13 czerwca 2015, 22:39:14 - bartekwr9
eME: Gibraltar 0-7 Niemcy

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy Niemcy wygrały na wyjeździe z Gibraltarem 7-0 (1-0).

13 czerwca 2015, 20:45 - Faro (Estádio Algarve)
Gibraltar 0-7 Niemcy
André Schürrle 28, 65, 71, Max Kruse 47, 81, İlkay Gündoğan 51, Karim Bellarabi 57

Gibraltar: 1. Jordan Perez - 20. Jean-Carlos Garcia, 6. Roy Chipolina, 5. Ryan Casciaro, 3. Joseph Chipolina - 11. Jake Gosling, 10. Liam Walker, 8. Aaron Payas (82, 4. Jack Sergeant), 7. Lee Casciaro, 9. Kyle Casciaro (78, 2. James Bosio) - 15. Adam Priestley (61, 19. James Coombes).

Niemcy: 22. Roman Weidenfeller - 4. Sebastian Rudy, 17. Jérôme Boateng, 3. Jonas Hector - 14. Patrick Herrmann (56, 10. Lukas Podolski), 7. Bastian Schweinsteiger, 21. İlkay Gündoğan (67, 6. Sami Khedira), 8. Mesut Özil, 11. Karim Bellarabi - 19. Mario Götze (36, 23. Max Kruse), 9. André Schürrle.

żółte kartki: J.Chipolina, L.Casciaro.

sędziował: Clayton Pisani (Malta).
widzów: 7467.

W 10. minucie Bastian Schweinsteiger (Niemcy) nie wykorzystał rzutu karnego (Jordan Perez obronił).

edd - 13 czerwca 2015, 22:45:10 - *.dynamic.chello.pl
A była beka kiedyś, że bramkarz San Marino by prawie obronił karnego Lewandowskiego :D

maracana - 13 czerwca 2015, 22:48:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gibraltarowi sil starczylo tak na dwadziescia minut kiedy to grali z Niemcami jak rowny z rownym.

jeziorak - 13 czerwca 2015, 22:57:58 - *.play-internet.pl
Dobry wynik ale Polska wygra grupę.

alty - 13 czerwca 2015, 22:58:40 - *.87.246.59
A Podolski nadal grywa

Kaznodziej - 13 czerwca 2015, 23:04:05 - *.matcom.com.pl
Pewne podobieństwo do naszego meczu z Gibraltarem jest :D Do przerwy 1:0, a po przerwie 6:0 i wynik końcowy brzmi 7:0. Uważam, że stać nas na remis z Niemcami na ich terenie i to milowy krok w stronę Euro

Mati - 13 czerwca 2015, 23:07:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zwykle życzeniowe myślenie trzyma się mocno moich rodaków...

Corsar - 13 czerwca 2015, 23:12:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
o awans zagramy na wyjeździe ze Szkocją. Chyba, ze zremisujemy z nimi, to potem Irlandia w Warszawie musi byc pokonana

por - 13 czerwca 2015, 23:13:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07 zgłoś się.

maciar - 13 czerwca 2015, 23:22:01 - *.cg-dialup.net
nie życzeniowe tylko lemingowe myślenie,bo większośc polaków to lemingi a nie ludzie myślący racjonalnie,jakby malarz abstrakcyjny chciał namalowac obraz będący kwintesencją tego gatunku to by namalował polskich lemingów śpiewających nic się nie stao

klin - 14 czerwca 2015, 16:37:46 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Ledwo, ledwo, no ale 3 punkty sobie dopisują. Do zobaczenia wkrótce u ciebie w Niemczech, przyjeżdża ekipa awans przyklepać.

fs - 14 czerwca 2015, 18:59:51 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Podolski dawaj do Legii, napadziora dobrego nam trzeba!

DENIS - 14 czerwca 2015, 20:53:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygrana Niemców była oczywista ale styl zwłaszcza w pierwszej połowie pozostawia dużo do życzenia i to jest dla nas obiecujące Do zobaczenia we wrześniu

@fs - 14 czerwca 2015, 23:37:39 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
sorry,ale Podolski pójdzie do Górnika,który "zabrał" wam miszcza

Kam - 15 czerwca 2015, 10:46:08 - *.emouse.pl
Ciekawy będzie ten mecz z Grecją
@eren Gibraltar to nie Brazylia, 1:7

eren - 15 czerwca 2015, 10:47:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kude, ale już niewiele im brakuje by osiągnąć ich poziom, a grają od niedawna dopiero :D

byłypiłkar - 16 czerwca 2015, 11:50:48 - *.centertel.pl
Niemcy ewidentnie w kryzysie. Przypomnę, że od finałowego meczu nie wygrali z żadnym solidnym zespołem (poza Szkocją). Styl gry Niemców pozostawia wiele do życzenia. Dlatego Polska może we Frankfurcie postarać się o lepszy wynik (a naszym zespołom od kilku sezonów lepiej gra się jesienią) niż tylko remis.