25 listopada 2014, 22:36:57 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swoją drugą bramkę dla Bayernu w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Tym razem mistrz Niemiec przegrał na wyjeździe w meczu 5. kolejki grupy E z Manchester City 2-3, prowadząc do przerwy 2-1. Kapitan reprezentacji Polski opuścił boisko w 84. minucie, a zmienił go Xherdan Shaqiri.

25 listopada 2014, 20:45 - Manchester (Etihad Stadium)
Manchester City FC 3-2 FC Bayern München
Sergio Agüero 22 (k), 85, 90 - Xabi Alonso 40, Robert Lewandowski 45

żółte kartki: Gaël Clichy, Pablo Zabaleta, Sergio Agüero - Manuel Neuer.
czerwona kartka: Mehdi Benatia (20. minuta, Bayern, za faul taktyczny).

sędziował: Pavel Královec (Czechy).

Bayern już wcześniej zapewnił sobie awans z pierwszego miejsca w grupie E.

judasz - 25 listopada 2014, 22:38:49 - *.bb.online.no
Gdyby to było w polskiej lidze to bym się zapytał za ile sprzedali. Występ obu ekip żenada.

(L) - 25 listopada 2014, 22:39:14 - *.via.zamek.net.pl
Guardiola zmien profesje, sciagasz Lewego i gra sie sypie po czym dwa gole w plecy.. Nawalka trenerem BAYERNU, pewne info

Poksa - 25 listopada 2014, 22:39:31 - *.239.46.50
Przy sergio aguero ten polski wyrobnik jest niczym, lewuś jest przy aguero jak ten wyrobnik pracujący w pocie czoła przy taśmie za 1500 miesięcznie, jest tylko jednym z wielu

maxim - 25 listopada 2014, 22:39:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po coś panie Guardiola ściągał Roberta z boiska? Wygrana ci niemiła?

Mati - 25 listopada 2014, 22:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy schodzi i już Bayern leży - bardzo dobrze.

judasz - 25 listopada 2014, 22:43:47 - *.bb.online.no
@Poksa - już nie płacz że tak cienko i ciebie.

lewy - 25 listopada 2014, 22:48:08 - *.100.222.80
Lewandowski jest od każdego z nas lepszy. Ma miliony i jest milionerem i ma kasie i jest bogaty i jest najlepszy z nas.

^judasz - 25 listopada 2014, 22:49:10 - *.106.191.82
a co to kupują tylko w polskiej lidze? dobre sobie. Ile to już było podejrzanych wyników w LM, jak choćby słynne 1:7 w meczu Dinamo Zagrzeb z Lyonem.

KiziaMizia - 25 listopada 2014, 22:49:12 - *.cust.easyspeedy.com
Dzisiejszego dnia aguero, ibra, i messi pokazali miejsce w szeregu waszemu surowemu technicznie i drewnianemu jak kłoda lewinskiemu, i ostatecznie ucięli wszelkie spekukacje na temat jego ewentualnej wygranej w plebyścicie na najlepszego napadziora europy i globu i jego rzekomej 'klasie światowej', dzięki której plasuje się w '10'(najwyżej w 2-giej dziesiątce) najlepszych napastników

m - 25 listopada 2014, 22:49:25 - *.adsl.inetia.pl
szkoda że nie dało to punktu

jasnowidz - 25 listopada 2014, 22:49:55 - *.uznam.net.pl
Lewy ladnie strzeliłno i jak nigdy dużo biegał czemu go trener zdjął ??

lewy - 25 listopada 2014, 22:51:39 - *.100.222.80
kizia mizia najważniejsze że jest najlepszy dla nas polaków i że jest bogaty i ma miliony i to euro.

jasnowidz - 25 listopada 2014, 22:54:08 - *.uznam.net.pl
poksa kizia mizia drewna życiowe

MNK - 25 listopada 2014, 23:08:58 - *.dynamic.chello.pl
o ile dobrze kojarzę, po faulu na Lewym na 20 metrze Xabi Alonso strzelił gola z rzutu wolnego, a to prawie jak asysta...

andre - 25 listopada 2014, 23:09:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bayern awans ma, wiec nie musial sie spinac dokladniej od poczatku 2 polowy, 1 to inna historia ;) poza tym city z bajernem nie 1 raz tak wygrali, mam na mysli wyniki polow. Tylko czy takie zespoly robilyby cos takiego, przeciez na kase raczej nie musza narzekac. Czyzby to jeszcze cos innego? Temat na dluzsza chwile napewno. Pozdro fanom gry fair play ;)

maxx - 25 listopada 2014, 23:14:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
no Aguero gol z karnego
drugi i trzeci z prezentu
rzeczywiscie pokazal w .. duzo ;)

jopek - 25 listopada 2014, 23:19:16 - *.teleinfo.grajewo.net
ale te bramki na 2-2 i 3-2 strasznie podejzane. moze to zbieg okolicznosci ale prezenty takie ze nie wiem.

Rafał - 25 listopada 2014, 23:20:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do prokuratory wszyscy "aktorzy tego widowiska".

Sickboy - 26 listopada 2014, 1:00:16 - *.icpnet.pl
nic tak nie cieszy jak przegrana Niemców...

dau - 26 listopada 2014, 3:47:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
Xherdan Shaqiri nie mógł urodzić się w Kosowie. Takie państwo nie istniało. Poprawcie to.

daniel35 - 26 listopada 2014, 6:13:27 - *.197.121.74.threembb.co.uk
Obrona Bayernu jest poprostu słaba a ten Dante,jeju co ten chłop tam robi...

adam - 26 listopada 2014, 8:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem prawdę: nikt z nas zazdrośników, nie zrobił nawet ułamka tego co Lewy. Facet grał i strzelał dla Znicza, Lecha, borussi i wielkiego Bayernu. Ma całkiem niezłą laskę a poza tym ciągle się rozwija.
Szkoda mi Was nieudaczników: grubawych dresów z ginekomastią, patologicznych Sebastianów z osiedla i innych hejterów.

he-man - 26 listopada 2014, 8:29:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obejrzyj zanim pójdziesz na druga ture wyborów

josejones - 26 listopada 2014, 8:30:49 - *.189.213.76
El Kun!

do judasz - 26 listopada 2014, 9:15:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
najpierw sie doucz i naucz pisac by zabierac glos na temat Polskiej ligi chlopczyku z gimnazjum

rad - 26 listopada 2014, 9:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądam mecze Bayernu i tylko czekałem kiedy ten Benatia czy jak on ma dostanie czerwoną kartkę, on nie potrafi przerwać akcji bez faulu!

tomek33 - 26 listopada 2014, 15:23:55 - *.25.114.156
Co Wam zrobił ten Lewandowski ,że tak go hejtujecie. Gość jest dobry i to nie podlega żadnej dyskusji, jak się komuś nie podoba jego gra to niech nie ogląda a już na pewno niech daruje sobie komentarze. Jak ktoś pisze, że Lewy jest drewniany i surowy technicznie to guzik wie o piłce nożnej. Spójrzcie sobie na którym miejscu jest Bayern tabeli LM albo u siebie w kraju w lidze, a teraz przypomnijcie sobie na którym miejscu kończyła Borusia jak grał tam lewy a na którym miejscu jest teraz. Oczywiście burki wiedzą swoje i są mądrzejsi od wszystkich trenerów i pewnie dalej twierdzą ,że lewy jest słaby i ciągle ma fuksa. Dla mnie nie jesteście polakami (ci co hejtują lewego) jesteście zwykłym burakami , ludźmi którzy nie potrafią żyć swoim życiem.

dzidzi@wp. - 26 listopada 2014, 16:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie no jak ktoś mi napisze że lewy jest dobry to padne. gość zamyka oczy przy próbie uderzenia piłki głową która przypadkiem odbija mu się od ramienia i wpada do bramki. Guardiola ściągnął go bo nic nie grał. Lampard zabierał mu piłkę jak chciał przy każdej okazji a ze akurat Aguero miał swój dzień to nawet lewy by nie pomógł

xyz - 26 listopada 2014, 17:11:31 - *.static.getin.3s.pl
prawdę mówiąc wchodząc tutaj myślałem, że tu dyskutują ludzie, którzy znają się na piłce (paru się pewnie zna). Ale to forum niewiele się różni od onetu czy wp. Ktoś kto twierdzi, że Lewandowski jest słaby nie powinien nigdy już włączać w TV meczu. Szkoda jego czasu. I tak nie zrozumie co się dzieje. Jego opinia ma taki sens jaką miałaby moja gdybym się wypowiadał na temat baletu mongolskiego.

kks - 27 listopada 2014, 8:43:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
lewy może i jakiś wymyślnych tricków nie zna ale to w meczu się nie przydaje liczy się technika użytkowa a lewy ma ją na najwyższym poziomie z najwyższych niech jakiś hejt utrzyma się przy piłce jak atakuje go 3 obrońców klasy światowej wtedy bd mógł hejtować lewgo

bruno - 27 listopada 2014, 11:23:33 - *.netia.pl