26 lipca 2014, 17:00 - Stargard Szczeciński (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Pogoń Siedlce
Robert Gajda 31 (k), Maciej Więcek 54, 56 - Maciej Tataj 80 (k)

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 3. Piotr Wojtasiak, 19. Tomasz Pustelnik, 11. Maciej Liśkiewicz, 6. Ariel Wawszczyk - 17. Maciej Więcek (73, 23. Łukasz Kosakiewicz), 25. Oskar Fijałkowski, 14. Bartosz Flis (71, 20. Bartłomiej Poczobut), 16. Michał Magnuski, 24. Rafał Gutowski - 10. Robert Gajda (66, 9. Sebastian Inczewski).

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński - 10. Piotr Kosiorowski, 3. Michał Grudniewski, 2. Tomasz Lewandowski (63, 7. Daniel Dybiec), 15. Jarosław Ratajczak - 27. Michał Ogrodnik (52, 9. Maciej Tataj), 17. Przemysław Rodak, 18. Sebastian Olczak (53, 22. Damian Guzek), 19. Krystian Wójcik, 99. Paweł Drażba - 21. Cezary Demianiuk.

żółte kartki: Flis, Poczobut - Kosiorowski, Ogrodnik, Grudniewski.
czerwone kartki: Bartłomiej Poczobut (90. minuta, Błękitni, za drugą żółtą) - Piotr Kosiorowski (90. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).

Błękitni w I rundzie, która odbędzie się 13 sierpnia, zmierzą się z Chojniczanką Chojnice.

WigryF - 26 lipca 2014, 19:19:08 - *.gdansk.vectranet.pl
No, Pogoń... Ciężko uwierzyć. Chyba, że odpuściliście PP na rzecz dobrego startu w lidze, ale chyba nie, bo liga jeszcze za tydzień.
Zatem powodzenia w lidze

Ryba - 26 lipca 2014, 19:19:57 - *.siedlce.vectranet.pl
Pogon jak strzeli w rundzie jesiennej 12goli z tych 12 polowe walnie tataj to bedzie cud zero napadu w pogoni

Ryba - 26 lipca 2014, 19:21:21 - *.siedlce.vectranet.pl

bimo - 26 lipca 2014, 19:38:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń spadek

stargard - 26 lipca 2014, 19:49:05 - *.stargard.mm.pl
bedac na meczu i obiektywnie oceniając to pogon oddala 2 strzaly w 2 polowie w tym z karnego którego nie było!blekit karny którego tez nie było i.ogolnie wynik 6-0 bylby najsprawiedliwczy tataj jak wszedł to zaczeli grac.kosior...na 4 lige zawodnik lewy drewno .2 klasy roznicy miedzy drozynami!

lipa - 26 lipca 2014, 19:51:40 - *.play-internet.pl
dlaczego zawodnicy pogoni nie czują że trener jest z nimi.stoi przy bocznej i nawet słowem sie nie odezwie.zero zgrania

111 - 26 lipca 2014, 20:18:43 - *.dynamic.chello.pl
dzięki za rozwalenie kuponu

do lipa - 26 lipca 2014, 20:19:06 - *.siedlce.vectranet.pl
Bo trener nie wie co ma powiedzieć. Pogoń ma jeden wariant gry,....długa piłka do przodu i bieg. Nie piszę tego złośliwie, bo takie są fakty. Gdyby trener potrafił wprowadzić jakąkolwiek myśl taktyczną, to przez rok pracy byłoby to widać. Niestety nie widać,....więc co ma mówić, jak nie ma innej koncepcji.

emigrant - 26 lipca 2014, 21:00:44 - *.free.aero2.net.pl
powiem tak, na Choiniczaneke to też wystarczy...a póxniej będzie loteria, chyba że Błękit trafi na Pogoń kopleks .....

Lllew - 26 lipca 2014, 21:07:54 - *.adsl.inetia.pl
@emigrant
Jaki kompleks Pogoni? Na początku lipca Błękitni pokonali grającą w podstawowym składzie Pogoń 2:0.

Waldek - 26 lipca 2014, 21:27:44 - *.petrus.pl
mam nadzieje że Chojniczanka wam pokarze miejsce w szeregu.Czuć od was pychą,trochę pokory dla przeciwników.Gratuluje wyniku.

stefek++ - 26 lipca 2014, 22:55:31 - *.play-internet.pl
Katastrofą Pogonii jest ten klaun trener Pużycki.Facet nagonił szrot do Klubu.Panie Pośle niech Pan się obudzi.

Pogoń - 27 lipca 2014, 2:40:24 - *.132.66.57
No niestety, znowu zlewka PP i po 2 meczach koniec przygody. Z relacji tekstowej wyglądalo na druzgocącą przewagę Błękitnych więc ciężko znaleźć dla chłopaków usprawiedliwienie. Strzelam że to efekt ciężkich przygotowań, bo Purzycki się raczej wzoruje na piłce angielskiej więc nie ma przebacz.
Przykro się czyta te komentarze wyżej od osób które chyba nie były nigdy na meczu Pogoni bo akurat Purzyckiemu zawdzięczamy bardzo wiele, już w 2 lidze mieliśmy jeden z niższych budżetów a wywalczył awans z wąską kadrą (a te jego mówienie o szerokiej kadrze to chyba tylko z grzeczności) bo jeśli mecz w mecz w końcówce gra 4 nominalnych napastników z racji braku skrzydłowych to nie jest normalna sytuacja. Stefek pewnie jesteś jakimś śmieszkiem z Radomia więc nawet się nie odniosę do tej śmiesznej wypowiedzi.