14 czerwca 2015, 19:52:20 - nn17
eME: Występ Konstantina Vassiljeva w reprezentacji Estonii

Pomocnik Piasta Gliwice Konstantin Vassiljev wystąpił w barwach reprezentacji Estonii w wygranym 2-0 (1-0) meczu z San Marino rozegranym w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2016 w grupie E. Vassiljev przebywał na boisku do 79. minuty, kiedy zmienił go Ilja Antonov.

14 czerwca 2015, 18:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 2-0 San Marino
Sergei Zenjov 35, 63

żółta kartka: Manuel Battistini (San Marino).

sędziował: Ivan Kružliak (Słowacja).
widzów: 6131.

Były bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy.