10 października 2014, 22:34:39 - Monki
eME: Siergiej Chiżniczenko zagrał w reprezentacji Kazachstanu

Siergiej Chiżniczenko wystąpił w barwach reprezentacji Kazachstanu w przegranym 1-3 (1-0) wyjazdowym meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy z Holandią. 23-letni napastnik Korony Kielce w 90. minucie został zmieniony przez Azata Nurgalijewa.

10 października 2014, 20:45 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
Holandia 3-1 Kazachstan
Klaas-Jan Huntelaar 62, Ibrahim Afellay 82, Robin van Persie 89 (k) - Rienat Abdulin 17

żółte kartki: Rienat Abdulin, Wiktor Dmitrienko (Kazachstan).
czerwona kartka: Baurżan Dżołczijew (64. minuta, Kazachstan, za brutalny faul).

Piotras - 10 października 2014, 22:44:42 - *.centertel.pl
Popieram przedmówce. Na urządzeniach mobilnych jest tragedia z Waszą stroną.

pierwojsta - 10 października 2014, 22:45:24 - *.voxility.net
1.jak można podniecać się że jakiś tam drewniany kazachstaniec z jakiejś tam polskiej liga zatylnia zagrał w jakiejś tam badziewnej reprze,i to bez szału
2.największe popaprańce w europie(kto był w holandi ten wie ocb)grają totalną padakę i jak jakimś cudem wejdą do strefy medalowej euro to będzie to mega sensacja

Xxx z - 10 października 2014, 23:10:22 - *.free.aero2.net.pl
Dziwi mnie to że gar dobrze w kadrze i grał w klubach a w Koronie nie

Lambo - 11 października 2014, 0:30:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Islandia wymiata - kraj pokryty lodowcami prowadzi w grupie z bilansem 6-0 ;d

paniusia - 11 października 2014, 3:25:51 - *.ap-northeast-1.compute.amazonaws.com
panie kizniczenka,lepiej idź pań być słupem soli gdzie indziej,i nie blokuj pan miejsca lepszym od pana

Boateng - 11 października 2014, 10:18:39 - *.94.201.150
Dziwne, że nie został zmieniony po przerwie. Tragiczny mecz.

DENIS - 11 października 2014, 14:22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ

BastiFanta - 11 października 2014, 17:29:16 - *.speed.planet.nl
Oglądałem cały mecz. Ogólnie miażdżąca przewaga NL. Gol dla Kazachów to po rożnym piekna główka i piłka wpada od poprzeczki. Niestety pierwszy gol Huntelaara ze spalonego (w momencie dośrodkowania wracał ze spalonego, po czym popisał się piękną główką). Afellay strzelił z dystansu i po rykoszecie piłka wpadła do siatki. Ogólnie Holandia wygrała zasłużenie, ale szkoda mi trochę tych słabszych, pozdrawiam