28 marca 2015, 17:30 - Gdynia (Stadion Miejski)

Arka: 24. Jakub Miszczuk - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 26. Michał Renusz (77, 13. Aleksander Jagiełło), 14. Michał Nalepa, 6. Antoni Łukasiewicz (73, 19. Michał Rzuchowski), 8. Marcus Vinícius, 25. Paweł Wojowski (46, 20. Bartosz Ława) - 9. Paweł Abbott.

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 16. Radosław Bartoszewicz (46, 6. Jakub Księżniakiewicz), 26. Adrian Mrowiec, 5. Adrian Woźniczka - 4. Wojciech Łobodziński, 8. Adrian Cierpka, 10. Yannick Kakoko, 23. Jorge Kadú (54, 7. Mateusz Szczepaniak), 29. Marcin Garuch (75, 14. Jakub Chrzanowski) - 9. Tadas Labukas.

żółte kartki: Sobieraj, Abbott, Marcus Vinícius - Garuch, Labukas, Łobodziński, Bartczak.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 5236.

źródło: własne / arkowcy.pl / Arka Gdynia

kolo - 28 marca 2015, 19:25:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Hej Miedź! Wg relacji były 3 poprzeczki dla Miedzianki, szkoda że nic nie wpadło, ale z drugiej strony sporo akcji miała Arka . Cieszy kolejny mecz bez straty bramki. Na Orange mogli puścić właśnie ten mecz, dwóch drużyn które na wiosnę pokazują formę; dodatkowo na meczu byli kibice.

varadi - 28 marca 2015, 19:26:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Miedzianko, otwarta gra z obu stron dużo strzałów cios za cios. Trzy razy poprzeczka Arki ratuje śledzie. Hej Miedź.

lol - 28 marca 2015, 19:27:46 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
jak zawsze mecze arki z miedzą bardzo ciekawe szkoda że nie pokazywał Orange.

Reda - 28 marca 2015, 19:27:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda że Miedzianka nie wygrała

m - 28 marca 2015, 19:30:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Ile Śląska na meczu?

gdynia - 28 marca 2015, 19:32:46 - *.centertel.pl
arka wykorzystala w tym meczu farta to konca sezonu..od teraz same porażki.

AGA 97b - 28 marca 2015, 19:33:27 - *.146.63.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo miedzianeczko

Pirat - 28 marca 2015, 19:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeg...ć Kop ARKĘ znów kupon zdupio..Sledzie niech wam z ryja zawsze jedzie!~!!

eoeoeo - 28 marca 2015, 19:41:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak tam wasza arka i awans? chyba daleko jednemu do drugiego

greg - 28 marca 2015, 19:47:05 - *.adsl.inetia.pl
Znowu miedzi okrągłe zero na wyjeździe. Powinni nazwać się "Ekipą Śpiocha" bo chyba jeszcze nie obudzili się po zimowej przerwie.

1976 - 28 marca 2015, 19:47:26 - *.ssp.dialog.net.pl
A moze raczej z ciebie taki ekspert ze obstawiles go i nadodatek masz takie pretensje do Arki jakby nie wiadomo jakim faworytem była? a tak naprawde to byl odstatni mecz jaki byl do grania bo w tym meczu kazdy wynik byl mozliwy. Teraz to obstawia sie Termalike jak gra z kims kto pkt potrzebuje jak Tychy to był dobry mecz i kurs napewno ponad z trzy

varadi - 28 marca 2015, 19:59:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Idealny remis w meczach Miedzi z Arką. 4 wygrane 4 remisy i 4 porażki.

jan serce - 28 marca 2015, 20:11:01 - *.opera-mini.net (*.9.139.110)
kibic Miedzi w domu siedzi

Jatu - 28 marca 2015, 20:29:37 - *.dynamic.chello.pl
Miedź żenada. W pierwszej połowie grali fajnie w piłkę aż byłem pod wrażeniem, ale druga to popis żenady. Całe 45 minut na przemian leżeli i faulowali, mieli jedną po błędzie Arki poprzeczkę i to tyle, a już to co robił Garuch to pośmiewisko. Sam cały czas popychał, kopał, ostro faulował, spokojnie mógł dostać czerwoną, a za to jak tylko ktoś go dotknął to rzucał się z bólu na murawę, machał nogami i rękami, krzyczał, a po chwili wstawał i już mu nic nie było, mógł spokojnie biec do sędziego się kłócić. Sędzia doliczył 4 minuty, a powinien był spokojnie 8-9. Kibice Miedzi dostosowali się do poziomu swoich zawodników z drugiej połowy i zaliczyli piękne 0.
Jeśli chodzi o Arkę to drugi mecz z rzędu zawalony przez emeryta Ławę, który 2 razy w ciągu kilku minut nie potrafi strzelić z 5 metrów na pustą.

plocman - 28 marca 2015, 20:34:16 - *.play-internet.pl
jak tam arka, napieliscie się i oglaszacie awans tylko zapomnieliście ze nic nie gracie.

Antoni - 28 marca 2015, 20:35:59 - *.dynamic.chello.pl
Ile Miedzi w Gdyni ze zgodami ? Wie ktoś czy napiszą jak wrócą?

jano - 28 marca 2015, 20:38:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pytanie do tych, co odpalili race na górce: co, już było za dobrze? Wyniki lepsze, frekwencja rosła, to kazali wam coś zepsuć? Na czyją rzecz wy działacie, zastanówcie się. Bo Arce szkodzicie. Kto na tym zyskuje, zastanówcie się.

Emil - 28 marca 2015, 20:45:21 - *.dynamic.chello.pl
Plocman~ chyba wysniles ze Arka gra o awans oni mają zbudować drużynę w 3 lata I postarać się o awans.Widać że klub jest dobrze zarządzany splacaja długi i budują dobrą drużynę.

stomil fan - 28 marca 2015, 20:45:51 - *.play-internet.pl
brawo miedzianka jazda z..... pozdrowienia z olsztyna

lach - 28 marca 2015, 20:57:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Miedź! Cenny punkt na trudnym terenie. Pozdro z Sosnowca!

śledzió - 28 marca 2015, 21:08:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kto nie ma Miedzi ten w domu siedzi, poprzeczka to niestety ale strzał niecelny. Kapitalny mecz Smuga w bramce i to jemu koledzy zawdzięczają punkt. Ogólnie meczyk na bardzo dobrym poziomie, dużo gry z pierwszej piłko, sporo strzałów.

silkaboks - 28 marca 2015, 21:15:14 - *.adsl.inetia.pl
@jano oddawaj siano - nie ma racy dla pajacy! tobie nikt odpalic nie dal i sie poplakales?

W.Jarząbek - 28 marca 2015, 21:27:39 - *.217-171-60.tkchopin.pl
Dwa zwycięstwa dwa remisy teraz - dwie porażki.
Na ziemię zejść "panowie piłkarze"
Każdy chce wygrać pytanie komu się bardziej chce ?

b - 28 marca 2015, 21:31:34 - *.legnica.vectranet.pl
punkt cenny. miedź wbrew pozorom nie jest najlepiej przygotowana do sezonu.

obserwator - 28 marca 2015, 21:37:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Widzewem będzie ciężko wygrać. Ale mam nadzieję, że Miedź wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko

dred - 28 marca 2015, 22:21:46 - *.dynamic.mm.pl
Z tych 3 poprzeczek to w dwóch przypadkach piłka na nią spadła z góry. Natomiast w 2 połowie bramkarz Miedzi wyjął dwie setki. Roznie mogło być Ale ten mały Lanister z Miedzi nie powinien skończyć meczu. Ile można polować na nogi przeciwnika

makos57 - 28 marca 2015, 22:34:33 - *.rzeszow.mm.pl
Mecz na remis! Sytuacje były z jednej i z drugiej strony. Moim zdaniem na wiosnę zawodzi Wojowski, na szczęście zmieniony na Ławę który też nie błyszczał. Może czas na świeżą "krew"?

klin - 28 marca 2015, 22:47:29 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Obeszło się bez porażki. Powodzenia dalej Arka. Gwardia Koszalin Arka Gdynia.

DENIS - 28 marca 2015, 23:15:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu szkoda remisu ale jestem dobrej myśli

Emex - 28 marca 2015, 23:21:49 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda remisu liczyłem na wygrana Miedzi. pozdrowienia z Sosnowca

grzaniec - 28 marca 2015, 23:41:11 - *.dynamic.chello.pl
Mała niespodzianka, że gospodarze nie wygrali.

Danielek - 29 marca 2015, 0:11:45 - *.opera-mini.net (*.204.191.188)
Tęczowa AG dziś w komplecie, lecimy na awans i walkę z homofobią w e-klasie! HEJ ARKA GOL!

\G/ - 29 marca 2015, 0:34:58 - *.dynamic.chello.pl
Lubie Arkę , Miedź - nie wiem co to, nie mam zdania ...

@dred - 29 marca 2015, 7:49:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie setki wyjął Smug bo nie zauważyłem takich.

oli - 29 marca 2015, 10:36:35 - *.adsl.inetia.pl
Pytanie do kibiców Miedzianki, co się dzieje z Dominikiem Budzyńskim ?

Furiat Wks - 29 marca 2015, 11:00:45 - *.181.24.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Miedzianko za 1 pkt na ciężkim terenie! Śląsk & Miedzianka Drużyny Dolnośląskich Miast

nope - 29 marca 2015, 11:53:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Miedzianka to na prawdę kopaczy ma lepszych, niż kibiców. I takie są smutne fakty.

kawa - 29 marca 2015, 12:32:15 - *.legnica.vectranet.pl
11 na 11 przez 90minut i już mamy problem, miejmy nadzieję, że za tydzień ktoś z Widzewa dostanie czerwoną w 10 minucie to mamy szanse wtedy
A tak bez łacha to naprawdę bezcenny punkt, który w ostatecznym rozrachunku może mieć niesamowite znaczenie w walce o utrzymanie !
Hej Miedź !

Moniek - 29 marca 2015, 21:41:50 - *.ip4.greenlan.pl
W Gdyni problemy będzie miał każdy zespół z I ligi, nie tylko Miedz.

tom53 - 30 marca 2015, 12:42:25 - *.lublin.mm.pl
arka buduje fajna druzyne,mamy super talenty,zaplecze i stabilizacje ktora gwarantyje miasto-to jest wymierne dobro ktore WSPANIALI KIBICE gdynscy szanuja!!! potrzeba cierpliwosci i systematycznej pracy...wyniki przyjda.pozdrawiam wszystkich arkowcow stworzmy nowa kulture stadionowa....