kibic - 17 sierpnia 2014, 19:05:02 - ip-80-226-24-2.vodafone-net.de

nash - 17 sierpnia 2014, 19:05:09 - 178.182.219.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pielgrzym - 17 sierpnia 2014, 19:05:37 - 77-255-81-225.adsl.inetia.pl

rzezio - 17 sierpnia 2014, 19:06:27 - 5.134.65.160

CrossRhode - 17 sierpnia 2014, 19:07:46 - aaxg91.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fakt jedna porażka i musimy bronić się przed spadkiem XD
beka z waszej napinki :3

rzezio - 17 sierpnia 2014, 19:10:30 - 5.134.65.160
0-4 w PRUSZKOWIE,0-2 u siebie jakiś przyjazne miasteczko.Muszę na jakiś weekend wpaść

rzezio - 17 sierpnia 2014, 19:37:34 - 5.134.65.160
Ogarnięty trener i chcąca coś ugrać drużyna,może coś z tego będzie?

rzezio - 17 sierpnia 2014, 19:43:40 - 5.134.65.160
jaka Tam cisza,nie bawią się.....

ufo - 17 sierpnia 2014, 19:52:14 - 46.205.32.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kto dziś kręcił syreną.?Wiocha na maxa,to się nie dziwie że nikt nie chce strzelac,i robic z siebie głupa na życzenie el presidente.

rzezio - 17 sierpnia 2014, 19:54:21 - 5.134.65.160
xTk

matrix - 17 sierpnia 2014, 20:41:30 - apn-37-7-126-201.dynamic.gprs.plus.pl
Paradoksalnie bardzo dziwny mecz. W pierwszej połowie Siarka prowadzi grę dwie kontry Znicza i dwie bramki. Druga połowa Znicz gra w przewadze i oddaje jeden celny strzał na bramkę Siarki. Pierwsza porażka stała się faktem może to podziała pozytywnie na zespół. Za 6 dni ROW a za 10 ZKS (DERBY !).

blady - 17 sierpnia 2014, 21:01:29 - 178-159-174-13.tsm.tarnobrzeg.pl
Siarka slabiutka brak zgrania zaangazowania po prostu to nie jest zespol tylko zbieranina. To cos co zobaczylem to brak slow. Zenda. Z meczu na mecz coraz gorzej.

xyz - 17 sierpnia 2014, 21:34:28 - clq119.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do KL: Jak ktoś źle pisze o Siarce to odrazu musi to być osoba ze Stalówki!?? Ogarnij się gośćiu dziwnie zbudowany!!!

badziu - 17 sierpnia 2014, 21:47:26 - 89-65-86-147.dynamic.chello.pl
Piękne sędziowanie! Obserwuję tego arbitra od jakiegoś czasu i on powinien sędziować wyżej! Brawo Panie Mariuszu. Powodzenia!

hary - 17 sierpnia 2014, 23:05:22 - c42-19.icpnet.pl
Siarkowcy jak wasz sędzia skrzywdził Wisęe Puławy jakoś tego nie piszecie ewidentna ręka w polu karnym a sędzia NIC

lolek - 18 sierpnia 2014, 9:02:41 - user-5-173-87-189.play-internet.pl
Co ten drewniak Koczon robi?

do badziu - 18 sierpnia 2014, 9:07:16 - 212.182.116.130
Panie Mariusz nie ładnie o sobie samym pisać takie komentarze - po IP bardzo łatwo rozszyfrować kto pisze komentarze. Trudno uwierzyć, że mieszkaniec wioski z pod Włocławka był na meczu w Tarnobrzegu.Dziwnym trafem Pan sędzia ma chyba firmę we Włocławku???? Przynajmniej tak twierdzi google...