13 października 2014, 22:38:19 - euzi
eME: Eduards Višņakovs i Deniss Rakels zagrali w reprezentacji Łotwy

Reprezentacja Łotwy zremisowała w meczu grupy A eliminacji mistrzostw Europy z Turcją 1-1 (0-0). W wyjściowym składzie gospodarzy znalazł się Eduards Višņakovs z Ruchu Chorzów, a w 80. minucie zmienił go Deniss Rakels z Cracovii. Na ławce rezerwowych pozostał Pāvels Šteinbors (Górnik Zabrze).

13 października 2014, 20:45 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 1-1 Turcja
Valērijs Šabala 54 (k) - Bilal Kısa 47

żółte kartki: Valērijs Šabala, Eduards Višņakovs, Gints Freimanis - Arda Turan, Gökhan Töre, Bilal Kısa, Hamit Altıntop.
czerwona kartka: Gints Freimanis (90. minuta, Łotwa, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Madden (Szkocja).

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrali Aleksejs Višņakovs (w przeszłości Cracovia i Widzew Łódź) oraz trenujący z Ruchem Chorzów Aleksandrs Fertovs. Ławki nie opuścił z kolei Jurijs Žigajevs (dawniej Widzew Łódź).

a - 13 października 2014, 23:02:24 - *.106.191.81
orientuje się ktoś co się dzieje z reprezentacją Turcji? Niedawno jeszcze solidny zespół

do a - 13 października 2014, 23:05:20 - *.dynamic.chello.pl
Każdy się orientuje... wychodzą na boisko, grają mecz, a jak sędzia kończy to schodzą z boiska... to dzieje się z Turkami...

siur - 14 października 2014, 10:53:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
szkoda turcji, jak ja sie cieszylem jak odprawili chorwatow w cwiercfinale euro 2008, to bylo tylko 6 lat temu, a teraz taka padaka

DENIS - 14 października 2014, 13:31:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

hej! - 14 października 2014, 19:14:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mylicie się w Łotwie zagrało dwóch
Visņakovsów,....Aleksejs który rozegrał cały mecz i Eduards zmieniony w 80 minucie przez Rekelsa....