9 lipca 2015, 19:51:48 - koofel
eLE: Cchinwali 1-3 Botoșani. Botoșani rywalem Legii

Rumuński FC Botoșani wygrał 3-1 (1-0) z gruzińskim FC Cchinwali w rewanżowym spotkaniu I rundy eliminacji Ligi Europy i w kolejnej fazie rozgrywek zagra z Legią Warszawa. W pierwszym meczu padł remis 1-1 (1-0).

9 lipca 2015, 18:00 - Tbilisi (Micheil Meschis Sachelobis Stadioni)
FC Cchinwali 1-3 FC Botoșani
Warlam Kilasonia 65 (k) - Dan Roman 6, 59, Paul Batin 68

Cchinwali: 1. Giorgi Nadiradze - 5. Giorgi Cercwadze, 88. Warlam Kilasonia, 24. Lewan Kakubawa, 2. Wasiko Bacziaszwili - 13. Bidzina Macharoblidze, 70. Bakar Kardawa (71, 22. Zwiad Lobżanidze), 10. Merab Gigauri (63, 77. Akaki Szulaia), 28. Rati Cackrialaszwili (78, 4. Ucza Burdzenadze) - 21. Giorgi Iwaniszwili, 15. Nika Kaczarawa.

Botoșani: 1. Płamen Ilijew - 17. Stelian Cucu, 3. Andrei Cordoș, 5. Florin Plămadă, 23. Rashid Browne - 9. Petre Ivanovici (46, 29. Paul Batin), 10. Gabriel Vașvari, 19. Andrei Patache, 30. Raul Costin, 11. Quenten Martinus (53, 8. Marius Croitoru) - 21. Dan Roman (74, 80. Attila Hadnagy).

żółte kartki: Kaczarawa, Kakubawa - Plămadă, Ivanovici, Browne, Croitoru, Cucu.
czerwone kartki: Nika Kaczarawa (37. minuta, Cchinwali, za drugą żółtą) - Florin Plămadă (49. minuta, Botoșani, za drugą żółtą).

sędziował: Nikołaj Jordanow (Bułgaria).

W drużynie gospodarzy do 63. minuty grał były pomocnik Jagiellonii Białystok Merab Gigauri.

Mecze Legii z Botoșani odbędą się 16 i 23 lipca. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie.

Liga Europy 2015/16

dsdsd - 9 lipca 2015, 19:52:50 - *.160.169.44
Mecz byl transmitowany w gruzinskiej, niekodowanej telewizji. Ogladal ktos? Jak grali rywali polskiego zespolu? Jaki byl poziom meczu? Ciekawe czy dzialacze Legii wiedzieli o transmisji i nagrali mecz....

dsdsd - 9 lipca 2015, 19:54:01 - *.160.169.44
W rumunskiej tv tez byla transmisja tego meczu, tyle ze w kanale kodowanym.

Rafał - 9 lipca 2015, 19:55:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to legiunia odpada.

siara - 9 lipca 2015, 20:07:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dokladnie. Legia dostanie solidne baty

x - 9 lipca 2015, 20:10:54 - *.centertel.pl
Skoro ty wiedziałeś, że była transmisja to i w Legii pewnie o tym wiedzieli...

kris - 9 lipca 2015, 20:12:21 - *.dynamic.chello.pl
Najpierw baty dostanie Lechunio w LM bp legia spokojnie awansuje do następnej rundy

Anton - 9 lipca 2015, 20:49:07 - *.dynamic.chello.pl
Mecz z Botosani to nie będzie spacerek dla Legii. To średniak z ligi lepszej od polskiej. Legię czeka trudny mecz. Zresztą każdy polski klub ma trudnego rywala w 2. rundzie. Mogą awansować 4 kluby, a może żaden. Będą ciekawe mecze za tydzień. Jaga już pewna awansu, Śląsk oby nie dał ciała z Celje.

brel - 9 lipca 2015, 21:13:12 - *.ennet.pl
Ja oglądałem w TV kazachskiej z tadżyckim komentarzem. Słaby mecz.

master - 9 lipca 2015, 21:58:37 - *.3-2.cable.virginm.net
Słaby mecz dwóch słabych drużyn.Legia u siebie spokojnie 3:0 albo 4:0. Wyjazd będzie formalnością

dfbdsf - 9 lipca 2015, 22:19:19 - *.icpnet.pl