19 lutego 2014, 22:36:37 - euzi
LM: Czerwona kartka Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny został ukarany czerwoną kartką w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym jego Arsenal przegrał w Londynie z Bayernem 0-2 (0-0). Reprezentant Polski w 37. minucie sfaulował w polu karnym Arjena Robbena, a sędzia oprócz wyrzucenia Szczęsnego z boiska wskazał na jedenasty metr. W bramce Polaka zastąpił Łukasz Fabiański, który wszedł w 39. minucie za Santiego Cazorlę, a rzutu karnego nie zdołał wykorzystać David Alaba.

19 lutego 2014, 20:45 - Londyn (Emirates Stadium)
Arsenal FC 0-2 FC Bayern München
Toni Kroos 54, Thomas Müller 88

żółte kartki: Yaya Sanogo, Tomáš Rosický - Jérôme Boateng, Mario Mandžukić.
czerwona kartka: Wojciech Szczęsny (37. minuta, Arsenal, za faul taktyczny).

sędziował: Nicola Rizzoli (Włochy).
widzów: 59 911.

W 8. minucie Mesut Özil (Arsenal) nie wykorzystał rzutu karnego (Manuel Neuer obronił).
W 40. minucie David Alaba (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Rewanż zostanie rozegrany w Monachium 11 marca o godz. 20:45.

Liga Mistrzów 2013/2014

sd - 19 lutego 2014, 22:38:47 - *.elpos.net
idiota Szczęsny ... po co on to zrobił ...

Rafał - 19 lutego 2014, 22:40:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu szczesny głupote robi. Bayern moze mu podziekowac.

Anton - 19 lutego 2014, 22:40:22 - *.dynamic.chello.pl
Angielska liga daje czadu....

Paprykarz - 19 lutego 2014, 22:47:47 - *.112.89.79
To byl faul na czerwien? Wczoraj niby tez? Ja zauwazylem przekrety przeciwko angielskim druzynom! Widocznie ich nie chca!

^Paprykarz - 19 lutego 2014, 22:48:47 - *.proxnet.pl
a na co skoro za Szczęsnym była tylko pusta bramka? Piszesz tu komentarz, za komentarzem, jeden głupszy od drugiego

hugo - 19 lutego 2014, 23:11:43 - *.free.aero2.net.pl
W kolejnym meczu życia po tym z Grecją na otwarciu Euro Szczęsny dostaje czerwień. Moim zdaniem problem siedzi w głowie. Chłopak ma umiejętności, ale nie radzi sobie w trudnych momentach, chociaż stara się tego nie pokazywać. W szatni, po pierwszym gwizdku, po pięknej paradzie przy strzale Kroosa, po faulu na czerwoną oraz po jej otrzymaniu miał taki sam wyraz twarzy - udawaną poważną minę i tak skończyła się jego przygoda z lygą miszczów w tym sezonie.

no1 - 19 lutego 2014, 23:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość ma potencjał,osobiscie nie trawie czlowieka,lecz umiejetnosci mu nie mozna odmowic,zawalil dzisiaj cały mecz,szkoda bo liczylem na wygrana Arsenalu,moze teraz FABIAN pokaze na co go stac!!

sads - 19 lutego 2014, 23:44:20 - *.nplay.net.pl
De-javu tak jak z Grecją!

patoto - 20 lutego 2014, 0:01:43 - *.dynamic.chello.pl
Łukaszek nie zawiódł, pokazał się parę razy z dobrej strony... Po sezonie jakiś solidny klub weźmie go z pocałowaniem ręki

leon - 20 lutego 2014, 0:32:33 - *.231.16.217.koba.pl
Tatusie pomogą
@ Paprykasz- jak tam w Piotrkowie Trybunalskim?
Mariusz Trynkiewicz na wolności

daft - 20 lutego 2014, 2:22:51 - *.113.161.213
to ten co puścił babola ze 130 metrów w meczu z gwatemalom?

a - 20 lutego 2014, 4:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie, to ten któremu rzewłakow szczelił z parkingu pod stadionem

Yido - 20 lutego 2014, 8:57:31 - *.156.44.24
Wonderful scenes at Emirates

judasz - 20 lutego 2014, 9:57:36 - *.ihelse.net
Nie ma kompletnie czucia gry. jak bramkarz jest spozniony to czeka na pierwszy ruch przeciwnika w tym przypadku przyjecie pilki i wtedy interweniuje ale rekami. Wjazd wslizgiem przez bramkarza na 8 m od bramki, w juniorach tak nie graja.

@leon - 20 lutego 2014, 10:23:29 - *.40.89.46
japa białorusinie,gdzie wasze flagi?

DENIS - 20 lutego 2014, 14:36:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przynajmniej Łukasz mógł się wykazać

marcx - 20 lutego 2014, 18:15:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To był faul Szczęsnego ? Mam tylko pytanie. Jak on mógł złapać / wybić tą piłke skoro noga Robbena była na 1.7m !? Najpierw faul był Robbena a dopiero potem Szczęsnego ale oczywiscie nikt tego nie widzi. Pozdrawiam.

Mądry - 20 lutego 2014, 19:35:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra Arsenal,w bramce Polak,schodzi i wchodzi Polak.
Mogą popełniać błędy,dostawać kartki,puszczać bramki...
Ale ważne że grają,są w akcji,grają przeciwko najlepszym piłkarzom świata.Coś bronią.
Oby to ZAPROCENTOWAŁO.

bifer - 7 lipca 2019, 23:14:22 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.185.53.49)
Czerwień dla Wojtka słuszna ale czy to ustawiło mecz chyba nie a mecz ustawił zepsuty karny przez Ozila i tam tez powinna być czerwień ale niestety nie była.