11 października 2014, 19:47:46 - koofel
eME: Irlandia 7-0 Gibraltar

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw Europy Irlandia wygrała 7-0 (3-0) z Gibraltarem.

11 października 2014, 18:00 - Dublin (Aviva Stadium)
Irlandia 7-0 Gibraltar
Robbie Keane 6, 14, 18 (k), James McClean 46, 53, Jordan Perez 52 (s), Wesley Hoolahan 56

Irlandia: 1. David Forde - 12. David Meyler, 4. John O'Shea, 3. Marc Wilson, 2. Stephen Ward (70, 17. Robbie Brady) - 7. Aiden McGeady, 8. Jeffrey Hendrick, 14. Darron Gibson, 11. James McClean - 20. Wesley Hoolahan (63, 22. Kevin Doyle), 10. Robbie Keane (63, 21. Daryl Murphy).

Gibraltar: 1. Jordan Perez (60, 13. Jamie Robba) - 2. Scott Wiseman, 5. Ryan Casciaro, 6. Roy Chipolina (57, 18. Yogen Santos), 3. Joseph Chipolina - 16. Brian Perez, 19. Aaron Payas, 8. Rafa Bado (46, 21. Robert Guilling), 10. Liam Walker, 11. Jake Gosling - 7. Lee Casciaro.

naczelny% - 11 października 2014, 19:53:28 - *.telico.pl
Jak by na to nie patrzec to rezerwowy bramkarz Gibraltaru nie puścił żadnej bramki .

A.c.q. - 11 października 2014, 19:56:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do użytkownika z IP 112.133.255.33 - czy Ty nie potrafisz wytrzymać jednego dnia bez zmiany pseudonimu?

.,. - 11 października 2014, 19:58:58 - *.dynamic.chello.pl
Niemcy jeżeli wystąpią w optymalnym składzie będą mieli z nimi dwucyfrowe wyniki, przynajmniej w jednym powinno im się to udać, coś czuje że i Szkoci sobie z nimi pojadą. Będę mile zaskoczony jeżeli nasi ich nie zlekceważą w następnym meczu i będzie grad bramek.

mister - 11 października 2014, 20:13:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
@naczelny%. No rzeczywiście - tak to wygląda, jakby po 7 golu ich bramkarz poprosił o zmianę i poszedł się pochlastać. Inaczej dostałby dwucyfrowkę

Kuba - 11 października 2014, 20:20:16 - *.133.255.33
Acq a ty nie masz życia i śledzisz kto jaki nick używa? Lecz schizofrenie...

@Kuba - 11 października 2014, 21:38:01 - *.adsl.inetia.pl
U ciebie? Raczej się już nie da niestety

docinka - 12 października 2014, 13:10:00 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Papuga zawsze druga

DENIS - 12 października 2014, 15:24:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy można z nim więcej wygrać niż 0:7;)

z - 12 października 2014, 18:53:45 - *.range86-161.btcentralplus.com
gibraltar ma szanse pobic san marino chyba najgorszy bilans san marino mialo 1-50 zgadnijcie komu tego jednego strzelili hehe ;)