18 września 2014, 22:59:04 - jedrasf
LE: Metalist 1-2 Trabzonspor

Metalist Charków przegrał 1-2 (0-1) z Trabzonsporem w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Oba zespoły są przeciwnikami Legii Warszawa w grupie L.

18 września 2014, 21:05 - Lwów (Arena Lwiw)
Metalist Charków 1-2 Trabzonspor Kulübü
Wołodymyr Homeniuk 61 - Kévin Constant 25, Avraám Papadópoulos 90

Metalist: 29. Ołeksandr Horiajinow - 3. Cristián Villagra, 30. Papa Guèye, 6. Marco Torsiglieri, 17. Serhij Pszenycznych - 77. Wasyl Kobin, 10. Cleiton Xavier (90, 22. Denys Kułakow), 32. Ołeh Krasnopiorow, 50. Jajá (82, 82. Pawło Rebenok), 7. Serhij Bołbat (80, 46. Artem Radczenko) - 14. Wołodymyr Homeniuk.

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 61. Zeki Yavru, 21. Essaïd Belkalem, 30. Avraám Papadópoulos, 77. Musa Nizam - 9. Sefa Yılmaz, 38. Salih Dursun (71, 5. Mehmet Ekici), 6. Carl Medjani, 11. Kévin Constant, 28. Majeed Waris (82, 32. Yusuf Erdoğan) - 7. Óscar Cardozo (58, 86. Mustapha Yatabaré).

żółte kartki: Kobin - Constant, Papadópoulos.

aaa - 18 września 2014, 23:00:11 - *.play-internet.pl
szkoda podział punktow bylby lepszy no trudno...

master - 18 września 2014, 23:00:14 - *.play-internet.pl
lipa... sędzia doliczył 3 min a bramka w 95min :/

sssssss - 18 września 2014, 23:00:24 - *.toya.net.pl
Już za rok metalist w 3 lidze rosyjskiej.

pat - 18 września 2014, 23:01:14 - *.cpe.net.cable.rogers.com
DOBRZE, bo Trabzon i tak zajmie prawdodobnie 1 miejsce. Wole aby Metalist nie dostal punktu

dax - 18 września 2014, 23:24:29 - *.smtvsat.pl
A jaka była frekwencja ? Bo to też ciekawe.

sssx - 18 września 2014, 23:26:32 - *.free.aero2.net.pl
aaa po co podział pkt? Dobry wynik, Trabzon niech jak najszybciej awansuje, bo ostatni mecz mają z Legią w Warszawie, jak będą mieć pewny awans to wyjdą rezerwami i pewne 3 pkt.

ja - 18 września 2014, 23:39:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cardozo??? ok

lechista - 19 września 2014, 0:17:23 - *.komster.pl
choć ja z Lecha, TRZYMAM KCIUKI ZA LEGIE !!

@up - 19 września 2014, 8:39:41 - *.icpnet.pl
Jak "lechista", to chyba raczej z Lechii.

btv - 19 września 2014, 9:08:22 - *.play-internet.pl
Lechia Poznań? Chyba Amica prędzej...

dlnoślązak - 19 września 2014, 10:31:34 - *.ssp.dialog.net.pl
prędzej Olimpia Lechia Gdansk

MartinMix - 19 września 2014, 10:47:39 - *.net.pl
pat: a skąd wiesz że Trabzonspor zajmie pierwsze miejsce?prawdę mówiąc patrząc na statystyki (zdecydowanie na korzyść Metalista) tego meczu oraz opinie komentatorów tego spotkania (Metalist był bliższy strzelenia drugiej bramki i jej utraty) - to raczej wielki zespół to raczej nie jest. Prawdę mówiąc do tej pory Trabzonspor bardzo rozczarowuje na 5 meczów: 2 zwycięstwa i 3 remisy, bramki 4:1. Nie jest to jakiś powalający bilans.

DENIS - 19 września 2014, 16:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl