Baraż o II ligę: Sokół K. 1-3 Nadwiślan. Awans Nadwiślana

18 czerwca 2014, 17:00 - Kleczew (Stadion Miejski)

Sokół: 1. Hubert Świtalski - 13. Sebastian Polody, 16. Robert Sierant, 5. Mikołaj Pingot, 8. Kamil Krzyżanowski (69, 6. Robert Jędras) - 4. Arkadiusz Bajerski, 15. Norbert Grzelak (75, 14. Krystian Sobieraj), 2. Paweł Lisiecki (84, 17. Piotr Kurminowski), 10. Jakub Dębowski, 11. Tomasz Kowalczuk - 9. Łukasz Cichos (57, 7. Łukasz Urban).

Nadwiślan: 23. Patryk Królczyk - 22. Wojciech Jurek, 16. Dawid Szwarga, 6. Dawid Kaszok, 10. Kamil Łączek (78, 27. Marcin Trzcionka) - 7. Dariusz Rucki (70, 91. Arkadiusz Kowalczyk), 19. Marcin Dziewulski, 4. Łukasz Szędzielarz, 14. Tomasz Matysek, 9. Damian Furczyk (90, 8. Daniel Gurbisz) - 15. Dawid Tomanek (81, 33. Adam Setla).

żółte kartki: Cichos, Sierant, Bajerski - Rucki, Kowalczyk, Setla, Matysek, Trzcionka.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 400.

W pierwszym meczu Nadwiślan przegrał 0-1 (0-1). W rundzie finałowej zagra z lepszym z pary Granat Skarżysko-Kamienna - Sokół Ostróda. Mecze odbędą się 25 i 28 czerwca.

Baraże o udział w II lidze

źródło: własne / Sportowa Silesia

dax - 18 czerwca 2014, 18:55:16 - *.tktelekom.pl
300 osób na meczu ? Dobrze że nie awansowali !!!

Jozef - 18 czerwca 2014, 18:56:24 - *.dynamic.mm.pl
Po co walczyli z Lechem jak nie chcieli awansować?

ziko1986 - 18 czerwca 2014, 18:58:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
Gratulacje!!!!!!!!
Dawid Ciochy pamientają

młody - 18 czerwca 2014, 18:58:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawa dla Nadwiślana Super wynik! Pisałem po pierwszym meczu, że nie można skreślać wówczas przegranego i widzimy siłę mistrza grupy Opolsko- Śląskiej! Teraz finał i w Górze trener Nocoń ma II Ligę! Gratulacje z Żabnicy dla super trenera

Max - 18 czerwca 2014, 19:01:01 - *.dynamic.chello.pl
Nadwiślany uzbierali kasę. PZPN dał wytyczne, kto ma licencje a kto nie. W ciemno to postawiłem :P

kibic - 18 czerwca 2014, 19:19:35 - *.plusgsm.pl (*.22.74.163)
nadwiślan góra, a co to kurde jest, a co to kurde jest, a co to kurde jest ?

Gatulacje

gorzanin - 18 czerwca 2014, 20:06:12 - *.opera-mini.net (*.254.67.37)
LKS Nadwiślan & Wisła Płock 4EVER AND EVER najlepsza zgoda w Polsce!!! już za rok mecz przyjaźni

do ssss - 18 czerwca 2014, 20:37:04 - *.207.108.113
do ssss trzeba było widzieć jak w Górze sędziowali typowo pod Kleczów....

Tischer - 18 czerwca 2014, 20:38:27 - *.150.155.125.internetia.net.pl
Brawo Nadwiślan, Brawa dla trenera Noconia , dla Łączka,Matyska i Furczyka - GKS Tychy pamięta, a także dla reszty drużyny, powodzenia w II - lidze.

Ja - 18 czerwca 2014, 20:41:35 - *.164.rako-lan.pl
Leszno leci do 4 ligi !!!!

robin - 18 czerwca 2014, 20:43:43 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
Gora i tak nie awansuje z Ostroda nie maja zadnych szans

MARO - 18 czerwca 2014, 20:55:45 - *.dynamic.chello.pl
Góra – wieś w Polsce, w województwie śląskim, w powiecie pszczyńskim, w gminie Miedźna. Liczba ludności: 2554.

dekel#12 - 18 czerwca 2014, 21:17:19 - *.dynamic.chello.pl
Wczoraj info o licencjach a dzisiaj Resovia i Sokół przegywaj.Przypadek... ?

lawina - 18 czerwca 2014, 21:28:51 - *.205.147.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Góra.
Jak nie ma na kogo zwalić winy to najlepiej na sędziów.
Nadwiślan postawił wszystko na jedna kartę i wygrał.

bałamut - 18 czerwca 2014, 22:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystkie druzyny które nie dostały licencji dzisiaj przegrywaja mecze.To co sie dzieje w meczu w Ostródzie to woła o pomste do nieba.Po co sie meczyc jak wynik juz ustalony.Graja niby dogrywke żeby było bardziej wiarygodnie

kibiccc - 18 czerwca 2014, 22:47:25 - *.elk.mm.pl
do bałamuta - gadasz jak potłuczony. Wynika to chyba z twego pseudo.

FATUM - 19 czerwca 2014, 0:56:10 - *.kalisz.mm.pl
Walczyli bo nie wszystko kręci sie wokół Amiki!!!

miodek - 19 czerwca 2014, 1:17:36 - *.189.136.193