20 maja 2015, 18:00 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 30. Dawid Smug - 19. Grzegorz Bartczak, 13. Kevin Lafrance, 24. Tomasz Midzierski, 3. Patryk Oleksa - 4. Wojciech Łobodziński, 10. Yannick Kakoko (90, 31. Keon Daniel), 8. Adrian Cierpka, 9. Tadas Labukas (70, 23. Jorge Kadú), 29. Marcin Garuch - 7. Mateusz Szczepaniak (90, 33. Mateusz Zatwarnicki).

Bytovia: 33. Tomasz Laskowski - 22. Wojciech Wilczyński (89, 14. Mateusz Michalski), 21. Tadeusz Socha, 5. Krzysztof Bąk, 3. Łukasz Wróbel - 10. Michał Jakóbowski, 9. Mariusz Kryszak, 16. Robert Mandrysz, 4. Shōhei Okuno (56, 8. Chris Jastrzembski), 6. Maciej Szewczyk (79, 15. Artur Formela) - 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Lafrance, Cierpka, Oleksa, Kakoko - Wróbel, Kryszak, Szewczyk, Wilczyński, Bąk, Mandrysz.
czerwona kartka: Tadeusz Socha (90. minuta, Bytovia, za brutalny faul).

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 846.

W 39. minucie Wojciech Łobodziński (Miedź) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Laskowski obronił).

zibi - 20 maja 2015, 19:55:38 - *.legnica.vectranet.pl
W Legnicy nie było nikogo , a piłkarze grali w cymbergaja sieroto!

1234 - 20 maja 2015, 19:57:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3000 tys chyba przez całą runde ha ha

kolo - 20 maja 2015, 20:01:19 - *.ssp.dialog.net.pl
do 1234 - tak, oczywiście masz rację. Idź już spać.

Habeer - 20 maja 2015, 20:13:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Miedź.Może w nowym sezonie znów się spotkamy.Pozdrowienia z Sosnowca.A my się teraz męczymy z Kluczborkiem.

tatarzyn - 20 maja 2015, 20:26:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedz powinna wygrać 3-4 zero Łobo i Szczepaniak pudłowali na przemian zasłużone zwycięstwo MIEDZI Kakoko duże brawa za bramkę czekamy na lubin

sdf - 20 maja 2015, 20:27:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów około 1200.
Powinno być z 4-0 i to tak lekko.
Zabrakło skuteczności pod bramką, i zimnej krwi.
Hej Miedź !!

miedziak - 20 maja 2015, 20:30:29 - *.centertel.pl
brawo miedz!!!!!!! to co dzis zrobil gosc za woZniczke na lewej to szacun ile trzeba czasu jeszcze zeby włodarze zrozumieli że trzeba stawiac na młodych BRAWO PANIE KUDYBA

midziake - 20 maja 2015, 20:46:56 - *.centertel.pl
1976 zgadzam sie w 100 procentach

Rex - 20 maja 2015, 21:04:06 - *.play-internet.pl
Ale pech. Skasowali brednie 1976 i nie wiem jakie farmazony znów napisał. Ale w ciemno stawiam, że ortografów było pełno.

mister - 20 maja 2015, 21:30:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kto jest wyznaczony do strzelania karnych w Miedziance? Z tych co byli na boisku, to pamiętam, że w tym sezonie strzelali i Łobodziński i Kadu i Garuch, Łobo i Garuch mają co najmniej po jednym pudle. Z Widzewem nie strzelił chyba jeszcze Bartoszewicz

seb - 20 maja 2015, 21:44:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Pokuszę się o ocenę dzisiejszego meczu i naszych kopaczy. Mecz ogólnie na remis.Bytów dobra gra ale wydzierali się jak na podwórku. Smug jak zwykle niepewny o wykopach nie wspomnę. Lafrance miał lepsze mecze. Midzierski dużo krzyczał ale trzymał obronę. Bartczak pierwsza połowa tragiczna druga dobra. Oleksa poprawny debiut lepszy od Mrowca. Garuch piłka mu się obijała o wszystko oprócz nóg. Gracz na końcówkę meczy. Cierpka . Labukas dzisiaj walczył ale druga połowa dno. Nie ma chemii ze Szczepaniakiem. Szczepaniaka po dzisiejszym meczu powinni odesłać do rezerw. Łobo bramkarz leży przy karnym a ty w niego trafiasz? Druga połowa na plus ale co zrobił w końcówce meczu to farsa. No i nasz Janek. Pierwsza połowa biegał. Druga połówka walczył a bramka stadiony świata. Jak strzela to bramki piękne. I za tą bramkę gracz meczu.

Habeer - 20 maja 2015, 21:51:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bartek - 20 maja 2015, 22:00:21 - *.ip4.greenlan.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Miedzi, 1:0 najniższy wymiar kary. Powinno być ze 4 : 0 dla Miedzi.
Szczepaniak naucz się trafiać do pustej bramki a jak nie umiesz to podaj w końcu tę piłkę partnerowi.

/o/ - 21 maja 2015, 17:16:59 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Bytovia grała otwarta piłke dlatego tyle miejsca i okazji dla nas. Ja sie pytam ile jeszcze nasi bedą nieskuteczni ? Gdyby nie Yannick to byłoby 0:0. Kupiono 2 napastników i co? Labukas miał szanse powinien posiedziec na ławce. Kadu mało gra ale jest za niski tak samo jak Chrzanowski. Trenerzy nie wiedza że napastnicy strzelają 20-25% bramek głową? Panowie transfery z głową!!!

1976 - 21 maja 2015, 18:46:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Oooo ale sie popisales w tym momencie!!! Twoim zdaniem niski pilkarz nie nadaje sie na napastnika??? I co jeszcze smiesznego opowiesz? Piech jest wielkoludem co najmniej 2 metrowym!!!?? A w tak slabej ekipie jak Belchatow potrafi kilka bramek strzelic, Kadu mimo niskiego zwrostu i malo minut spedzonych na boisku tez potrafil strzelic gola z gry z Tychami majac nie latwa sytuacje w polu karnym!!! Gra sie w taki sposob w danym momencie jaki jest najlepszy do danego napastnika! Nie wiem czy lepszy byl by napastnik dragal ktorego trzeba by bylo w glowe wtrafic zeby bramke strzelil, bo przewaznie ci wysocy maja brak koordynacji ruchowej lub sa drewniani. A w tym momencie Miedzi nie stac na takiego napastnika z ligi ktory mimo ze jest wysoki posiada dobra technike i nie porusza sie jak inwalida.

endriu72 - 21 maja 2015, 21:49:23 - *.adsl.inetia.pl
Naprawdę dziwię się Kafarskiemu, skoro mamy już pewne pozostanie w I lidze to dlaczego nie da pograć zmiennikom. Przecież Surdyk od kilku meczy nic nie gra, Jakóbowski też chętnie by odpoczął.Dlaczego nie sprawdzić od początku Buzały,Formeli, a co z Kikutem przecież kontuzję już wyleczył. Paradoksalnie kartki pseudo sędziego spowodują, że w następnym meczu zagrają zmiennicy z przymusu. A przecież składem trzeba rotować bo sezon jest długi. Pozdro starszych kibiców Bytovii.

kill - 22 maja 2015, 11:53:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Bardzo fajnie zaprezentował się młyn Miedzi!

kill - 22 maja 2015, 21:42:30 - *.ssp.dialog.net.pl