14 października 2014, 22:33:45 - euzi
eME: Gibraltar 0-3 Gruzja

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy Gruzja wygrała na wyjeździe z Gibraltarem 3-0 (2-0).

14 października 2014, 20:45 - Faro (Estádio Algarve)
Gibraltar 0-3 Gruzja
Nika Gelaszwili 9, Tornike Okriaszwili 19, Dżaba Kankawa 69

Gibraltar: 13. Jamie Robba - 20. Jean-Carlos Garcia, 2. Scott Wiseman, 18. Yogan Santos (77, 6. Roy Chipolina), 3. Joseph Chipolina - 21. Robert Guilling (75, 11. Jake Gosling), 5. Ryan Casciaro, 10. Liam Walker, 16. Brian Perez, 9. Kyle Casciaro (46, 15. Adam Priestley) - 7. Lee Casciaro.

Gruzja: 1. Giorgi Loria - 2. Ucza Lobżanidze, 6. Akaki Chubutia, 3. Saba Kwirkwelia, 5. Gia Grigalawa - 11. Giorgi Czanturia (76, 14. Wladimer Dwaliszwili), 7. Dżaba Kankawa, 21. Irakli Dzaria, 10. Dżano Ananidze (81, 17. Awto Ebralidze), 15. Tornike Okriaszwili - 9. Nika Gelaszwili (67, 22. Giorgi Papunaszwili).

żółte kartki: Garcia, R.Casciaro, J.Chipolina - Dzaria, Papunaszwili.

sędziował: Harald Lechner (Austria).

W 76. minucie w barwach Gruzji na boisku pojawił się były napastnik Polonii i Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili.

fiut - 14 października 2014, 22:41:21 - *.as13285.net
Zapomnialem o Gruzji- a w Serbii skandal - Kosovo je Serbskie!!

bolek1975 - 14 października 2014, 23:05:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dwaliszwili nawet Giblartarowi nie może strzelic brami ani asystować. Chyba się wypalił.

ziomek - 14 października 2014, 23:25:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie. Przyjdzie wiosna i klapa jak zawsze w wykonaniu polski...... Następny mecz w gruzji....już widzę te meczarnie.wyjazd do szkocji, niemiec......dajcie spokój i przestańcie się podniecać tą polską piłką bo to w dalej kopanina. na koniec pewnie będą mieli wygrane 2x z Giblartarem i raz z Niemcami. awans: