18 lipca 2015, 17:00 - Ruda Śląska (stadion Grunwaldu)
Grunwald Ruda Śląska 2-4 pd. Stal Stalowa Wola
Michał Brzozowski 67, Tomasz Szpoton 88 (k) - Dawid Jabłoński 2, Dawid Przezak 5, Damian Łanucha 100, Tomasz Płonka 117

Grunwald: 1. Mohamed Lamlih - 8. Mateusz Kiepura (61, 5. Łukasz Szczygieł), 13. Tomasz Szpoton, 15. Adam Wolek (111, 6. Daniel Kowalski), 18. Dawid Szczypior - 19. Rafał Stanisławski, 20. Łukasz Maciongowski, 11. Michał Brzozowski, 21. Mateusz Dreszer, 16. Łukasz Cymański (108, 9. Marcin Łęcki) - 7. Dariusz Kot.

Stal: 1. Konrad Zacharski - 7. Mateusz Kantor, 4. Krystian Wrona, 21. Michał Bogacz, 15. Marcin Kowalski - 20. Radosław Mikołajczak, 13. Przemysław Stelmach (46, 5. Grzegorz Wawrzyński), 25. Paweł Giel, 10. Damian Łanucha, 14. Dawid Jabłoński (118, 19. Michał Szoja) - 9. Dawid Przezak (59, 18. Tomasz Płonka).

żółte kartki: Maciongowski, Szczygieł, Wolek, Brzozowski - Kantor, Wawrzyński, Zacharski, Mikołajczak, Bogacz.

sędziował: Dominik Pasek (Legnica).
widzów: 200.

Stal w następnej rundzie, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca, zmierzy się z KS-em Stilon Gorzów Wielkopolski.

Krzyżak - 18 lipca 2015, 20:22:03 - *.9.120.237
Dziwne. Grunwald grał teraz PP? Przecież grali 3 dni temu.

lloll - 18 lipca 2015, 21:36:34 - *.centertel.pl
Szybkie prowadzenie Stali ale po przerwie Grunwald zabral sie do pracy i doprowadzil do wyrownania i dogrywki.
Przy pierwszej bramce dla halembian sedzia popelnil fatalny blad majacy wplyw na przebieg meczu.
Otoz bramka padla z wolnego po zagraniu pilki reka przez bramkarza a jako ze ten byl ostatni i zagral jak siatkarz to otrzymal.... zolta kartke .
Padl gol kontaktowy z tego wolnego a kto wie jak potoczyl by sie mecz gdyby Stal grala w dziesiatke. Dodatkowo Grunwald mial poprzeczke.

łajza - 18 lipca 2015, 22:31:19 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak wypadł Zacharski w debiucie?

kibicwks - 18 lipca 2015, 22:39:27 - *.cable.tvk.wielun.pl
Brawo Dawid Przezak oby tak dalej w lidze.Wieluń pamięta.pozdro z wielunia!!!!!!

suawek - 18 lipca 2015, 23:07:13 - *.internetia.net.pl
@lloll: Chwilę wcześniej, bramkarz Grunwaldu klęcząc na boisku i trzymając piłkę przed linią bramkową dokonał jej wyrzutu z prawej ręki, w ten sposób że piłka przekroczyła linię bramkową
Ogólnie trójka sędziowska - bida z nędzą.

as - 19 lipca 2015, 12:39:43 - *.play-internet.pl
Stalówki około 30 w Rudzie Śląskiej.
Wietecha jets obecnie odsunięty od zespołu, nie jest przesądzone czy będzie grał dalej w zespole.

do "as" - 19 lipca 2015, 13:40:49 - *.11.202.191
Skąd wiesz ilu było? Byłeś? Wychodzi na to, że nie, bo nie gadałbyś bajek.

zeniu - 19 lipca 2015, 21:43:56 - *.pppoe.covernet.pl
W Rudzie Śląskiej na samym meczu dokładnie 72 osoby ( liczone ) w tym 6 kibiców Stalówki którzy spokojnie oglądają mecz a po dziękują zawodnikom za zwycięstwo

qwerty - 20 lipca 2015, 0:21:36 - *.hartvoorinternetvrijheid.nl