II liga: Kotwica 1-1 Znicz

15 listopada 2014, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Znicz Pruszków
Jakub Poznański 74 - Maciej Górski 28

Kotwica: 1. Patryk Kamola - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 28. Paweł Szutenberg, 11. Łukasz Cebulski (46, 10. Tomasz Rydzak) - 32. Krzysztof Bułka (46, 22. Maciej Ropiejko), 8. Michał Danilczyk, 93. Patryk Pietras, 91. Konrad Mularczyk, 7. Patryk Skórecki - 99. Krzysztof Biegański.

Znicz: 1. Michał Bigajski - 3. Michał Kucharski, 8. Arkadiusz Jędrych, 4. Andrzej Niewulis, 5. Mateusz Pielak - 7. Maksymilian Banaszewski (85, 16. Mateusz Muszyński), 6. Michał Glanowski, 17. Artur Januszewski (74, 2. Igor Biedrzycki), 11. Daniel Nawrocki (63, 13. Patryk Sokołowski), 10. Patryk Kubicki (73, 19. Marcin Rackiewicz) - 15. Maciej Górski.

żółte kartki: Poznański, Szutenberg, Ropiejko, Chruściński - Pielak, Glanowski, Niewulis, Rackiewicz.

sędziował: Michał Mularczyk (Skierniewice).
widzów: 500.

nena - 15 listopada 2014, 19:43:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kotwica puszcza was rozwali za tydzien

ob. - 15 listopada 2014, 20:20:32 - *.mannet.pl
Potwierdzam- Puszcza coraz mocniejsza i wygra

andy 66 - 15 listopada 2014, 22:55:04 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza nic nam nie zrobi,mamy znajomości w nadleśnictwie......i co wy na to......!?

ja - 15 listopada 2014, 23:37:15 - *.12-1.cable.virginm.net
Ilu kibicow na bojkocie?

kolberg - 16 listopada 2014, 1:21:41 - *.205.179.37
nie tacy podskakiwali chłopakom znad morza

andy 66 - 16 listopada 2014, 1:51:24 - *.dynamic.chello.pl
Widzę,że poza bramkarzem i Mularczykiem to "sami swoi",czyli paka,która wywalczyła awans.Tak to jest;przed sezonem zakupy,zakupy,a potem towar do d........! Wypróbowany skład jest jak stare wino.....

luka-kot - 16 listopada 2014, 9:28:45 - *.centertel.pl
Byłem na meczu i oto moja opinia:pierwsza połowa wyrównana ze wskazaniem na Znicza,druga zdecydowanie dla KOTWY.Były takie momenty w drugiej połowie że goście nie mogli wyjść z własnej połowy!Sędzia ze Skierniewic sędziuje mecz Pruszkowowi,było widać w paru jego decyzjach że nie chce Znicza skrzywdzić!Widzów 600 niestety dalej jest bojkot bo zadufany prezesina nie chce się dogadać ze Stowarzyszeniem Kibiców!Gdyby nie protest to na każdym meczu u siebie spokojnie było by 1500 koła ludzi!

kriss - 16 listopada 2014, 10:38:43 - *.dynamic.chello.pl
Kotwkca ma układ z ruchem ?

tom..yk - 16 listopada 2014, 11:38:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro zgłaszam się do kasy i oddaję hais, bo za co ja go właściwie biorę ?

do luka-ko - 16 listopada 2014, 12:17:18 - *.adsl.inetia.pl
Kotwa zmiażdżyła znicz w drugiej polowie? Haha Ty xhyba inny mecz ogladales... jak gospodarze nawet do swojego bramkarza pilki dokladnie nie potrafili zagrac i gdyby nie rożny goscie by wygrali, tym bardziej powinni byli to zrobic bo mieli 2-3 setki po przerwie.

kot - 16 listopada 2014, 13:17:32 - *.opera-mini.net (*.254.193.199)
Na remisach daleko nie zajedziesz ,Bankosz kończ!

heh - 16 listopada 2014, 15:44:26 - *.adsl.inetia.pl
powinno być 2:1 dla Kotwicy, sędzia patałach nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, zobacz skrót meczu i foto http://www.miastokolobrzeg.pl/sport/9175-jest-remi