[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Europy 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

I runda eliminacyjna - 2 lipca, 9 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2015, 13:00 - Nyon)

Víkingur (Reykjavík) 0-1 FC Koper 2 lipca, 21:15
Matej Pučko 77
Newtown AFC 2-1 Valletta FC 2 lipca, 20:15
Luke Boundford 40, Jason Oswell 90 - Jhonnattann 73
Glenavon F&AC 1-2 Szachtior Soligorsk 2 lipca, 20:45
Mark Patton 86 - Michaił Afanaśjew 3, Dmitrij Komarowskij 30
Linfield FC 2-0 NSÍ Runavík 2 lipca, 20:45
Andy Waterworth 57, Guy Bates 73
Atlantas Kłajpeda 0-2 Beroje Stara Zagora 2 lipca, 18:00
Spas Delew 60, Georgi Bożiłow 84
FK Budućnost (Podgorica) 1-3 Spartaks Jūrmala 2 lipca, 20:30
Milivoje Raičević 6 - Nauris Bulvītis 22, 74 (k), Romāns Mickēvičs 42
FC Progrès Niedercorn 0-0 Shamrock Rovers FC 30 czerwca, 19:00
Differdange
Cork City FC 1-1 KR (Reykjavík) 2 lipca, 20:45
Alan Bennett 19 - Óskar Hauksson 28
University College Dublin AFC 1-0 Football 1991 Dudelange 2 lipca, 20:45
Ryan Swan 45
Sheriff Tiraspol 0-3 Odds BK 2 lipca, 19:00
Bentley 2, Frode Johnsen 11, Steffen Hagen 28
Dinamo Tbilisi 2-1 Qəbələ FK 2 lipca, 18:00
Dżaba Dżigauri 65, Giorgi Papunaszwili 84 - Cavid Hüseynov 74
FC Differdange 03 3-1 Bala Town FC 2 lipca, 19:00
Omar Er Rafik 4, Gauthier Caron 7, Dejvid Sinani 26 - Ian Sheridan 38
Brøndbyernes IF 9-0 AC Juvenes/Dogana 2 lipca, 19:00
Johan Elmander 6, 16, Patrick da Silva 14, Teemu Pukki 22, Frederik Holst 23, Johan Larsson 35, Elba Rashani 56, 88, Rezan Corlu 66
Debreceni VSC 3-0 FK Sutjeska (Nikšić) 2 lipca, 18:30
Rene Mihelič 16, Dušan Brković 71, Ibrahima Sidibé 74
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-2 Kajrat Ałmaty 2 lipca, 20:45
Gérard Gohou 45, Jermiek Kuantajew 64
FK Aktobie 0-1 JK Nõmme Kalju 2 lipca, 18:00
Ats Purje 72
DVV Go Ahead Eagles 1-1 Ferencvárosi TC 2 lipca, 20:00
Bart Vriends 45 - Zoltán Gera 3
Emmen
NK Domžale 0-1 FK Čukarički (Belgrad) 2 lipca, 20:00
Igor Matić 43 (k)
FK Kukësi 2-0 Torpiedo Żodzino 2 lipca, 18:00
Jean Carioca 9, Pero Pejić 54
Tirana
FK Renova (Džepčište) 0-1 Dacia Chișinău 30 czerwca, 21:00
Mihai Roșca 12
Skopje
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-1 Aberdeen FC 2 lipca, 21:05
Hristijan Kirovski 84 - Niall McGinn 79
Skopje
MTK Budapeszt 0-0 FK Vojvodina (Nowy Sad) 2 lipca, 20:30
Ordabasy Szymkent 0-0 Beitar Jerozolima 2 lipca, 14:00
FC Flora Tallin 1-0 FK Rabotnički (Skopje) 2 lipca, 18:00
Maksim Gussev 59
Dinamo Batumi 1-0 AS Omónia Lefkossías 2 lipca, 18:00
Giorgi Gabedawa 40
Zestaponi
Trakų FK 3-0 HB Tórshavn 2 lipca, 19:00
Aleksandr Byczonok 19, Dawit Arszakjan 60, Ronald Solomin 86
Kowno
Glentoran FC 1-4 MŠK Žilina 2 lipca, 21:00
Conor McMenamin 66 - Matej Jelić 13, Jakub Paur 20, Lukáš Čmelík 59, Marcus Kane 81 (s)
Alaszkert Erewan 1-0 Saint Johnstone FC 2 lipca, 17:00
Mihran Manasjan 59
FK Olimpik (Sarajewo) 1-1 FC Spartak Trnava 2 lipca, 18:00
Dalibor Pandža 14 - Emir Halilović 70
Víkingur 0-2 Rosenborg BK 2 lipca, 20:00
Alexander Søderlund 82, 90
Toftir
Skonto Ryga 2-1 St Patrick's Athletic FC 2 lipca, 18:00
Artūrs Karašausks 38, Vladislavs Gutkovskis 65 - Aaron Greene 21
Balzan FC 0-2 NK Željezničar (Sarajewo) 30 czerwca, 17:45
Riad Bajić 4 (k), 13
Paola
UE Sant Julià 0-1 Randers FC 2 lipca, 18:00
Jonas Borring 22
Andora
Kruoja Pakruojis 0-1 Jagiellonia Białystok 2 lipca, 17:00 (2354)
Karol Świderski 90
Szawle
KF Laçi 1-1 İnter Baku 2 lipca, 17:30
Agim Meto 20 - Nika Kwekweskiri 47
Strømsgodset IF 3-1 Partizani Tirana 2 lipca, 19:00
Lars Vilsvik 21, 72, Marvin Ogunjimi 66 - Astrit Fazliu 68
FK Jelgava 1-1 Liteks Łowecz 2 lipca, 18:00
Oļegs Malašenoks 83 - Wasił Bożikow 50
West Ham United FC 3-0 FC Lusitanos 2 lipca, 20:45
Diafra Sakho 40, 45, James Tomkins 58
Seinäjoen JK 0-1 FH (Hafnarfjörður) 2 lipca, 18:00
Steven Lennon 56
Helsinki
FC Lahti 2-2 IF Elfsborg 2 lipca, 18:00
Pekka Lagerblom 25, Matheus Alves 61 - Marcus Rohdén 15, Viktor Prodell 59
JK Sillamäe Kalev 1-1 HNK Hajduk (Split) 2 lipca, 18:30
Kyryło Silicz 40 - Mijo Caktaš 6 (k)
Rakvere
Saxan Ceadîr-Lunga 0-2 Apóllon FC 2 lipca, 19:00
João Pedro 32, Fótis Papoulís 89
Kiszyniów
Szirak Giumri 2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 2 lipca, 15:30
Jean-Jacques Bougouhi 18, 67
Vaasan Palloseura 2-2 AIK (Solna) 2 lipca, 18:00
Admir Ćatović 45, Jordan Seabrook 65 - Nabil Bahoui 70, 83 (k)
Oulu
Neftçı Baku 2-2 FK Mladost (Podgorica) 2 lipca, 18:00
Kamal Qurbanov 36, Araz Abdullayev 55 - Dušan Lagator 34, Luka Mirković 87
NK Celje 0-1 Śląsk Wrocław 2 lipca, 20:00 (4900)
Róbert Pich 32
SP La Fiorita 0-5 FC Vaduz 2 lipca, 20:30
Pascal Schürpf 5, Manuel Sutter 26, Pavel Pergl 42, Nico Abegglen 79, Diego Ciccone 90
Serravalle
Birkirkara FC 0-0 Ulisses Erewan 2 lipca, 20:45
Paola
Airbus UK Broughton FC 1-3 NK Lokomotiva (Zagrzeb) 2 lipca, 19:45
Wayne Riley 27 - Damir Šovšić 48, Mirko Marić 61, Marko Kolar 68
Bangor
FC Botoșani 1-1 FC Cchinwali 2 lipca, 19:00
Petre Ivanovici 21 - Nika Kaczarawa 46
College Europa FC 0-6 ŠK Slovan Bratysława 2 lipca, 19:30
Karol Mészáros 5, 25, 30, Slobodan Simović 32, Samuel Štefánik 40, Tamás Priskin 90

FC Koper 2-2 Víkingur (Reykjavík) 9 lipca, 20:30
Matej Pučko 18, Matej Palčič 61 - Arnþór Ingi Kristinsson 51, 76
Valletta FC 1-2 Newtown AFC 9 lipca, 20:45
Thierry Fidjeu 46 - Jason Oswell 7, Matty Owen 86
Paola
Szachtior Soligorsk 3-0 Glenavon F&AC 9 lipca, 18:30
Aleksandr Juriewicz 8, Nikołaj Janusz 66, Dmitrij Komarowskij 87
NSÍ Runavík 4-3 Linfield FC 9 lipca, 20:00
Klæmint Olsen 17, Pól Justinussen 19, 85, Jens Joensen 45 - Reece Glendinning 13, Guy Bates 33, Andy Waterworth 69
Toftir
Beroje Stara Zagora 3-1 Atlantas Kłajpeda 9 lipca, 19:00
Spas Delew 7, 45, 67 - Robertas Vėževičius 65
Spartaks Jūrmala 0-0 FK Budućnost (Podgorica) 9 lipca, 18:00
Jełgawa
Shamrock Rovers FC 3-0 FC Progrès Niedercorn 7 lipca, 21:00
David Webster 21, Kieran Waters 41, 57
KR (Reykjavík) 2-1 Cork City FC 9 lipca, 21:15
pd.
Pálmi Pálmason 75, Jacob Schoop 99 - Mark O'Sullivan 13
Football 1991 Dudelange 2-1 University College Dublin AFC 9 lipca, 18:00
Joël Pedro 43, Kévin Nakache 45 - Ryan Swan 17
Odds BK 0-0 Sheriff Tiraspol 9 lipca, 19:00
Qəbələ FK 2-0 Dinamo Tbilisi 9 lipca, 18:00
Sergei Zenjov 88, Ołeksij Antonow 90
Bala Town FC 2-1 FC Differdange 03 9 lipca, 20:00
Conall Murtagh 49, Ian Sheridan 83 - Omar Er Rafik 90
Rhyl
AC Juvenes/Dogana 0-2 Brøndbyernes IF 9 lipca, 20:30
Johan Elmander 49, Elba Rashani 59
Serravalle
FK Sutjeska (Nikšić) 2-0 Debreceni VSC 9 lipca, 17:30
Masato Fukui 53, Draško Božović 81 (k)
Kajrat Ałmaty 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 9 lipca, 16:00
Baurżan Isłamchan 29, Isłambiek Kuat 47 - Vukan Savićević 85 (k)
JK Nõmme Kalju 0-0 FK Aktobie 9 lipca, 18:00
Tallin
Ferencvárosi TC 4-1 DVV Go Ahead Eagles 9 lipca, 20:30
Zoltán Gera 4, Dániel Böde 20, Attila Busai 45, Zsolt Haraszti 89 - Deniz Türüç 90
FK Čukarički (Belgrad) 0-0 NK Domžale 9 lipca, 20:30
Torpiedo Żodzino 0-0 FK Kukësi 9 lipca, 18:00
Dacia Chișinău 4-1 FK Renova (Džepčište) 9 lipca, 17:00
Eugeniu Cociuc 9, Vasile Jardan 55, Wasilij Pawłow 60, Jewhenij Łozowyj 88 - Izair Emini 32
Orgiejew
Aberdeen FC 0-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 9 lipca, 20:45
FK Vojvodina (Nowy Sad) 3-1 MTK Budapeszt 9 lipca, 20:30
Aleksandar Stanisavljević 13, Miljan Mrdaković 41, Mirko Ivanić 51 - Marek Střeštík 3
Beitar Jerozolima 2-1 Ordabasy Szymkent 9 lipca, 19:00
Omer Atzili 17, Dovev Gabay 60 - Kyryło Petrow 66
FK Rabotnički (Skopje) 2-0 FC Flora Tallin 9 lipca, 20:00
Chuma Anene 48, Marjan Altiparmakovski 54
AS Omónia Lefkossías 2-0 Dinamo Batumi 9 lipca, 18:00
Hérold Goulon 55, André Schembri 62
Stróvolos
HB Tórshavn 1-4 Trakų FK 9 lipca, 20:45
Levi Hanssen 90 - Dawit Arszakjan 30, 90 (k), Ronald Solomin 38, Aleksandr Byczonok 83 (k)
MŠK Žilina 3-0 Glentoran FC 9 lipca, 19:30
Matej Jelić 44, 55, 66
Saint Johnstone FC 2-1 Alaszkert Erewan 9 lipca, 20:45
Michael O'Halloran 34, Brad McKay 87 - Norajr Gjozaljan 74
FC Spartak Trnava 0-0 FK Olimpik (Sarajewo) 9 lipca, 20:05
Zlaté Moravce
Rosenborg BK 0-0 Víkingur 9 lipca, 19:00
St Patrick's Athletic FC 0-2 Skonto Ryga 9 lipca, 20:45
Vladislavs Sorokins 37, Artūrs Karašausks 59
NK Željezničar (Sarajewo) 1-0 Balzan FC 9 lipca, 21:15
Damir Sadiković 68
Randers FC 3-0 UE Sant Julià 9 lipca, 19:05
Mustafa Amini 41, Edgar Babajan 72, Mikael Ishak 90
Viborg
Jagiellonia Białystok 8-0 Kruoja Pakruojis 9 lipca, 20:30 (13 724)
Maciej Gajos 3, Karol Świderski 8, Patryk Tuszyński 18, 45, 49, Przemysław Frankowski 64, 75, 80
İnter Baku 0-0 KF Laçi 9 lipca, 18:00
Partizani Tirana 0-1 Strømsgodset IF 9 lipca, 20:00
Petter Vaagan Moen 90
Liteks Łowecz 2-2 FK Jelgava 9 lipca, 19:45
Bjørn Johnsen 25, 56 - Mārcis Ošs 11, Abdoulaye Diallo 60
FC Lusitanos 0-1 West Ham United FC 9 lipca, 19:30
Elliot Lee 21
Andora
FH (Hafnarfjörður) 1-0 Seinäjoen JK 9 lipca, 21:15
Kristján Finnbogason 90
IF Elfsborg 5-0 FC Lahti 9 lipca, 18:00
Anders Svensson 11, Viktor Claesson 21 (k), Marcus Rohdén 33, Viktor Prodell 70, Lasse Nilsson 81
HNK Hajduk (Split) 6-2 JK Sillamäe Kalev 9 lipca, 19:00
Andrija Balić 15, Mijo Caktaš 45, Frank Ohandza 56, 63, Nikola Vlašić 72, Anton Maglica 88 - Giorgio Russo 36, 41
Dugopolje
Apóllon FC 2-0 Saxan Ceadîr-Lunga 9 lipca, 19:00
Luka Stojanović 2, Fótis Papoulís 61
Larnaka
HŠK Zrinjski (Mostar) 2-1 Szirak Giumri 9 lipca, 19:30
Jasmin Mešanović 80 (k), Miloš Filipović 85 - Jean-Jacques Bougouhi 90
AIK (Solna) 4-0 Vaasan Palloseura 9 lipca, 19:00
Henok Goitom 14, 59, Mohamed Bangura 54, Ebenezer Ofori 85
FK Mladost (Podgorica) 1-1 Neftçı Baku 9 lipca, 20:30
Ivan Vuković 90 - Araz Abdullayev 71
Śląsk Wrocław 3-1 NK Celje 9 lipca, 20:00 (12 364)
Krzysztof Ostrowski 46, Jacek Kiełb 56, 90 - Ivan Firer 80
FC Vaduz 5-1 SP La Fiorita 9 lipca, 19:45
Robin Kamber 25, 33, Pascal Schürpf 41, Philipp Muntwiler 71, Steven Lang 84 - Damiano Tommasi 74
Ulisses Erewan 1-3 Birkirkara FC 9 lipca, 18:00
Konstantin Morozow 71 - Fabrizio Miccoli 21, Mauricio Mazzetti 44, Paul Fenech 80 (k)
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 2-2 Airbus UK Broughton FC 9 lipca, 19:30
Ivan Fiolić 65, Damir Šovšić 73 - Chris Budrys 46, Andy Jones 75
FC Cchinwali 1-3 FC Botoșani 9 lipca, 18:00
Warlam Kilasonia 65 (k) - Dan Roman 6, 59, Paul Batin 68
Tbilisi
ŠK Slovan Bratysława 3-0 College Europa FC 9 lipca, 19:00
Nicolás Gorosito 21, Adam Zreľák 35, Róbert Vittek 67 (k)

II runda eliminacyjna - 16 lipca, 23 lipca
(Losowanie - 22 czerwca 2015, 14:30 - Nyon)

NK Lokomotiva (Zagrzeb) 2-1 PAÓK 16 lipca, 20:00
Marko Kolar 30, Franko Andrijašević 45 - Róbert Mak 90
Hapoel Beer Szewa 1-1 FC Thun 1898 16 lipca, 19:00
Ovidiu Hoban 26 - Gianluca Frontino 87 (k)
Jerozolima
Legia Warszawa 1-0 FC Botoșani 16 lipca, 21:00 (10 446)
Ondrej Duda 77
FK Mladá Boleslav 1-2 Strømsgodset IF 16 lipca, 19:00
Daniel Bartl 39 - Thomas Sørum 44, Bassel Jradi 85
Czerno More Warna 1-1 Dinamo Mińsk 16 lipca, 19:00
Mathias Coureur 11 - Siergiej Politiewicz 72
Razgrad
Inverness Caledonian Thistle FC 0-1 Astra Giurgiu 16 lipca, 20:45
Constantin Budescu 24
Szachtior Soligorsk 0-1 Wolfsberger AC 16 lipca, 18:30
Jacobo Ynclán 62
HNK Rijeka 0-3 Aberdeen FC 16 lipca, 21:00
Andy Considine 38, Peter Pawlett 52, Kenny McLean 75
Trabzonspor Kulübü 1-0 FC Differdange 03 16 lipca, 20:00
Mehmet Ekici 44
FC København 2-0 Newtown AFC 16 lipca, 19:45
Benjamin Verbič 2, Kasper Kusk 74
Royal Charleroi SC 5-1 Beitar Jerozolima 16 lipca, 19:30
David Pollet 10, 68, Neeskens Kebano 47, 90, Florent Stevance 88 - Dovev Gabay 35
Śląsk Wrocław 0-0 IFK Göteborg 16 lipca, 20:30 (16 978)
Shamrock Rovers FC 0-2 Odds BK 16 lipca, 21:00
Olivier Occéan 53 (k), 67
Kajrat Ałmaty 3-0 Alaszkert Erewan 16 lipca, 16:45
Baurżan Isłamchan 14 (k), Gérard Gohou 55, Đorđe Despotović 69
Dacia Chișinău 1-2 MŠK Žilina 16 lipca, 18:00
Maxim Mihaliov 80 - Matej Jelić 53, 59
Skonto Ryga 2-2 Debreceni VSC 16 lipca, 18:00
Artūrs Karašausks 27, 48 - Tibor Tisza 9, Geoffrey Castillion 72
FK Kukësi 0-1 FK Mladost (Podgorica) 16 lipca, 19:30
Miloš Lakić 52
Tirana
Beroje Stara Zagora 0-1 Brøndbyernes IF 16 lipca, 19:00
Martin Albrechtsen 85
KR (Reykjavík) 0-1 Rosenborg BK 16 lipca, 21:15
Pål André Helland 56 (k)
ŠK Slovan Bratysława 1-0 University College Dublin AFC 16 lipca, 20:15
Adam Zreľák 84
AIK (Solna) 2-0 Szirak Giumri 16 lipca, 19:00
Henok Goitom 29, 83 (k)
FK Vojvodina (Nowy Sad) 3-0 Spartaks Jūrmala 16 lipca, 20:30
Aleksandar Stanisavljević 6, Miljan Mrdaković 16, Romāns Mickēvičs 88 (s)
FC Vaduz 3-1 JK Nõmme Kalju 16 lipca, 19:45
Diego Ciccone 20, Markus Neumayr 53, 90 - Hidetoshi Wakui 86
Jagiellonia Białystok 0-0 AS Omónia Lefkossías 16 lipca, 20:30 (16 067)
FH (Hafnarfjörður) 1-2 İnter Baku 16 lipca, 21:15
Atli Guðnason 39 (k) - Nika Kwekweskiri 54 (k), Dhiego Martins 61
FK Čukarički (Belgrad) 1-0 Qəbələ FK 16 lipca, 20:30
Nikola Stojiljković 53 (k)
West Ham United FC 1-0 Birkirkara FC 16 lipca, 20:45
James Tomkins 90
Apóllon FC 4-0 Trakų FK 16 lipca, 19:00
Giórgos Kolokoúdias 21, 64 (k), Luka Stojanović 52, Farley Rosa 87
Larnaka
Randers FC 0-0 IF Elfsborg 16 lipca, 18:00
FC Koper 3-2 HNK Hajduk (Split) 16 lipca, 19:00
Denis Halilovič 7, Amar Rahmanović 17, 41 - Goran Milović 29, Zoran Nižić 90
FK Jelgava 1-0 FK Rabotnički (Skopje) 16 lipca, 17:30
Gļebs Kļuškins 87
FC Spartak Trnava 2-1 Linfield FC 16 lipca, 20:05
Erik Sabo 16 (k), Martin Mikovič 35 - David Kee 21
Zlaté Moravce
Ferencvárosi TC 0-1 NK Željezničar (Sarajewo) 16 lipca, 20:30
Dženis Beganović 90

FC Thun 1898 2-1 Hapoel Beer Szewa 23 lipca, 19:30
Nélson Ferreira 40, 72 - John Ogu 6
FC Botoșani 0-3 Legia Warszawa 23 lipca, 19:00 (5353)
Guilherme 7, Nemanja Nikolić 38 (k), Aleksandar Prijović 84
Strømsgodset IF 0-1 FK Mladá Boleslav 23 lipca, 19:00
Aleš Čermák 31
Dinamo Mińsk 4-0 Czerno More Warna 23 lipca, 17:00
Władimir Korytko 41, Nenad Adamović 58, Fatos Bećiraj 86, 90
Astra Giurgiu 0-0 Inverness Caledonian Thistle FC 23 lipca, 20:00
Wolfsberger AC 2-0 Szachtior Soligorsk 23 lipca, 20:30
Michael Sollbauer 19, Philip Hellquist 90
Klagenfurt
Aberdeen FC 2-2 HNK Rijeka 23 lipca, 20:45
Niall McGinn 64, Jonny Hayes 72 - Marin Tomasov 58, Zoran Kvržić 63
FC Differdange 03 1-2 Trabzonspor Kulübü 23 lipca, 19:00
Omar Er Rafik 81 - Salih Dursun 19, Soner Aydoğdu 90
Newtown AFC 1-3 FC København 23 lipca, 19:45
Tom Goodwin 70 - Marvin Pourié 28, 51, Nicolai Jørgensen 40 (k)
Beitar Jerozolima 1-4 Royal Charleroi SC 23 lipca, 19:00
Omer Atzili 16 - Neeskens Kebano 43, Enes Sağlık 53, Dieumerci Ndongala 76, Florent Stevance 90
IFK Göteborg 2-0 Śląsk Wrocław 23 lipca, 19:00 (10 823)
Gustav Engvall 55, Mikael Boman 59
PAÓK 6-0 NK Lokomotiva (Zagrzeb) 23 lipca, 19:00
Lucas Pérez 3, Róbert Mak 7, 84, Dimítris Pélkas 14, Stélios Kítsiou 34, Franko Andrijašević 60 (s)
Odds BK 2-1 Shamrock Rovers FC 23 lipca, 19:00
Ole Jørgen Halvorsen 72, Steffen Hagen 86 - Gavin Brennan 90
Alaszkert Erewan 2-1 Kajrat Ałmaty 23 lipca, 17:00
Ararat Arakeljan 28, Héber 90 - Gérard Gohou 45
MŠK Žilina 4-2 Dacia Chișinău 23 lipca, 19:30
Denis Vavro 15, Miroslav Káčer 50, Michal Škvarka 62, Jakub Paur 85 - Eugeniu Cociuc 64, Petru Leucă 87
Debreceni VSC 9-2 Skonto Ryga 23 lipca, 17:00
Tibor Tisza 7, 45, Norbert Balogh 12, Ibrahima Sidibé 29, 31, Dušan Brković 51, Péter Szakály 54 (k), Ádám Bódi 58, Geoffrey Castillion 70 - Vladislavs Gutkovskis 59, Renārs Rode 65
FK Mladost (Podgorica) 2-4 FK Kukësi 23 lipca, 20:30
Marko Šćepanović 62, Aldin Adžović 87 - Felipe Moreira 13, Pero Pejić 19, 72, Erick Flores 32
Brøndbyernes IF 0-0 Beroje Stara Zagora 23 lipca, 19:00
Rosenborg BK 3-0 KR (Reykjavík) 23 lipca, 19:00
Fredrik Midtsjø 4, Pål André Helland 7, Alexander Søderlund 18
University College Dublin AFC 1-5 ŠK Slovan Bratysława 23 lipca, 19:00
Ryan Swan 57 - Róbert Vittek 41, 90, 90, Marko Milinković 49, Kornel Saláta 81
Szirak Giumri 0-2 AIK (Solna) 23 lipca, 14:30
Henok Goitom 14, Stefan Ishizaki 25
Spartaks Jūrmala 1-1 FK Vojvodina (Nowy Sad) 23 lipca, 18:00
Francesco Vivacqua 90 - Šaleta Kordić 86
Jełgawa
JK Nõmme Kalju 0-2 FC Vaduz 23 lipca, 18:00
Mauro Caballero 59, Naser Aliji 74
Tallin
AS Omónia Lefkossías 1-0 Jagiellonia Białystok 23 lipca, 18:00 (18 109)
Cillian Sheridan 8
Stróvolos
İnter Baku 2-2 FH (Hafnarfjörður) 23 lipca, 18:00
pd.
Abbas Hüseynov 45, Rauf Əliyev 91 - Þórarinn Ingi Valdimarsson 47, Kristján Finnbogason 52
Qəbələ FK 2-0 FK Čukarički (Belgrad) 23 lipca, 18:00
Sergei Zenjov 39, 53
Birkirkara FC 1-0 West Ham United FC 23 lipca, 20:45
pd. k. 3-5
Fabrizio Miccoli 15
Ta' Qali
Trakų FK 0-0 Apóllon FC 23 lipca, 17:30
Wilno
IF Elfsborg 1-0 Randers FC 21 lipca, 17:55
pd.
Simon Lundevall 94
HNK Hajduk (Split) 4-1 FC Koper 23 lipca, 19:00
Tomislav Kiš 2, Jefferson 40, Mijo Caktaš 62, Anton Maglica 69 - Matej Palčič 45
FK Rabotnički (Skopje) 2-0 FK Jelgava 23 lipca, 20:00
Blaže Ilijoski 6, Suad Sahiti 17
Linfield FC 1-3 FC Spartak Trnava 23 lipca, 20:45
Stephen Lowry 34 - Erik Sabo 54, 84, Jakub Vojtuš 60
NK Željezničar (Sarajewo) 2-0 Ferencvárosi TC 23 lipca, 18:00
Zoran Kokot 23, Ognjen Đelmić 90

III runda eliminacyjna - 30 lipca, 6 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2015, 13:00 - Nyon)

FC Zürich 0-1 Dinamo Mińsk 30 lipca, 19:30
Fatos Bećiraj 63 (k)
MŠK Žilina 2-0 Worskła Połtawa 30 lipca, 19:30
Matej Jelić 26, Jakub Paur 73
AZ (Alkmaar) 2-0 İstanbul Başakşehir FK 30 lipca, 19:30
Jop van der Linden 17 (k), Vincent Janssen 63
FC Girondins de Bordeaux 3-0 AÉK (Larnaka) 30 lipca, 20:30
André Biyogho Poko 52, Cheick Diabaté 74 (k), Nicolas Maurice-Belay 80
ASA Târgu Mureș 0-3 AS Saint-Étienne Loire 30 lipca, 20:00
Ismaël Diomandé 24, Romain Hamouma 75, 83
FK Jablonec nad Nisou 1997 0-1 FC København 29 lipca, 18:00
Benjamin Verbič 51
CF "Os Belenenses" 2-1 IFK Göteborg 30 lipca, 21:00
Carlos Martins 23, 41 - Haitam Aleesami 58
Royal Charleroi SC 0-2 Zoria Ługańsk 30 lipca, 20:30
Rusłan Malinowśkyj 70, 89
SK Sturm Graz 2-3 Rubin Kazań 30 lipca, 19:00
Donis Avdijaj 21, Simon Piesinger 56 - Maksim Kanunnikow 14, Gökdeniz Karadeniz 25 (k), Igor Portniagin 61
Southampton FC 3-0 SBV Vitesse 30 lipca, 21:05
Graziano Pellè 36, Dušan Tadić 45 (k), Shane Long 84
FC Slovan Liberec 2-1 Hapoel Irony Kiryat Shmona 30 lipca, 19:00
John Delarge 43, Herolind Shala 84 - Ahmed Abed 89
Wolfsberger AC 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 30 lipca, 21:05
Jonas Hofmann 14
Klagenfurt
AIK (Solna) 1-3 APS Atrómitos Athinón 30 lipca, 19:00
Henok Goitom 70 (k) - Stefano Napoleoni 3, Marcelinho 15, Javier Umbides 80 (k)
Royal Standard de Liège 2-1 NK Željezničar (Sarajewo) 30 lipca, 20:30
Aleksandar Kosorić 16 (s), Anthony Knockaert 28 - Ognjen Đelmić 64
Athletic Club de Bilbao 2-0 İnter Baku 30 lipca, 20:45
Javier Eraso 12, 49
SC Rheindorf Altach 2-1 Vitória SC Guimarães 30 lipca, 19:00
Louis Ngwat-Mahop 24, Hannes Aigner 50 (k) - Tozé 71
Innsbruck
FK Krasnodar 2-0 ŠK Slovan Bratysława 30 lipca, 19:00
Andreas Granqvist 45, Pawieł Mamajew 59 (k)
UC Sampdoria 0-4 FK Vojvodina (Nowy Sad) 30 lipca, 21:00
Mirko Ivanić 4, Aleksandar Stanisavljević 49, Ognjen Ožegović 58, 90
Turyn
IF Elfsborg 2-1 Odds BK 30 lipca, 18:00
Viktor Prodell 43, Simon Lundevall 76 - Olivier Occéan 21 (k)
Kajrat Ałmaty 2-1 Aberdeen FC 30 lipca, 16:45
Michaił Bakajew 13, Baurżan Isłamchan 22 - Kenny McLean 69
Debreceni VSC 2-3 Rosenborg BK 30 lipca, 20:00
Norbert Balogh 33, Ádám Bódi 90 - Tobias Mikkelsen 52, 87, Pål André Helland 58
FC Thun 1898 0-0 FC Vaduz 30 lipca, 19:30
Apóllon FC 1-1 Qəbələ FK 30 lipca, 19:00
Giórgos Kolokoúdias 14 - Cavid Hüseynov 90 (k)
Larnaka
Brøndbyernes IF 0-0 AS Omónia Lefkossías 30 lipca, 20:00
PAÓK 1-0 FC Spartak Trnava 30 lipca, 19:00
Lucas Pérez 82
FK Kukësi 0-3 Legia Warszawa 30 lipca, 20:00 (4000)
(wo)
Felipe Moreira 49 - Nemanja Nikolić 29, Jakub Rzeźniczak 51
Tirana / mecz przerwany w 52. minucie przy stanie 1-2 z powodu trafienia zawodnika gości (Ondreja Dudy) przedmiotem rzuconym z trybun przez kibica gospodarzy
FK Rabotnički (Skopje) 1-0 Trabzonspor Kulübü 30 lipca, 20:00
Blaže Ilijoski 23
HNK Hajduk (Split) 2-0 Strømsgodset IF 30 lipca, 21:00
Andrija Balić 67, Tomislav Kiš 90
West Ham United FC 2-2 Astra Giurgiu 30 lipca, 20:45
Enner Valencia 23, Mauro Zárate 51 - Fernando Boldrin 71, Angelo Ogbonna 82 (s)

Dinamo Mińsk 1-1 FC Zürich 6 sierpnia, 19:15
pd.
Fatos Bećiraj 118 - Amine Chermiti 4
Brześć
Worskła Połtawa 3-1 MŠK Žilina 6 sierpnia, 19:00
pd.
Anton Szynder 67, Jewhen Tkaczuk 90, Sanjar Tursunov 101 - William 120
İstanbul Başakşehir FK 1-2 AZ (Alkmaar) 6 sierpnia, 19:00
Doka Madureira 45 - Markus Henriksen 21, Joris van Overeem 75
AÉK (Larnaka) 0-1 FC Girondins de Bordeaux 6 sierpnia, 19:30
Isaac Thelin 29
AS Saint-Étienne Loire 1-2 ASA Târgu Mureș 6 sierpnia, 20:00
Iván González 72 (s) - Luís Pedro 39, Iván González 62
FC København 2-3 FK Jablonec nad Nisou 1997 6 sierpnia, 19:45
Nicolai Jørgensen 72, Federico Santander 88 - Tomáš Wágner 14, Ján Greguš 53, Martin Pospíšil 83
IFK Göteborg 0-0 CF "Os Belenenses" 6 sierpnia, 19:00
Zoria Ługańsk 3-0 Royal Charleroi SC 6 sierpnia, 20:00
Željko Ljubenović 58, 68 (k), Rusłan Malinowśkyj 90
Kijów
Rubin Kazań 1-1 SK Sturm Graz 6 sierpnia, 18:00
Oleg Kuźmin 85 - Josip Tadić 68
SBV Vitesse 0-2 Southampton FC 6 sierpnia, 20:00
Graziano Pellè 4, Sadio Mané 89
Hapoel Irony Kiryat Shmona 0-3 FC Slovan Liberec 6 sierpnia, 19:00
David Pavelka 33, Josef Šural 44, Marek Bakoš 52
Natanja
BV Borussia 1909 (Dortmund) 5-0 Wolfsberger AC 6 sierpnia, 20:30
Marco Reus 48, Pierre-Emerick Aubameyang 64, Henrich Mchitarjan 73, 82, 86
APS Atrómitos Athinón 1-0 AIK (Solna) 6 sierpnia, 20:00
Marcelinho 67
mecz przerwany w 70. minucie na 40 minut z powodu awarii oświetlenia
NK Željezničar (Sarajewo) 0-1 Royal Standard de Liège 6 sierpnia, 20:00
Jelle Van Damme 68
İnter Baku 0-0 Athletic Club de Bilbao 6 sierpnia, 18:00
Vitória SC Guimarães 1-4 SC Rheindorf Altach 6 sierpnia, 22:15
Tómané 67 - Philipp Netzer 31, Pedro Correia 59 (s), Boris Prokopič 63, Andreas Lienhart 90
ŠK Slovan Bratysława 3-3 FK Krasnodar 6 sierpnia, 20:15
Róbert Vittek 54, 60, 77 - Pawieł Mamajew 8 (k), 11, Fiodor Smołow 90 (k)
FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-2 UC Sampdoria 6 sierpnia, 21:00
Éder 15, Luis Muriel 70
Odds BK 2-0 IF Elfsborg 6 sierpnia, 19:00
Olivier Occéan 27, Bentley 71
Aberdeen FC 1-1 Kajrat Ałmaty 6 sierpnia, 20:45
Kenny McLean 84 - Gérard Gohou 59
Rosenborg BK 3-1 Debreceni VSC 6 sierpnia, 19:00
Alexander Søderlund 27, Mike Jensen 40, Matthías Vilhjálmsson 86 - Geoffrey Castillion 43
FC Vaduz 2-2 FC Thun 1898 6 sierpnia, 19:30
Moreno Costanzo 32, Markus Neumayr 45 - Marco Rojas 38, Roman Buess 65
Qəbələ FK 1-0 Apóllon FC 6 sierpnia, 18:00
Cavid Hüseynov 80 (k)
Baku
AS Omónia Lefkossías 2-2 Brøndbyernes IF 6 sierpnia, 18:00
Cillian Sheridan 16 (k), 45 (k) - Teemu Pukki 2, 39
Stróvolos
FC Spartak Trnava 1-1 PAÓK 6 sierpnia, 20:05
Erik Sabo 35 (k) - Dimítris Konstantinídis 48
Zlaté Moravce
Legia Warszawa 1-0 FK Kukësi 6 sierpnia, 21:00 (11 847)
Michał Kucharczyk 47
Trabzonspor Kulübü 1-1 FK Rabotnički (Skopje) 6 sierpnia, 19:00
pd.
Okay Yokuşlu 55 - Kire Markoski 112
Strømsgodset IF 0-2 HNK Hajduk (Split) 6 sierpnia, 19:00
Mijo Caktaš 55, Frank Ohandza 77
Astra Giurgiu 2-1 West Ham United FC 6 sierpnia, 20:00
Constantin Budescu 32, 36 - Manuel Lanzini 4

IV runda eliminacyjna - 20 sierpnia, 27 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2015, 13:00 - Nyon)

SC Rheindorf Altach 0-1 CF "Os Belenenses" 20 sierpnia, 20:30
Tiago Caeiro 13
Innsbruck
Milsami Orhei 1-1 AS Saint-Étienne Loire 20 sierpnia, 19:30
Cristian Bud 56 - Romain Hamouma 40
Kiszyniów
MŠK Žilina 3-2 Athletic Club de Bilbao 20 sierpnia, 20:15
Jakub Paur 66, William 77, 90 - Sabin Merino 16, Kike Sola 33
AFC Ajax 1-0 FK Jablonec nad Nisou 1997 20 sierpnia, 19:00
Arkadiusz Milik 54 (k)
Steaua Bukareszt 0-3 Rosenborg BK 20 sierpnia, 20:00
Tobias Mikkelsen 61, Pål André Helland 67, Mike Jensen 90
BSC Young Boys Berno 0-1 Qarabağ Ağdam 20 sierpnia, 20:00
Richard 67
Zoria Ługańsk 0-1 Legia Warszawa 20 sierpnia, 19:00 (8000)
Michał Kucharczyk 48
Kijów
Molde FK 2-0 Royal Standard de Liège 20 sierpnia, 19:00
Tommy Høiland 24, Mohamed Elyounoussi 28
FC Viktoria Plzeň 3-0 FK Vojvodina (Nowy Sad) 20 sierpnia, 20:50
Jan Kopic 25, 82, Ondřej Vaněk 51
PAÓK 5-0 Brøndbyernes IF 20 sierpnia, 19:00
Róbert Mak 17, 80, 82, Dimítris Pélkas 36, Garry Rodrigues 51
FC Girondins de Bordeaux 1-0 Kajrat Ałmaty 20 sierpnia, 20:30
Wahbi Khazri 27
Qəbələ FK 0-0 Panathinaïkós AÓ 20 sierpnia, 18:00
Baku
Lech Poznań 3-0 Videoton FC Fehérvár 20 sierpnia, 21:00 (14 133)
Karol Linetty 11, Branislav Danilović 57 (s), Łukasz Trałka 68
Southampton FC 1-1 FC Midtjylland 20 sierpnia, 21:00
Jay Rodriguez 56 (k) - Tim Sparv 45
Dinamo Mińsk 2-0 FC Salzburg 20 sierpnia, 18:00
Gleb Rassadkin 57, Nenad Adamović 90
Brześć
Astra Giurgiu 3-2 AZ (Alkmaar) 20 sierpnia, 18:00
Fernando Boldrin 25, Denis Alibec 41, Alexandru Dandea 45 - Markus Henriksen 11, Vincent Janssen 13
FK Rabotnički (Skopje) 1-1 Rubin Kazań 20 sierpnia, 20:00
Kire Ristevski 85 - Gökdeniz Karadeniz 68
Odds BK 3-4 BV Borussia 1909 (Dortmund) 20 sierpnia, 20:30
Jone Samuelsen 1, Fredrik Nordkvelle 20, Espen Ruud 22 - Pierre-Emerick Aubameyang 34, 76, Shinji Kagawa 47, Henrich Mchitarjan 85
FC Slovan Liberec 1-0 HNK Hajduk (Split) 20 sierpnia, 19:00
Lukáš Pokorný 79
FK Krasnodar 5-1 HJK 20 sierpnia, 19:00
Juhani Ojala 8 (s), Pawieł Mamajew 10 (k), Fiodor Smołow 57 (k), Wánderson 62, Jurij Gazinskij 64 - Ousman Jallow 18
APS Atrómitos Athinón 0-1 Fenerbahçe SK 20 sierpnia, 20:00
Robin van Persie 90
AC Sparta Praga 3-1 FC Thun 1898 20 sierpnia, 19:00
Costa Nhamoinesu 43, Bořek Dočkal 45, 90 - Nicola Sutter 5

CF "Os Belenenses" 0-0 SC Rheindorf Altach 27 sierpnia, 22:30
AS Saint-Étienne Loire 1-0 Milsami Orhei 27 sierpnia, 19:30
Benjamin Corgnet 15
Athletic Club de Bilbao 1-0 MŠK Žilina 27 sierpnia, 20:45
Gorka Elustondo 24
FK Jablonec nad Nisou 1997 0-0 AFC Ajax 27 sierpnia, 18:00
Rosenborg BK 0-1 Steaua Bukareszt 27 sierpnia, 20:00
Adrian Popa 53
Qarabağ Ağdam 3-0 BSC Young Boys Berno 27 sierpnia, 18:00
Richard 4 (k), Reynaldo 43, Əfran İsmayılov 61
Baku
Legia Warszawa 3-2 Zoria Ługańsk 27 sierpnia, 21:00 (23 163)
Tomasz Brzyski 16, Guilherme 62, Ondrej Duda 90 (k) - Dmytro Chomczenowśkyj 39, Rusłan Malinowśkyj 66
Royal Standard de Liège 3-1 Molde FK 27 sierpnia, 20:30
Anthony Knockaert 26, Ivan Santini 48, Adrien Trebel 90 - Etzaz Hussain 42
FK Vojvodina (Nowy Sad) 0-2 FC Viktoria Plzeň 27 sierpnia, 20:30
Igor Đurić 19 (s), Michal Ďuriš 60
Brøndbyernes IF 1-1 PAÓK 27 sierpnia, 20:00
Elba Rashani 27 - Ricardo Costa 21
Kajrat Ałmaty 2-1 FC Girondins de Bordeaux 27 sierpnia, 16:45
Cédric Yambéré 1 (s), Isłambiek Kuat 66 - Enzo Crivelli 76
Panathinaïkós AÓ 2-2 Qəbələ FK 27 sierpnia, 20:00
Marcus Berg 35, Nano 78 - Dodô 6, 60
Videoton FC Fehérvár 0-1 Lech Poznań 27 sierpnia, 19:00 (2819)
Tomasz Kędziora 57
FC Midtjylland 1-0 Southampton FC 27 sierpnia, 20:45
Morten Rasmussen 28
FC Salzburg 2-0 Dinamo Mińsk 27 sierpnia, 20:30
pd. k. 2-3
Takumi Minamino 11, Jonathan Soriano 58
AZ (Alkmaar) 2-0 Astra Giurgiu 27 sierpnia, 20:00
Jop van der Linden 80, Robert Mühren 85
Rubin Kazań 1-0 FK Rabotnički (Skopje) 27 sierpnia, 18:00
Carlos Eduardo 35
BV Borussia 1909 (Dortmund) 7-2 Odds BK 27 sierpnia, 20:30
Henrich Mchitarjan 25, Marco Reus 27, 32, 57, Shinji Kagawa 40, 90, İlkay Gündoğan 51 - Ole Jørgen Halvorsen 19, Oliver Berg 64
HNK Hajduk (Split) 0-1 FC Slovan Liberec 27 sierpnia, 20:00
Josef Šural 23
HJK 0-0 FK Krasnodar 27 sierpnia, 19:00
Fenerbahçe SK 3-0 APS Atrómitos Athinón 27 sierpnia, 20:00
Fernandão 7, 78, Andriej Gorbunow 59 (s)
FC Thun 1898 3-3 AC Sparta Praga 27 sierpnia, 19:30
Nélson Ferreira 33, 81, Ridge Munsy 50 - Bořek Dočkal 10, Josef Hušbauer 21, Costa Nhamoinesu 71

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

Fenerbahçe SK 1-3 Molde FK 17 września, 19:00 (31 209)
Nani 42 - Tommy Høiland 36 (k), Mohamed Elyounoussi 53, Martin Linnes 65
AFC Ajax 2-2 Celtic FC 17 września, 19:00 (47 455)
Viktor Fischer 25, Lasse Schöne 84 - Nir Biton 8, Mikael Lustig 42

Kolejka 2 - 1 października

Celtic FC 2-2 Fenerbahçe SK 1 października, 21:05 (41 330)
Leigh Griffiths 28, Kris Commons 32 - Fernandão 43, 48
Molde FK 1-1 AFC Ajax 1 października, 21:05 (7890)
Eirik Hestad 8 - Viktor Fischer 19

Kolejka 3 - 22 października

Molde FK 3-1 Celtic FC 22 października, 21:05 (9166)
Ola Kamara 11, Vegard Forren 18, Mohamed Elyounoussi 56 - Kris Commons 55
Fenerbahçe SK 1-0 AFC Ajax 22 października, 21:05 (35 292)
Fernandão 89

Kolejka 4 - 5 listopada

Celtic FC 1-2 Molde FK 5 listopada, 19:00 (37 071)
Kris Commons 26 - Mohamed Elyounoussi 21, Daniel Hestad 37
AFC Ajax 0-0 Fenerbahçe SK 5 listopada, 19:00 (48 990)

Kolejka 5 - 26 listopada

Molde FK 0-2 Fenerbahçe SK 26 listopada, 21:05 (8235)
Fernandão 68, Ozan Tufan 84
Celtic FC 1-2 AFC Ajax 26 listopada, 21:05 (44 118)
Callum McGregor 3 - Arkadiusz Milik 22, Václav Černý 88

Kolejka 6 - 10 grudnia

Fenerbahçe SK 1-1 Celtic FC 10 grudnia, 19:00 (35 372)
Lazar Marković 39 - Kris Commons 75
AFC Ajax 1-1 Molde FK 10 grudnia, 19:00 (48 041)
Donny van de Beek 14 - Harmeet Singh 29

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Molde FK 6 11 3 2 1 10-7 1 1 1 4-4 2 1 0 6-3
2.  Fenerbahçe SK 6 9 2 3 1 7-6 1 1 1 3-4 1 2 0 4-2
3.  AFC Ajax 6 7 1 4 1 6-6 0 3 0 3-3 1 1 1 3-3
4.  Celtic FC 6 3 0 3 3 8-12 0 1 2 4-6 0 2 1 4-6

Grupa B
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

FC Girondins de Bordeaux 1-1 Liverpool FC 17 września, 19:00 (35 328)
Jussiê 81 - Adam Lallana 65
FC Sion 2-1 Rubin Kazań 17 września, 19:00 (7000)
Moussa Konaté 11, 82 - Maksim Kanunnikow 65

Kolejka 2 - 1 października

Rubin Kazań 0-0 FC Girondins de Bordeaux 1 października, 21:05 (17 642)
Liverpool FC 1-1 FC Sion 1 października, 21:05 (37 252)
Adam Lallana 4 - Ebenezer Assifuah 18

Kolejka 3 - 22 października

Liverpool FC 1-1 Rubin Kazań 22 października, 21:05 (42 951)
Emre Can 37 - Marko Dević 15
FC Girondins de Bordeaux 0-1 FC Sion 22 października, 21:05 (18 318)
Léo Lacroix 21

Kolejka 4 - 5 listopada

Rubin Kazań 0-1 Liverpool FC 5 listopada, 19:00 (41 585)
Jordon Ibe 52
FC Sion 1-1 FC Girondins de Bordeaux 5 listopada, 19:00 (9000)
Clément Chantôme 90 (s) - Thomas Touré 67

Kolejka 5 - 26 listopada

Liverpool FC 2-1 FC Girondins de Bordeaux 26 listopada, 21:05 (42 525)
James Milner 38 (k), Christian Benteke 45 - Henri Saivet 33
Rubin Kazań 2-0 FC Sion 26 listopada, 17:00 (15 116)
Błagoj Georgijew 72, Marko Dević 90

Kolejka 6 - 10 grudnia

FC Girondins de Bordeaux 2-2 Rubin Kazań 10 grudnia, 19:00 (13 640)
Gaëtan Laborde 58, Diego Rolán 63 - Maksim Kanunnikow 31, Witalij Ustinow 76
FC Sion 0-0 Liverpool FC 10 grudnia, 19:00 (10 000)

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 6 10 2 4 0 6-4 1 2 0 4-3 1 2 0 2-1
2.  FC Sion 6 9 2 3 1 5-5 1 2 0 3-2 1 1 1 2-3
3.  Rubin Kazań 6 6 1 3 2 6-6 1 1 1 2-1 0 2 1 4-5
4.  FC Girondins de Bordeaux 6 4 0 4 2 5-7 0 2 1 3-4 0 2 1 2-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

Qəbələ FK 0-0 PAÓK 17 września, 19:00 (7500)
Baku
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 FK Krasnodar 17 września, 19:00 (55 200)
Matthias Ginter 45, Park Joo-ho 90 - Pawieł Mamajew 12

Kolejka 2 - 1 października

FK Krasnodar 2-1 Qəbələ FK 1 października, 21:05 (8901)
Wánderson 8, Fiodor Smołow 84 - Dodô 51
PAÓK 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 1 października, 21:05 (25 663)
Róbert Mak 34 - Gonzalo Castro 72

Kolejka 3 - 22 października

PAÓK 0-0 FK Krasnodar 22 października, 21:05 (9325)
Qəbələ FK 1-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 22 października, 17:00 (10 500)
Dodô 90 - Pierre-Emerick Aubameyang 31, 38, 72
Baku

Kolejka 4 - 5 listopada

FK Krasnodar 2-1 PAÓK 5 listopada, 19:00 (15 550)
Ari 33, Joãozinho 67 (k) - Róbert Mak 90
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 Qəbələ FK 5 listopada, 19:00 (57 009)
Marco Reus 28, Pierre-Emerick Aubameyang 45, Sergei Zenjov 67 (s), Henrich Mchitarjan 70

Kolejka 5 - 26 listopada

PAÓK 0-0 Qəbələ FK 26 listopada, 21:05 (6131)
FK Krasnodar 1-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 26 listopada, 17:00 (30 150)
Pawieł Mamajew 2 (k)

Kolejka 6 - 10 grudnia

Qəbələ FK 0-3 FK Krasnodar 10 grudnia, 19:00 (3000)
Ragnar Sigurðsson 26, Mauricio Pereyra 41, Wánderson 76
Baku
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-1 PAÓK 10 grudnia, 19:00 (55 200)
Róbert Mak 33

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Krasnodar 6 13 4 1 1 9-4 3 0 0 5-2 1 1 1 4-2
2.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 10 3 1 2 10-5 2 0 1 6-2 1 1 1 4-3
3.  PAÓK 6 7 1 4 1 3-3 0 3 0 1-1 1 1 1 2-2
4.  Qəbələ FK 6 2 0 2 4 2-12 0 1 2 1-6 0 1 2 1-6

Grupa D
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

FC Midtjylland 1-0 Legia Warszawa 17 września, 19:00 (6798)
Jakob Poulsen 60
SSC Napoli 5-0 Club Brugge KV 17 września, 19:00 (13 043)
José Callejón 5, 77, Dries Mertens 19, 25, Marek Hamšík 53

Kolejka 2 - 1 października

Club Brugge KV 1-3 FC Midtjylland 1 października, 21:05 (14 126)
Thomas Meunier 79 - Pione Sisto 51, Paul Onuachu 67, Filip Novák 74
Legia Warszawa 0-2 SSC Napoli 1 października, 21:05 (26 357)
Dries Mertens 53, Gonzalo Higuaín 84

Kolejka 3 - 22 października

Legia Warszawa 1-1 Club Brugge KV 22 października, 21:05 (16 320)
Michał Kucharczyk 51 - Davy De fauw 39
FC Midtjylland 1-4 SSC Napoli 22 października, 21:05 (9210)
Martin Pušić 43 - José Callejón 19, Manolo Gabbiadini 31, 40, Gonzalo Higuaín 90

Kolejka 4 - 5 listopada

Club Brugge KV 1-0 Legia Warszawa 5 listopada, 19:00 (16 349)
Thomas Meunier 38
SSC Napoli 5-0 FC Midtjylland 5 listopada, 19:00 (18 475)
Omar El Kaddouri 13, Manolo Gabbiadini 23, 38, Christian Maggio 54, José Callejón 77

Kolejka 5 - 26 listopada

Legia Warszawa 1-0 FC Midtjylland 26 listopada, 21:05 (9568)
Aleksandar Prijović 35
Club Brugge KV 0-1 SSC Napoli 26 listopada, 21:05
Vlad Chiricheș 41
bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 10 grudnia

FC Midtjylland 1-1 Club Brugge KV 10 grudnia, 19:00 (8624)
Pione Sisto 27 - Jelle Vossen 68
SSC Napoli 5-2 Legia Warszawa 10 grudnia, 19:00 (7922)
Nathaniel Chalobah 32, Lorenzo Insigne 39, José Callejón 57, Dries Mertens 65, 90 - Stojan Vranješ 62, Aleksandar Prijović 90

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSC Napoli 6 18 6 0 0 22-3 3 0 0 15-2 3 0 0 7-1
2.  FC Midtjylland 6 7 2 1 3 6-12 1 1 1 3-5 1 0 2 3-7
3.  Club Brugge KV 6 5 1 2 3 4-11 1 0 2 2-4 0 2 1 2-7
4.  Legia Warszawa 6 4 1 1 4 4-10 1 1 1 2-3 0 0 3 2-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

SK Rapid Wiedeń 2-1 Villarreal CF 17 września, 19:00 (36 200)
Stefan Schwab 50, Steffen Hofmann 53 (k) - Léo Baptistão 45
FC Viktoria Plzeň 2-0 Dinamo Mińsk 17 września, 19:00 (10 784)
Tomáš Hořava 36, Milan Petržela 75

Kolejka 2 - 1 października

Dinamo Mińsk 0-1 SK Rapid Wiedeń 1 października, 21:05 (4553)
Steffen Hofmann 54
Borysów
Villarreal CF 1-0 FC Viktoria Plzeň 1 października, 21:05 (17 481)
Léo Baptistão 54

Kolejka 3 - 22 października

Villarreal CF 4-0 Dinamo Mińsk 22 października, 21:05 (14 025)
Cédric Bakambu 17, 32, Roberto Soldado 61, Éric Bailly 71
SK Rapid Wiedeń 3-2 FC Viktoria Plzeň 22 października, 21:05 (39 400)
Steffen Hofmann 34, Louis Schaub 52, Thános Pétsos 68 - Michal Ďuriš 12, Patrik Hrošovský 76

Kolejka 4 - 5 listopada

Dinamo Mińsk 1-2 Villarreal CF 5 listopada, 19:00 (4959)
Maksim Witus 69 - Roberto Soldado 72 (k), Siergiej Politiewicz 86 (s)
Borysów
FC Viktoria Plzeň 1-2 SK Rapid Wiedeń 5 listopada, 19:00 (11 691)
Jan Holenda 71 - Philipp Schobesberger 13, 77

Kolejka 5 - 26 listopada

Villarreal CF 1-0 SK Rapid Wiedeń 26 listopada, 21:05 (14 760)
Bruno Soriano 78
Dinamo Mińsk 1-0 FC Viktoria Plzeň 26 listopada, 17:00 (4550)
Nenad Adamović 90
Borysów

Kolejka 6 - 10 grudnia

SK Rapid Wiedeń 2-1 Dinamo Mińsk 10 grudnia, 19:00 (34 800)
Maximilian Hofmann 29, Matej Jelić 59 - Mohamed El Monir 65
FC Viktoria Plzeň 3-3 Villarreal CF 10 grudnia, 19:00 (10 071)
Daniel Kolář 8 (k), Jan Kovařík 65, Tomáš Hořava 90 - Cédric Bakambu 40, Jonathan dos Santos 62, Bruno Soriano 90

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SK Rapid Wiedeń 6 15 5 0 1 10-6 3 0 0 7-4 2 0 1 3-2
2.  Villarreal CF 6 13 4 1 1 12-6 3 0 0 6-0 1 1 1 6-6
3.  FC Viktoria Plzeň 6 4 1 1 4 8-10 1 1 1 6-5 0 0 3 2-5
4.  Dinamo Mińsk 6 3 1 0 5 3-11 1 0 2 2-3 0 0 3 1-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

FC Slovan Liberec 0-1 SC Braga 17 września, 19:00 (8132)
Rafa Silva 60
FC Groningen 0-3 Olympique de Marseille 17 września, 19:00 (21 520)
Georges-Kévin N'Koudou 25, Lucas Ocampos 40, Romain Alessandrini 61

Kolejka 2 - 1 października

Olympique de Marseille 0-1 FC Slovan Liberec 1 października, 21:05 (10 040)
Vladimír Coufal 84
SC Braga 1-0 FC Groningen 1 października, 21:05 (9150)
Ahmed Hassan 5

Kolejka 3 - 22 października

SC Braga 3-2 Olympique de Marseille 22 października, 21:05 (10 495)
Ahmed Hassan 61, Wilson Eduardo 77, Alan 88 - Romain Alessandrini 84, Michy Batshuayi 87
FC Slovan Liberec 1-1 FC Groningen 22 października, 21:05 (8793)
Kevin Luckassen 87 - Danny Hoesen 90

Kolejka 4 - 5 listopada

Olympique de Marseille 1-0 SC Braga 5 listopada, 19:00 (12 973)
Georges-Kévin N'Koudou 39
FC Groningen 0-1 FC Slovan Liberec 5 listopada, 19:00 (18 693)
Sergio Padt 81 (s)

Kolejka 5 - 26 listopada

SC Braga 2-1 FC Slovan Liberec 26 listopada, 21:05 (8144)
Ricardo Ferreira 42, Crislan 90 - Dmitrij Jefriemow 35
Olympique de Marseille 2-1 FC Groningen 26 listopada, 21:05 (9107)
Georges-Kévin N'Koudou 28, Michy Batshuayi 88 - Hedwiges Maduro 50

Kolejka 6 - 10 grudnia

FC Slovan Liberec 2-4 Olympique de Marseille 10 grudnia, 19:00 (9900)
Marek Bakoš 75 (k), Josef Šural 76 - Michy Batshuayi 14, Georges-Kévin N'Koudou 43, Abdelaziz Barrada 48, Lucas Ocampos 90
FC Groningen 0-0 SC Braga 10 grudnia, 19:00 (15 715)

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SC Braga 6 13 4 1 1 7-4 3 0 0 6-3 1 1 1 1-1
2.  Olympique de Marseille 6 12 4 0 2 12-7 2 0 1 3-2 2 0 1 9-5
3.  FC Slovan Liberec 6 7 2 1 3 6-8 0 1 2 3-6 2 0 1 3-2
4.  FC Groningen 6 2 0 2 4 2-8 0 1 2 0-4 0 1 2 2-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

Dnipro Dniepropietrowsk 1-1 SS Lazio 17 września, 21:05
Jewhen Sełezniow 90 - Sergej Milinković-Savić 34
bez udziału publiczności
AS Saint-Étienne Loire 2-2 Rosenborg BK 17 września, 21:05 (22 826)
Robert Berič 4, Nolan Roux 87 (k) - Tobias Mikkelsen 16, Jonas Svensson 78

Kolejka 2 - 1 października

Rosenborg BK 0-1 Dnipro Dniepropietrowsk 1 października, 19:00 (13 939)
Jewhen Sełezniow 80
SS Lazio 3-2 AS Saint-Étienne Loire 1 października, 19:00 (11 039)
Ogenyi Onazi 22, Wesley Hoedt 48, Lucas Biglia 80 - Moustapha Bayal Sall 6, Kévin Monnet-Paquet 84

Kolejka 3 - 22 października

SS Lazio 3-1 Rosenborg BK 22 października, 19:00 (8630)
Alessandro Matri 28, Felipe Ânderson 54, Antonio Candreva 79 - Alexander Søderlund 69
Dnipro Dniepropietrowsk 0-1 AS Saint-Étienne Loire 22 października, 19:00
Romain Hamouma 44
bez udziału publiczności

Kolejka 4 - 5 listopada

Rosenborg BK 0-2 SS Lazio 5 listopada, 21:05 (16 038)
Filip Đorđević 9, 29
AS Saint-Étienne Loire 3-0 Dnipro Dniepropietrowsk 5 listopada, 21:05 (24 582)
Kévin Monnet-Paquet 38, Robert Berič 52, Romain Hamouma 65

Kolejka 5 - 26 listopada

SS Lazio 3-1 Dnipro Dniepropietrowsk 26 listopada, 19:00 (3058)
Antonio Candreva 4, Marco Parolo 68, Filip Đorđević 90 - Bruno Gama 65
Rosenborg BK 1-1 AS Saint-Étienne Loire 26 listopada, 19:00 (15 068)
Alexander Søderlund 40 - Nolan Roux 80 (k)

Kolejka 6 - 10 grudnia

Dnipro Dniepropietrowsk 3-0 Rosenborg BK 10 grudnia, 21:05 (4541)
Matheus 35, 60, Jewhen Szachow 79
AS Saint-Étienne Loire 1-1 SS Lazio 10 grudnia, 21:05 (28 954)
Valentin Eysseric 76 - Alessandro Matri 52

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SS Lazio 6 14 4 2 0 13-6 3 0 0 9-4 1 2 0 4-2
2.  AS Saint-Étienne Loire 6 9 2 3 1 10-7 1 2 0 6-3 1 1 1 4-4
3.  Dnipro Dniepropietrowsk 6 7 2 1 3 6-8 1 1 1 4-2 1 0 2 2-6
4.  Rosenborg BK 6 2 0 2 4 4-12 0 1 2 1-4 0 1 2 3-8

Grupa H
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-3 Łokomotiw Moskwa 17 września, 21:05 (25 400)
Fredy Montero 50 - Aleksandr Samiedow 12, 56, Oumar Niassé 65
Skënderbeu Korçë 0-1 Beşiktaş JK 17 września, 21:05 (5482)
José Sosa 28
Elbasan

Kolejka 2 - 1 października

Beşiktaş JK 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1 października, 19:00 (25 827)
Gökhan Töre 61 - Bryan Ruiz 16
Łokomotiw Moskwa 2-0 Skënderbeu Korçë 1 października, 19:00 (10 340)
Oumar Niassé 35, Aleksandr Samiedow 73

Kolejka 3 - 22 października

Łokomotiw Moskwa 1-1 Beşiktaş JK 22 października, 19:00 (19 124)
Maicon 54 - Mario Gómez 64
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-1 Skënderbeu Korçë 22 października, 19:00 (20 567)
Alberto Aquilani 38 (k), Fredy Montero 41 (k), Matheus Pereira 64, 77, Tobias Figueiredo 69 - Bajram Jashanica 89

Kolejka 4 - 5 listopada

Beşiktaş JK 1-1 Łokomotiw Moskwa 5 listopada, 17:00 (24 690)
Quaresma 58 - Oumar Niassé 76
Skënderbeu Korçë 3-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5 listopada, 21:05 (1783)
Sabien Lilaj 15, 19 (k), Bakary Nimaga 55
Elbasan

Kolejka 5 - 26 listopada

Łokomotiw Moskwa 2-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 listopada, 19:00 (11 043)
Maicon 5, Aleksiej Miranczuk 86 - Fredy Montero 20, Bryan Ruiz 38, Gelson Martins 43, Matheus Pereira 60
Beşiktaş JK 2-0 Skënderbeu Korçë 26 listopada, 19:00 (11 155)
Cenk Tosun 35, 78

Kolejka 6 - 10 grudnia

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-1 Beşiktaş JK 10 grudnia, 21:05 (28 211)
Islam Slimani 67, Bryan Ruiz 72, Teófilo Gutiérrez 78 - Mario Gómez 58
Skënderbeu Korçë 0-3 Łokomotiw Moskwa 10 grudnia, 21:05 (1152)
Dmitrij Tarasow 18, Oumar Niassé 89, Aleksandr Samiedow 90
Elbasan

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łokomotiw Moskwa 6 11 3 2 1 12-7 1 1 1 5-5 2 1 0 7-2
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 6 10 3 1 2 14-11 2 0 1 9-5 1 1 1 5-6
3.  Beşiktaş JK 6 9 2 3 1 7-6 1 2 0 4-2 1 1 1 3-4
4.  Skënderbeu Korçë 6 3 1 0 5 4-13 1 0 2 3-4 0 0 3 1-9

Grupa I
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

ACF Fiorentina 1-2 FC Basel 1893 17 września, 21:05 (15 212)
Nikola Kalinić 3 - Birkir Bjarnason 71, Mohamed Elneny 79
Lech Poznań 0-0 CF "Os Belenenses" 17 września, 21:05 (7934)

Kolejka 2 - 1 października

CF "Os Belenenses" 0-4 ACF Fiorentina 1 października, 19:00 (6886)
Federico Bernardeschi 18, Khouma Babacar 45, Tonel 83 (s), Giuseppe Rossi 89
FC Basel 1893 2-0 Lech Poznań 1 października, 19:00 (17 567)
Birkir Bjarnason 55, Breel Embolo 90

Kolejka 3 - 22 października

FC Basel 1893 1-2 CF "Os Belenenses" 22 października, 19:00 (17 275)
Michael Lang 15 - Luís Leal 27, Kuca 45
ACF Fiorentina 1-2 Lech Poznań 22 października, 19:00 (14 293)
Giuseppe Rossi 90 - Dawid Kownacki 65, Maciej Gajos 82

Kolejka 4 - 5 listopada

CF "Os Belenenses" 0-2 FC Basel 1893 5 listopada, 21:05 (4802)
Marc Janko 45 (k), Breel Embolo 64
Lech Poznań 0-2 ACF Fiorentina 5 listopada, 21:05 (22 343)
Josip Iličić 42, 83

Kolejka 5 - 26 listopada

FC Basel 1893 2-2 ACF Fiorentina 26 listopada, 19:00 (22 550)
Marek Suchý 40, Mohamed Elneny 74 - Federico Bernardeschi 23, 36
CF "Os Belenenses" 0-0 Lech Poznań 26 listopada, 19:00 (1987)

Kolejka 6 - 10 grudnia

ACF Fiorentina 1-0 CF "Os Belenenses" 10 grudnia, 21:05 (13 282)
Khouma Babacar 67
Lech Poznań 0-1 FC Basel 1893 10 grudnia, 21:05 (10 457)
Jean-Paul Boëtius 50

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Basel 1893 6 13 4 1 1 10-5 1 1 1 5-4 3 0 0 5-1
2.  ACF Fiorentina 6 10 3 1 2 11-6 1 0 2 3-4 2 1 0 8-2
3.  Lech Poznań 6 5 1 2 3 2-6 0 1 2 0-3 1 1 1 2-3 2 2 0 2 0 0-0
4.  CF "Os Belenenses" 6 5 1 2 3 2-8 0 1 2 0-6 1 1 1 2-2 2 2 0 2 0 0-0

Grupa J
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

RSC Anderlecht 1-1 AS Monaco FC 17 września, 21:05 (15 576)
Guillaume Gillet 11 - Lacina Traoré 85
Tottenham Hotspur FC 3-1 Qarabağ Ağdam 17 września, 21:05 (26 463)
Son Heung-min 28, 30, Erik Lamela 86 - Richard 7 (k)

Kolejka 2 - 1 października

Qarabağ Ağdam 1-0 RSC Anderlecht 1 października, 19:00 (25 000)
Richard 36
Baku
AS Monaco FC 1-1 Tottenham Hotspur FC 1 października, 19:00 (7216)
Stephan El Shaarawy 81 - Erik Lamela 35

Kolejka 3 - 22 października

AS Monaco FC 1-0 Qarabağ Ağdam 22 października, 19:00 (6165)
Lacina Traoré 70
RSC Anderlecht 2-1 Tottenham Hotspur FC 22 października, 19:00 (18 504)
Guillaume Gillet 13, Stefano Okaka 75 - Christian Eriksen 4

Kolejka 4 - 5 listopada

Qarabağ Ağdam 1-1 AS Monaco FC 5 listopada, 17:00 (30 200)
Samuel Armenteros 39 - Ivan Cavaleiro 72
Baku
Tottenham Hotspur FC 2-1 RSC Anderlecht 5 listopada, 21:05 (33 479)
Harry Kane 29, Moussa Dembélé 87 - Imoh Ezekiel 72

Kolejka 5 - 26 listopada

AS Monaco FC 0-2 RSC Anderlecht 26 listopada, 19:00 (5913)
Guillaume Gillet 45, Frank Acheampong 78
Qarabağ Ağdam 0-1 Tottenham Hotspur FC 26 listopada, 19:00 (28 000)
Harry Kane 78
Baku

Kolejka 6 - 10 grudnia

RSC Anderlecht 2-1 Qarabağ Ağdam 10 grudnia, 21:05 (16 075)
Andy Najar 28, Stefano Okaka 31 - Dani Quintana 26
Tottenham Hotspur FC 4-1 AS Monaco FC 10 grudnia, 21:05 (34 122)
Erik Lamela 2, 15, 38, Tom Carroll 78 - Stephan El Shaarawy 61

Grupa J
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 6 13 4 1 1 12-6 3 0 0 9-3 1 1 1 3-3
2.  RSC Anderlecht 6 10 3 1 2 8-6 2 1 0 5-3 1 0 2 3-3
3.  AS Monaco FC 6 6 1 3 2 5-9 1 1 1 2-3 0 2 1 3-6
4.  Qarabağ Ağdam 6 4 1 1 4 4-8 1 1 1 2-2 0 0 3 2-6

Grupa K
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

APÓEL (Nikozja) 0-3 FC Schalke 04 17 września, 21:05 (13 512)
Joël Matip 28, Klaas-Jan Huntelaar 35, 71
Stróvolos
AGS Astéras Trípolis 1-1 AC Sparta Praga 17 września, 21:05 (2984)
Pablo Mazza 2 - David Lafata 56

Kolejka 2 - 1 października

AC Sparta Praga 2-0 APÓEL (Nikozja) 1 października, 19:00 (9130)
Kehinde Fatai 24, Jakub Brabec 60
FC Schalke 04 4-0 AGS Astéras Trípolis 1 października, 19:00 (42 447)
Franco Di Santo 28, 37, 44 (k), Klaas-Jan Huntelaar 84

Kolejka 3 - 22 października

FC Schalke 04 2-2 AC Sparta Praga 22 października, 19:00 (51 244)
Franco Di Santo 6, Leroy Sané 73 - Kehinde Fatai 50, David Lafata 63
APÓEL (Nikozja) 2-1 AGS Astéras Trípolis 22 października, 19:00 (12 783)
Fernando Cavenaghi 45 (k), Carlão 59 - Braian Lluy 8
Stróvolos / mecz przerwany w 17. minucie na 9 minut z powodu awarii oświetlenia

Kolejka 4 - 5 listopada

AC Sparta Praga 1-1 FC Schalke 04 5 listopada, 21:05 (17 352)
David Lafata 6 - Johannes Geis 20 (k)
AGS Astéras Trípolis 2-0 APÓEL (Nikozja) 5 listopada, 21:05 (3624)
Facundo Bertoglio 2, Apóstolos Giánnou 45
mecz przerwany w 68. minucie na 14 minut z powodu złego zachowania kibiców

Kolejka 5 - 26 listopada

FC Schalke 04 1-0 APÓEL (Nikozja) 26 listopada, 19:00 (43 117)
Maxim Choupo-Moting 86
AC Sparta Praga 1-0 AGS Astéras Trípolis 26 listopada, 19:00 (10 140)
Jakub Brabec 33

Kolejka 6 - 10 grudnia

APÓEL (Nikozja) 1-3 AC Sparta Praga 10 grudnia, 21:05 (5976)
Fernando Cavenaghi 6 - Lukáš Juliš 63, David Lafata 77, 87
Stróvolos
AGS Astéras Trípolis 0-4 FC Schalke 04 10 grudnia, 21:05 (2501)
Franco Di Santo 29, Maxim Choupo-Moting 37, 78, Max Meyer 86

Grupa K
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Schalke 04 6 14 4 2 0 15-3 2 1 0 7-2 2 1 0 8-1
2.  AC Sparta Praga 6 12 3 3 0 10-5 2 1 0 4-1 1 2 0 6-4
3.  AGS Astéras Trípolis 6 4 1 1 4 4-12 1 1 1 3-5 0 0 3 1-7
4.  APÓEL (Nikozja) 6 3 1 0 5 3-12 1 0 2 3-7 0 0 3 0-5

Grupa L
 
Kolejka 1 - 17 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015, 13:00 - Monako)

FK Partizan (Belgrad) 3-2 AZ (Alkmaar) 17 września, 21:05 (7949)
Aboubakar Oumarou 11, 40, Andrija Živković 89 - Jop van der Linden 34, Markus Henriksen 90
Athletic Club de Bilbao 3-1 FC Augsburg 17 września, 21:05 (37 838)
Aritz Aduriz 55, 66, Markel Susaeta 90 - Halil Altıntop 15

Kolejka 2 - 1 października

FC Augsburg 1-3 FK Partizan (Belgrad) 1 października, 19:00 (22 948)
Raúl Bobadilla 58 - Andrija Živković 31, 62, Fabrício 54
AZ (Alkmaar) 2-1 Athletic Club de Bilbao 1 października, 19:00 (11 434)
Markus Henriksen 55, Eneko Bóveda 65 (s) - Aritz Aduriz 75

Kolejka 3 - 22 października

AZ (Alkmaar) 0-1 FC Augsburg 22 października, 19:00 (16 511)
Piotr Trochowski 43
FK Partizan (Belgrad) 0-2 Athletic Club de Bilbao 22 października, 19:00 (11 128)
Raúl García 32, Beñat Etxebarria 85

Kolejka 4 - 5 listopada

FC Augsburg 4-1 AZ (Alkmaar) 5 listopada, 21:05 (21 241)
Raúl Bobadilla 24, 33, 74, Ji Dong-won 66 - Vincent Janssen 45
Athletic Club de Bilbao 5-1 FK Partizan (Belgrad) 5 listopada, 21:05 (39 849)
Iñaki Williams 15, 19, Beñat Etxebarria 40, Aritz Aduriz 71, Gorka Elustondo 81 - Aboubakar Oumarou 17

Kolejka 5 - 26 listopada

AZ (Alkmaar) 1-2 FK Partizan (Belgrad) 26 listopada, 19:00 (12 784)
Dabney Souza 48 - Aboubakar Oumarou 65, Andrija Živković 89
FC Augsburg 2-3 Athletic Club de Bilbao 26 listopada, 19:00 (23 741)
Piotr Trochowski 41, Raúl Bobadilla 59 - Markel Susaeta 10, Aritz Aduriz 83, 86

Kolejka 6 - 10 grudnia

FK Partizan (Belgrad) 1-3 FC Augsburg 10 grudnia, 21:05 (14 132)
Aboubakar Oumarou 11 - Hong Jeong-ho 45, Paul Verhaegh 51, Raúl Bobadilla 89
Athletic Club de Bilbao 2-2 AZ (Alkmaar) 10 grudnia, 21:05 (29 483)
Kike Sola 43, Mikel San José 47 (k) - Joris van Overeem 26, Enric Saborit 88 (s)

Grupa L
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Athletic Club de Bilbao 6 13 4 1 1 16-8 2 1 0 10-4 2 0 1 6-4
2.  FC Augsburg 6 9 3 0 3 12-11 1 0 2 7-7 2 0 1 5-4 2 3 1 0 1 4-4
3.  FK Partizan (Belgrad) 6 9 3 0 3 10-14 1 0 2 4-7 2 0 1 6-7 2 3 1 0 1 4-4
4.  AZ (Alkmaar) 6 4 1 1 4 8-13 1 0 2 3-4 0 1 2 5-9

1/16 finału - 18 lutego, 25 lutego
(Losowanie - 14 grudnia 2015, 13:00 - Nyon)

València CF 6-0 SK Rapid Wiedeń 18 lutego, 21:05 (28 831)
Santi Mina 4, 25, Dani Parejo 10, Álvaro Negredo 29, André Gomes 35, Rodrigo 89
ACF Fiorentina 1-1 Tottenham Hotspur FC 18 lutego, 19:00 (16 563)
Federico Bernardeschi 59 - Nacer Chadli 37 (k)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-0 FC Porto 18 lutego, 19:00 (65 851)
Łukasz Piszczek 6, Marco Reus 71
Fenerbahçe SK 2-0 Łokomotiw Moskwa 16 lutego, 18:00 (36 195)
Souza 18, 72
RSC Anderlecht 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 18 lutego, 19:00 (15 397)
Kara Mbodj 67
FC Midtjylland 2-1 Manchester United FC 18 lutego, 19:00 (9182)
Pione Sisto 44, Paul Onuachu 77 - Memphis Depay 37
FC Augsburg 0-0 Liverpool FC 18 lutego, 21:05 (25 000)
AC Sparta Praga 1-0 FK Krasnodar 18 lutego, 21:05 (14 120)
Lukáš Juliš 64
Galatasaray SK 1-1 SS Lazio 18 lutego, 21:05 (33 353)
Sabri Sarıoğlu 12 - Sergej Milinković-Savić 21
FC Sion 1-2 SC Braga 18 lutego, 21:05 (9000)
Moussa Konaté 53 - Nikola Stojiljković 13, Rafa Silva 61
Szachtar Donieck 0-0 FC Schalke 04 18 lutego, 21:05 (23 615)
Lwów
Olympique de Marseille 0-1 Athletic Club de Bilbao 18 lutego, 21:05 (29 727)
Aritz Aduriz 54
Sevilla FC 3-0 Molde FK 18 lutego, 19:00 (28 920)
Fernando Llorente 35, 49, Kévin Gameiro 72
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 18 lutego, 21:05 (26 201)
Karim Bellarabi 26
Villarreal CF 1-0 SSC Napoli 18 lutego, 19:00 (17 686)
Denis Suárez 82
AS Saint-Étienne Loire 3-2 FC Basel 1893 18 lutego, 19:00 (27 013)
Moustapha Bayal Sall 9, Kévin Monnet-Paquet 39, Jean-Christophe Bahebeck 77 - Walter Samuel 44, Marc Janko 56 (k)

SK Rapid Wiedeń 0-4 València CF 25 lutego, 19:00 (39 800)
Rodrigo 59, Sofiane Feghouli 64, Pablo Piatti 72, Rúben Vezo 88
Tottenham Hotspur FC 3-0 ACF Fiorentina 25 lutego, 21:05 (34 880)
Ryan Mason 25, Erik Lamela 63, Gonzalo Rodríguez 81 (s)
FC Porto 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 25 lutego, 21:05 (32 707)
Iker Casillas 23 (s)
Łokomotiw Moskwa 1-1 Fenerbahçe SK 25 lutego, 17:00 (15 695)
Aleksandr Samiedow 45 - Mehmet Topal 83
Olympiakós SFP (Pireus) 1-2 RSC Anderlecht 25 lutego, 21:05 (31 005)
pd.
Kóstas Fortoúnis 30 (k) - Frank Acheampong 103, 111
Manchester United FC 5-1 FC Midtjylland 25 lutego, 21:05 (58 609)
Nikołaj Bodurow 32 (s), Marcus Rashford 63, 75, Ander Herrera 88 (k), Memphis Depay 90 - Pione Sisto 27
Liverpool FC 1-0 FC Augsburg 25 lutego, 19:00 (43 081)
James Milner 5 (k)
FK Krasnodar 0-3 AC Sparta Praga 25 lutego, 19:00 (14 850)
Lukáš Mareček 51, Martin Frýdek 57, Kehinde Fatai 70
SS Lazio 3-1 Galatasaray SK 25 lutego, 19:00 (14 019)
Marco Parolo 59, Felipe Ânderson 61, Miroslav Klose 72 - Yasin Öztekin 62
SC Braga 2-2 FC Sion 24 lutego, 18:00 (6759)
Josué 27 (k), Nikola Stojiljković 48 - Fánis Gékas 16, 29
FC Schalke 04 0-3 Szachtar Donieck 25 lutego, 19:00 (45 308)
Marlos 26, Facundo Ferreyra 63, Wiktor Kowałenko 77
Athletic Club de Bilbao 1-1 Olympique de Marseille 25 lutego, 19:00 (38 259)
Sabin Merino 81 - Michy Batshuayi 40
Molde FK 1-0 Sevilla FC 25 lutego, 21:05 (7284)
Eirik Hestad 43
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 25 lutego, 19:00 (26 585)
Karim Bellarabi 29, 65, Hakan Çalhanoğlu 87 - João Mário 38
SSC Napoli 1-1 Villarreal CF 25 lutego, 21:05 (23 928)
Marek Hamšík 17 - Tomás Pina 59
FC Basel 1893 2-1 AS Saint-Étienne Loire 25 lutego, 21:05 (20 976)
Luca Zuffi 15, 90 - Moustapha Bayal Sall 90

1/8 finału - 10 marca, 17 marca
(Losowanie - 26 lutego 2016, 13:00 - Nyon)

Szachtar Donieck 3-1 RSC Anderlecht 10 marca, 19:00 (23 621)
Taison 21, Ołeksandr Kuczer 24, Eduardo 79 - Frank Acheampong 68
Lwów
FC Basel 1893 0-0 Sevilla FC 10 marca, 19:00 (22 403)
Villarreal CF 2-0 TSV Bayer 04 Leverkusen 10 marca, 21:05 (16 211)
Cédric Bakambu 4, 56
Athletic Club de Bilbao 1-0 València CF 10 marca, 21:05 (35 765)
Raúl García 20
Liverpool FC 2-0 Manchester United FC 10 marca, 21:05 (43 228)
Daniel Sturridge 20 (k), Roberto Firmino 73
AC Sparta Praga 1-1 SS Lazio 10 marca, 21:05 (17 482)
Martin Frýdek 13 - Marco Parolo 38
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Tottenham Hotspur FC 10 marca, 19:00 (65 848)
Pierre-Emerick Aubameyang 30, Marco Reus 61, 70
Fenerbahçe SK 1-0 SC Braga 10 marca, 19:00 (40 197)
Mehmet Topal 82

RSC Anderlecht 0-1 Szachtar Donieck 17 marca, 21:05 (13 785)
Eduardo 90
Sevilla FC 3-0 FC Basel 1893 17 marca, 21:05 (35 546)
Adil Rami 35, Kévin Gameiro 44, 45
TSV Bayer 04 Leverkusen 0-0 Villarreal CF 17 marca, 19:00 (23 409)
València CF 2-1 Athletic Club de Bilbao 17 marca, 19:00 (31 681)
Santi Mina 13, Aderlan Santos 37 - Aritz Aduriz 75
Manchester United FC 1-1 Liverpool FC 17 marca, 21:05 (75 180)
Anthony Martial 32 (k) - Philippe Coutinho 45
SS Lazio 0-3 AC Sparta Praga 17 marca, 19:00 (18 827)
Bořek Dočkal 10, Ladislav Krejčí 12, Lukáš Juliš 44
Tottenham Hotspur FC 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 17 marca, 21:05 (34 943)
Son Heung-min 73 - Pierre-Emerick Aubameyang 24, 70
SC Braga 4-1 Fenerbahçe SK 17 marca, 21:05 (16 431)
Ahmed Hassan 11, Josué 69 (k), Nikola Stojiljković 74, Rafa Silva 83 - Alper Potuk 45

1/4 finału - 7 kwietnia, 14 kwietnia
(Losowanie - 18 marca 2016, 13:00 - Nyon)

SC Braga 1-2 Szachtar Donieck 7 kwietnia, 21:05 (21 645)
Wilson Eduardo 89 - Jarosław Rakićkyj 45, Facundo Ferreyra 75
Villarreal CF 2-1 AC Sparta Praga 7 kwietnia, 21:05 (15 803)
Cédric Bakambu 3, 63 - Jakub Brabec 45
Athletic Club de Bilbao 1-2 Sevilla FC 7 kwietnia, 21:05 (40 856)
Aritz Aduriz 48 - Timothée Kolodziejczak 56, Vicente Iborra 83
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Liverpool FC 7 kwietnia, 21:05 (65 848)
Mats Hummels 48 - Divock Origi 36

Szachtar Donieck 4-0 SC Braga 14 kwietnia, 21:05 (33 617)
Darijo Srna 25 (k), Ricardo Ferreira 42 (s), 73 (s), Wiktor Kowałenko 50
Lwów
AC Sparta Praga 2-4 Villarreal CF 14 kwietnia, 21:05 (18 201)
Bořek Dočkal 65, Ladislav Krejčí 71 - Cédric Bakambu 5, 49, Samu Castillejo 43, David Lafata 45 (s)
Sevilla FC 1-2 Athletic Club de Bilbao 14 kwietnia, 21:05 (38 567)
pd. k. 5-4
Kévin Gameiro 59 - Aritz Aduriz 57, Raúl García 80
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Gorka Iraizoz
Liverpool FC 4-3 BV Borussia 1909 (Dortmund) 14 kwietnia, 21:05 (42 984)
Divock Origi 48, Philippe Coutinho 66, Mamadou Sakho 78, Dejan Lovren 90 - Henrich Mchitarjan 5, Pierre-Emerick Aubameyang 9, Marco Reus 57

1/2 finału - 28 kwietnia, 5 maja
(Losowanie - 15 kwietnia 2016, 12:30 - Nyon)

Villarreal CF 1-0 Liverpool FC 28 kwietnia, 21:05 (21 606)
Adrián López 90
Szachtar Donieck 2-2 Sevilla FC 28 kwietnia, 21:05 (34 267)
Marlos 23, Taras Stepanenko 35 - Vitolo 6, Kévin Gameiro 82 (k)
Lwów

Liverpool FC 3-0 Villarreal CF 5 maja, 21:05 (43 074)
Bruno Soriano 7 (s), Daniel Sturridge 63, Adam Lallana 81
Sevilla FC 3-1 Szachtar Donieck 5 maja, 21:05 (41 286)
Kévin Gameiro 9, 47, Mariano 59 - Eduardo 44

Finał - 18 maja

Liverpool FC 1-3 Sevilla FC 18 maja, 20:45 (34 429)
Daniel Sturridge 35 - Kévin Gameiro 46, Coke 64, 70
Bazylea, St. Jakob-Park

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas