29 marca 2015, 19:52:46 - mistico
eME: Gruzja 0-2 Niemcy

Reprezentacja Niemiec wygrała 2-0 (2-0) na wyjeździe z Gruzją w spotkaniu grupowych rywali Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy.

29 marca 2015, 18:00 - Tbilisi (Boris Paiczadzis Sachelobis Dinamo Arena)
Gruzja 0-2 Niemcy
Marco Reus 39, Thomas Müller 44

Gruzja: 1. Giorgi Loria - 2. Ucza Lobżanidze, 3. Saba Kwirkwelia, 5. Aleksandre Amisulaszwili (4, 21. Lasza Dwali), 4. Guram Kaszia, 22. Giorgi Nawalowski - 19. Sandro Kobachidze, 7. Dżaba Kankawa, 6. Kachaber Macharadze (63, 18. Lewan Kenia), 10. Tornike Okriaszwili (46, 11. Giorgi Czanturia) - 23. Lewan Mczedlidze.

Niemcy: 1. Manuel Neuer - 3. Jonas Hector, 17. Jérôme Boateng, 5. Mats Hummels, 15. Sebastian Rudy - 13. Thomas Müller (86, 9. André Schürrle), 7. Bastian Schweinsteiger, 18. Toni Kroos, 8. Mesut Özil, 11. Marco Reus - 19. Mario Götze (87, 10. Lukas Podolski).

żółte kartki: Macharadze, Kankawa, Czanturia - Schweinsteiger.

sędziował: Clément Turpin (Francja).

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził pomocnik Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze.

Widz - 29 marca 2015, 19:54:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Beznadziejni ci Niemcy. Męczarnia i 0:2 tylko.
Szkoci też dobrzy, dali sobie wpić bramkę przez spawacza.

Mądry - 29 marca 2015, 19:55:39 - *.174.240.184
Szkoda że nie Remis...

mix - 29 marca 2015, 19:57:55 - *.kg.net.pl

Niemcy powinni wygrać wyżej. Dwa razy trafili w poprzeczkę a sytuacji mieli mnóstwo. Gruzja rzadko próbowała kontratakować.

PolarWr - 29 marca 2015, 20:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawa sytuacja. Jesli wygramy jestesmy jedna noga w finalach. W przypadku porazki mozemy spasc i na 4 miejsce.

remands - 29 marca 2015, 20:11:53 - *.internetia.net.pl
Nie patrzmy na Niemców czy Szkotów tylko na siebie.
Dziś zwycięstwo jest realne, trzymam mocno kciuki!

adam - 30 marca 2015, 9:12:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale się podniecacie przeciez Polacy na koniec eliminacji i tak zajmą 4 miejsce w grupie.

qw - 30 marca 2015, 12:42:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko 2x0? To nie Hokey że wyniki po 6:2... 2:0 to odpowiednik kursu 1,3-1,4 Na Polske było 2,7 dlatego był mecz walki na pograniczu remisu... Jak jest kurs ponizej 1,2 to spodziewać się można wyniki 3:0 w góre....I musi grać Luksemburg z np. Grecja...