24 lipca 2014, 20:46:36 - dufusik
eLE: Szachtior Soligorsk potencjalnym rywalem Zawiszy

W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy białoruski Szachtior Soligorsk wygrał na własnym boisku 5-1 (2-1) z irlandzkim Derry City FC. Białoruski klub w pierwszym spotkaniu także wygrał (1-0) i awansował do III rundy eliminacji, w której zmierzy się ze zwycięzcą pary Zawisza Bydgoszcz - SV Zulte Waregem.

24 lipca 2014, 19:00 - Soligorsk (Stadion Stroitiel)
Szachtior Soligorsk 5-1 Derry City FC
Siergiej Bałanowicz 9, Aleksandre Guruli 28, Dmitrij Osipienko 68, Nikołaj Janusz 81, Illa Haluza 90 - Michael Duffy 6

Szachtior: 1. Artur Kotenko - 3. Siergiej Matwiejczik, 19. Igor Kuźmienok, 5. Aleksiej Januszkiewicz, 6. Nikołaj Kaszewskij, 15. Aleksandr Juriewicz - 16. Siergiej Bałanowicz (85, 7. Andriej Leonczik), 11. Artem Starhorodśkyj, 9. Aleksandre Guruli (73, 17. Aleksiej Rios) - 77. Dmitrij Osipienko (79, 2. Illa Haluza), 10. Nikołaj Janusz.

Derry: 1. Gerard Doherty - 8. Danny Ventre, 26. Cliff Byrne, 5. Ryan McBride, 30. Aaron Barry - 22. Stephen Dooley (61, 19. Mark Timlin), 7. Barry McNamee, 4. Barry Molloy, 10. Patrick McEleney, 14. Michael Duffy (73, 18. Philip Lowry) - 11. Rory Patterson (79, 9. Nathan Boyle).

żółte kartki: Januszkiewicz, Osipienko, Janusz - Barry.

sędziował: Elmir Pilav (Bośnia i Hercegowina).

Spotkanie Zawisza Bydgoszcz - SV Zulte Waregem rozpoczęło się o godzinie 20:00.

Liga Europy 2014/2015 - wyniki, strzelcy, terminarz

spec - 24 lipca 2014, 20:47:04 - *.175.150.35.koba.pl
chyba zulte

kutas - 24 lipca 2014, 20:47:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale ich pojechali teraz tylko Zawisza zwycięstwo i potem jedziemy z Białorusinami :D

@spec - 24 lipca 2014, 20:47:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rozumiesz co to znaczy "potencjalnym"?

ddd - 24 lipca 2014, 20:49:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawisza przegrywa 0-1 po pierwszej połowie.
Ale stwarza sobie sytuacje, więc te dwie brameczki może jeszcze zdobyć.

ja - 24 lipca 2014, 21:06:12 - *.leczyca.vectranet.pl
48 min Zawisza - Zulte 0-2

warez - 24 lipca 2014, 21:07:09 - *.static.asianet.co.th
to już jest prawie pewne że zawisza nie zagra z soligorskiem,ponieważ przegrywa już dwa zero,i jedyne co może zrobić to zremisowac na pożegnanie i pozostawić dobre wrażenie

Robert - 24 lipca 2014, 21:11:25 - *.cpe.marton.net.pl
Już nie aktualne,początek 2 polowy i 0:2,szybki koniec przygody Zawiszy z pucharami

wakulec - 24 lipca 2014, 21:12:14 - *.static.asianet.co.th
przegrywa 1-2 dwa,ale żeby myśleć o awansie musi strzelić jeszcze 3 bramki,co w przypadku polskiej drużyny jest rzeczą niewykonalną,i tak jak pisałem wcześniej,jedyne co zawisza może zrobić to strzelić gola na remis,i pozostawić po sobie dobre wrażenie

wakulec - 24 lipca 2014, 21:28:13 - *.static.asianet.co.th
powiedziałby że wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami,czyli że 1 drużyna polska drużyna zostanie wyatowana,a reszta przejdzie,ale nie wiem w jakich kategoriach mam określić awans ruchu,bo wacham się między niespodzianką,a zasłużonym awansem faworyta czyli ruchu

owp - 24 lipca 2014, 21:32:24 - *.static.asianet.co.th
dosyć że zawisza przegrywa 1-2,to jeszcze dostała czerwoną kartkę,czyli szanse na awans z 1-10 procent zmiejszyły się praktycznie do zera

Lenin - 25 lipca 2014, 0:16:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl