PP: Wisła Puławy 1-1 pd. k. 3-4 Piast

23 września 2014, 19:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 1-1 pd. k. 3-4 Piast Gliwice
Konrad Nowak 7 - Wojciech Kędziora 88 (k)

karne: 0-1 Gerard Badía, 1-1 Rafał Lisiecki, 1-2 Tomasz Podgórski, (1-2 Arkadiusz Maksymiuk - obroniony), 1-3 Wojciech Kędziora, 2-3 Piotr Charzewski, 2-4 Carles Martínez, 3-4 Maciej Machalski, (3-4 Matej Ižvolt - obroniony), (3-4 Wołodymyr Fedoriw - obroniony)

Wisła: 33. Michał Leszczyński - 2. Chris Edwards, 22. Norbert Jędrzejczyk, 13. Michał Budzyński, 29. Wołodymyr Fedoriw - 8. Dawid Pożak (82, 17. Piotr Charzewski), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 23. Maciej Machalski, 10. Cwetan Filipow (73, 6. Jarosław Niezgoda), 25. Konrad Szczotka - 11. Konrad Nowak (64, 24. Rafał Lisiecki).

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 69. Armando Nieves (62, 21. Gerard Badía), 4. Carles Martínez, 15. Kornel Osyra, 22. Tomasz Mokwa - 17. Tomasz Podgórski, 16. Amine Hadj Saïd, 9. Radosław Murawski, 18. Matej Ižvolt, 26. Bartosz Szeliga - 24. Wojciech Kędziora.

żółte kartki: Szczotka - Kędziora, Podgórski, Hadj Saïd, Nieves.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
widzów: 900.

1/8 finału Pucharu Polski zostanie rozegrana w dniach 14-30 października. Piast w tej fazie rozgrywek zagra ze zwycięzcą meczu Flota Świnoujście - GKS Bełchatów.

Puchar Polski 2014/2015

źródło: własne / PZPN / Piast Gliwice

Fl - 23 września 2014, 21:36:40 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda Wisły, nie zasłużyła

tomi1988 - 23 września 2014, 21:38:30 - *.pasjo.net
Brawo Piast takie mecze też trzeba wygrywać!

Nei - 23 września 2014, 21:39:59 - *.adsl.inetia.pl
ten karny z 88 min. zasłużony, wie ktoś ?

powlos - 23 września 2014, 21:41:12 - *.static.chello.pl
Brawo Piast ale brak skuteczności rezerowych !?

antopol16 - 23 września 2014, 22:15:19 - *.centertel.pl
No cóż, słabe te rezerwy Piasta. Janczyk mógł coś pobiegać.

kolo - 23 września 2014, 22:17:06 - *.dynamic.chello.pl
karny z kapelusza

jasio - 23 września 2014, 23:45:49 - *.22.136.87
a jak się denerwowały te gwiazdeczki było blisko wstydu żenada ta polska "ekstra" klasa nie ma dziwne że Polska na 70 miejscu w rankingu FIFA

Arek - 24 września 2014, 0:26:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moglibyście podawać ilu widzów. Na Widzewie też nie podaliście.

bee - 24 września 2014, 9:30:43 - *.adsl.inetia.pl
@płw faktycznie, ale w liczbie obrońców w swoim polu karnym
@antopol16 janczyk kontuzja
@kolo a co widziałeś na fifie?
@arek widzów ok. 1000, Wisła przygotowała oprawę na ten mecz.

mkp - 24 września 2014, 13:17:23 - *.siedlce.domtel.com.pl
Brawa za walkę dla Wisły, było blisko sensacji, szkoda że się nie udało.

Logan - 24 września 2014, 13:23:03 - *.inetia.pl
Brawo dla Wisełki, szkoda przegranej bo zabrakło dosłownie 5 minut i wygrana i sensacyjne zwycięstwo było by nasze !
Brawo dla piłkarzy bo w końcu pokazali walkę i chęć wygranej !

DENIS - 24 września 2014, 13:28:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl