11 marca 2014, 22:37:07 - maciejko
Łukasz Fabiański obronił rzut karny w LM

Polski bramkarz Arsenalu Łukasz Fabiański obronił rzut karny w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem a Bayernem. Drużyna Polaka zremisowała w Monachium 1-1 (0-0) i odpadła z dalszych gier (w pierwszym meczu zespół z Londynu przegrał 0-2). Fabiański rozegrał całe spotkanie.

11 marca 2014, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 1-1 Arsenal FC
Bastian Schweinsteiger 55 - Lukas Podolski 57

żółte kartki: Dante, Javi Martínez - Lukas Podolski, Mikel Arteta, Thomas Vermaelen.

sędziował: Svein Oddvar Moen (Norwegia).
widzów: 68 000.

W 90. minucie Thomas Müller (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Fabiański obronił).

Drugi polski bramkarz Arsenalu Wojciech Szczęsny znalazł się poza kadrą na to spotkanie z powodu dyskwalifikacji za czerwoną kartkę w pierwszym meczu 1/8 finału.

Ocelot - 11 marca 2014, 22:39:26 - *.pool.mediaWays.net
Brawo. Ale chyba i tak w Arsenalu nie ma juz przyszlosci. Niech idzie to Niemiec ale tylko jesli ma tam byc pierwszym bramkarzem.

tadek - 11 marca 2014, 22:39:51 - *.range81-132.btcentralplus.com
Dobrze gral Fabianski. Jak Tolo Majewski swego czasu w Jutrzence Warta

Jatu - 11 marca 2014, 22:40:13 - *.dynamic.chello.pl
MEGA mecz! Szkoda, że w kluczowych sytuacjach Arsenalowi kilka razy zabrakło dokładności, bo mimo że Bayern był lepszy to Anglicy mogli sprawić niespodziankę.

lucho_83 - 11 marca 2014, 22:44:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Fabian!! Nawet siedząc na ławce i trenować na co dzień z bardzo dobrymi piłkarzami można się czegoś nauczyć. Po sezonie nie powinno być problemu znaleźć niezły klub by być podstawowym bramkarzem.

kibic - 11 marca 2014, 22:45:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak jeśli będzie bronił regularnie nie ma żadnych szans na nr 1 w bramce reprezentacji.

mondry - 11 marca 2014, 22:46:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten, któremu masażysta reprezentacji kambodży strzelił gola z 400 metrów w meczu towarzyskim na stadionie gksu katowice w chorzowie?

jajowksi - 11 marca 2014, 23:09:04 - *.net.brewet.pl
Wiem że nie wiecie, ale kto będzie nowym trenerem Górnik Zabrze?

Robert Waż - 11 marca 2014, 23:56:05 - *.ptim.net.pl
@jajowski Ja wiem kto będzie trenerem Górnika. Niestety nie mogę tego powiedzieć, bo mi zakazali. Powiedzieli że jak komuś powiem to dostane posadę w Ursusie Warszawa, a nie w Górniku...

a - 12 marca 2014, 0:32:11 - *.proxnet.pl
wolałbym w Ursusie

hub - 12 marca 2014, 0:47:44 - *.172.248.65
Robert Warzycha trenerem Górnika-pewne info.

Mądry - 12 marca 2014, 10:02:16 - *.174.126.148
To trener Arsenalu zadecydował kto będzie bramkarzem rep.Polski nr.1 podczas euro 2012.
A dziś...???
Boruc,Szczęsny...może to właśnie SPOKOJNY Fabiański
powinien bronić polskiej bramki ???
Byś może,powtarzam, być może jest gorszy od wymienionej dwójki ale jest bardziej przewidywalny,opanowany,spokojny...
A tego potrzebuje reprezentacja.

Mądry - 12 marca 2014, 11:27:02 - *.174.126.148
Zawsze przy meczach Arsenalu można żałować że Podolski i Kościelny nie grają w naszej rep.
A przynajmniej ten pierwszy.

DENIS - 12 marca 2014, 13:17:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz ale szkoda że nie dali rady

kell1987 - 12 marca 2014, 13:34:43 - *.router6.tygrys.net
aqq Fabik to jest Fabiniak ...Fabianski to Fabian :P

igor - 12 marca 2014, 15:43:12 - *.lupro.net
Ciekawe czy Fabiański będzie bronił w kolejnych meczach czy znów ten cwaniak szczęsny !!!