And - 30 listopada 2014, 13:56:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No cóż. Ostatnia minuta w Pruszkowie i 1-2.

Władcy Ogn - 30 listopada 2014, 13:59:51 - *.134.65.208
Rewanż za porażkę w Pruszkowie. Na wiosnę pasmo zwycięstw i awans do I ligi.
#Władcy Ognia w tym pomogą!

Ł3 - 30 listopada 2014, 14:06:36 - *.dynamic.chello.pl
Gratki Znicz,udany rewanż.I liga czeka.

Pruszkowia - 30 listopada 2014, 14:07:35 - *.134.65.153
Poziom meczu ""zero"" totalne, W tej rundzie nie widziałem tak słabego spotkania Znicza.Jak by to ode mnie zalezalo to by nie otrzymali wynagrodzenia.Gratuluje wyniku i czekam na lepsza runde wiosenna.

kiki - 30 listopada 2014, 14:26:15 - *.multi-play.net.pl
Puszcza od dawna ma kłopoty w defensywie !!!!! Brak obrońców którzy wiedzą o co chodzi. Cierpi również na tym gra ofensywna,gdyż szybki atak i kontry powinny być właśnie z tej części boiska wyprowadzane.Jeśli nawet uda się po jakimś dośrodkowaniu czy wrzutce strzelić bramkę , to obrońcy potrafią spieprzyć to jakimś babolem nawet w ostatniej minucie.. Obrońców i chociaż jednego rasowego napastnika Puszcza potrzebuje od wczoraj albo jeszcze wcześniej !!!!!!!!!

wpr - 30 listopada 2014, 14:42:05 - *.dynamic.chello.pl
Jak widać historia lubi się powtarzać ale tym razem na szczęście w naszą stronę.Udany rewanż Znicza za porażkę w Pruszkowie (8-go sierpnia 1:2) i straconą wówczas bramkę także w doliczonym czasie gry.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i Górski w 93 min.załatwił sprawę 3 punktów.Poziom meczu może rzeczywiście nie najwyższy ale nierówne i krótkie boisko nie sprzyjało ofensywnej grze.Bardzo cieszą te 3 punkty i zapewniają spokojną zimę.Brawa dla Znicza za walkę do końca.

stajenka - 30 listopada 2014, 14:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego vipy pija cherbate z pradem na meczu a zwykły kibic nie moze bo ochrona ich sprawdza w vipow nie sprawdza jak to jest ze kibic wniozl srodki pirotechniczne

gregor - 30 listopada 2014, 14:52:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znicz do 1 ligi, dobre, z czym...

rand - 30 listopada 2014, 15:15:11 - *.play-internet.pl
Poziom meczu beznadziejny, brawo Znicz za to, że chciało się wam do końca. Maciej zachował się jak profesor, ale...szkoda tej kartki, czwartej już - nie wiem, czy słusznie pokazanej... Tomczyk wdrapał się też wysoko na tę ściankę... Brawa za asystę. Zima, wygląda, zapowiada się spokojnie.
@gregor - po awansie zwykle następują wzmocnienia.
@stajenka - nic, tylko zostań VIP-em.

rand - 30 listopada 2014, 15:25:32 - *.play-internet.pl
Asystował oczywiście Kraska.

Max - 30 listopada 2014, 15:34:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do kiki
Puszcza nie czym postraszyć z przodu. Nie ma kto strzelić bramki. Skrzydła tez są słabe. Najlepsza jest obrona i bramkarz !!!
Pilnie potrzeba 2 super strzelców i 2 skrzydłowych.

maniek - 30 listopada 2014, 15:36:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co z tymi kroplami mozna wnosic czy nie

krakusik - 30 listopada 2014, 15:59:03 - *.play-internet.pl
Na meczu kilku trenerów którzy szanse maja objac Puszcze : Jalocha, Bukalski , Hajdo i Wójtowicz , wszyscy z Krakowa wiec bez dodatkowych kosztow. Dramatycznie gra Puszczy wyglada, bez pomyslu i jakiejkolwiek takryki.

­ - 30 listopada 2014, 16:02:58 - *.adsl.inetia.pl
Jak Wójtowicz ma objąć Puszczę, skoro dopiero go z niej zwolnili?

adr. - 30 listopada 2014, 20:08:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś już wie jak będzie wyglądała reorganizacja 3. ligi?

andy66 - 1 grudnia 2014, 0:18:13 - *.dynamic.chello.pl
......tak, Zibi i jego drużyna (PZPN) na pewno coś wiedzą.......

gildan - 3 grudnia 2014, 14:17:02 - *.134.65.183
Górski grał ze złamanym nosem po brutalnym faulu napierały, a gorszkow na konferencji mówił, że piłka nożna to męska gra! ciekawe czy mówił by tak gdyby to jego zawodnikowi złamali nos?