Miedź: 1. Andrzej Bledzewski - 19. Grzegorz Bartczak, 13. Kevin Lafrance, 21. Daniel Tanżyna, 5. Adrian Woźniczka - 23. Daniel Feruga (73, 77. Patryk Szymański), 8. Adrian Cierpka, 16. Radosław Bartoszewicz (73, 31. Keon Daniel), 29. Marcin Garuch (81, 10. Yannick Kakoko), 7. Mateusz Szczepaniak - 4. Wojciech Łobodziński.

Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 27. Mateusz Żebrowski (90, 14. Bartosz Biel), 31. Michał Kopczyński (60, 20. Marcin Tarnowski), 16. Maksims Rafaļskis, 21. Sebastian Radzio, 11. Karol Mackiewicz - 15. Kamil Adamek (39, 33. Tomasz Jarzębowski).

żółte kartki: Garuch - Kopczyński, Bogusz.
czerwona kartka: Adrian Karankiewicz (33. minuta, Wigry, za brutalny faul).

źródło: własne / Miedź Legnica

pfff - 18 października 2014, 19:50:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale wałki w tej kolejce ... Katowice,Sandecja,Miedź ...

aslan - 18 października 2014, 19:51:44 - *.adsl.inetia.pl
Z sędziami sie nie wygra ,Miedź miała wygrać i sędzia zrobił wszystko by wygrała

Wigrzak - 18 października 2014, 19:52:33 - *.suwalki.vectranet.pl
Jesus, a tak niewiele zabrakło żeby wywieźć remis.

zeniby - 18 października 2014, 19:53:04 - *.8.206.117
Piszę jeszcze ze stadionu. Powiem szczerze najlepszy mecz Miedzi od 3 sezonów w 1 lidze!
Szybka gra, mnóstwo akcji, brak bezsensownych zagrań. Gdyby był napastnik to myślę, że Wigry dostały by 4. Gol dla Wigier z przypadkowej kontry.
Zwyciestwo szczesliwe, zasluzone, do ostatniej chwili wazyly sie losy meczu.. gdyby był remis, to dla Miedzi była by to kara. Szacunek dla kibiców z Suwałk. I dla Kibiców Miedzi za głosny doping, caly stadion na stojąco!
pozdrawiam

kibic - 18 października 2014, 19:53:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
dziękujemy sędzino za 3 oczka

zeniby - 18 października 2014, 19:54:41 - *.8.206.117
karny dla Miedzi 100% zasłuzony po faulu na Kakkoko

ML71 - 18 października 2014, 19:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny w pełni zasłużony. Jeszcze jestem na stadionie, ale w pełni dumny że w końcu WYGRALIŚMY!! choć do mnie to jeszcze nie dociera. MIEDZIANKA !!!

Ore Miedź - 18 października 2014, 19:56:08 - *.236.35.182
Przed meczem jak zwykle wystawiamy stragan z patelniami i dywanami pod naszymi sektorami. Niestety wskutek ostatnich rozrób, które sprowokował nasz Don Wasyl nikt nie jest chętny na nasze wyroby. W przerwie mecz udajemy się, więc woźnicami Drzymały do grupki przyjezdnych z Suwałk i proponujemy im nasz aluminiowy i bawełniany stuff. Goście nie są zainteresowani , ale postanawiają nam z dobrej woli rzucić przez przez płot trochę cukierków i czekolady, którymi przekupiliśmy sędziego na karnego w 90 minucie. Piłkarze w końcu wygrywają mecz a to znaczy, że na Zagłebie pojedziemy całym stadionem! Ore ore Miedź wszyscy do Lubina na najważniejszy mecz w historii naszego klubu!

Jokasta - 18 października 2014, 19:56:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co na takie sędziowanie Pan Boniek ? Podobno miał uzdrowić polska kopaną. Jeżeli w I lidze kręci się takie lody to co się dziwić temu co wyprawiają sędziowie w niższych ligach.

kiko - 18 października 2014, 19:56:58 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia wypaczył wynik meczu ,pilnował żeby Miedź wygrała ,za taki sam faul na Boguszu jak fałlował Karankiewiczidostał czerwoną,Garuch powinien dostać drugą żółtą czyli czerwoną ale sędzia nie mógł zrobić krzywdy Miedzi

GieKSa - 18 października 2014, 19:57:12 - *.e-siemianowice.pl
pfff rozumie ze byłes na kazdym z tych meczy ? albo pierwszy raz w zyciu widzisz bramki w 90 minucie ... tym bardziej odbij od GieKSy bo tam bramka prawidłowo zdobyta

lego - 18 października 2014, 19:57:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Obiektywnie.Sędzia zrobił swoje ,dzieki.Mam nadzieje ze sedziowie nam pomoga ,sami raczej nie damy rady.

sks - 18 października 2014, 19:58:05 - *.suwalki.vectranet.pl
Coś dziwnie dużo tych karnych w meczach Wigier i wszystkie są przeciw Wigrom..

jool - 18 października 2014, 19:58:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skandal ten sędzia za dużo miedzi pobrał !

1971 - 18 października 2014, 19:58:41 - *.legnica.vectranet.pl
Brawo Miedź! Walczymy o tak potrzebne punkty!

lego - 18 października 2014, 19:59:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zagórze S - 18 października 2014, 20:10:06 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Miedz!!!!! zycze Wam pewnego utrzymania pozdrowienia z Sosnowca.

pikolo - 18 października 2014, 20:11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu fuksiarskie zwycięstwo, ale kto nie mam Miedzi ten nie wygrywa...

lepik - 18 października 2014, 20:13:13 - *.play-internet.pl
Ten sędzia to d.no,sędziuje tylko dlatego,że jest synem Vce Prezesa PZPN Jana Bednarka.

varadi - 18 października 2014, 20:13:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Wigry to słabiutka druzyna. NIech się cieszą , ze bylo tylko 1:2. Zasłużona wygrana Miedzi. Byłem na meczu i bzdury piszą hejterzy.

seb - 18 października 2014, 20:20:16 - *.77.124.7
Czytam te wpisy chcę zadać jedno pytanie. Czy ktoś z was był na meczu że piszecie że sędzia pomagał Miedzi? Czerwona kartka ewidentna karny też był. A że w ostatniej minucie? Po prostu grali do końca i dopieli swego.

jool - 18 października 2014, 20:22:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do varadi chyba nie byłeś na meczu to co wyprawiał "sprawiedliwy" przechodzi ludzkie pojęcie

wigry - 18 października 2014, 20:35:53 - *.emouse.pl
ja wiem że jestesmy tylko beniaminkiem, ale to nie znaczy, żeby tak łatwo karne przeciwko nam gwizdać!! troche szacunku!

autobus - 18 października 2014, 20:41:59 - *.legnica.vectranet.pl
do wigry
jak my byliśmy beniaminkiem to nas kartkowali strasznie, żeby powściągnąć nastroje . . .
ale dziś czerwień i karny słuszne.

1976 - 18 października 2014, 20:49:57 - *.opera-mini.net (*.254.145.134)
Jak chce dużo Miedzi to do lubina musisz pojechac bo w Legnicy jej nie ma Mamy prywatnego inwestora który wkłada swoje pieniądze które sam zarobił i sam je wydaje. Choć Kghm powinien wszystkie kluby sponsorować z regionu bo w Głogowie i Legnicy są huty które też przyczyniają się do działalności Kghm. Wiec jak ktoś odnas z regionu kreci to może to być tylko jeden załosny klubik który nie liczy się z kasą i wywala na lewo i prawo w błoto kompromitując się takimi wyczynami jak Kobylin Pruszków i spadki z ligi z budrzetem na Mistrza Polski, wiec to napewno sztuka tak się szmacic jak Zagłebie L

kolo - 18 października 2014, 20:52:14 - *.ssp.dialog.net.pl
...co Wy piszecie? Wigry mialy cale pol sytuacji na bramke i ustrzelily. W 60 min powinno byc 2-0 ale bylo za duzo zabawy. W koncu Miedz zwycieska.

mt - 18 października 2014, 20:55:35 - *.toya.net.pl
Idealne wyniki dla Widzewa.
Wszyscy uciekają.
Niestety myślałem że może mają chwilową niemoc ale niestety widać już teraz że utrzymanie się w lidze jest niemożliwe. Stadion zostanie okrojony do połowy projektowanych miejsc lub Budowa zostanie chwilowo zawieszona.
Teraz mam nadzieję że już czujecie co ŁKS kilka lat temu z tym że ich zdyskwalifikował PZPN przez co doszło 3/4 wartościowych piłkarzy i załamała się cała polityka finansowa co było konsekwencją dalszego rozwoju sytuacji. Piłkarze też grali za grosze jeszcze mniejsze niż teraz w Widzewie więc nie pisać że to przez PZPN i nałożone kary tak się stało.
Krótko i na temat poziom aktualnie na 3ligę i tu też by mieli ciężko ŁKS w dniu dzisiejszym jest w stanie bez problemu na zwycięstwo w sferach jak dla przypomnienia ostatnie które się odbyły.

Jaga - 18 października 2014, 21:03:06 - *.internetia.net.pl
ajjj...liczylem na wygraną Wigier ..pozdro

marekb - 18 października 2014, 21:17:46 - *.suwalki.vectranet.pl
A FRYZJER działał i działa panie Boniek wypad prostaku do Rzymu

nixon - 18 października 2014, 21:21:55 - *.elk.mm.pl
a wy naiwni mysleliscie , że Boniek coś zmieni ????? powiem krotko - kto nie ma Miedzi niech w domu siedzi

SILESIA - 18 października 2014, 21:26:07 - *.play-internet.pl
Brawo Miedzianka, pozdro z Wrocławia. ;)

1976 - 18 października 2014, 21:34:14 - *.opera-mini.net (*.254.192.68)
Dzis jak ktoś ma pretensje o przegraną to tylko sami do siebie możecie mieć mecz w zadnym wypadku nie zwałowany powiem wiecej przy faulu na czerwien wiekszośc arbitrów dało by jedenastke. Czerwien słuszna bez dwuch zdań sam na sam idzie zawodnik i zostaje wyciety to jaka miał dać. Jak porównujecie niby faul Garucha na drugą żółtą i ostatecznie czerwoną to w każdym meczu po 3 ludzi z każdej drużyny by wylatywało obowiązkowo wiec chyba nie o to chodzi. Poprosu dziś wygrała Miedź szczesliwie ale tylko dla tego ze w ostatniej chwili ale w pełni zasłużenie bez dwuch zdan

marekb - 18 października 2014, 21:43:48 - *.suwalki.vectranet.pl
1976-tylko winni się tłumaczą drugi raz

sks - 18 października 2014, 21:48:46 - *.auto.m2m.net.pl
złodzieje

Suwalczani - 18 października 2014, 22:00:53 - *.48.144.38
Byłem na meczu. Wigry bardzo słabo. W sumie tylko 2 strzały : w spojenie w 1 połowie a w drugiej tylko bramkowy NIESTETY. Pierwsza połowa zdominowana przez Legniczan + kartka dla Karankiewicza. za faul z 50 cm od pola karnego ( nie wiem czy nie było już w polu karnym). Druga połowa odrobinę lepsza czego efektem była dość przypadkowa ale zawsze to bramka Radzia po błędzie obrońcy Legnicy (podobna sytuacja jak z Kopczynskim z Dolcanem u nas), no i 92 minuta karny... Salikowi mało zabrakło. Nie ma co się oszukiwać. Miedź była dziś lepsza, grała odważnie i trzeba wierzyć w 3 pkt z liderem. Pozdrawiam ze stadionu w Legnicy, również Kibiców Miedzi.

aga97 - 18 października 2014, 22:13:08 - *.ssp.dialog.net.pl
najwyzszy czas do boju.dobra robota janusza kudyby.bardzo madre zmiany.do boju miedz.

TATARZYN - 18 października 2014, 22:14:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zdecydowana przewaga MIEDZI Wigry zagrali słaby mecz oddali 2-3 strzały Miedz atakowała cały mecz byłem na meczu kartka czerwona i karny zasłużone aby tak dalej hej MIEDZ

moniq254 - 18 października 2014, 22:29:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaglebie jest tylko jedno...oczywiście z Lubina.Kghm, wie kogo ma sponsorować,wiec nie napinajcie się az tak mocno.A tak przy okazji gratuluje wygranej

a - 18 października 2014, 22:45:52 - *.unknown.vectranet.pl
A co na to pianiści z Lubina?

1976 - 18 października 2014, 22:48:04 - *.opera-mini.net (*.254.192.68)
Dla tego tu nikt się nie tłumaczy tylko pisze obiektywnie jak się miała sytuacja. Co wam da takie wmawianie sobie o porażce która zaistniała przez niby sędziego? Lepiej wam na duszy jest? Jak tak to trzymajcie się swojej wersji ja wam nie wróg. A wszyscy normalni jak chociaż by kolega z Suwałk co pisze o meczu z całkowitą rzeczywistością jak mecz wygladał jako jedyny nieliczny oglądał ten sam mecz co my kibice z Legnicy. Wiadomo że takie przegrane bolą jak gra się w osłabieniu nadodatek traci się bramke i jest blisko stracenia kolejnych i nagle dostaje się prezent od obroncy i to co wydawało sie nie realne powoli stawało się faktem i pkt na skale zwyciestwa aż ty jedna drzemka na koniec nie potrzebny ruch obroncy i karny na dowidzenia i zero pkt który juz widziano w tabeli dopisany, ale i z takimi rzeczami trzeba się godnie zachowywac i po mesku to przyjąc na klate a nie piszac jakies bzdóry po kims co pisał relacje dla Wigier tekstową. Swoją drogą ostry typ z niego jest polecam przeczytac gosc albo ma denka od smietany na oczach albo relanium na niego tak działa

Salwador - 18 października 2014, 23:36:05 - *.opera-mini.net (*.254.145.218)
Oj piękny to był dzień i dopiero wróciłem do domu. Świętowaliśmy na Zakaczawiu wygraną naszej Miedzianki. Mecz mógł się podobać pod względem sportowym i kibicowskim. Chociaż ten karny był z kapelusza. Mimo wszystko to piłkarze wygrali dzięki naszemu głośnemu dopingowi a gościom ciężko się grało przy akompaniamencie tamburyn, gitar i akordeonów i głośnym "ore, ore - to my romscy kibole!". Po meczu sprzedaliśmy kilka CD-Romów, dywanów i aż czternaście patelni. Oj hojni byli ci kibice z Suwałk, gratis dali nam paczkę zapałek i kilka chusteczek. Wkrótce szykuje się zgoda Miedź - Wigry. Ore Miedź!

1976 - 19 października 2014, 0:20:39 - *.opera-mini.net (*.254.209.146)
Salwador tymi wpisami całkowicie się kompromitujesz jak tak wobec twojej nijakiej osoby można tak to ująć bo kompromitacja to wasze drugie ja i dobrze wam z tym bo na to wygląda gdyż nie pozwala wasz wiejski klubik by przestawano z niego drwic i smiac się. A mam pytanko w jakim tym zespole grałeś na klarnecie? Słowiki? Przypomnij nam gdzie kariere rozpoczynałes grania na instr. Ciągnionych hasło obowiązuje dmuchaj w klarnet czytaj nuty bo ten wiejski klub zyje z hajsu huty

Miedziak - 19 października 2014, 5:17:06 - *.77.124.47
jestem bardzo rozczarowany tym co prezentują kibice Miedzi chodzi mi o KK przecież sami sobie zaprzeczcie śpiewając jak jest dobrze czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię, a gdy jest złe bo jest to Was nie ma bądź jesteście i się kompromitujące tak jak wczoraj ma Wigrach
kibic Miedzi od 1988 r

koks - 19 października 2014, 8:00:43 - *.centertel.pl
Gratulacje miedź!!! Kapitalna brama Bartoszewicza
Kibice totalna katastrofa. Brawo za karnego

Miedziak - 19 października 2014, 8:59:40 - *.172.252.165
mam nadzieję że ta wygrana będzie początkiem marszu w górę tabeli, teraz pikniki może zaczną przychodzić na mecze a szkoda bo w ostatnich dwóch meczach było bez nich bardzo milo chociaż liczba widzów nie pozwalała ale nie liczy się ilość a jakoś. tylko Miedź MKS

rex - 19 października 2014, 10:40:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Zasłużona wygrana Miedzi. Może teraz skończy sie kibicowski bojkot piłkarzy bo zaczęli wreszcie grać i wygrywać. No wreszcie szczęście się uśmiechnęło do Miedzi. Oby tak dalej.A co do karnego to sędzia już mógł wcześniej go zagwizdać za faul na Ferudze na granicy pola karnego kiedy dał tylko czerwona kartke zawodnikowi Wigier. Feruga wychodził na czystą pozycją ok. 16 metrów od bramki.

aslan - 19 października 2014, 10:48:12 - *.adsl.inetia.pl
Do 1976 : czerwień dla Karankiewicza jak najbardziej słuszna ,ale każdy inny sędzia za taki faul Garucha pokazałby żółtą kartkę ,ale nie ten pajac co sędziował mecz ,bo byłaby to druga żółta ,czyli czerwona ,a pan "sędzia" nie mógł do tego dopuścić.Więc nie pisz że był obiektywny.A co do karnego to jak zobaczysz powtórkę ,to może zmienisz zdanie ,chociaż pewnie każdy pozostanie przy swoim,bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

wiarus - 19 października 2014, 10:50:23 - *.ssp.dialog.net.pl
KK Miedzi nie dam już nawet grosza na "oprawę" za to co zrobili na meczu. Dziadostwo!!!!

Miedziak - 19 października 2014, 11:37:09 - *.77.124.146
faktycznie dobry pomysł teraz my zróbmy bojkot kk Miedzi poprzez wrzucanie do puszek na oprawę po 1 gr bądź wcale, Tylko Miedź

MKS001 - 19 października 2014, 11:39:48 - *.48.144.38
To głośne WYPIER***AJ do Karankiewicza po czerwonej kartce, mogliście wiesniaki sobie darować! Wstyd mi jako kibicowi Miedzi za Was!

autobus - 19 października 2014, 11:48:30 - *.legnica.vectranet.pl
Kibicom Wigier, którzy mają wątpliwości co do karnego w 90 minucie oprócz powtórek w TV polecam galerię zdjęć z meczu na stronie Miedzi, konkretnie fotka nr 103.
pzdr

BrimStone - 19 października 2014, 12:22:53 - *.dynamic.chello.pl
Miedź chce podobno pozyskać Kafarskiego z Floty

sfinks2 - 19 października 2014, 13:29:07 - *.adsl.inetia.pl
Oglądałem przed chwilą powtórki na Orange-ten karny to skandal.Potwierdzili to obydwaj trenerzy na konferencji.A więc kompromitacji śmiecianki ciag dalszy,tak jak z Sandecją,prowadzą,grają w przewadze i tracą gola.Jeszcze te 5 porazek z rzędu bez strzelonej bramki..

aslan - 19 października 2014, 13:44:00 - *.adsl.inetia.pl
Do autobus :Ty jako legniczanim ,będziesz miał takie zdanie ,a osoby bezstronne będą miały zupełnie inne,sędzia Wam pomógł ,wypaczył wynik i zmarnował wysiłek włożony przez zawodników Wigier i tyle.Z fotki jaką przytaczasz nic nie wynika ,sędzia chciał pokazać wapno i pokazał i to jest prawda a nie to czy był faul czy nie i dlatego takich palantów trzeba eliminować z piłki

kiko - 19 października 2014, 13:51:06 - *.adsl.inetia.pl
Wypowiedź Garucha ,że pokazali charakter jest śmieszna ,charakter to pokazali zawodnicy Wigier,że mimo tego że grali w 10 przez 60 minut potrafili mimo straty bramki wyrównać i tak trzymać grę do 90 minuty ,że Miedź nic nie mogła zrobić i tylko pomoc sędziego i wyimaginowany karny w ostatniej minucie pozbawił ich 1 punktu a Miedzi dał 3 .A sam Garuch przy innym sędziowaniu nie doczekałby zmiany tylko wyleciałby z boiska za 2 żółtą kartkę po brutalnym faulu na Boguszu,ale cóż sędzia do kończ pilnował wyniku

Arek - 19 października 2014, 14:29:25 - *.wanex.net
Śmieszą mnie takie wypociny jak kiko. A do aslana tener Miedzi nie powiedział, że nie było karnego, powiedział tylko, że nie widział dobrze sytuacji i że ją obejrzy. Po drugie karny powinien być już przy faulu Ferugi i dwa razy obrońcy Wigier dotykali piłkę ręką w polu karnym. To doprowadzenie do remisu to więcej niż przypadek, bo bramką nawet nie pachniało. Podanie obrońcy do napastnika. Miedź bardzo dużo zrobiła żeby strzelić bramkę, i to raczej przypadek, że nic nie wpadło i nieskuteczność ogromna oraz fart, a nie super obrona Wigier, bo tak słabo broniącego zespołu w Legnicy nie było.
Zagraliśmy dobry mecz, szkoda, bo wynik powinien być wyższy. I to jedyna obiektywna ocena tego meczu. Zwalanie na sędziego za mecz, w którym przekroczyło się kilka razy połowę boisku to niezły tupet. Brawo Garuch, widać, że gracie coraz lepiej, walczyć tak jak wczoraj to będzie dobrze.
A bramka w 92 minucie jest tak samo cenna jak w drugiej, jak się naciska to w końcu coś wpada, albo ktoś fauluje. Przeciwko nam też dyktowano karne w tej rundzie i nikt nie płakał. Jak graliśmy słabo to przegrywaliśmy.

marekb - 19 października 2014, 14:49:23 - *.suwalki.vectranet.pl
arek daj sobie siana z tymi wywodami

marqos - 19 października 2014, 15:49:21 - *.146.196.203.internetia.net.pl
jak zobaczylem za co ten karny i to w doliczonym czasie to uwazam ze nie ma sensu ta cala liga

Max - 19 października 2014, 16:39:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie Martwcie sie,wczoraj Sedzia w Nowym Sanczu tez Skrzywdzil Chrobrego !dajac 3 pkt w doliczonym czasie dla Sandecji !

Aras - 19 października 2014, 21:13:33 - *.polsystem.net.pl
taka jest piłka tylko Wigry SKS

kiko - 19 października 2014, 21:51:31 - *.adsl.inetia.pl
Arek to Ty jesteś śmieszny z tym swoim obiektywizmem ,każdy obiektywny po zobaczeniu sytuacji z 92 min powie że karny z kapelusza bo napastnik Miedzi sam się przewrócił nie mając możliwości dojścia do piłki,a kartka Garuchowi należała się czerwona i gdzie tu Twój obiektywizm

mario ni - 19 października 2014, 22:25:46 - *.as13285.net
graty z prawdziwego ZAGLEBIA 1906

pamiętliwy - 19 października 2014, 23:29:05 - *.180.169.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tara Ty oszuście i złodzieju!!! Kiedyś się jeszcze spotkamy!!! Na pewno! Uważajcie na niego chłopaki, żebyście tez sie nie dali wrobić!!

Arek - 20 października 2014, 7:37:09 - *.wanex.net
Kiko, w meczu masz mnóstwo sytuacji spornych. Każdy pamięta te, które chce. Garuchowi nie dał sędzia żółtej kartki jak i w wielu podobnych sytuacjach innym piłkarzom. Nie za każdy faul sędzia daje kartki, inaczej zespoły kończyłyby w ósemkę. Sytuacje sporne na rzut karny były wcześniej trzy, tylko wszystkie odrzucasz ze swojej pamięci. To, że piłkarze Miedzi nie skaczą do oczu do sędziego za każdą, to nie znaczy, że ich nie było. A interwencja przy Kakoko spowodowała jego przewrócenie. Także każdy widzi to co chce. Nie mówiąc już o tym, że zwycięstwo Miedzi jak najbardziej zasłużone, a wynik za niski. A to, że w 92 minucie. Jakie to ma znaczenie, i tak Wigry nie były w stanie strzelić bramki w Legnicy, bramkę strzeliła sobie sama Miedź.

swinoujsci - 20 października 2014, 8:17:07 - *.uznam.net.pl
P.Dadelo nie trener panu potrzebny tylko pilkarze sa do kitu miej pan chonor i nie okradaj innych klubow

kiko - 20 października 2014, 9:22:14 - *.adsl.inetia.pl
OK Miedź miała wizualną przewagę w całym meczu,ale nic z tego nie wynikało ,bo nawet grając z przewaga 1 zawodnika nie potrafiła udokumentować to zdobyciem zwycięskiej bramki i gdyby nie stronniczy sędzia ,który wypaczył wynik meczu nie strzeliłaby jej.

kibic - 20 października 2014, 9:23:50 - *.adsl.inetia.pl
A Kakoko sam się przewrócił co widać wyrażnie na zapisie wideo

aslan - 20 października 2014, 9:27:49 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby sędziowie gwizdali takie karne jak ten w 92 minucie to w każdym mecze byłoby ich kilka ,sędzia wypaczył wynik meczu.A Ty Arek patrzysz pod kontem swojej drużyny i tyle

varadi - 20 października 2014, 10:12:27 - *.ssp.dialog.net.pl
do swinujsci - chłopcze do szkoły uczyć się jak się pisze prawidłowo słowo " chonor". Wygrana Miedzi jak najbardziej zasłużona. Wigry to słabiutka drużyna , która będzie się bronić przed spadkiem. Taka jest prawda i wasze hejty nic tu nie dadza.

Arek - 20 października 2014, 11:42:52 - *.wanex.net
Staranowali go w polu karnym we trzech a nie się sam przewrócił.To nie rugby to piłka.
Najpierw wy w Świnoujściu miejcie honor, może warto zacząć płacić trenerowi pensje i tak pewnie najniższą w lidze. A jak nie płacicie to trzeba rozwiązać kontrakt i wziąć trenera na którego was stać.
A Woźniak, plany 4 milionowego budżetu plus spłata zobowiązań, a skończy się prokuratorem. Floty już praktycznie nie ma. Ten kto stamtąd da nogę szybciej ten będzie szczęśliwy. Jeśli to prawda, że Miedź jest zainteresowana Kafarskim, to tylko kwestia kilku dni i przyjedzie do Legnicy.

Wigrzak - 20 października 2014, 13:42:21 - *.suwalki.vectranet.pl
Przesadzasz Arek z tym staranowaniem we trzech bo kontakt z waszym graczem miał tylko Rafalskis, nie wiem czy przewrócił go czy nie, ale faktem jest że do piłki wasz zawodnik i tak by nie doszedł bo zanim się przewrócił ta odbiła się od jego pleców. Swoją drogą co za technika przyjęcia, gdzie takich szkolą? Co tu dużo gadać, mecz się odbył, wynik jest klepnięty i nic tego nie zmieni. Sędzia mógł gwizdnąć karny i to zrobił, gdyby nie gwizdnął też błędu by nie popełnił.

varadi - 20 października 2014, 14:10:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Normalni kibice w Suwałkach. Powodzenia w 1 lidze.

Miedziak - 20 października 2014, 17:18:55 - *.play-internet.pl
do swinoujsci:
Baniak nie pisz komentarzy bo i tak do Miedzi nie wrócisz!

swinoujsci - 20 października 2014, 17:59:35 - *.uznam.net.pl
Dadelo nawed Kafarski ci nie pomorze z tymi pilkarzykami do okregowki

łysy - 20 października 2014, 19:12:07 - *.play-internet.pl
Bogdan nie pij tyle bo robisz błędy ortograficzne

Arek - 20 października 2014, 23:04:35 - *.wanex.net
Wigrzak, w sumie to zgadzam się z Tobą.
Czy administrator nie może usuwać wpisów gościa z adresem opera-mini-net? Czy wpisy dzieci z podstawówki z Lubina, bawiące się w przezywanie to naprawdę poziom jaki ma dominować na tym forum? W sumie jak widzę adres to już i tak nie czytam tych bazgrołów, ale widziałem usunięty wpis gościa, który podpisuje się 1976 i nie wiem za co, a tutaj toleruje się dzieciarnie, przezwiska i wpisy osób mających problemy emocjonalne. Może jednak warto zadbać o jakość forum, spieramy się, dyskutujemy o piłce, ale może dziecinne wpisy to powinno się jednak usuwać. Chyba, że przezywanie się: Twoja mama jest sprzątaczką, Twój tata śmieciarzem, Twój brat Cyganem a Twój wujek brudasem pracującym w kopalni to poziom, jaki się na 90minut podoba i do czego trzeba dążyć?

1947sks - 21 października 2014, 9:05:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
I tym wlasnie materialem zamykam usta wszystkim, ktorzy twierdza, ze sedzia nie wygral meczu dla miedzi. Pozdrawiam.

do 1947sks - 21 października 2014, 15:40:42 - *.play-internet.pl
ten materiał pokazuje że czerwona kartka prawidłowa i mógł być karny bo faul był na linii pola karnego,a karny w 90 minucie też prawidłowy-obrońca podcina napastnika tyle w temacie