16 listopada 2014, 19:49:27 - mistico
eME: Eduards Višņakovs zagrał w reprezentacji Łotwy

Napastnik Ruchu Chorzów Eduards Višņakovs wystąpił w reprezentacji Łotwy w wyjazdowym meczu z Holandią rozgrywanym w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Łotysze przegrali to spotkanie 0-6 (0-3), a Eduards Višņakovs grał do 70. minuty i został zmieniony przez byłego piłkarza Lecha Poznań Artjomsa Rudņevsa. Cały mecz na ławce rezerwowych spędzili napastnik Cracovii Deniss Rakels i bramkarz Górnika Zabrze Pāvels Šteinbors.

16 listopada 2014, 18:00 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
Holandia 6-0 Łotwa
Robin van Persie 6, Arjen Robben 35, 82, Klaas-Jan Huntelaar 42, 89, Jeffrey Bruma 77

żółte kartki: Stefan de Vrij - Artūrs Zjuzins, Antons Kurakins, Oļegs Laizāns.

sędziował: Liran Liany (Izrael).

W reprezentacji Łotwy zagrało kilku zawodników, którzy występowali w polskich klubach. Pełne 90 minut na boisku spędzili były obrońca Polonii Bytom Kaspars Dubra i Aleksejs Višņakovs (w przeszłości Cracovia i Widzew Łódź). W przerwie meczu Oļegs Laizāns (kiedyś Lechia Gdańsk i Łódzki KS) zmienił Jānisa Ikaunieksa. Ponadto wśród rezerwowych drużyny gości znajdował się były gracz Widzewa Jurijs Žigajevs.

Vesterwell - 16 listopada 2014, 19:59:23 - *.internetia.net.pl
I to właśnie daje poziom naszej ligi... Jakieś drewienka co się nawet na rozpałkę nie nadają przegrywają 0:6 z Holandią która jest ostatnio w takim kryzysie że nawet z Gruzją maksymalnie wyciągnęłaby fartowny remis...

Jatu - 16 listopada 2014, 20:14:55 - *.dynamic.chello.pl
W tej kolejce kraje bałtyckie w sumie bilans 0-10, w tym remis z San Marino.

oleko - 16 listopada 2014, 20:15:26 - *.dynamic.chello.pl
Polska marzy od lat żeby być w takim kryzysie jak jest teraz Holandia !!!

Pions - 16 listopada 2014, 20:44:07 - *.88.184.107
Wiadomo że te proceder ściągania szrotu z krajów bałtyckich do polski jest po to aby zaoszczędzić maksymalnie jak najwięcej hajsu, bo tacy są bardzo tani i nie wymagają za wiele, a przecież towarzystwo wzajemnej adoracji potrzebuje dużo hajsu na gigantyczne premie dla siebie, prywatne cele np.budowa willi z basenem i róznego rodzaju machlojek i szemranych inicjatyw

DENIS - 16 listopada 2014, 21:57:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

as - 16 listopada 2014, 22:35:40 - *.emouse.pl
po starciu z visnakovsem, Daley Blind musiał zejść z kontuzją

Lenin - 17 listopada 2014, 13:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oleko - a o czym tu marzyć ? po 4 meczach jedynie wygrana w bólach z Kazachstanem i rozbicie Łotwy która wraz z Litwą i Estonią zbliża się do poziomu San Marino - wybacz ale wolę 10 punktów w tabeli po zwycięstwach czy to z Niemcami czy wyjazdowym z Gruzją