9 lipca 2015, 19:53:56 - dyrovski
eLE: Omónia 2-0 Dinamo Batumi. Omónia potencjalnym rywalem Jagiellonii

W meczu rewanżowym I rundy eliminacji Ligi Europy Omónia Lefkossías wygrała z Dinamem Batumi 2-0 (0-0), co oznacza, że odrobiła jednobramkową stratę z pierwszego spotkania i awansowała do II rundy eliminacji Ligi Europy, w której zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji Jagiellonia - Kruoja. Awans Omónii oznacza, że w losowaniu III rundy eliminacyjnej Jagiellonia będzie rozstawiona.

9 lipca 2015, 18:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 2-0 Dinamo Batumi
Hérold Goulon 55, André Schembri 62

Omónia: 1. Konstantínos Panagí - 16. Cristóvão Ramos, 3. Ucza Lobżanidze, 90. Ivan Runje, 28. Renato Margaça - 30. Andraž Kirm (46, 26. Gaossou Fofana), 93. Hérold Goulon, 23. Giórgos Ikonomídis, 21. Nuno Assis (88, 6. Matías Pérez), 27. André Schembri (79, 13. Eze Vincent Okeuhie) - 9. Cillian Sheridan.

Dinamo: 1. Micheil Alawidze - 4. Badri Tetunaszwili, 6. Gela Gogitidze, 44. Boris Macharadze, 99. Anzor Suchiaszwili - 14. Giorgi Gabedawa, 8. Teimuraz Szonia, 23. Papuna Poniawa (54, 20. Beka Warszanidze), 18. Dimitri Tatanaszwili (59, 3. Waża Koridze), 5. Giorgi Kawtaradze (81, 7. Irakli Czirikaszwili) - 11. Giorgi Beriaszwili.

żółte kartki: Beriaszwili, Gabedawa, Gogitidze.
czerwona kartka: Badri Tetunaszwili (54. minuta, Dinamo, za faul taktyczny).

sędziował: Fábio Veríssimo (Portugalia).

W 55. minucie Hérold Goulon (Omónia) nie wykorzystał rzutu karnego (Micheil Alawidze obronił).

W cypryjskim zespole cały mecz rozegrał były pomocnik Zawiszy Bydgoszcz - Hérold Goulon, a były pomocnik Wisły Kraków - Andraž Kirm został zmieniony w przerwie przez Gaossou Fofanę.

Pierwsze spotkanie II rundy eliminacji Ligi Europy Omónia rozegra 16 lipca na wyjeździe.

Liga Europy 2015/16

dsdsd - 9 lipca 2015, 19:55:10 - *.160.169.44
Mecz byl transmitowany w cypryjskiej telewizji. Ogladal ktos? Jak grali rywali polskiego zespolu? Jaki byl poziom meczu? Ciekawe czy dzialacze Jagi wiedzieli o transmisji i nagrali mecz....

tarantulus - 9 lipca 2015, 19:55:18 - *.bb.sky.com
jakis dobry link na mecze Slaska I Jagi ktos zna? Z gory dziekuje...

... - 9 lipca 2015, 19:55:27 - *.dynamic.chello.pl
No to pograne.

Rafał - 9 lipca 2015, 19:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co to piszecie przecież te cieniasy wczesniej odpadna.

dsdsd - 9 lipca 2015, 19:57:39 - *.160.169.44
Mecz Jagi nie bedzie transmitowany.

Hans - 9 lipca 2015, 19:58:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Może i lepiej. Pokonanie w II rundzie Omonii da teoretycznie słabszego rywala w III. A Omonia to żaden potentat, jeśli nasze drużyny mają coś ugrać w Europie, to takie Omonie muszą pokonywać i się ich nie bać.

tarantulus - 9 lipca 2015, 19:58:56 - *.bb.sky.com
a Slask?

dsdsd - 9 lipca 2015, 20:00:46 - *.160.169.44
Transmisja Slaska na stronie przegladu sportowego

thu - 9 lipca 2015, 20:03:32 - *.155.214.172
W Omonii Goulon, Kirm - asy polskiej ekstraklasy swego czasu. Ciekawy mecz się zapowiada.

spec - 9 lipca 2015, 20:43:53 - *.231.28.162.koba.pl
to juz wiadomo ze jaga awansuje po takim początku

Anton - 9 lipca 2015, 20:46:28 - *.dynamic.chello.pl
@Hans: Niestety, ale mamy powody aby bać się rywali pokroju Omonii. Będzie to bardzo trudny mecz, gdzie Jaga nie będzie faworytem. Szanse na awans są nie duże.

lucKSG - 9 lipca 2015, 21:05:19 - *.centertel.pl
Tak, Goulon i Kirm to rzeczywiście wielkie gwiazdy... Opanujcie się ludzie, przeszli tylko dlatego że Gruzini dostali czerwoną kartkę.

Mbo - 9 lipca 2015, 21:37:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@dsds - meczu nie dalo sie zobaczyc. Ani na bukmacherze, ani zlapac streamu.

master - 9 lipca 2015, 22:04:19 - *.3-2.cable.virginm.net
Jagiellonia może i nie będzie faworytem na papierze,ale na boisku są w stanie pokonać Omonie i te szanse są na prawdę duże.Moim zdaniem Jagiellonia będzie lepsza.

DENIS - 9 lipca 2015, 23:14:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl