Energetyk ROW: 12. Antonín Buček - 19. Michał Płonka, 3. Marcin Grolik, 15. Szymon Jary, 21. Sławomir Szary - 8. Szymon Sobczak, 5. Hubert Otręba, 9. Mariusz Muszalik, 6. Łukasz Bałuszyński (65, 10. Tomáš Vrťo), 11. Daniel Feruga - 14. Idrissa Cissé (81, 16. Paweł Mandrysz).

Tychy: 12. Piotr Misztal - 31. Adrian Chomiuk (70, 30. Damian Krajanowski), 19. Łukasz Kopczyk, 17. Mariusz Masternak, 28. Mateusz Mączyński - 11. Damian Szczęsny (46, 21. Tomasz Balul), 5. Marcel Gąsior, 6. Mariusz Zganiacz, 9. Paweł Smółka, 88. Marcin Wodecki (70, 20. Pavol Ruskovský) - 23. Tomáš Dočekal.

czerwona kartka: Tomáš Dočekal (29. minuta, Tychy, za uderzenie przeciwnika).

źródło: własne / GKS Tychy / Gliwicka 72

miki - 14 marca 2014, 19:52:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaba skuteczność Rybnika sie zemściła.

Mazur - 14 marca 2014, 19:52:48 - *.244.153.233
ale jaja ROW przegrywa i remisuje wszystko, a wygrał z niekwestionowanym liderem 1 ligi... Aż szkoda, żeby spadli

bbbb - 14 marca 2014, 19:59:51 - *.retsat1.com.pl
Szkoda tylko kibicow Tyskich ze macie tak mecze ustawione ze i piłka i hokej graja w tych samych godzinach i do to na wyjazdach. Cieszy tylko ze zgody w tych samych minutach strzeliy bramki hehe.

Tomek - 14 marca 2014, 20:17:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ROW i Tychy do spadku !! GKS nic nie grał a remis wywieźli z Rybnika . Rybnik z taką grą to może tylko w 1 lidze piłki podawać , szkoda chodzenia na takie mecze z udziałem ROWU

hub - 14 marca 2014, 20:19:02 - *.172.248.93
Doćekal Ty myślisz ? P. trenerze mamy w 2-óch meczach stratę 5-u punktów ... !

Richad - 14 marca 2014, 20:25:47 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Brat Fornalika naściągał swoich i było słabo przyszedł Żurek zrobił podobnie i...

ROW - 14 marca 2014, 20:26:05 - *.rybnik.vectranet.pl
prowadzic w przewadze i zremisowac z drużyna z dołu tabeli , jestesmy na dobrej drodze do 2 ligi! brawo

nowy15 - 14 marca 2014, 20:29:29 - *.leon.com.pl
Tychy w ciągu pierwszych 15 minutmieli 2 groźne akcje bez strzału na bramkę, w drugiej połowie 1 strzał na bramkę i karny, jedyne zagrożenie po wolnych.ROW miał conajmniej 8 sytuacji do strzelenia gola. Gra ROW-u o niebo lepsza niż tydzień temu. Niestety tylko remis w meczu, który ROW powinien wygrać kilkoma bramkami.

Bucano - 14 marca 2014, 20:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Energetyk ROW Remis Rybnik

kolo - 14 marca 2014, 20:32:32 - *.dynamic.chello.pl
spadkowiczów dwóch Tychy- RÓW

:( - 14 marca 2014, 20:34:26 - *.rybnik.vectranet.pl
Panu Wleciałowskiemu już dziękujemy. Z taką grą to tylko 2 liga, jak mówił Grzegorz Skwara... z taką grą nie zasługujemy na tą ligę

igor - 14 marca 2014, 20:34:33 - *.lupro.net
jak nie umieją wygrywać to oba zespoły zapewne spadną z 1 LIGI choćbym tego nie chciał

:( - 14 marca 2014, 20:38:54 - *.rybnik.vectranet.pl
Dodam jeszcze Rysiek wracaj i to poskładaj... Szkoda,że Prezes nie chciał --- Mandrysza.. ciągle jakieś wynalazki związane z R. Chorzów a to się nie sprawdza

or - 14 marca 2014, 20:39:01 - *.rev.pro-internet.pl
Jak patrzę na sierotę- trenera Energetyka to nie dziwię się że nie wygrywają!!.

tys@op.pl - 14 marca 2014, 20:49:25 - *.dynamic.chello.pl
kibice z Tychów byli obecni ?

jajo - 14 marca 2014, 20:53:11 - *.leon.com.pl
Byli, ok. 300 głów, podczas drugiej połowy udali się w drogę powrotną.

gosc - 14 marca 2014, 21:20:59 - *.adsl.inetia.pl
Jedzie tyle osob Na wyjazd z tychow a pilkarzyki wala sobie w chja

Zen - 14 marca 2014, 21:30:22 - *.rybnik.vectranet.pl
Tychy nic nie grały, a Rybnik niby grał ale co z tego. CO do trenera to niestety M.Śrutwa ma rację. P.Prezesie trzeba powoli zacząć oszczędzać bo II liga będzie, a wynalazki z Brazylii, Mołdawii, Czech za 2-3 tys.zł pewno nie grają. ps. P.Sławku czas zakończyć karierę, Pana wrzutki prostopadłe, tragedia.I niech już się Pan nie wypowiada w prasie, jaki to Pan jest świetny.

sjz - 14 marca 2014, 22:42:56 - *.172.252.53
Energetyk na zawsze, rów nie istnieje po co nam była ta fuzja.

Siwy - 14 marca 2014, 22:46:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słodowy gra wogole w tym Rybniku???? bo go nigdzie nie widac???

patryko96 - 14 marca 2014, 23:00:08 - *.dynamic.chello.pl
Do pablopiast Czas Docekala w Gliwicach się już skończył , to był bardzo nie udany transfer a ty go chcesz z powrotem to gratuluje Ci.Całe Życie Piast Gliwice

chopek - 15 marca 2014, 0:17:45 - *.dynamic.chello.pl
Korner i dwa rzuty wolne, po drugim karny.
BYŁ BĘDZIE JEST TYSKI GKS!!!

palitoed - 15 marca 2014, 0:58:34 - *.leon.com.pl
Row buhahahahaa won z 1 ligi wieśniaki

hub - 15 marca 2014, 7:11:15 - *.172.248.67
-nawet sumy z rybnickiego stawu lepiyj w fusbal grajom ... !

kibic GKSu - 15 marca 2014, 7:57:42 - *.107.26.250
Piłkarze GKSu Tychy MUSZĄ się wziąść w garść!!!!

Neron - 15 marca 2014, 10:16:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Płaczki z wodzisławia, skończcie się wypisywać pod newsami dotyczącymi ROWu. Wasz klubik nie istnieje, teraz jest tylko Start Bogdanowice, ale wam to nie przeszkadza kibice sukcessu, jesteście tacy marni że za grę w wyższej ludzie olaliście wieloletnią historię klubu Odra Wodzisław.

ks - 15 marca 2014, 11:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a pamiętam jak kiedyś lubili śpiewać że ROWu nie ma i nie istnieje :D a teraz chodzą na jakieś Bogdanowice

Bogdanowic - 15 marca 2014, 11:28:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za Wodzisław jak nie mają swojego klubu tylko Bogdanowice ! Wodzisławianie oddajcie klub nam TYLKO Start Bogdanowice a nie jakaś tam odra której już nie ma

Ave OKS - 15 marca 2014, 11:35:36 - *.238.64.242
Dobry wynik dla Stomilu!

kubson - 15 marca 2014, 12:49:00 - *.leon.com.pl
szkoda Rowu pierwsza połowa Super a w drugiej wyszli i zamiast dobic rywala... pierwsze 15 min. drugiej polowy podawali sobie pilke jakby prowadzili conajmniej 3:0 i tak sie to konczy....
Mimo bardzo duzej przewagi niestety znowu 2 pkt uciekaja. Szkoda bo po raz kolejny w koncowce tracimy tak cenne dla nas punkty w walce o utrzymanie.

Klub - 15 marca 2014, 21:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od poniedziałku nowym trenerem Rybnika zostanie trener Werner Liczka, obecny zresztą na wczorajszym meczu.

tylkoGKS - 16 marca 2014, 10:50:52 - *.dynamic.chello.pl
Tylko Tyski GKS

Tyski Fan - 16 marca 2014, 13:08:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyszanie zacznijcie wygrywać mecze bo zaraz rywale to wykorzystają i znowu będziemy w strefie spadkowej !

RoW - 16 marca 2014, 13:58:00 - *.rybnik.vectranet.pl
Tyle akcji nie wykorzystanych było że aż szok niestety musiało się to zemścić teraz mecz z Wisłą oby... popłynęła.

Ino_KSG - 16 marca 2014, 20:19:02 - *.microchip.net.pl
tyskie wypad do 3 ligi wy kibiców niy mocie 300 hahaha u wos 400 w pobliskim jaworznie niy kompromitujcie sie.

GKS TYCHY - 17 marca 2014, 15:33:51 - *.free.aero2.net.pl