27 marca 2015, 22:35:03 - Monki
eME: Fedor Černych i Donatas Kazlauskas zagrali w reprezentacji Litwy

Fedor Černych i Donatas Kazlauskas wystąpili w reprezentacji Litwy w przegranym 0-4 (0-2) wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw Europy z Anglią. Skrzydłowy Górnika Łęczna rozegrał cały mecz. Z kolei pomocnik Lechii Gdańsk pojawił się na boisku w 88. minucie, zmieniając Sauliusa Mikoliūnasa.

27 marca 2015, 20:45 - Londyn (Wembley Stadium)
Anglia 4-0 Litwa
Wayne Rooney 7, Danny Welbeck 45, Raheem Sterling 58, Harry Kane 73

żółte kartki: Raheem Sterling - Marius Žaliūkas, Donatas Kazlauskas.

sędziował: Pavel Královec (Czechy).

W drużynie Litwy cały mecz rozegrali: Georgas Freidgeimas (wcześniej Łódzki KS), Tadas Kijanskas (były piłkarz Jagiellonii Białystok i Korony Kielce) oraz Deivydas Matulevičius (dawniej Odra Wodzisław Śląski i Cracovia). Do 83. minuty na boisku przebywał Vytautas Andriuškevičius (w przeszłości Lechia Gdańsk), którego zmienił Vaidas Slavickas.

Na ławce rezerwowych gości spotkanie spędzili: Vytautas Černiauskas (Korona Kielce), Emilijus Zubas (GKS Bełchatów), Mindaugas Panka (niegdyś Widzew Łódź i Ruch Chorzów) oraz Vytautas Lukša (kiedyś Polonia Warszawa).