11 października 2014, 19:55:37 - mistico
eME: Szkocja 1-0 Gruzja

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy Szkocja wygrała u siebie z Gruzją 1-0 (1-0).

11 października 2014, 18:00 - Glasgow (Ibrox Stadium)
Szkocja 1-0 Gruzja
Akaki Chubutia 28 (s)

Szkocja: 1. David Marshall - 2. Alan Hutton, 5. Grant Hanley, 4. Russell Martin, 3. Andrew Robertson - 6. Shaun Maloney, 8. Scott Brown, 7. James Morrison, 10. Steven Naismith (80, 22. James McArthur), 11. Ikechi Anya - 9. Steven Fletcher (90, 13. Chris Martin).

Gruzja: 1. Giorgi Loria - 2. Ucza Lobżanidze, 6. Akaki Chubutia, 16. Dato Kwirkwelia (46, 15. Tornike Okriaszwili), 3. Saba Kwirkwelia - 8. Murtaz Dauszwili, 5. Gia Grigalawa, 20. Waleri Kazaiszwili (80, 11. Giorgi Czanturia), 19. Giorgi Papawa (70, 21. Irakli Dzaria), 7. Dżaba Kankawa - 9. Nika Gelaszwili.

żółte kartki: Morrison, Maloney - Grigalawa, Dauszwili.

sędziował: Miroslav Zelinka (Czechy).

Wśród zawodników rezerwowych reprezentacji Gruzji znajdował się były piłkarz Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili (obecnie Odense Boldklub).

arc - 11 października 2014, 19:59:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Źle dla nas. Irlandia też wygrała z Gruzją i to na wyjeździe. Myślę, że Polska 2 meczy z Gruzinami nie wygra. Cóż kluczowe i tak będą mecze z Irlandią i Szkocją.

G - 11 października 2014, 19:59:35 - *.icpnet.pl
Kiepski wynik dla nas, bo teraz my musimy zdobyć 3 punkty na Gruzinach w listopadzie.

rado37 - 11 października 2014, 20:10:08 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.138)
Szkocja cienka jak pupa węża. Gruzini zagrali zbyt asekurancko. We wtorek Polska-Szkocja 4-0 na stojąco.

pykmoł - 11 października 2014, 20:37:19 - *.avanet.net.pl
polacy uważają się za pępek świata,i patrzą na niego z góry spojrzeniem pana lekceważącego plebs i resztę hołoty,a potem prawie zawsze się okazuje że hołota leje jak chce wielkich panów z polski

... - 11 października 2014, 21:04:37 - *.205.91.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Parę fajnych akcji Szkotów, ale tak w ogóle totalna przeciętność i dużo biegania.
Na naszych pewnie wystarczy.

e - 11 października 2014, 21:35:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie wiem jak te cymbały dają radę z Niemcami. Do przerwy 0:0...

dbtdt - 11 października 2014, 22:46:16 - *.142.140.81.static.telsat.wroc.pl
do e: i co cymbale???

F@n - 12 października 2014, 11:01:00 - *.tvkdiana.pl
A gdzie Ananidze?

kudlatek - 12 października 2014, 13:39:22 - *.centertel.pl
Zas cud nad Wisla. Polska-Niemcy 2-0. Wawrzyniak najslabszy zawodnik na boisku

xen - 12 października 2014, 13:40:57 - *.158.218.174.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@e wrócił na zmywak bo pakistaniec chciał go zwolnić za trzy minuty przerwy. Chłopcy w spódnicach nie liczą się w tej grupie wogóle.Krzyżacy a o drugie my z Irlandią .

Razor - 12 października 2014, 14:09:21 - *.centertel.pl
Trzeba zdobyć 6 pkt z Gruzją,4 pkt ze Szkocją i wystarczą 3 pkt z Irlandią do pewnego awansu.Gibraltaru oczywiście nie liczę bo ich każdy ogra

Kartuz - 12 października 2014, 14:14:09 - *.dynamic.chello.pl
Szkocja zdecydowanie woli grę z kontrataku, co wyszło im świetnie przeciwko Niemcom na wyjeździe. Natomiast nie potrafią budować ataku pozycyjnego, co nie dziwi - wszak brakuje tam piłkarzy z dużymi umiejętnościami technicznymi. Nie mają też klasycznej "10". Dlatego - paradoksalnie - mecz ze Szkotami będzie dla Polaków o wiele trudniejszy niż z Niemcami, którzy grali otwarcie i atakowali (posiadali piłkę chyba przez ponad 65% czasu meczu, a przecież to Polacy byli gospodarzami!).

DENIS - 12 października 2014, 16:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wczoraj daliśmy rade to i we Wtorek się uda

Kw2 - 12 października 2014, 20:12:45 - *.178.37.62 (*.182.227.151)
Jazda na tylkach od pierwszej do ostatniej minuty plus pewnosc siebie po wygranej z mistrzami swiata da nam 3 pkt. Ale musi byc ZAANGAZOWANIE!