[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2015, 14:49:25 - mogiel
Dolcan wznowił treningi

Wczoraj odbył się pierwszy w nowym roku trening Dolcanu Ząbki. Zawodnicy spotkali się z nowym trenerem Dariuszem Dźwigałą, a później odbyli zajęcia w Kobyłce.

Z zespołem nie trenowali na razie Łukasz Sierpina i Norbert Neumann, którzy wrócili do swoich macierzystych klubów po okresie wypożyczenia. Dolcan ma jednak zamiar pozostawić obu zawodników w kadrze. Na zajęciach był za to Adrian Łuszkiewicz, który formalnie nadal jest zawodnikiem Miedzi, ale uzyskał zgodę na treningi z Dolcanem. Trenował także Kamil Wiktorski z zespołu rezerw.

Wracający po kontuzji Mateusz Kryczka trenował indywidualnie. Bramkarz Dolcanu czeka na wyniki badań, które określą, czy może wrócić do pełnych treningów.

Kadra Dolcanu na pierwszym treningu:

Bramkarze: Maciej Humerski, Mateusz Kryczka, Rafał Leszczyński.

Obrońcy: Mateusz Cichocki, Mateusz Długołęcki, Rafał Grzelak, Damian Jakubik, Piotr Klepczarek, Julien Tadrowski, Rafał Zembrowski.

Pomocnicy: Damian Kądzior, Adrian Łuszkiewicz, Szymon Matuszek, Kamil Mazek, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Tomasz Prejs, Damian Świerblewski, Paweł Tarnowski, Kamil Wiktorski, Bartosz Wiśniewski, Rafał Wiśniowski, Rafał Włodarczyk.

Napastnicy: Tomasz Chałas, Patryk Mikita.

Pierwszy sparing piłkarze Dolcanu zagrają w niedzielę, a przeciwnikiem będzie Cracovia.

sawkom - 8 stycznia 2015, 15:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jestem miło zaskoczony,że nie ubył nikt z naszego składu

bolak - 8 stycznia 2015, 18:11:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Napastnik potrzebny a najlepiej dwóch i to z nazwiskami.

ver - 8 stycznia 2015, 20:18:25 - *.warszawa.vectranet.pl
Dolcan to wkrótce POLONIA 1911 Warszawa

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas