24 września 2014, 16:00 - Brzesko (Stadion Miejski)

Okocimski KS: 1. Marek Pączek - 4. Mateusz Wawryka, 23. Radosław Jacek, 20. Arkadiusz Garzeł, 22. Aleksander Ślęczka - 16. Paweł Pyciak (75, 17. Patryk Bryła), 21. Arkadiusz Ryś, 18. Arkadiusz Lewiński (77, 7. Taras Jaworśkyj), 10. Wojciech Wojcieszyński (68, 11. Jurij Hłuszko), 9. Kamil Białkowski - 6. Wojciech Dziadzio.

Cracovia: 19. Krystian Stępniowski - 26. Deleu, 8. Krzysztof Nykiel, 6. Adam Marciniak, 44. Paweł Jaroszyński - 37. Bartłomiej Dudzic, 14. Damian Dąbrowski, 21. Sławomir Szeliga (73, 67. Bartosz Kapustka), 27. Marcin Budziński (89, 92. Deniss Rakels), 23. Łukasz Zejdler (80, 7. Boubacar Dialiba) - 11. Dawid Nowak.

żółte kartki: Garzeł, Lewiński, Pyciak - Dudzic, Budziński.
czerwona kartka: Arkadiusz Garzeł (76. minuta, Okocimski KS, za drugą żółtą).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 1000.

1/8 finału Pucharu Polski zostanie rozegrana w dniach 14-30 października. Cracovia w tej fazie rozgrywek zagra z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

Puchar Polski 2014/2015

FortArt - 24 września 2014, 17:54:21 - *.dynamic.chello.pl
Fantastycznie! Jak za chwilę odpadnie Ruch to jest dla Pasów autostrada do półfinału PP.

90+4 - 24 września 2014, 17:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie możecie napisać 90+4'?

120+4 - 24 września 2014, 17:57:38 - *.ip.telfort.nl
tak powinno być

ja - 24 września 2014, 17:59:03 - *.centertel.pl
Pączek przegrał mecz ambitnie grajacemu Okocimskiemu . Ten bramkarz to koszmar wywalic go juz dawno piwinni.

kolo - 24 września 2014, 18:01:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj Pączek Pączek ile ty razy jeszcze pograżysz Okocimski. Chlopaki walczą a taki bramkarz nieudolny jeden przegrywa im mecz w ostatniej minucie

Cracoviak - 24 września 2014, 18:03:20 - *.bj.uj.edu.pl
Plan wykonany - o reszcie zapominamy...

mike - 24 września 2014, 18:06:57 - *.adsl.inetia.pl
brawo Cracovia, jeszcze dzisiaj wygramy z Wisłą i będzie git, pozdrowienia z Poznania

kolodziej1 - 24 września 2014, 18:40:33 - *.68.92.91.mielec92.tnp.pl
cRAcovia dnoo !!

Przemek82 - 24 września 2014, 18:48:25 - *.dynamic.chello.pl
Zyczenia z Mielca sukcesu w pucharze jak i w lidze Pasy , no i oczywiscie powodzenia w derbach

bali - 24 września 2014, 18:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma co się podniecać krakowia co to za wynik z okocimskim w derbach wygra wisla pozdrowienia z wiślackich niepolomic od 1906 roku bez zmian w niepolomicach ts

rocco - 24 września 2014, 18:51:09 - *.68.92.77.mielec92.tnp.pl
Cracovia, to ta drużyna z Ekstraklasy? Na tle 2go ligowca momentami prezentowali się jak drużyna z 4 ligi. Szybko polecą z hukiem do 1szej ligi.

Maxgl - 24 września 2014, 18:59:31 - *.play-internet.pl
Cracovia z 5 zawodnikami z ostatniego meczu.plan wykonany.
Ruch i Lechia nie dała rady.a my gramy dalej
Fajnie kapustka i rakels.
Oszczędzone siły na derby i walczyć jak Sparta...

vtx 1800 - 24 września 2014, 19:36:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to wisła ma pełno w gaciach,no,no wygrać z Okocimskim na jego stadionie przy ogłuszającym dopingu miejscowych,derby nasze,w cuglach 0-4 dla Pasów.

go - 24 września 2014, 20:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podoliński to też wf-ista z problemani z krtanią.

Bori - 24 września 2014, 20:50:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto przyjechał do brzeska? Cracovia, bo nie wiem?
cudem wygrana, piłkarsko dno i metr mułu. Okocimski powinien wygrac i tyle w temacie.

pietia - 24 września 2014, 20:58:39 - *.star.net.pl
W PP liczy się wygrana. I to Okocimski przegrał ale walczył jak równy z równym, szkoda niewykorzystanych szans ze strony OKS-u. Same okrzyki kibiców z Krakowa mówią jak grała Cracovia. Nie macie się czym podniecać kibice z Krakowa. Lepiej zajmijcie się ligą i poprawą gry bo za rok będziecie I ligowcem.

piwosz - 24 września 2014, 21:38:24 - *.158.218.2.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze że Bukowczan wyrzucił piłkarza OKS by dac szanse cracovii bo była by kompromitacja. gra Cracovii - tabela wszystko mówi - za rok 1 liga pewne info

KaRot - 24 września 2014, 21:41:02 - *.31.60.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mało udany wyjazd... mecz koszmar. Derby zapowiadają się emocjonująco ;)

Zombie - 24 września 2014, 22:29:22 - *.brzesko212.tnp.pl
Nigdy w Brzesku nie było chyba przeciwnika, grający dwie klasy wyżej żeby sie tak słabo prezentował.. Okocimski był w pierwszej połowie zdecydowanie lepszy..

yapa - 24 września 2014, 23:24:21 - *.play-internet.pl
Frekwencja jak na małe miasteczko przyzwoita: 1000 kibiców. Ktoś wie może jakie wartości odnotowała specgrupa kiagejs team w rubryce gospodarze: pachołki armii białej pałki czytaj policyjne ziomeczki kmwtw do rabinów z kryminalną przeszłością? Pytam z ciekawości, z miasta obok jestem.

Kibic - 24 września 2014, 23:52:01 - *.28.178.26
yapa było by więcej lecz policja nie uznała tego spotkania jako impreza masowa i na to spotkanie mogło wejść Tylko 1000 osób.Frekwencja byłaby dużo większa.Przechodząc do tego spotkania,Jednym słowem,drużyna z Brzeska powinna to spotkanie wygrać.Kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek.Pasy nie potrafiły skutecznie przedostać się pod bramkę Piwoszy.Bardzo dobra gra Okocimskiego,szkoda czerwonej kartki.Cracovia jeżeli chcę coś osiągnąć musi wziąść w garść,bo z taką grą nie mają czego szukać w Ekstraklasie.
Kibice Cracovii spokojni,nie wdawając się w żadne bójki.Taką postawę się ceni Powodzenia OKS jak i Cracovia ;)

af@aaa - 25 września 2014, 9:42:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl