12 października 2014, 22:37:51 - maciejko
eME: Fedor Černych zagrał w reprezentacji Litwy

Pomocnik Górnika Łęczna Fedor Černych wystąpił w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw Europy ze Słowenią. 23-letni zawodnik rozegrał cały mecz.

12 października 2014, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 0-2 Słowenia
Milivoje Novakovič 33, 37

żółte kartki: Arvydas Novikovas, Deivydas Matulevičius, Karolis Chvedukas, Tadas Kijanskas - Dalibor Stevanović.

sędziował: Michális Koukoulákis (Grecja).

W drużynie Litwy cały mecz rozegrali: Georgas Freidgeimas (wcześniej Łódzki KS), Tadas Kijanskas (były piłkarz Jagiellonii Białystok i Korony Kielce), Vytautas Andriuškevičius (w przeszłości Lechia Gdańsk) oraz Deivydas Matulevičius (dawniej Odra Wodzisław Śląski i Cracovia). Do 32. minuty grał Mindaugas Panka (wcześniej Widzew Łódź i Ruch Chorzów), którego zmienił Gediminas Vičius.

Na ławce rezerwowych gospodarzy spotkanie spędzili: Vytautas Černiauskas (Korona Kielce), Emilijus Zubas (GKS Bełchatów), Mindaugas Kalonas (kiedyś Stomil Olsztyn) oraz Vytautas Lukša (kiedyś Polonia Warszawa).

W barwach Słowenii I połowę rozegrał były gracz Śląska Wrocław Dalibor Stevanović - zmienił go Aleš Mertelj. Do 86. minuty występował Andraž Kirm (dawniej Wisła Kraków), kiedy zmienił go Dejan Lazarevič.

PolarWr - 13 października 2014, 9:42:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To raczej nierealne. Szwajcarzy mieli ciezki rozklad gier, ale to oni wraz ze Slowencami zajma miejsca 2-3.

rafalski - 13 października 2014, 10:50:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz wróci przez Budziska do Łęcznej Pośmiga na rowerku delikatnie przejdzie odnowę w SPA.Orkana i od jutra zacznie przygotowania pod kątem kolejnego ligowego rywala Górnika.Łeczna jakim jest Podbeskidzie (wyjazd)

- 13 października 2014, 11:47:57 - *.static.chello.pl