Znicz: 1. Michał Bigajski - 3. Michał Kucharski, 8. Arkadiusz Jędrych, 4. Andrzej Niewulis, 18. Michał Płotka (80, 17. Artur Januszewski) - 14. Bartosz Niksiński (70, 16. Mateusz Muszyński), 6. Michał Glanowski, 20. Paweł Tomczyk, 7. Maksymilian Banaszewski, 9. Karol Grudniewski (58, 5. Mateusz Pielak) - 15. Maciej Górski.

Puszcza: 12. Andrzej Sobieszczyk - 5. Witold Cichy, 15. Marcin Biernat, 3. Adrian Napierała, 4. Michał Mikołajczyk - 16. Dominik Maluga (66, 11. Wojciech Przybył), 18. Damian Lepiarz, 17. Dariusz Gawęcki, 9. Piotr Madejski (82, 8. Longinus Uwakwe), 7. Krzysztof Zaremba (72, 10. Łukasz Nowak) - 13. Zbigniew Zakrzewski.

żółte kartki: Glanowski, Pielak, Januszewski - Napierała, Zakrzewski.

obserwator - 8 sierpnia 2014, 21:11:17 - *.mannet.pl

miki - 8 sierpnia 2014, 21:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zakrzewski przypomniał sobie jak sie strzela?

TP - 8 sierpnia 2014, 21:30:37 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Puszcza, oby tak dalej.

And - 8 sierpnia 2014, 21:58:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dla mnie głównym bohaterem był 26-letni, debiutujący na tym szczeblu rozgrywek SĘDZIA.
Nie radził sobie na boisku, gwizdał to co mu się wydawało. Zamiast ewidentnego karnego (faul co najmniej metr za linią, niebezpieczna gra ale z kontaktem z przeciwnikiem) podyktował rzut wolny pośredni z linii. Ale jak zobaczyłem że w zeszłym roku sędziując 15 meczy 3 ligi warmińsko-mazursko-podlaskiej nie podyktował ani jednego karnego (ale tam muszą czysto grać!!!) to juz się nie dziwię. Jak się kibice upominali o kartki to sobie przypomniał że może pokazać, ale dla równowagi po dwóch minutach pokazywał zawodnikowi drugiej drużyny. Coś mi się wydaje że awans na ten szczebel rozgrywek był dla tego Pana przedwczesny.

Ł3 - 8 sierpnia 2014, 22:35:11 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia słaby,ale wyniku nie wypaczył.
Pierwsza i ostatnia akcja gości dała im wygraną choć sprawiedliwszy byłby remis,ale liczy sie co w sieci.

buba - 8 sierpnia 2014, 22:52:16 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma się co denerwować. Skład jest gorszy niż w poprzednim sezonie, bez gadania, odeszło 4-5 podstawowych zawodników. Nie ma co liczyć na jakieś sukcesy ale środek tabeli jak najbardziej realny, są jeszcze gorsze drużyny.

riff - 9 sierpnia 2014, 8:52:00 - *.dynamic.mm.pl
Ten sędzia to w ub. sezonie nie radził sobie w III lidze, on nawet okręgówki nie powinien prowadzić. Jak dostał awans to nawet ucieszyłem się że nie bedziemy go u nas oglądać a teraz widzę że czarnej komedii ciąg dalszy..... Mafia sędziowska ma się dobrze, układy, układziki, koneksje a cierpią piłkarze i kibice którzy muszą oglądać nieudaczników.

kibic - 9 sierpnia 2014, 9:04:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sędzia nawet nie był słaby.On był beznadziejny.Nie umniejsza to jednak faktu ,że Znicz cofnięty do głębokiej defensywy sam się prosił o stratę drugiej bramki w doliczonym czasie (94min.)Porażka na własne życzenie choć na 3 pkt.uczciwie trzeba przyznać też nie zasłużyli.

007 - 9 sierpnia 2014, 9:40:57 - *.centertel.pl
Dali ograć się jak dzieci.Przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać,ale trzeba jeszcze umieć strzelić...

varadi - 9 sierpnia 2014, 13:50:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Zaki i Madej pozdrowienia z Legnicy. Miedż pamięta.