11 marca 2015, 22:34:35 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, a jego Bayern rozgromił u siebie Szachtara Donieck 7-0 (2-0) i awansował do ćwierćfinałów. Dla reprezentanta Polski było to trzecie trafienie w obecnej edycji i dwudzieste w całej historii jego występów w Champions League.

11 marca 2015, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 7-0 Szachtar Donieck
Thomas Müller 4 (k), 51, Jérôme Boateng 34, Franck Ribéry 49, Holger Badstuber 63, Robert Lewandowski 75, Mario Götze 87

żółte kartki: Holger Badstuber, Jérôme Boateng - Douglas Costa.
czerwona kartka: Ołeksandr Kuczer (3. minuta, Szachtar, za faul taktyczny).

sędziował: William Collum (Szkocja).
widzów: 70 000.

Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Lewandowski rozegrał całe spotkanie.

ziom - 11 marca 2015, 22:40:10 - *.leczna.enterpol.pl
Znaffcy z gimbazy - jak nie strzela to źle, jak strzela to też źle...

strapon-in - 11 marca 2015, 22:43:07 - *.legnica.vectranet.pl
Najpiękniejsza w meczu bramka Lewego, typowy napadzior, przyjęcie na klate i egzekucja, brawo !!!

qwerty567 - 11 marca 2015, 22:44:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz ustawiony. Nie powinno być karnego i czerwonej kartki, bo nie było faulu. Żółtą kartkę powinien dostać Gotze za symulowanie. A mówią że Polacy kradną samochody w Niemczech. Jak widać Niemcy robią wały liczone w milionach euro. Taka typowa niemiecka mentalność.

kriss - 11 marca 2015, 22:52:37 - *.dynamic.chello.pl
co za wiadomość !!! Hit dnia !!! A tak na poważnie to gra tego kopacza żenująca.

k - 11 marca 2015, 22:56:44 - *.zamosc.mm.pl
Powinien strzelić minimum trzy a nie kombinować

ger - 11 marca 2015, 22:59:50 - *.gdynia.mm.pl
o paniczu lewandowskim - bvb z niego gwiazde zrobiła a ten po cichu dogadywał sie z bogaczami z monchium zeby mieli na jego pensyjke ( pazerniak) , tak podziekował w bvb .... za wszystko ..... a plotki sie szybko roznoszą , facet lata jak w mgle nawet ribery juz mu nie podaje , bramka szkoda gadac czasu i miejsca tyle ze dwie by strzelił , a on juz w czasie przyjecia zgłupiał i tylko fuksem ja wcisnoł , pazernia bierze sie za opaske kapitana reprezentacji ,zamiast pazerniak jak facet powiedziec wraca Kuba wraca opaska do Kuby , nawet reprezetacje po trafi rozpiepszyc niech sie modli zeby jednak Nawałka powołał Kube i w zebach zeby przyniusł opaske dla niego - i jeszcze troche to za rok moze grać na maksa ale w Totenchamie !!!!!!!!!!!!!!!!!

jasnowidz - 11 marca 2015, 23:03:34 - *.uznam.net.pl
Przyjęcie piłki w jego stylu no i wykończenie ,w pierwszej połowie dobrze zagrywał,gdyby nie dwa kiksy w drugiej połowie to byłby najlepszy na boisku .

sad - 11 marca 2015, 23:08:48 - *.dynamic.chello.pl
Wielkie mi coś miał 4 100% sytuację strzelił jedna ze to najlepszy napastnik świata to
mega- bluźnierstwo!!
Suarez, Aguero, C.Ronaldo,Messi NIGDY Lewus nie osiągnie tego co oni!!!

do ger - 11 marca 2015, 23:11:24 - *.gdynia.mm.pl
do ger - dokladnie jeszcze troche i bayern naprawde zacznie spuszczac jego cene ..... , i cwaniaczki z bayernu jeszcze na frajerze zarobią !!!!!!

Fryzjer - 11 marca 2015, 23:48:19 - *.elblag.vectranet.pl
biegał, starał się, ogólnie przeciętny występ.
Lewy to dobry piłkarz, ale właśnie tylko dobry.
To nie klasa napadziora na Bayern, w takich Borussiach, Schalkach, Gladbachach, Atleticach M., Villarealach, Liverpoolach, Romach to może i sobie by radził, ale Bayern, Real, Barca, Chelsea, City, PSG, Juventus, United czy nawet Arsenal to dla niego za wysokie progi moim zdaniem.

Mądry - 12 marca 2015, 0:14:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strzelił gola i fajnie.
Gra wśród dobrych piłkarzy więc jest fajnie i nawet gdyby NIE strzelił ani jednego gola to i tak było by fajnie.7:0 to jest ...fajnie.
Jest na "1" z rep. Polski i jest na "1" w klubie.
Czego więcej ???
PS.Oby strzelił dla Polski.
Błaszczykowski do kadry na ostatnie 15 min.
Wasilewski w miejsce Piszczka,grał na tej pozycji.
Tytoń też zasługuje na powołanie.

Mądry - 12 marca 2015, 0:26:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski może dziś powiedzieć.
- Jestem z rep.Polski na pierwszym miejscu w tabeli.
- Jestem ze swoim klubem na pierwszym miejscu w tabeli w Bundeslidze.
- Awansowałem do kolejnej rundy w Lidze Mistrzów.
Nie jest to powszechne aby polski piłkarz mógł powiedzieć to co dziś może powiedzieć Lewandowski.

Mądry - 12 marca 2015, 0:50:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mogę powiedzieć:
- jestem baranem
To akurat jest całkiem powszechne.

st - 12 marca 2015, 5:18:32 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Jak czytam niektóre komentarze to mi się nóż w kieszeni otwiera..

@qwety567 - 12 marca 2015, 7:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerwonej na pewno nie powinno być a co do karnego ciężko powiedzieć, ale i bez tego było by pewnie 4-0,tak ze w tym meczu nic wielkiego się nie stało,gorzej sędziowanie wygladalo w meczu Chelsea - PSG, zdecydowane pod angoli,ale PSG pokazalo ze i w 10 można wygrac

Sopot - 12 marca 2015, 7:10:52 - *.centertel.pl
Lewandowski to nie jest dobry napastnik, w Bayernie koledzy chyba go niechca . Mysle ze jeszcze sezon, i zmieni klub na słabszy. TVP , co za rury, drugi mecz Gigantów Chelsea-PSG . A oni pokazują Bayern- szahtar . Żenujące. -szczerze. Najlepszy środkowy napastnik ba świecie doslyszalem? Redakcja TVP chyba jest na dopalaczach haha.

trole - 12 marca 2015, 8:05:40 - *.radom.vectranet.pl
zawistne nieroby! czy wy jesteście Polakami?

ecik - 12 marca 2015, 8:10:58 - *.riseup.net
oj tam, oj tam, udało się drewniakowi, czasem i od drewna piłka potrafi się dobrze odbić.

do Mądry - 12 marca 2015, 8:19:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Widze u Ciebie niezły ból tyłka Typowy z Ciebie cebulak.

kghm - 12 marca 2015, 8:19:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ok fajnie strzelił ale od typowego napastnika wymaga sie zeby przy takim rezultacie na jego koncie było z 3 bramki a nie jedna

Leon - 12 marca 2015, 8:20:46 - *.239.125.190
Jeśli sytuacja na Ukrainie się nie zmieni- to cienko widzę Szachtara w przyszłości. Ile można grać na cudzych stadionach?
A Bayern - klasa - powinni wygrać tą Ligę Mistrzów.

KCH - 12 marca 2015, 8:58:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie lubię Ukraińców ale Szachtar został ewidentnie skrzywdzony tą czerwoną kartką na samym początku

wichura - 12 marca 2015, 11:04:25 - *.30.204.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piękny wynik, choć ciężko powiedzieć, czy odzwierciedlający różnicę poziomów obu drużyn. Nie musiał sędzia pokazywać czerwonej już w 3. minucie, zbyt mocno wpłynęło to na wynik.

ASSA - 12 marca 2015, 11:37:24 - *.zychlin.vectranet.pl
Lewandowski nie jest wybitnym zawodnikiem,ale to dobry piłkarz,wiele osiągnął i jako kibice możemy się cieszyć że to nasz rodak.
Wczorajszy mecz wiadomo jak wyglądał,RL zagrał przyzwoicie,mógł lepiej,ale za co go krytykujecie?
@Mądry
Dla Ciebie jest fajnie nawet jak ktoś w kwiecie piłkarskiego wieku idzie grać do Chin,więc Twoje zdanie jest akurat wyjątkowo mało dojrzałe.

ghettowzl - 12 marca 2015, 12:27:00 - *.internetia.net.pl
Lewy dla swojego wlasnego rozwoju powinien odejsc jak najszybciej z Bayernu. W tej druzynie kazdy gra pod siebie zeby strzelac bramki.

slazak - 12 marca 2015, 13:15:33 - *.adsl.inetia.pl
Lewandowski uznany przez prasę niemiecką za jednego z najsłabszych zawodników na boisku. W sumie jednak bramkę strzelił, słupek zaliczył , jedną ukradł mu Boateng dobijając piłkę zmierzająca do pustej bramki.. Lewandowski w swoim stylu błąkał się bezradnie przez większą część meczu po boisku....

Dark - 12 marca 2015, 13:43:36 - *.dynamic.chello.pl
Dobrego wyboru dokonała TVP1 HD przy okazji, transmitując mecz Bayern - Szachtar zamiast spotkania Chelsea - PSG.

KCH - 12 marca 2015, 14:24:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze transmitują mecz w którym Polak gra lub ma szansę grać. Pamiętam jak parę lat temu pokazywali wszystkie mecze Celtiku bo grali Boruc i Żurawski

Prawicowie - 12 marca 2015, 14:37:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Robert! Mam nadzieję, że Irlandii również strzelisz!

Lusza - 12 marca 2015, 17:04:46 - *.pixel.org.pl