chopek - 21 marca 2015, 14:51:42 - *.dynamic.chello.pl

Ketald - 21 marca 2015, 14:51:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry ten Omić, 2 mecze, 2 czerwone kartki.

kpina - 21 marca 2015, 14:52:16 - *.play-internet.pl

Świnia - 21 marca 2015, 14:53:13 - *.internetia.net.pl
Hajto i te jego wynalazki w obronie.

grzech - 21 marca 2015, 14:53:23 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Miedź Legnica!

kml - 21 marca 2015, 14:53:34 - *.dynamic.chello.pl
Mecz wyrownany , Miedz mimo gry 11na10 zadnej przewagi. Dwie akcje zamienione na bramki. SPoro szczescia i dobra skutecznosc

tyski - 21 marca 2015, 14:53:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ten OMic to jakas porażka 2 czerowne kartki w 2 meczach Hajto musi mu chyba do rozumu przegadac ze tak sie nieda!!!!!!!jak posiedzie pare meczy na lawie to doniego dotrze.

hqa - 21 marca 2015, 14:53:46 - *.play-internet.pl
miedz na farcie z sandecja bo ci grali od 11 minucie w osłabieniu i dzisiaj z tychami to samo do momentu czerwonej kartki było 0-0 po czerwonej kartce 2-0 niech sie tak nie podniecaja jeszcze beda pisac ze awans pewny .

? - 21 marca 2015, 14:54:28 - *.gdynia.mm.pl
?? co sie stało z GKS Tychy miało byś wszystko dobrze a co jest????

t - 21 marca 2015, 14:56:22 - *.colo.transip.net
hehe szkdoa ze hajcie nie dali kontrakt od razu na 5 lat bo dostał na 3 jak przychodził ,co tam spadną to spadną wywalą hajte a on dalej kase będzie z klubu dostawał.

rtp - 21 marca 2015, 14:57:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
pamietam takie komentarze przed runda wiosenna ze byc moze przy odrobinie szczescia gks zakonczy ten sezon w czolowce I ligi, a pozniej pewna dominacja I ligi i spokojny awans do ekstraklasy. W przyszlym sezonie pewny awans...do I ligi.

kibic - 21 marca 2015, 15:09:29 - *.dynamic.chello.pl
Tychy z Arka w 10 z Miedzią w 10 ...... o co chodzi .

Andy - 21 marca 2015, 15:10:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajto to była wielka pomyłka już nic nas nie uratuje

Gks - 21 marca 2015, 15:11:42 - *.elmahouse.pl
Idź Hajto w diabły.Telewizory,auta zgrupowania,dostałeś wszystko co chciałeś a co dałeś w zamian??idz lepiej do hotelu tychy,ty wiesz po co.

Dokibic - 21 marca 2015, 15:13:24 - *.ip4.greenlan.pl
Chodzi o to, że jak zespół ma przewagę, stwarza sytuacje i rywal nie nadąża to fauluje. Głupszej kartki niż Midzerski dostał w Tychach jesienią i tak już nikt nie przebije... Także jak my kończymy w 10 to ok, a jak rywal to o co chodzi?

kwakluk11 - 21 marca 2015, 15:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy dużo słabsze od Miedzi. Od początku meczu nastawieni na defensywę, Miedz powinna już wcześniej prowadzić , ale nie chciało wpaść. Kto twierdzi inaczej nie widział meczu na oczy.

Pielgrzym - 21 marca 2015, 15:22:34 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda GKS Tychy ,ale niema szans z tym trenerem na utrzymanie.

123 - 21 marca 2015, 15:28:07 - *.50.137.206
Midzierski ty nawet sie nie nadajesz do podawania piłek!!!

Do123 - 21 marca 2015, 15:29:42 - *.ip4.greenlan.pl
Midzerski to wiosną najlepszy obrońca Miedzi. Trzeba chodzić na mecze a nie pisać z sufitu...

Tyski - 21 marca 2015, 15:34:31 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Drugi raz Omić łapie czerwoną kartkę i zaczynają się od razu sypać bramki :/

1976 - 21 marca 2015, 15:37:15 - *.158.218.106.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Eee płaczki a kogo to wina ze Tychy faulowały piłkarzy Miedzi i kartki łapali? Tak jak gość tam wyrzej pisał kto twierdzi ze Miedz na farcie wygrała to jest kompletnym idiota albo meczu nie ogladał. Tychy liczyły na fartowna bramke i w sumie po błedzie bramkarza zle obliczył lot piłki ktora trafiła w poprzeczke, pozatym drużyna która ma nóż na gardle nic nie robiła w kierunku by mecz wygrac. W sumie zasłużone zwyciestwo Miedzi po ciezkiej walce.

varadi - 21 marca 2015, 15:42:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Zasłuzona wygrana Miedzi. Mecz słaby , kopanina i dużo strat. Miedz zeszła do poziomu Tych, dobrze , ze w końcówce potrafiła strzelić bramki. Tychy z taką grą to kandydat do spadku.

STOMIL - 21 marca 2015, 15:46:34 - *.olsztyn.vectranet.pl
Tychy spadek pewne info.

mi(L)ik - 21 marca 2015, 15:50:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
hajto dobrze prowadzi zespól do 2ligi :-)

png - 21 marca 2015, 15:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
FC Legnica-WKS Śląsk Wrocław.

rolnik - 21 marca 2015, 16:12:55 - *.play-internet.pl
wole Tychy aby sie utrzymał niż te mega korniszony z legnicy

1976 - 21 marca 2015, 16:23:39 - *.158.219.21.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całe szczescie rolnik ze liga nie idzie po twojej mysli jak takowa masz? watpie ktos jeszcze głupszy ci to musi dyktowac, bo idac w kierunku twoim to same chitowe drużyny by grały Stróże Nieciecza Niepołomice a twoim pewniakiem pewnie by była ekipa RTS BYCZYNA

JohnnyB - 21 marca 2015, 16:25:53 - *.legnica.vectranet.pl
Kadu pokazal sie z bardzo dobrej strony. Przypomina mi Olisadebe. Hej Miedz!

bartek - 21 marca 2015, 16:26:54 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
brawo Miedzianka gratki od BKSu Bielsko

do stomilu - 21 marca 2015, 16:53:20 - *.dynamic.chello.pl
stomil martw się lepiej o swój klinik bo bez kasy będziecie zaczynać od 4 ligi a nie wspomnę że zostaliście w lidze przy zielonym stoliczku😁

Q - 21 marca 2015, 16:53:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Kadu masakra, z Zety na prowincję. :/

Ojgen - 21 marca 2015, 17:09:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
HEHE Tyszanie, Polska ma z was zianie ! Ale macie chociaż telewizor w szatni ! Przyda się na IIgą ligę ! I analizowanie Błękitnych S-Sz

@1976 - 21 marca 2015, 17:12:27 - *.play-internet.pl
a wy kim jestescie ? zwykłe korniszony niz nei znaczycie określać was mozna jak fc legnica hahaha zamilcz chłoptasiu

Kris - 21 marca 2015, 17:37:21 - *.opera-mini.net (*.103.161.132)
Brawo Miedź aby tak dalej!!! A wszystko będzie na dobrej drodze;)... Zmocnienia udane;).

ekspert - 21 marca 2015, 17:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odwalcie się od Hajty.Przyszedł,zaryzykował i pożyjemy,zobaczymy.Bajzel w spółce Tyski Sport był tolerowany od lat.Pan Prezydent Dziuba powinien się tłumaczyć,że zatrudniał amatorów a nie trener Hajto !

kuki - 21 marca 2015, 18:08:40 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Omić dostaje żółtą w 42 minucie a więc to było oczywiste, że Miedzianka na niego zagra. Tylko trenejro tego nie zauważył

jojo - 21 marca 2015, 18:38:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wlasnie kuki masz racje nawet trener w C-klasie by o tym wiedzial ze beda na nigo grali zeby faulowal ino trenerio Hajto mysli o KASIE I FAJKACH a nie klubie

bbb - 21 marca 2015, 18:39:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy za ustawiony mecz z Legnicą w zeszłym sezonie powinien być spadek.Ale w tym sezonie idziecie w dobrym kierunku 2 liga won.Tam wasze miejsce.

tom - 21 marca 2015, 18:39:59 - *.25.114.102
hey miedź

Miedź! - 21 marca 2015, 19:19:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cały mecz ogólnie to wielka kopanina i masę fauli. Czerwona kartka w pełni zasłużona. Ładna bramka Kadu i dobitka Labukasa. Zasłużone zwycięstwo Miedzi, która była w tym meczu lepsza. Tychy tylko z jednym napastnikiem, a ponoć chcą się utrzymać.
Śląskiego FC Cracovii nie było, pewnie pojechali do Krakowa na mecz. Okrągłe 0! fanów GKS-u w Legnicy.
Kibiców Miedzi w młynie jakieś 200 osób.
Swoją drogą ciekawe jest to, że chcą się utrzymać a grają jednym napastnikiem i murowaniem bramki.

bdb - 21 marca 2015, 19:39:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam pytanie ile Tyszan w Gdyni i w Legnicy ???

jupek - 21 marca 2015, 19:40:07 - *.centertel.pl
W pierwszej połowie łatwo nie było. Tychy podeszły wysoko, grały lekkim pressingiem no i oczywiście dzidą na Kowalczyka. A Kowalczyk jak wino. Kilka razy zakręcił Lafrancem jak moja babcia makówką w Wielkanoc. Nie przekonywał mnie dzisiaj Mrowiec. Na jego pozycji póki co wolę Bartczaka, który fajnie się włącza w akcje ofensywne. Jednym słowem pierwsza połowa odbyła się bo odbyć się musiała.
Stąd jedyną przyjemnością pierwszej połowy było oglądanie Pani Woźniczki siedzącej nieopodal
Druga połowa, dobre zmiany i machina ruszyła. Łobodziński robił różnicę, Kadu - profesor, Zieliński coraz bardziej opanowany, Pani Woźniczka ładnie się opalała
Mega błąd Hajty, że po pierwszej żółtej kartce nie zdjął Omicia. Oczywiste było, że Miedź widząc, że gość się podpala zagra na niego.

Miedź! - 21 marca 2015, 19:43:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bdb
Śląskiego FC Cracovii zero i w Gdyni i w Legnicy.

krzywy - 21 marca 2015, 19:52:19 - *.play-internet.pl
hajto nie kompromituj Miasta.

kwakluk11 - 21 marca 2015, 20:33:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehe , Kowalczyk jedyne co dziś robił , to na spalonym był i to ze 20 razy. Najsłabszy na boisku. Poza tym w pierwszej połowie to Tychy nastawione na defensywę , prawie całe 45 minut na swojej połowie , w całym meczu poza przypadkową sytuacją z wolnego , Tychy nie zrobiły pół dobrej akcji

ekspert - 21 marca 2015, 20:47:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do krzywy-zanieś te uwagi do prezydenta miasta i pani prezes,która nie odróżnia piłki od łucznictwa.

kk - 21 marca 2015, 21:16:20 - *.legnica.vectranet.pl
Miedź nie wygrała dlatego, że grała w przewadze. Wszedł Kadu i wygrał mecz. Strzelił w bardzo trudnej sytuacji mając chyba 3-4 obrońców wokół siebie. Później faul na Kadu, wolny, strzał w poprzeczkę i dobitka. Przewaga Miedzi w tych bramkach jakoś nie pomagała... Kadu wszedł i wygrał mecz. Jest to bardzo, bardzo dobry snajper jak na 1 ligę i jak jeszcze wróci do formy to Miedzi da dużo. + że mu zaufali, prowadzą treningi i dają szansę. Przypominam, że z Dolcanem strzelił zza pola karnego obok bramkarza i piłka przetoczyła się obok słupka, a później w nielatwej sytuacji zrobił sobie miejsce i trafił w poprzeczkę. Jest duży potencjał i widać, że powoli wraca do swojej dyspozycji, a to tylko wzmocni Miedź.

123 - 21 marca 2015, 21:16:34 - *.50.137.206
Do123
To chyba bysles na innym meczu. Sam klepiesz nita w domu a nie chodzisz na mecze.

gks71 - 21 marca 2015, 21:17:37 - *.dynamic.chello.pl
do bdb i miedz jak bys gościu cos kumal to bys wiedział ze mamy zakaz pieciu wyjazdow po derbach z gieksa był będzie jest tyski gks

Napa - 21 marca 2015, 22:03:58 - *.olsztyn.mm.pl
Do Miedziaków: jak nazywa się ten Wasz czarnoskóry gracz? dziś nieźle mieszał obrońcami z Tych. SPW.

erick - 21 marca 2015, 22:32:21 - *.9.140.173
Podobno na meczu były okrzyki Lehia Gdańsk!!! Ja się pytam czy całkowicie zatraciliście swoją tożsamość przypinając sobie zgody Śląska, przecież sami siebie degradujecie do roli fanklubu Śląska. Poza tym gratki za zwycięstwo!

hubal - 22 marca 2015, 0:40:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
1-7 Panie Hajto w bramkach to jak to jest się pytam byłego wybitnego obrońcy ?

Doerick - 22 marca 2015, 5:26:54 - *.ip4.greenlan.pl
A podobno erick Twoja stara daje każdemu kto chce. Ja się pytam, czy ty już całkowicie nie zatraciłeś swojej tożsamości? Przecież sam siebie degradujesz do roli jelenia.
A poza tym gratki za "cwany" wpis.

g - 22 marca 2015, 8:00:52 - *.legnica.vectranet.pl
ty erick jesteś w ogóle przytomny ???

bono - 22 marca 2015, 9:18:00 - *.158.222.58
@erick oni się pucują do każdego myśląc że dzięki temu w końcu gdzieś pojadą i w papę nie dostaną .Każdy wie że to zwykły fc..

Judasz - 22 marca 2015, 12:28:27 - *.toya.net.pl
wy zamiast murawy to szykujcie lepiej tafle lodu na tym stadioniku bo w tychach to co najwyzej hokej sie liczy...

g - 22 marca 2015, 12:49:38 - *.legnica.vectranet.pl
bono. czuje sie, że jesteś bardzo twardy. ile razy dałeś w pape komuś z legnicy ?

Miedź ! - 22 marca 2015, 13:08:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Erick
A jak to jest robić z Zawiszą akcję na fc kujawskie Lecha, a potem pucować się do Lecha, że się jest niby w porządku... Wasza Roska hipokryzja nie zna granic.

calan - 22 marca 2015, 13:17:42 - *.107.26.250
Przestancie nas spuszczać do 2 ligii. To dopiero 3 mecz. Zobaczycie na koniec sezonu że się spokojnie utrzymamy.

@Miedź! - 22 marca 2015, 17:07:41 - *.ssp.dialog.net.pl