[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2014/2015

I runda eliminacyjna - 1-2 lipca, 8-9 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2014, 12:00 - Nyon)

FC Santa Coloma 1-0 Bananc Erewan 1 lipca, 20:00
Marc Pujol 5
Andora
Lincoln Red Imps FC 1-1 HB Tórshavn 2 lipca, 20:00
Joseph Chipolina 18 (k) - Levi Hanssen 71
SP La Fiorita 0-1 FC Levadia Tallin 1 lipca, 20:30
Heiko Tamm 90
Serravalle

Bananc Erewan 3-2 FC Santa Coloma 8 lipca, 16:00
Rumjan Howsepjan 29, 56 (k), Garegin Maszumjan 47 - Ildefons Lima 20, Eloy Casals 90
HB Tórshavn 5-2 Lincoln Red Imps FC 8 lipca, 20:00
Levi Hanssen 11, 81, Tróndur Jensen 25, Jóan Edmundsson 34, Fróði Benjaminsen 88 - George Cabrera 50, John-Paul Duarte 77
FC Levadia Tallin 7-0 SP La Fiorita 8 lipca, 18:00
Aleksandr Kulinitš 7, Igor Subbotin 30, 72, Omar El-Hussieny 48, Artjom Artjunin 75, 90, Toni Tipurić 85

II runda eliminacyjna - 15-16 lipca, 22-23 lipca
(Losowanie - 23 czerwca 2014, 12:00 - Nyon)

BATE Borysów 0-0 Skënderbeu Korçë 15 lipca, 19:00
FC Santa Coloma 0-1 Maccabi Tel Awiw 15 lipca, 20:00
Rade Prica 64
Andora
Dinamo Tbilisi 0-1 FK Aktobie 16 lipca, 19:00
Danilo Neco 51
HŠK Zrinjski (Mostar) 0-0 NK Maribor 15 lipca, 19:30
Sheriff Tiraspol 2-0 FK Sutjeska (Nikšić) 15 lipca, 19:00
Andrei Mureșan 71, Ismaił Isa 87
AC Sparta Praga 7-0 FC Levadia Tallin 15 lipca, 20:45
David Lafata 22, 44, 45 (k), 57, 60, Toni Tipurić 55 (s), Tomáš Přikryl 84
Malmö FF 0-0 FK Ventspils 16 lipca, 19:00
ŠK Slovan Bratysława 1-0 The New Saints FC 15 lipca, 18:45
Erik Čikoš 52
KR (Reykjavík) 0-1 Celtic FC 15 lipca, 21:00
Callum McGregor 84
Cliftonville F&AC 0-0 Debreceni VSC 15 lipca, 20:45
FK Partizan (Belgrad) 3-0 HB Tórshavn 15 lipca, 20:45
Danko Lazović 14, 64, Petar Škuletić 71
Legia Warszawa 1-1 St Patrick's Athletic FC 16 lipca, 20:45 (11 060)
Miroslav Radović 90 - Christy Fagan 38
FK Rabotnički (Skopje) 0-0 HJK 15 lipca, 20:00
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 Žalgiris Wilno 15 lipca, 20:45
El Arbi Hillel 58, Domagoj Antolić 70
Łudogorec Razgrad 4-0 Football 1991 Dudelange 16 lipca, 19:00
Dani Abalo 35, Roman Bezjak 43, Anicet Andrianantenaina 65, Fábio Espinho 68
Valletta FC 0-1 Qarabağ Ağdam 15 lipca, 18:30
Chumbinho 18
Ta' Qali
Strømsgodset IF 0-1 Steaua Bukareszt 16 lipca, 19:30
Gabriel Iancu 49

Skënderbeu Korçë 1-1 BATE Borysów 22 lipca, 20:00
Marko Radaš 67 - Anri Chagusz 29
Maccabi Tel Awiw 2-0 FC Santa Coloma 22 lipca, 19:30
Eran Zahavi 62 (k), Tal Ben Haim II 90
Larnaka
FK Aktobie 3-0 Dinamo Tbilisi 23 lipca, 17:00
Ołeksij Antonow 75, Igor Zieńkowicz 82, Abat Ajmbietow 90
NK Maribor 2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 23 lipca, 20:00
Dare Vršič 45, Agim Ibraimi 57 (k)
FK Sutjeska (Nikšić) 0-3 Sheriff Tiraspol 22 lipca, 17:30
Fred Benson 5, Henrique Luvannor 35, Ismaił Isa 54
FC Levadia Tallin 1-1 AC Sparta Praga 22 lipca, 18:00
Ingemar Teever 68 - Lukáš Mareček 38
FK Ventspils 0-1 Malmö FF 23 lipca, 18:00
Isaac Kiese Thelin 19
The New Saints FC 0-2 ŠK Slovan Bratysława 22 lipca, 19:45
Marko Milinković 74, 89
Rhyl
Celtic FC 4-0 KR (Reykjavík) 22 lipca, 20:45
Virgil van Dijk 13, 20, Teemu Pukki 27, 71
Edynburg
Debreceni VSC 2-0 Cliftonville F&AC 22 lipca, 20:30
Rene Mihelič 55, Ibrahim Sidibé 79
HB Tórshavn 1-3 FK Partizan (Belgrad) 22 lipca, 20:00
Bartal Wardum 35 - Nikola Ninković 49, Danko Lazović 75, Petar Grbić 90
St Patrick's Athletic FC 0-5 Legia Warszawa 23 lipca, 20:45 (5500)
Miroslav Radović 25, 82, Michał Żyro 69, Brendan Clarke 87 (s), Tomasz Brzyski 90
Tallaght
HJK 2-1 FK Rabotnički (Skopje) 23 lipca, 18:00
Robin Lod 22, Valtteri Moren 26 - Stephan Vujčić 47
Žalgiris Wilno 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 22 lipca, 20:15
El Arbi Hillel 46, Josip Šimunić 49
Football 1991 Dudelange 1-1 Łudogorec Razgrad 22 lipca, 18:00
David Turpel 81 - Roman Bezjak 51
Qarabağ Ağdam 4-0 Valletta FC 22 lipca, 18:30
Reynaldo 15, Chumbinho 48, Danilo Dias 57, Leroy George 80
Baku
Steaua Bukareszt 2-0 Strømsgodset IF 23 lipca, 19:30
Cornel Râpă 72, Nicolae Stanciu 84

III runda eliminacyjna - 29-30 lipca, 5-6 sierpnia
(Losowanie - 18 lipca 2014, 12:00 - Nyon)

Qarabağ Ağdam 2-1 FC Salzburg 30 lipca, 17:30
Danilo Dias 2, Reynaldo 86 - Christoph Leitgeb 77
Baku
Debreceni VSC 1-0 BATE Borysów 29 lipca, 20:30
Ibrahim Sidibé 56 (k)
ŠK Slovan Bratysława 2-1 Sheriff Tiraspol 29 lipca, 20:15
Igor Žofčák 42 (k), Karol Mészáros 85 - Ricardinho 74
Ålborg Boldspilklub 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 30 lipca, 20:15
Marcelo Brozović 49
Legia Warszawa 4-1 Celtic FC 30 lipca, 20:45 (22 265)
Miroslav Radović 10, 36, Michał Żyro 84, Jakub Kosecki 90 - Callum McGregor 8
FK Aktobie 2-2 Steaua Bukareszt 30 lipca, 17:00
Walerij Korobkin 58, Robert Arzumanjan 87 - Claudiu Keșerü 44, Andrei Prepeliță 78
NK Maribor 1-0 Maccabi Tel Awiw 30 lipca, 20:30
Damjan Bohar 90
HJK 2-2 APÓEL (Nikozja) 30 lipca, 18:00
Demba Savage 11, 45 (k) - Tomás De Vincenti 71, Cillian Sheridan 74
AC Sparta Praga 4-2 Malmö FF 29 lipca, 19:30
David Lafata 22, 51, 70, Radoslav Kováč 52 - Emil Forsberg 17, Isaac Kiese Thelin 27
Łudogorec Razgrad 0-0 FK Partizan (Belgrad) 30 lipca, 20:00
AÉL (Limassol) 1-0 Zienit Sankt Petersburg 30 lipca, 18:00
Łukasz Gikiewicz 64
Larnaka
Dnipro Dniepropietrowsk 0-0 FC København 30 lipca, 18:00
Kijów
Feyenoord Rotterdam 1-2 Beşiktaş JK 30 lipca, 20:00
Mitchell te Vrede 90 (k) - Mustafa Pektemek 13, Kerim Frei 71
Grasshopper-Club Zurych 0-2 LOSC Lille 30 lipca, 19:00
Sébastien Corchia 29, Ryan Mendes 49
Royal Standard de Liège 0-0 Panathinaïkós AÓ 30 lipca, 20:00

FC Salzburg 2-0 Qarabağ Ağdam 6 sierpnia, 20:30
Martin Hinteregger 18, 34
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Ålborg Boldspilklub 6 sierpnia, 20:45
Anders Jacobsen 36, 85
APÓEL (Nikozja) 2-0 HJK 6 sierpnia, 18:30
Cillian Sheridan 18, Tomás De Vincenti 43 (k)
Zienit Sankt Petersburg 3-0 AÉL (Limassol) 6 sierpnia, 18:00
Salomón Rondón 55, Danny 88, Aleksandr Kierżakow 90 (k)
FC København 2-0 Dnipro Dniepropietrowsk 6 sierpnia, 20:00
Andreas Cornelius 36, Bashkim Kadrii 52
Beşiktaş JK 3-1 Feyenoord Rotterdam 6 sierpnia, 19:30
Demba Ba 28, 80, 86 - Elvis Manu 74
LOSC Lille 1-1 Grasshopper-Club Zurych 5 sierpnia, 20:30
Florent Balmont 19 - Amir Abrashi 33
Panathinaïkós AÓ 1-2 Royal Standard de Liège 5 sierpnia, 20:00
Dino Arslanagić 17 (s) - Yannis Mbombo 36, Paul-José M'Poku 41
Sheriff Tiraspol 0-0 ŠK Slovan Bratysława 6 sierpnia, 19:00
Malmö FF 2-0 AC Sparta Praga 6 sierpnia, 19:00
Markus Rosenberg 35, 55
FK Partizan (Belgrad) 2-2 Łudogorec Razgrad 6 sierpnia, 20:45
Petar Škuletić 30, 35 - Marcelinho 19, 21
Maccabi Tel Awiw 2-2 NK Maribor 5 sierpnia, 20:00
Tal Ben Haim II 42, Eden Ben Basat 54 - Agim Ibraimi 36, 55
Larnaka
BATE Borysów 3-1 Debreceni VSC 5 sierpnia, 19:30
Aleksandr Wołodko 39, Witalij Rodionow 66, Siergiej Kriwiec 90 - Ibrahim Sidibé 20 (k)
Celtic FC 3-0 Legia Warszawa 6 sierpnia, 20:45 (35 000)
(wo)
Michał Żyro 36, Michał Kucharczyk 61
Edynburg / na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik (Bartosz Bereszyński)
Steaua Bukareszt 2-1 FK Aktobie 6 sierpnia, 19:30
Alexandru Chipciu 3, Nicolae Stanciu 39 - Timur Kapadze 85

IV runda eliminacyjna - 19-20 sierpnia, 26-27 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2014, 12:00 - Nyon)

NK Maribor 1-1 Celtic FC 20 sierpnia, 20:45
Damjan Bohar 14 - Callum McGregor 6
FC Salzburg 2-1 Malmö FF 19 sierpnia, 20:45
Franz Schiemer 16, Jonathan Soriano 54 - Emil Forsberg 90
Ålborg Boldspilklub 1-1 APÓEL (Nikozja) 20 sierpnia, 20:45
Nicolaj Thomsen 16 - Vinícius 54
Steaua Bukareszt 1-0 Łudogorec Razgrad 19 sierpnia, 20:45
Alexandru Chipciu 88
ŠK Slovan Bratysława 1-1 BATE Borysów 20 sierpnia, 20:45
Róbert Vittek 80 - Tomáš Jablonský 44 (s)
Beşiktaş JK 0-0 Arsenal FC 19 sierpnia, 20:45
Royal Standard de Liège 0-1 Zienit Sankt Petersburg 20 sierpnia, 20:45
Oleg Szatow 16
FC København 2-3 TSV Bayer 04 Leverkusen 19 sierpnia, 20:45
Mathias Jørgensen 9, Daniel Amartey 13 - Stefan Kießling 5, Karim Bellarabi 31, Son Heung-min 42
LOSC Lille 0-1 FC Porto 20 sierpnia, 20:45
Héctor Herrera 61
SSC Napoli 1-1 Athletic Club de Bilbao 19 sierpnia, 20:45
Gonzalo Higuaín 68 - Iker Muniain 41

Celtic FC 0-1 NK Maribor 26 sierpnia, 20:45
Marcos Tavares 75
Malmö FF 3-0 FC Salzburg 27 sierpnia, 20:45
Markus Rosenberg 11 (k), 84, Magnus Eriksson 19
APÓEL (Nikozja) 4-0 Ålborg Boldspilklub 26 sierpnia, 20:45
Vinícius 28, Tomás De Vincenti 43, Státhis Alonéftis 64, Cillian Sheridan 75
Łudogorec Razgrad 1-0 Steaua Bukareszt 27 sierpnia, 20:45
pd. k. 6-5
Wanderson 90
BATE Borysów 3-0 ŠK Slovan Bratysława 26 sierpnia, 20:45
Michaił Gordiejczuk 41, Siergiej Kriwiec 84, Witalij Rodionow 85
Arsenal FC 1-0 Beşiktaş JK 27 sierpnia, 20:45
Alexis Sánchez 45
Zienit Sankt Petersburg 3-0 Royal Standard de Liège 26 sierpnia, 18:00
Salomón Rondón 30, Hulk 54 (k), 58
TSV Bayer 04 Leverkusen 4-0 FC København 27 sierpnia, 20:45
Son Heung-Min 2, Hakan Çalhanoğlu 7, Stefan Kießling 31 (k), 66
FC Porto 2-0 LOSC Lille 26 sierpnia, 20:45
Yacine Brahimi 49, Jackson Martínez 69
Athletic Club de Bilbao 3-1 SSC Napoli 27 sierpnia, 20:45
Aritz Aduriz 61, 69, Ibai Gómez 74 - Marek Hamšík 47

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

Olympiakós SFP (Pireus) 3-2 Club Atlético de Madrid 16 września, 20:45 (31 946)
Arthur Masuaku 13, Ibrahim Afellay 31, Kóstas Mítroglou 73 - Mario Mandžukić 38, Antoine Griezmann 86
Juventus FC 2-0 Malmö FF 16 września, 20:45 (31 218)
Carlos Tévez 59, 90

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Malmö FF 2-0 Olympiakós SFP (Pireus) 1 października, 20:45 (20 500)
Markus Rosenberg 42, 82
Club Atlético de Madrid 1-0 Juventus FC 1 października, 20:45 (44 322)
Arda Turan 75

Kolejka 3 - 21-22 października

Club Atlético de Madrid 5-0 Malmö FF 22 października, 20:45 (34 502)
Koke 48, Mario Mandžukić 61, Antoine Griezmann 63, Diego Godín 87, Alessio Cerci 90
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Juventus FC 22 października, 20:45 (31 411)
Pajtim Kasami 36

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Malmö FF 0-2 Club Atlético de Madrid 4 listopada, 20:45 (20 500)
Koke 30, Raúl García 78
Juventus FC 3-2 Olympiakós SFP (Pireus) 4 listopada, 20:45 (39 091)
Andrea Pirlo 21, Roberto Jiménez 65 (s), Paul Pogba 66 - Alberto Botía 24, Delvin Ndinga 61

Kolejka 5 - 25-26 listopada

Club Atlético de Madrid 4-0 Olympiakós SFP (Pireus) 26 listopada, 20:45 (40 121)
Raúl García 9, Mario Mandžukić 38, 62, 65
Malmö FF 0-2 Juventus FC 26 listopada, 20:45 (20 500)
Fernando Llorente 49, Carlos Tévez 88

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

Olympiakós SFP (Pireus) 4-2 Malmö FF 9 grudnia, 20:45 (27 562)
David Fuster 22, Alejandro Domínguez 63, Kóstas Mítroglou 87, Ibrahim Afellay 90 - Simon Kroon 59, Markus Rosenberg 81
Juventus FC 0-0 Club Atlético de Madrid 9 grudnia, 20:45 (39 219)

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 6 13 4 1 1 14-3 3 0 0 10-0 1 1 1 4-3
2.  Juventus FC 6 10 3 1 2 7-4 2 1 0 5-2 1 0 2 2-2
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 9 3 0 3 10-13 3 0 0 8-4 0 0 3 2-9
4.  Malmö FF 6 3 1 0 5 4-15 1 0 2 2-4 0 0 3 2-11

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

Liverpool FC 2-1 Łudogorec Razgrad 16 września, 20:45 (43 307)
Mario Balotelli 82, Steven Gerrard 90 (k) - Dani Abalo 90
Real Madrid CF 5-1 FC Basel 1893 16 września, 20:45 (65 364)
Marek Suchý 14 (s), Gareth Bale 30, Cristiano Ronaldo 31, James Rodríguez 37, Karim Benzema 79 - Derlis González 38

Kolejka 2 - 30 września-1 października

FC Basel 1893 1-0 Liverpool FC 1 października, 20:45 (36 000)
Marco Streller 52
Łudogorec Razgrad 1-2 Real Madrid CF 1 października, 20:45 (41 484)
Marcelinho 6 - Cristiano Ronaldo 24 (k), Karim Benzema 77
Sofia

Kolejka 3 - 21-22 października

Łudogorec Razgrad 1-0 FC Basel 1893 22 października, 20:45 (29 150)
Jordan Minew 90
Sofia
Liverpool FC 0-3 Real Madrid CF 22 października, 20:45 (43 521)
Cristiano Ronaldo 23, Karim Benzema 30, 41

Kolejka 4 - 4-5 listopada

FC Basel 1893 4-0 Łudogorec Razgrad 4 listopada, 20:45 (35 272)
Breel Embolo 34, Derlis González 41, Shkëlzen Gashi 59, Marek Suchý 65
Real Madrid CF 1-0 Liverpool FC 4 listopada, 20:45 (79 283)
Karim Benzema 27

Kolejka 5 - 25-26 listopada

Łudogorec Razgrad 2-2 Liverpool FC 26 listopada, 20:45 (37 143)
Dani Abalo 3, Georgi Terzijew 88 - Rickie Lambert 8, Jordan Henderson 37
Sofia
FC Basel 1893 0-1 Real Madrid CF 26 listopada, 20:45 (36 000)
Cristiano Ronaldo 35

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

Liverpool FC 1-1 FC Basel 1893 9 grudnia, 20:45 (43 290)
Steven Gerrard 81 - Fabian Frei 25
Real Madrid CF 4-0 Łudogorec Razgrad 9 grudnia, 20:45 (58 393)
Cristiano Ronaldo 20 (k), Gareth Bale 38, Álvaro Arbeloa 80, Álvaro Medrán 88

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 18 6 0 0 16-2 3 0 0 10-1 3 0 0 6-1
2.  FC Basel 1893 6 7 2 1 3 7-8 2 0 1 5-1 0 1 2 2-7
3.  Liverpool FC 6 5 1 2 3 5-9 1 1 1 3-5 0 1 2 2-4
4.  Łudogorec Razgrad 6 4 1 1 4 5-14 1 1 1 4-4 0 0 3 1-10

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

AS Monaco FC 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 16 września, 20:45 (8130)
João Moutinho 61
SL e Benfica 0-2 Zienit Sankt Petersburg 16 września, 20:45 (35 294)
Hulk 5, Axel Witsel 22

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Zienit Sankt Petersburg 0-0 AS Monaco FC 1 października, 18:00 (13 817)
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 SL e Benfica 1 października, 20:45 (25 202)
Stefan Kießling 25, Son Heung-min 34, Hakan Çalhanoğlu 64 (k) - Eduardo Salvio 62

Kolejka 3 - 21-22 października

TSV Bayer 04 Leverkusen 2-0 Zienit Sankt Petersburg 22 października, 20:45 (27 254)
Giulio Donati 58, Kyriákos Papadópoulos 63
AS Monaco FC 0-0 SL e Benfica 22 października, 20:45 (12 776)

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Zienit Sankt Petersburg 1-2 TSV Bayer 04 Leverkusen 4 listopada, 18:00 (17 010)
Salomón Rondón 89 - Son Heung-min 68, 73
SL e Benfica 1-0 AS Monaco FC 4 listopada, 20:45 (32 565)
Ânderson Talisca 82

Kolejka 5 - 25-26 listopada

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-1 AS Monaco FC 26 listopada, 20:45 (26 230)
Lucas Ocampos 72
Zienit Sankt Petersburg 1-0 SL e Benfica 26 listopada, 18:00 (14 123)
Danny 79

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

AS Monaco FC 2-0 Zienit Sankt Petersburg 9 grudnia, 20:45 (11 319)
Aymen Abdennour 63, Fabinho 89
SL e Benfica 0-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 9 grudnia, 20:45 (17 564)

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 6 11 3 2 1 4-1 2 1 0 3-0 1 1 1 1-1
2.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 10 3 1 2 7-4 2 0 1 5-2 1 1 1 2-2
3.  Zienit Sankt Petersburg 6 7 2 1 3 4-6 1 1 1 2-2 1 0 2 2-4
4.  SL e Benfica 6 5 1 2 3 2-6 1 1 1 1-2 0 1 2 1-4

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

Galatasaray SK 1-1 RSC Anderlecht 16 września, 20:45 (28 553)
Burak Yılmaz 90 - Dennis Praet 52
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 Arsenal FC 16 września, 20:45 (65 851)
Ciro Immobile 45, Pierre-Emerick Aubameyang 48

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Arsenal FC 4-1 Galatasaray SK 1 października, 20:45 (59 803)
Danny Welbeck 22, 30, 52, Alexis Sánchez 41 - Burak Yılmaz 63 (k)
RSC Anderlecht 0-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 1 października, 20:45 (18 649)
Ciro Immobile 3, Adrián Ramos 69, 79

Kolejka 3 - 21-22 października

RSC Anderlecht 1-2 Arsenal FC 22 października, 20:45 (19 881)
Andy Najar 71 - Kieran Gibbs 89, Lukas Podolski 90
Galatasaray SK 0-4 BV Borussia 1909 (Dortmund) 22 października, 20:45 (36 324)
Pierre-Emerick Aubameyang 6, 18, Marco Reus 41, Adrián Ramos 83

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Arsenal FC 3-3 RSC Anderlecht 4 listopada, 20:45 (59 872)
Mikel Arteta 25 (k), Alexis Sánchez 29, Alex Oxlade-Chamberlain 58 - Anthony Vanden Borre 61, 73 (k), Aleksandar Mitrović 90
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-1 Galatasaray SK 4 listopada, 20:45 (65 851)
Marco Reus 39, Sokrátis Papastathópoulos 56, Ciro Immobile 74, Semih Kaya 85 (s) - Hakan Balta 70

Kolejka 5 - 25-26 listopada

RSC Anderlecht 2-0 Galatasaray SK 26 listopada, 20:45 (19 857)
Chancel Mbemba 44, 86
Arsenal FC 2-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 26 listopada, 20:45 (59 902)
Yaya Sanogo 2, Alexis Sánchez 57

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

Galatasaray SK 1-4 Arsenal FC 9 grudnia, 20:45 (20 590)
Wesley Sneijder 89 - Lukas Podolski 3, 90, Aaron Ramsey 11, 29
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 RSC Anderlecht 9 grudnia, 20:45 (65 851)
Ciro Immobile 58 - Aleksandar Mitrović 84

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 13 4 1 1 14-4 2 1 0 7-2 2 0 1 7-2 2 3 1 0 1 2-2
2.  Arsenal FC 6 13 4 1 1 15-8 2 1 0 9-4 2 0 1 6-4 2 3 1 0 1 2-2
3.  RSC Anderlecht 6 6 1 3 2 8-10 1 0 2 3-5 0 3 0 5-5
4.  Galatasaray SK 6 1 0 1 5 4-19 0 1 2 2-9 0 0 3 2-10

Grupa E
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

AS Roma 5-1 CSKA Moskwa 17 września, 20:45 (40 888)
Juan Iturbe 6, Gervinho 10, 31, Maicon 20, Siergiej Ignaszewicz 50 (s) - Ahmed Musa 82
FC Bayern München 1-0 Manchester City FC 17 września, 20:45 (68 000)
Mario Götze 90

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Manchester City FC 1-1 AS Roma 30 września, 20:45 (37 509)
Sergio Agüero 4 (k) - Francesco Totti 23
CSKA Moskwa 0-1 FC Bayern München 30 września, 18:00
Thomas Müller 22 (k)
Chimki / bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 21-22 października

CSKA Moskwa 2-2 Manchester City FC 21 października, 18:00
Seydou Doumbia 65, Bibras Natcho 86 (k) - Sergio Agüero 29, James Milner 38
Chimki / bez udziału publiczności
AS Roma 1-7 FC Bayern München 21 października, 20:45 (70 544)
Gervinho 66 - Arjen Robben 9, 30, Mario Götze 23, Robert Lewandowski 25, Thomas Müller 36 (k), Franck Ribéry 78, Xherdan Shaqiri 80

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Manchester City FC 1-2 CSKA Moskwa 5 listopada, 20:45 (45 143)
Yaya Touré 8 - Seydou Doumbia 2, 34
FC Bayern München 2-0 AS Roma 5 listopada, 20:45 (68 000)
Franck Ribéry 38, Mario Götze 64

Kolejka 5 - 25-26 listopada

CSKA Moskwa 1-1 AS Roma 25 listopada, 18:00
Wasilij Bieriezuckij 90 - Francesco Totti 43
Chimki / bez udziału publiczności
Manchester City FC 3-2 FC Bayern München 25 listopada, 20:45 (44 510)
Sergio Agüero 22 (k), 85, 90 - Xabi Alonso 40, Robert Lewandowski 45

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

AS Roma 0-2 Manchester City FC 10 grudnia, 20:45 (54 119)
Samir Nasri 60, Pablo Zabaleta 86
FC Bayern München 3-0 CSKA Moskwa 10 grudnia, 20:45 (68 000)
Thomas Müller 18 (k), Sebastian Rode 84, Mario Götze 90

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 15 5 0 1 16-4 3 0 0 6-0 2 0 1 10-4
2.  Manchester City FC 6 8 2 2 2 9-8 1 1 1 5-5 1 1 1 4-3
3.  AS Roma 6 5 1 2 3 8-14 1 0 2 6-10 0 2 1 2-4 2 4 1 1 0 6-2
4.  CSKA Moskwa 6 5 1 2 3 6-13 0 2 1 3-4 1 0 2 3-9 2 1 0 1 1 2-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

FC Barcelona 1-0 APÓEL (Nikozja) 17 września, 20:45 (62 832)
Gerard Piqué 28
AFC Ajax 1-1 Paris Saint-Germain FC 17 września, 20:45 (50 430)
Lasse Schøne 74 - Edinson Cavani 14

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Paris Saint-Germain FC 3-2 FC Barcelona 30 września, 20:45 (46 400)
David Luiz 10, Marco Verratti 26, Blaise Matuidi 54 - Leo Messi 12, Neymar 56
APÓEL (Nikozja) 1-1 AFC Ajax 30 września, 20:45 (17 190)
Manduca 31 (k) - Lucas Andersen 28

Kolejka 3 - 21-22 października

APÓEL (Nikozja) 0-1 Paris Saint-Germain FC 21 października, 20:45 (18 659)
Edinson Cavani 87
FC Barcelona 3-1 AFC Ajax 21 października, 20:45 (79 357)
Neymar 7, Leo Messi 24, Sandro Ramírez 90 - Anwar El Ghazi 88

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Paris Saint-Germain FC 1-0 APÓEL (Nikozja) 5 listopada, 20:45 (45 816)
Edinson Cavani 1
AFC Ajax 0-2 FC Barcelona 5 listopada, 20:45 (52 117)
Leo Messi 36, 76

Kolejka 5 - 25-26 listopada

APÓEL (Nikozja) 0-4 FC Barcelona 25 listopada, 20:45 (20 626)
Luis Suárez 27, Leo Messi 38, 58, 87
Paris Saint-Germain FC 3-1 AFC Ajax 25 listopada, 20:45 (46 130)
Edinson Cavani 33, 83, Zlatan Ibrahimović 78 - Davy Klaassen 67

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

FC Barcelona 3-1 Paris Saint-Germain FC 10 grudnia, 20:45 (82 570)
Leo Messi 19, Neymar 42, Luis Suárez 77 - Zlatan Ibrahimović 15
AFC Ajax 4-0 APÓEL (Nikozja) 10 grudnia, 20:45 (51 796)
Lasse Schøne 45 (k), 50, Davy Klaassen 53, Arkadiusz Milik 74

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 15 5 0 1 15-5 3 0 0 7-2 2 0 1 8-3
2.  Paris Saint-Germain FC 6 13 4 1 1 10-7 3 0 0 7-3 1 1 1 3-4
3.  AFC Ajax 6 5 1 2 3 8-10 1 1 1 5-3 0 1 2 3-7
4.  APÓEL (Nikozja) 6 1 0 1 5 1-12 0 1 2 1-6 0 0 3 0-6

Grupa G
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

Chelsea FC 1-1 FC Schalke 04 17 września, 20:45 (40 648)
Cesc Fàbregas 11 - Klaas-Jan Huntelaar 62
NK Maribor 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 17 września, 20:45 (12 211)
Luka Zahovič 90 - Nani 80

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 Chelsea FC 30 września, 20:45 (40 734)
Nemanja Matić 34
FC Schalke 04 1-1 NK Maribor 30 września, 20:45 (47 997)
Klaas-Jan Huntelaar 56 - Damjan Bohar 37

Kolejka 3 - 21-22 października

FC Schalke 04 4-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 21 października, 20:45 (49 943)
Chinedu Obasi 34, Klaas-Jan Huntelaar 51, Benedikt Höwedes 60, Maxim Choupo-Moting 90 (k) - Nani 16, Adrien Silva 64 (k), 78
Chelsea FC 6-0 NK Maribor 21 października, 20:45 (41 126)
Loïc Rémy 13, Didier Drogba 23 (k), John Terry 31, Mitja Viler 54 (s), Eden Hazard 77 (k), 90

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4-2 FC Schalke 04 5 listopada, 20:45 (35 473)
Mouhamadou-Naby Sarr 26, Jefferson 52, Nani 72, Islam Slimani 90 - Islam Slimani 17 (s), Dennis Aogo 88
NK Maribor 1-1 Chelsea FC 5 listopada, 20:45 (12 646)
Agim Ibraimi 50 - Nemanja Matić 73

Kolejka 5 - 25-26 listopada

FC Schalke 04 0-5 Chelsea FC 25 listopada, 20:45 (54 442)
John Terry 2, Willian 29, Jan Kirchhoff 44 (s), Didier Drogba 76, Ramires 78
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-1 NK Maribor 25 listopada, 20:45 (32 739)
Carlos Mané 10, Nani 35, Islam Slimani 65 - Jefferson 42 (s)

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

Chelsea FC 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 10 grudnia, 20:45 (41 089)
Cesc Fàbregas 8 (k), André Schürrle 16, Mikel John Obi 56 - Jonathan Silva 50
NK Maribor 0-1 FC Schalke 04 10 grudnia, 20:45 (12 516)
Max Meyer 62

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 14 4 2 0 17-3 2 1 0 10-2 2 1 0 7-1
2.  FC Schalke 04 6 8 2 2 2 9-14 1 1 1 5-9 1 1 1 4-5
3.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 7 2 1 3 12-12 2 0 1 7-4 0 1 2 5-8
4.  NK Maribor 6 3 0 3 3 4-13 0 2 1 2-3 0 1 2 2-10

Grupa H
 
Kolejka 1 - 16-17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2014, 17:45 - Monako)

FC Porto 6-0 BATE Borysów 17 września, 20:45 (35 108)
Yacine Brahimi 5, 32, 57, Jackson Martínez 37, Adrián López 61, Vincent Aboubakar 76
Athletic Club de Bilbao 0-0 Szachtar Donieck 17 września, 20:45 (48 351)

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Szachtar Donieck 2-2 FC Porto 30 września, 20:45 (33 217)
Aléx Teixeira 52, Luiz Adriano 85 - Jackson Martínez 89 (k), 90
Lwów
BATE Borysów 2-1 Athletic Club de Bilbao 30 września, 20:45 (11 886)
Dienis Polakow 19, Aleksandr Karnickij 41 - Aritz Aduriz 45

Kolejka 3 - 21-22 października

BATE Borysów 0-7 Szachtar Donieck 21 października, 20:45 (12 113)
Aléx Teixeira 11, Luiz Adriano 28 (k), 36, 40, 44, 82 (k), Douglas Costa 35
FC Porto 2-1 Athletic Club de Bilbao 21 października, 20:45 (38 116)
Héctor Herrera 45, Quaresma 75 - Guillermo Fernández 58

Kolejka 4 - 4-5 listopada

Szachtar Donieck 5-0 BATE Borysów 5 listopada, 20:45 (29 173)
Darijo Srna 19, Aléx Teixeira 48, Luiz Adriano 58 (k), 83, 90
Lwów
Athletic Club de Bilbao 0-2 FC Porto 5 listopada, 20:45 (47 243)
Jackson Martínez 56, Yacine Brahimi 73

Kolejka 5 - 25-26 listopada

BATE Borysów 0-3 FC Porto 25 listopada, 18:00 (10 147)
Héctor Herrera 56, Jackson Martínez 65, Cristian Tello 89
Szachtar Donieck 0-1 Athletic Club de Bilbao 25 listopada, 20:45 (33 489)
Mikel San José 68
Lwów

Kolejka 6 - 9-10 grudnia

FC Porto 1-1 Szachtar Donieck 10 grudnia, 20:45 (28 010)
Vincent Aboubakar 87 - Taras Stepanenko 50
Athletic Club de Bilbao 2-0 BATE Borysów 10 grudnia, 20:45 (42 852)
Mikel San José 47, Markel Susaeta 88

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Porto 6 14 4 2 0 16-4 2 1 0 9-2 2 1 0 7-2
2.  Szachtar Donieck 6 9 2 3 1 15-4 1 1 1 7-3 1 2 0 8-1
3.  Athletic Club de Bilbao 6 7 2 1 3 5-6 1 1 1 2-2 1 0 2 3-4
4.  BATE Borysów 6 3 1 0 5 2-24 1 0 2 2-11 0 0 3 0-13

1/8 finału - 17-25 lutego, 10-18 marca
(Losowanie - 15 grudnia 2014, 12:00 - Nyon)

Paris Saint-Germain FC 1-1 Chelsea FC 17 lutego, 20:45 (46 146)
Edinson Cavani 54 - Branislav Ivanović 36
Manchester City FC 1-2 FC Barcelona 24 lutego, 20:45 (45 081)
Sergio Agüero 69 - Luis Suárez 16, 30
TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 Club Atlético de Madrid 25 lutego, 20:45 (29 079)
Hakan Çalhanoğlu 57
Juventus FC 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 24 lutego, 20:45 (41 182)
Carlos Tévez 13, Álvaro Morata 43 - Marco Reus 18
FC Schalke 04 0-2 Real Madrid CF 18 lutego, 20:45 (54 442)
Cristiano Ronaldo 26, Marcelo 79
Szachtar Donieck 0-0 FC Bayern München 17 lutego, 20:45 (34 187)
Lwów
Arsenal FC 1-3 AS Monaco FC 25 lutego, 20:45 (59 868)
Alex Oxlade-Chamberlain 90 - Geoffrey Kondogbia 38, Dimityr Berbatow 53, Yannick Ferreira Carrasco 90
FC Basel 1893 1-1 FC Porto 18 lutego, 20:45 (34 464)
Derlis González 11 - Danilo 79 (k)

Chelsea FC 2-2 Paris Saint-Germain FC 11 marca, 20:45 (37 692)
pd.
Gary Cahill 81, Eden Hazard 96 (k) - David Luiz 86, Thiago Silva 114
FC Barcelona 1-0 Manchester City FC 18 marca, 20:45 (92 551)
Ivan Rakitić 31
Club Atlético de Madrid 1-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 17 marca, 20:45 (48 273)
pd. k. 3-2
Mario Suárez 27
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-3 Juventus FC 18 marca, 20:45 (65 851)
Carlos Tévez 3, 79, Álvaro Morata 70
Real Madrid CF 3-4 FC Schalke 04 10 marca, 20:45 (69 986)
Cristiano Ronaldo 25, 45, Karim Benzema 53 - Christian Fuchs 20, Klaas-Jan Huntelaar 40, 84, Leroy Sané 57
FC Bayern München 7-0 Szachtar Donieck 11 marca, 20:45 (70 000)
Thomas Müller 4 (k), 51, Jérôme Boateng 34, Franck Ribéry 49, Holger Badstuber 63, Robert Lewandowski 75, Mario Götze 87
AS Monaco FC 0-2 Arsenal FC 17 marca, 20:45 (17 263)
Olivier Giroud 36, Aaron Ramsey 79
FC Porto 4-0 FC Basel 1893 10 marca, 20:45 (43 108)
Yacine Brahimi 14, Héctor Herrera 47, Casemiro 56, Vincent Aboubakar 76

1/4 finału - 14-15 kwietnia, 21-22 kwietnia
(Losowanie - 20 marca 2015, 12:00 - Nyon)

Paris Saint-Germain FC 1-3 FC Barcelona 15 kwietnia, 20:45 (45 893)
Gregory van der Wiel 82 - Neymar 18, Luis Suárez 67, 79
Club Atlético de Madrid 0-0 Real Madrid CF 14 kwietnia, 20:45 (52 553)
FC Porto 3-1 FC Bayern München 15 kwietnia, 20:45 (50 092)
Quaresma 3 (k), 10, Jackson Martínez 65 - Thiago Alcântara 28
Juventus FC 1-0 AS Monaco FC 14 kwietnia, 20:45 (40 801)
Arturo Vidal 57 (k)

FC Barcelona 2-0 Paris Saint-Germain FC 21 kwietnia, 20:45 (84 477)
Neymar 14, 34
Real Madrid CF 1-0 Club Atlético de Madrid 22 kwietnia, 20:45 (78 300)
Javier Hernández 88
FC Bayern München 6-1 FC Porto 21 kwietnia, 20:45 (70 000)
Thiago Alcântara 14, Jérôme Boateng 22, Robert Lewandowski 27, 40, Thomas Müller 36, Xabi Alonso 88 - Jackson Martínez 73
AS Monaco FC 0-0 Juventus FC 22 kwietnia, 20:45 (16 889)

1/2 finału - 5-6 maja, 12-13 maja
(Losowanie - 24 kwietnia 2015, 12:00 - Nyon)

Juventus FC 2-1 Real Madrid CF 5 maja, 20:45 (41 011)
Álvaro Morata 9, Carlos Tévez 58 (k) - Cristiano Ronaldo 27
FC Barcelona 3-0 FC Bayern München 6 maja, 20:45 (95 639)
Leo Messi 77, 80, Neymar 90

Real Madrid CF 1-1 Juventus FC 13 maja, 20:45 (78 153)
Cristiano Ronaldo 23 (k) - Álvaro Morata 57
FC Bayern München 3-2 FC Barcelona 12 maja, 20:45 (70 000)
Mehdi Benatia 7, Robert Lewandowski 59, Thomas Müller 74 - Neymar 15, 29

Finał - 6 czerwca

Juventus FC 1-3 FC Barcelona 6 czerwca, 20:45 (70 442)
Álvaro Morata 55 - Ivan Rakitić 4, Luis Suárez 68, Neymar 90
Berlin, Olympiastadion

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas