pyrami!!!!!, z konkretnym dopingiem wygramy ten mecz!!!!

^^^ - 16 lutego 2014, 20:25:17 - *.bielskobiala.vectranet.pl
to co Pan Probierz wyprawia przy lini to jest szokujące ! te teksty ,łacina ,darcie japy,bieganie i machanie grabiami - egzorycta potrzebny !

xyz - 16 lutego 2014, 22:16:36 - *.7-1.cable.virginm.net
po koncowym gwizdku widac bylo jak Probierz mowi cos sedziemu na ucho. Ciekawe co? Pewno: " Panie sedzio nie tak sie umawialismy..." :D

Jerzysław - 16 lutego 2014, 22:28:18 - *.as13285.net
tylko POGOŃ MKS!!!!!! pozdro z uk he he

Bocian - 17 lutego 2014, 12:50:38 - *.range217-39.btcentralplus.com
Szkocja Pozdrawia kibiców wielkiej Pogoni Szczecin

Sz--n - 17 lutego 2014, 21:15:38 - *.dynamic.chello.pl
@Bocian
Od zakończenia zgody z Legią, przede wszystkim w samym Szczecinie Pogoń zyskała najwięcej fanów. Jeden klub, jedna miłość, znienawidzeni przez wszystkich! Teraz czas z Pyr zrobić puree

Bocian - 18 lutego 2014, 11:01:30 - *.range217-39.btcentralplus.com
Zawsze chodziłem na mecze Pogoni zawsze był klimat a jak Lech przyjeżdżał i tradycyjnie Lech baty dostawał i tym razem tak bedzie bo Pogon jest potęga !!!

john - 23 lutego 2014, 1:48:31 - *.180.200.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia to klub z tradycjami. Niedługo zawita na europejskie salony.

bifer - 9 lutego 2019, 19:28:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz obejrzeli kibice w Gdańsku tylko szkoda że ich team przegrał,Tuszyński robił co mógł ale niestety okazało się to za mało na bardzo dobrze dysponowaną w tym dniu Pogon.