19 lipca 2014, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński - 10. Piotr Kosiorowski, 7. Daniel Dybiec, 2. Tomasz Lewandowski, 15. Jarosław Ratajczak - 27. Michał Ogrodnik (65, 31. Wojciech Wocial), 17. Przemysław Rodak, 19. Krystian Wójcik, 99. Paweł Drażba (76, 28. Michał Kitliński) - 21. Cezary Demianiuk, 9. Maciej Tataj (65, 18. Sebastian Olczak).

Bytovia: 1. Mateusz Oszmaniec - 22. Wojciech Wilczyński, 5. Krzysztof Bąk, 28. Kamil Juraszek, 6. Maciej Szewczyk (46, 18. Daniel Mąka) - 29. Marcin Kikut, 17. Michał Pietroń, 9. Mariusz Kryszak (85, 25. Maciej Kazimierowicz), 15. Robert Hirsz, 10. Michał Jakóbowski (19, 33. Tomasz Laskowski) - 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Drażba, Kitliński - Wilczyński.
czerwona kartka: Mateusz Oszmaniec (16. minuta, Bytovia, za faul).

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 1184.

W 66. minucie Robert Hirsz (Bytovia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Pogoń w rundzie wstępnej, która odbędzie się 26 lipca, zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński.

Puchar Polski 2014/2015

ryba - 19 lipca 2014, 19:00:59 - *.siedlce.vectranet.pl
pogon od 16 min z przewaga jednego zawodnika i co wyszlo nic jeszcze miala farta przy karnym mam tylko jedno pytanie jak tataj zlapie kontuzje to kto bedzie gral w ataku demianiuk jako napastnik zdobedzie moze ze 3 gole a reszta ataku nie istnieje

ryba - 19 lipca 2014, 19:02:52 - *.siedlce.vectranet.pl
bierzcie zapolnika i dogadajcie sie z zaniewskim to juz by bylo niezle a nie taka nedza jak teraz

dyxhxh - 19 lipca 2014, 19:10:55 - *.play-internet.pl
Sędziowie na poziomie kreta na Żuławach Wiślanych... karny z kapelusza dla Bytovii plus dwie ewidentne ręki w ich polu karnym nie gwiźnięte, pogaduszki Janasa z sędziami i wyimaginowane faule. Jednym słowem cyrk. Gramy dalej choć w słabym stylu ale co z tego ?

abc - 19 lipca 2014, 19:18:34 - *.warszawa.vectranet.pl
Pogoń może namieszać w PP :_

y - 19 lipca 2014, 19:24:51 - *.smgr.pl
Brawo Tomek Lewandowski, za rok powrót do Olimpii Grudziądz.

Arbiter - 19 lipca 2014, 19:30:04 - *.skybroadband.com
Brawo Bytovia dobry trening 10na11 przed ligą !! a Pogoni gratuluję ale grając prawie cały mecz powinno oczekiwać czegoś więcej niż jeden gol z stałego fragmentu , tak bramka wpada 1 na 100 ,Bytovia mimo osłabienia grała dobrze tylko pech przeszkodził w odrobieniu strat a nawet powalczenie o awans !!!!

Arbiter - 19 lipca 2014, 19:31:48 - *.skybroadband.com
Przepraszam za Błędy !!!

and - 19 lipca 2014, 19:56:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bardzo słaby mecz i jeszcze słabszy sędzia. Zawodników nawet rozumiem, bo są w trakcie przygotować. Ale sędzia takie pomyłki przy tempie gry rodem z oldbojów? Czerwień z d..y, ale też ewidentny karny dla Pogoni (bardziej widocznej ręki nie może być). Transferów Pogoni nie chcę na razie oceniać, ale nie wyglądało to dziś najlepiej. Pomysł z wolnym Kosiorowskim na prawej obronie wydaje się jednak poroniony. Nie ma w Polsce prawych obrońców, że od roku mamy z tą pozycją takie problemy? Zawsze wydawało mi się, że żeby grać na tej pozycji to wystarczy mieć wydolność, a resztę się wytrenuje.

on - 19 lipca 2014, 20:16:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
hahahah wielka Bytovia odpadla

green - 19 lipca 2014, 20:31:46 - *.30.180.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słaby mecz, toczony w ślimaczym tempie. Po nowych nabytkach pogoni spodziewałem się zdecydowanie więcej. Nie przypominam sobie by Kosiorowski przegrywał pojedynki biegowe, już prędzej Ratajczak był ogrywany na szybkosci. Ogólnie szczesliwe zwycięstwo.

Ryba - 19 lipca 2014, 21:39:18 - *.siedlce.vectranet.pl
Kochany zarzadzie Pogoni solidny obronca jest do wziecia a tym bardziej ze to nasz wychowanek zgadnijcie kto

fan - 19 lipca 2014, 22:06:29 - *.siedlce.vectranet.pl
"Znafcy"futbolu pewnie sami biegają całe 90 minut w tempie jak na setkę , ba nawet nie pijąc wody.....hahaha.
Dajcie już spokój...cel osiągnięty , zwycięstwo
Chłopak z nr.27 zbyt dużo strat , chociaż ambicji i techniki mu nie brakuje.
Będzie lepiej....

Edward - 20 lipca 2014, 6:28:51 - *.siedlce.vectranet.pl
Najlepszy był zawodnik z nr 2 (Lewandowski) w Pogoni ;) bramka na 0:1 jego, potem się zrehabilitował, strzelając na 1:1. A ogólnie to tylko ręce potrafi rozkładać jak piłka jest 10 metrów od pola karnego, w oczekiwaniu, że bramkarz ją przejmie ;)

tekla - 20 lipca 2014, 10:22:24 - *.play-internet.pl
Lewy zawalił pierwszą bramkę ale za chwilkę strzelił bramkę i jest ok. Robert pewnie myśli że lewandowski będzie wygrywał mecze sam.A gdzie była reszta druzyny kiedy 65 min grali 11 na 10???? Podać tobie nazwiska pozostałych bo może nie znasz ich??? Początek sezonu, pierwsze mecze, zawodnicy potrzebują niejednokrotnie dwóch, trzech spotkań aby gra zaskoczyła na odpowiedni poziom ale już po pierwszym meczu zaczyna się biadolenie. Może zauważyłeś że teraz mecze już nie będą z ogórkami jak to miało miejsce w drugiej ( trzeciej) lidze.

eMKaeSiak - 20 lipca 2014, 13:35:31 - *.opera-mini.net (*.122.121.215)
Gratulacje dla Pogoni i powodzenia ;)
Pozdro od kibica Bytovi.

Kurczuk_RT - 20 lipca 2014, 22:46:50 - *.toya.net.pl
Brawo Pogoń, powodzenia w kolejnych rundach pucharu Polski i do zobaczenia na meczu z Widzewem w Łodzi