6 kwietnia 2014, 16:50:38 - Monki
II liga: Jarota 0-3 Gryf

W ostatnim spotkaniu 23. kolejki II ligi zachodniej Jarota Jarocin przegrał na własnym boisku 0-3 (0-1) z Gryfem Wejherowo. Dwie bramki dla wejherowian zdobył Mateusz Dąbrowski, jedno trafienie dołożył Łukasz Pietroń.

6 kwietnia 2014, 15:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 0-3 Gryf Wejherowo
Mateusz Dąbrowski 3, 84, Łukasz Pietroń 57

Jarota: 12. Przemysław Kazimierczak - 2. Jędrzej Ludwiczak (79, 15. Kordian Latos), 3. Bartosz Kieliba, 17. Piotr Garbarek, 13. Piotr Skokowski - 20. Hubert Antkowiak (61, 18. Łukasz Ślifirczyk), 4. Robert Menzel, 7. Krzysztof Czabański (61, 16. Adam Durowicz), 14. Michał Grobelny (75, 7. Michał Staszowski), 8. Mateusz Zatwarnicki - 9. Krzysztof Bartoszak.

Gryf: 1. Maciej Szlaga - 4. Sebastian Kowalski (46, 16. Maciej Osłowski), 5. Przemysław Kostuch, 3. Adrian Kochanek, 17. Jarosław Felisiak - 7. Maciej Stefanowicz (80, 18. Paweł Brzuzy), 8. Mateusz Dąbrowski, 10. Łukasz Pietroń, 13. Maciej Szymański, 11. Rafał Siemaszko (60, 9. Michał Twardowski) - 14. Jacek Kusiak (70, 6. Krzysztof Rzepa).

marcinnn - 6 kwietnia 2014, 16:59:05 - *.151.137.42
I bardzo dobrze, po obejrzeniu ostatniego meczu (2:0 z KP Kluczbork) bałem się o ten mecz, ale widocznie niepotrzebnie...

przemekka - 6 kwietnia 2014, 17:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy ostatni mecz Gryf - Błękitni bedzie decydował jeszcze o tym kto będzie w górnej ósemce.

... - 6 kwietnia 2014, 17:19:14 - *.185-18-141.tkchopin.pl
W Radomiaku i Bytovii uznani za nieprzydatnych - tutaj podstawowi i strzelają :D.
Sezon trwa, kto wie, może w ostatecznym rozrachunku utrzymają się oba zespoły, co by się przydało... Człowiekowi brzydnie ta liczba wyjazdów na południe. Tak czy inaczej, w każdym meczu i z każdym przeciwnikiem gramy o zwycięstwo.

bin - 6 kwietnia 2014, 17:26:31 - *.30.190.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Gryf! Pozdro od KSG. Pokazaliście jak należy
grać i wygrywać ze słabszymi. Może nasze "bidaszyby" wezmą to do serca.

bin - 6 kwietnia 2014, 17:32:38 - *.30.190.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszystkie wyniki tej kolejki pod Górnika, a ci zagrali drewno i padakę...szkoda.

nyrol - 6 kwietnia 2014, 18:18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Był Gryf Na Jarocie!!! Old Warta Pozdro Kibiców Jaroty i Astry i Czarny Las!!!

king - 6 kwietnia 2014, 18:47:00 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Heja WKS Piękny wynik. Teraz w górę tabeli Gryf Wejherowo KING !!!

warciak - 6 kwietnia 2014, 19:38:46 - *.play-internet.pl
O widzę że Dolata z komisarza klubu na trenera wskoczył i zaczyna sobie posadkę na przyszły sezon szykuje Niech człowiek zajmie się lepiej nauką w szkole lub znajdzie sobie inny obiekt do eksperymentów z własną osobie. Zresztą dziś pokazał swoje umiejętności w meczu z Gryfem.

LUCEK - 7 kwietnia 2014, 11:57:47 - *.centertel.pl