16 sierpnia 2014, 22:25:07 - piter
Gol Robaka w debiucie Chrobaka

W meczu 5. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań zremisował na własnym boisku z Pogonią Szczecin 1-1 (0-1). Gola dla gości zdobył w pierwszej połowie Marcin Robak. Wyrównującą bramkę dla Lecha strzelił po przerwie Szymon Pawłowski.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Patryk Małecki. Do wybitej przez obrońców piłki dopadł Mateusz Lewandowski, ale jego strzał został zablokowany. Pogoń nie poprzestawała w atakach. Z narożnika pola karnego wrzucał Rafał Murawski. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Marcin Robak. Piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny. W 11. minucie szczęścia próbował Małecki, ale uderzył niecelnie. Lech odpowiedział minutę później. Po strzale Gergő Lovrencsicsa futbolówka trafiła do znajdującego się w polu karnym Łukasza Teodorczyka, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zablokowali obrońcy. Chwilę później Teodorczyk ładnym podaniem uruchomił Kaspera Hämäläinena. Fin wpadł w pole karne, lecz trafił wprost w Radosława Janukiewicza. W 21. minucie "Portowcy" objęli prowadzenie. Hernâni otrzymał piłkę ze środka pola, po czym zagrał na wolne pole do Robaka. Napastnik gości będąc sam przed golkiperem Lecha umieścił futbolówkę w siatce. Niedługo potem z 20 metrów uderzał Małecki, ale Krzysztof Kotorowski nie miał problemów ze złapaniem piłki. W 27. minucie bliski samobójczego trafienia był Hernâni. Szymon Pawłowski zagrał wzdłuż pola karnego. Z futbolówką minął się Teodorczyk. Piłka przeszła jednak po nodze Brazylijczyka i po odbiciu się od słupka wyszła na rzut rożny. Dziewięć minut później z 16 metrów uderzał Teodorczyk, jednak górą był bramkarz gości. Pięć minut przed przerwą bliski zdobycia bramki był Murawski, ale piłka po jego strzale trafiła w obrońcę i opuściła plac gry. W 43. minucie powinien paść drugi gol dla Pogoni. Małecki zwiódł obrońców, po czym wpadł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki. Piłka trafiła do Robaka, który będąc tyłem do bramki zdecydował się na strzał piętą. Futbolówkę odbili jednak obrońcy. Chwilę potem bliski szczęścia był Maciej Dąbrowski. Występujący dzisiaj w środku pola zawodnik uderzył mocno, ale niecelnie.

Dwie minuty po przerwie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Pawłowski. Janukiewicz z trudem sparował piłkę na rzut rożny. W 58. minucie Adam Frączczak zagrywał piłkę z autu. Ta trafiła do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Takuyi Murayamy. Japończyk zagrał mocno wzdłuż bramki, jednak obrońcy zdołali wybić futbolówkę. W 73. "Kolejorz" doprowadził do wyrównania. Tomasz Kędziora dośrodkowywał z prawej strony. Do piłki dopadł Pawłowski, po czym zbiegł do środka i zdecydował się na strzał. Futbolówka odbiła się po drodze od Murawskiego i wpadła do siatki. W 83. minucie Lech wyszedł z szybką kontrą. Dawid Kownacki zagrał na lewo do Teodorczyka, ale jego strzał minął lewy słupek bramki. Sześć minut później z lewego skrzydła wrzucał piłkę Pawłowski. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Barry Douglas, lecz główkował nad poprzeczką. Minutę później doskonałej okazji nie wykorzystał Teodorczyk. Piłkę z linii bramkowej wybił po jego uderzeniu Murawski. Futbolówka wróciła pod nogi napastnika Lecha, jednak ten uderzył niecelnie.

16 sierpnia 2014, 20:30 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin
Szymon Pawłowski 73 - Marcin Robak 21

Lech: 27. Krzysztof Kotorowski - 4. Tomasz Kędziora, 20. Hubert Wołąkiewicz (27, 26. Maciej Wilusz), 35. Marcin Kamiński, 25. Luis Henríquez - 11. Gergő Lovrencsics (73, 3. Barry Douglas), 7. Karol Linetty (66, 24. Dawid Kownacki), 16. Darko Jevtić, 19. Kasper Hämäläinen, 8. Szymon Pawłowski - 10. Łukasz Teodorczyk.

Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 21. Sebastian Rudol (53, 13. Takuya Murayama), 14. Wojciech Golla, 44. Hernâni, 28. Mateusz Lewandowski - 9. Adam Frączczak, 6. Rafał Murawski, 3. Maciej Dąbrowski, 20. Shōhei Okuno (84, 23. Mateusz Matras), 10. Patryk Małecki - 11. Marcin Robak (46, 93. Łukasz Zwoliński).

żółte kartki: Jevtić, Teodorczyk - Rudol, Małecki, Dąbrowski.

mentalny - 16 sierpnia 2014, 22:26:02 - *.dynamic.chello.pl
nie wiem jak mozna wprowadzic tego cieniasa zwolinskiego za dobrze grajacego robaka albo ustawka albo wdowczyk nacpal sie dopalaczy

Daro - 16 sierpnia 2014, 22:28:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po trenerze czas zwolnić piłkarzyków!

starykibic - 16 sierpnia 2014, 22:29:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na Europie do Rumaka.

@ mentalny - 16 sierpnia 2014, 22:29:48 - *.eaw.com.pl
Robak miał uraz, asie przestworzy, ale Ty wiesz lepiej...

kibic lech - 16 sierpnia 2014, 22:32:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
oddać teodorczyka za darmo do trzeciej bundesligi !!!

marjech73 - 16 sierpnia 2014, 22:33:13 - *.wtvk.pl
żałosny Lech sezon na straty i tyle w temacie

arka - 16 sierpnia 2014, 22:36:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
kochamy pogoń,a te pyry niech dostają baty od każdej drużyny w łącznie z amatorami z zimbabwe ha ha ha

L - 16 sierpnia 2014, 22:38:31 - *.adsl.inetia.pl
Legia pozdrawia i się śmieje z was, kompromitację w europiei lidze + Ci napinacze internetowi hehe

Buncol80 - 16 sierpnia 2014, 22:39:49 - *.146.210.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już myślałem że Pogoń skończy jak Lechia tydzień temu. A wiec po pierwszej dobrej połowie beznadziejna gra w drugiej i zasłużona porażka.
Skończyło sie na remisie ale obiektywnie Lech był o dwie klasy lepszy. Takie mecze potwierdzają że jest Legia potem Lech a potem długo długo nic.
O Górniku lepiej się nie wypowiadać przed rundą wiosenną bo oni jesienią zawsze mocni by na wiosne być chłopcem do bicia.
Co do Teodorczyka to ma zapał i chęci ale skuteczność poniżej krytyki. Nie dziwię się że Lech chciałby go sprzedać ale nie ma chetnych

Ja1 - 16 sierpnia 2014, 22:46:00 - *.bb.online.no
Napisze tylko tyle. Macie szczescie ze Robak ma kontuzje !

jarek - 16 sierpnia 2014, 22:48:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
tylko że legia pokonała celtic na boisku,a lech trzeci rok z rzędu ma aspiracje i dostaje cięgi od amatorów

Rusa Team - 16 sierpnia 2014, 22:48:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Witam wszystkich wynik 1:1 nie cieszy co tu duzo mówic. Jestem zdania ze piłkarze zagrali dobry mecz troche moze za bardzo chcieli za duze cieśnienie (Teo) ale ogolnie spoko. A ty gamoniu nyrol mozesz tylko sobie wyobrazic ile to jest 13000 ludzi na meczu na waszej wazelince to pzez caly sezon tyle nie ma. Jadac dalej wole miec fuzje amicą niz miec pania z okładki z prezes hahahah pełen profesjonalizm trzeba przyznac. Pan P. swoje wyprał musiał a wy kibice wazelinki sie cieżcie ze YF pozwalaja wam chodzic w barach po mieście bo wasza zawisc prowadzi tylko do sporów..!!!!! Pozdro Lech i dla prawdziwych i normalnych kibiców Warcianki...!!!!!!!

kkslech - 16 sierpnia 2014, 22:56:38 - *.111.252.072.ntlworld.ie
DOBRE FURY i WYPłATY, OD STUDENTÓW W PIŁkĘ BATY !! Ta flaga mówi wszystko.
kkslech (kropka) com - tam sama prawda o Lechu, pisana przez Kibiców.
Teraz Lech (piłkarzyki) to dno!!

Irezz - 16 sierpnia 2014, 22:56:49 - *.dynamic.chello.pl
Buncol, Lech był o dwie klasy lepszy? Chyba nie potrafisz oglądać ze zrozumieniem. Mecz na remis, Pogoń lepsza w 1, a Amicosz w 2 połowie. a 12 tysięcy widzów na Amice w Poznaniu, to naprawdę dobry wynik, to przecież tyle ile ludzi mieszka we Wronkach

NA NICH! - 16 sierpnia 2014, 23:06:46 - *.cable-modem.tkk.net.pl
A tymczasem Gwardia Koszalin liderem w III lidze zach.-pom. To jest to!

Pawelinho - 16 sierpnia 2014, 23:21:26 - *.dynamic.chello.pl
Buncol80
Lech dwie klasy lepszy? Raczej gdyby Pogoń w tym meczu zagrała skuteczniej to by ten wygrała wyżej a tak frajersko zremisowali z kompletnie rozbitą drużyną Kolejorza, która od czasów bakteiro popada w marazm.

Pawelinho - 16 sierpnia 2014, 23:22:42 - *.dynamic.chello.pl
Irezz - skończ z tą amicą bo tylko się kompromitujesz internetowy znafco.

Pawelinho - 16 sierpnia 2014, 23:29:49 - *.dynamic.chello.pl
kibic lech - nie ma "3 bundesligi" jest 3. Liga nie niemiecka (można sprawdzić na stronie kickera).

Pawelinho - 16 sierpnia 2014, 23:31:00 - *.dynamic.chello.pl
*3. Liga Niemiecka

tar - 16 sierpnia 2014, 23:37:07 - *.dynamic.mm.pl
Pogoń dużo lepsza a lech dużo szczęścia. Pogoń pokazała lechowi gdzie jego miejsce.

Irezz - 16 sierpnia 2014, 23:38:48 - *.dynamic.chello.pl
Pawelinho, nadal boli? I napisz, czy gdzieś napisałem nieprawdę?

skm - 16 sierpnia 2014, 23:46:40 - *.adsl.online.nl
Pogoń powinna wygrać. Lech przefatalnie w 1 połowie.

ja - 17 sierpnia 2014, 0:16:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez tradycji nie ma klubu ! wiec pamietajcie kim jestescie !!! jestescie Amicą Wronki niby kolejorzu

Pawelinho - 17 sierpnia 2014, 0:46:43 - *.dynamic.chello.pl
Irezz - twoja głupota z pewnością bo piszesz bzury takie, że aż głowa boli "zakompleksiony" internetowy znafco.

needle - 17 sierpnia 2014, 2:00:43 - *.adsl.inetia.pl
LECH dobra frekwencja
POGOŃ lepsza w meczu
IGła

kjh - 17 sierpnia 2014, 2:52:09 - *.124.190.87
Amika jesteście od lat , bez histoti i szacunku dla tego niby klubu.

minuk - 17 sierpnia 2014, 3:47:00 - *.as13285.net
Mam pytanie, ile bylo Pogoni i czemu bylo tylko ich slychac? Jakiś protest kibiców Lecha?

Wołąkiewic - 17 sierpnia 2014, 3:51:37 - *.244.89.110
Bałem się kiedyś pająków ale mi przeszło. Tzn inaczej widziałem ostatnio pająka na suficie i się zlękłem, piardłem a on uciekł i już się nie boję żadnych robaków!

kuchenkorz - 17 sierpnia 2014, 5:31:05 - *.203.142.7
od 2006 biało-niebieskie pionki jesteście amica wronki

@L - 17 sierpnia 2014, 5:38:03 - *.shr.prod.phx3.secureserver.net
Hej Celtic Gol, jak tym razem skompromitujecie Polskę, nie dojedziecie do Kazachstanu?

PS1948 - 17 sierpnia 2014, 6:16:29 - *.centertel.pl
Na trybunach miazga. Wiem, że Lech bez dopingu ale Pogoń wykorzystała to w 100%. Głośny nieustający doping przez 90 minut. Bravo

Legia 1916 - 17 sierpnia 2014, 7:51:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
was celtic by pojechał 12-1 amatorki z poznania!!!za rok LM w Warszawie a u was srodek tabeli!!!

Lazio - 17 sierpnia 2014, 8:09:13 - *.222.18.1
Na Lecha nie da się patrzeć, a na Pogoń to już wcale...Parodia piłki nożnej

Daro - 17 sierpnia 2014, 9:04:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że strasznie dużo do powiedzenia mają kibice Piotrcovii-Ptak

PS1948 - 17 sierpnia 2014, 9:48:05 - *.centertel.pl
Daro widać, że masz 14 lat i nie możesz pamiętać, iż ten klub który występuje aktualnie w ekstraklasie nie ma nic wspólnego z Panem Ptakiem a tymbardziej Piotrcovią. Został odbudowany od podstaw.

asdasdsa - 17 sierpnia 2014, 10:39:13 - *.globalconnect.pl
Daro: mówisz o klubie który jest całkowicie nową spółką (Rok założenia 2007), niezwiązaną z p. Ptakiem, więc idź kibicować waszej Amice :-) Co do meczu. Pogoń lepsza w I połowie, Lech cisnął w II. Nie było Robaka nie miał kto grać w ataku. Niestety ten gość potrafi się rozepchać w polu karnym, Zwoliński się musi tego nauczyć. Transmisja: Co to za dwa cymbały pracują w c+? Przecież to parodia. "To nie Pogoń gra dobrze ale Lech nie potrafi strzelić gola" No kur... na pewno po pierwszej połowie w której Lech nie potrafił nic zrobić. Tak samo mówili przy stanie 3:0 w pamiętny meczu, przy 5:1 już się nie odzywali. W następnym meczu proponuje jakiś transparent, który tych amatorów zaboli.

ueo - 17 sierpnia 2014, 10:57:51 - *.wlan.chf.cork.eircom.net
Gz za tytul. suchar jake zawsze trzymacie poziom. najlepszy tutul wasz jaki widzialem "trauma po golu browna"

amicorz - 17 sierpnia 2014, 11:46:08 - *.152.63.122
na licencji z wronek. Pogoń odbudowana od IV ligi - nie przyjeła licencji Drzymały z Grodziska.

olo - 17 sierpnia 2014, 12:38:19 - *.30.106.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie ma takiej drużyny lech poznań tylko amica wronki więc dlaczego dopingują nie istniejący klub słowików oraz świętokrzyską ladacznicę kszo

Bocian - 17 sierpnia 2014, 14:09:33 - *.range213-122.btcentralplus.com
Pogon o dwie klasy lepsza Lech jest rozbity i mnial durzo szczęścia ze Pogon ich nie zmiażdżyła

:)) - 17 sierpnia 2014, 14:21:43 - *.173.12.173.tesatnet.pl
Miło widzieć jak się paprykarze tłumacza z tej Piotrcovii i szkoda tylko ze w 2003 nie tłumaczyli się tak ochoczo i nie pouczali innych co do fuzji, łączeń, przekształceń itp.

Artur 41 - 17 sierpnia 2014, 14:40:09 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
to raczej powinien LECH wygrać to spotkanie a tu było inaczej

DENIS - 17 sierpnia 2014, 14:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe jak długo Chrobak będzie tymczasowy

Marcinnn - 17 sierpnia 2014, 15:04:29 - *.centertel.pl
Postawa kibicow Lecha gorzej niż żenująca. Kibice sukcesu. Nie ma to jak poniżać gościa po słabszym poczarku(pewnie przez Rumaka), ktory w zeszłym sezonie ustrzelił dla nich 20 goli...

minuk - 17 sierpnia 2014, 15:26:38 - *.as13285.net

Marcinnn - 17 sierpnia 2014, 17:25:41 - *.centertel.pl
Pogoni 1000. Lech protest związany ze słaba postawa druzyny i zarządu... słaby powód.

o - 17 sierpnia 2014, 17:58:05 - *.customers.d1-online.com (*.220.68.52)
o

nyrol - 17 sierpnia 2014, 18:30:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech kibice sukcesu na Siarce w 1996 150 w tym 50 z Siarki Tarnobrzeg!!! Wolę 4 ligową Wartę której kibicuje ponad 41 lat niż amica klub z wronek!!!

nyrol - 17 sierpnia 2014, 18:44:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MKS Pogoń Was Zmarzdziła!!! Co was Tak Mało Junki z wsi wlkp??? Fajnie Jest co raz was Mniej !!! Myślicie ze Jak Wildę Pomalujecie 100 lp to was bedą lubić!!! hahah !!!! Warta Skins Będziemy 4 liga Nas Wzmocni!!!

Paprykarz - 17 sierpnia 2014, 20:12:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim przy Al. Niepodległości panika ! Chaos ! Armagedon ! Wszyscy biegają w tą i z powrotem w amoku, syreny alarmowe wyją, kobiety mdleją ! Przyjeżdża Pogoń !!!
W gabinecie Wojewody dzwoni telefon:
- Halo ? – krzyczy załamany Wojewoda – halo ? jaka sytuacja mówcie szybko…
- Tragedia panie Wojewodo ! – krzyczy przez telefon szef sztabu antykryzysowego – ze Szczecina nadjeżdża Duma Pomorza na czele z Wielkim Marcinem Robakiem , a razem z nimi 1500 synów marynarzy i stoczniowców, zaprawionych w dopingu. jesteśmy zgubieni ! cały Poznań, cała Wielkopolska jest zgubiona !!!
Wojewoda niemalże mdleje, do głowy przychodzi mu ostatnia myśl.
- Budujcie Wały przeciwpowodziowe – krzyczy do telefonu – budujcie Wały przeciwpowodziowe ! na całej granicy z Pomorzem Zachodnim ! na rzekach, na polach, na ulicach, wszędzie !!! może to ich zatrzyma !
- Ależ panie Wojewodo ? na polach z pyrami też ? przecież to świętość !
- Nieważne, to nasza ostatnia nadzieja – krzyczy Wojewoda i na myśl o Wielkim MR 11 mdleje.

mars - 18 sierpnia 2014, 10:15:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol Pawlowskiemu nie powinien byc zaliczony ,obronca Pogoni skierowal do bramki ,w Niemczech bylby to gol samobojczy.

Bajlando - 18 sierpnia 2014, 20:41:33 - *.172.252.27